Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

WTF

Dalej nie można się poprosić zaświadczeń o ilości dniowek zjazdowych. Niby wystawia p.H...,ale jak zwykle mozolnie w kobudzie. Ile mamy czekać,to już prawie rok jak nic tam nie ma.

@WTF

Masz jakikolwiek kontakt z szefostwem firmy Kobud? Jestem bardzo ciekaw, czy firma w jakiś sposób określiła, kiedy można spodziewać się odbioru tych zaświadczeń, o których piszesz? Przedstaw proszę, jak obecnie wygląda ta sprawa.

@Kazimierz

Szefostwo zwinęło się i tyle ich widziano.

@WTF

Masz może jakiś kontakt z osobami, które są w podobnej do Ciebie sytuacji, jeżeli chodzi o dokończenie spraw z firmą Kobud? Jesteś w stanie określić, jak dużo jest takich osób? Gdyby coś zmieniło się w Twojej sprawie, to chciałbym, abyś pamiętał, żeby podzielić się tym na forum.

Napewno nie w tym roku.

@WTF

Masz jakieś nowe informacje o tym, że w tym roku na pewno nie ma już szans, aby rozliczyć się z firmą Kobud? Jeżeli masz jakieś informacje na ten temat, to bardzo proszę, abyś podzielił się z nami nowymi wiadomościami na ten temat. Każdy wpis w tym wątku będzie cenny dla pozostałych czytelników.

Fun Fun
@Kazimierz

Byłem tam po zaświadczenie o dniowkach zjazdowych. Stąd wiem.

@WTF

Sekretarka ma Ci wypisać takie zaświadczenie? Jakieś biuro rachunkowe prowadzi ich sprawy, idź i dopytaj Firma jest w (usunięte przez administratora), lepiej teraz sobie wszystko pozałatwiać, bo później gdzie znajdziesz

@Fun Fun

Wiesz może coś nowego o tym, jak obecnie wyglądają rozliczenia z firmą Kobud? Rozpoczęliśmy nowy rok, dlatego zastanawia mnie, czy jest jakieś oficjalne stanowisko firmy w tej sprawie? Są nadzieje na pozytywne rozwiązanie całej sprawy? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Fun Fun

Cicho sza

@Fun Fun

Gdyby cokolwiek zmieniło się w Waszych sprawach, to bardzo proszę o to, abyście podzielili się w tym wątku najświeższym informacjami na ten temat, ponieważ Wasze informacje mogą być pomocne dla osób, które znajdują się w podobnej sytuacji. Oczekuję na dalszy rozwój sytuacji.

Pałkownik

Niech komornik sprawdzi czym jeździ ,,wujo" auto z kobudu w prywatnych rękach, a my czekamy dalej na odszkodowania.. Można można,,,

@Pałkownik

Sugerujesz, że firma Kobud sprzedała samochód firmowy w ręce prywatnego właściciela? Ty również masz jakieś nie do końca rozwiązane kwestie finansowe z tą firmą? Możesz przedstawić, jak to dokładnie wygląda w Twoim przypadku? Może masz jakieś informacje, które dadzą nam nowe spojrzenie na całą sytuację.

Kazimierz

Rozumiem, że piszesz o szefie firmy Kobud S.A.? Ty również czekasz na rozliczenie z firmą? Napisz za jak długi okres, firma zalega Ci z wypłatą? Chętnie poznamy, jak to wygląda w Twoim przypadku.

WTF

I długi poczekamy. Kombinował i ma.

WTF

Każdy z wuja gminy miał dobrze. Wiedzą to wszyscy co pracowali w kobudzie.

@WTF

To może przybliżyłbyś wspomniane sytuacje związane z pracą w firmie Kobud S.A. dla reszty czytelników, którzy nie pracowali w tym miejscu? Możesz podzielić się z nami informacjami w tym zakresie? Zachęcam do dalszej wypowiedzi.

Sylwia

@WTF, mam nadzieję, że cała sytuacja zostanie, jak najszybciej wyjaśniona i firma Kobud S.A. zwróci należne ekwiwalenty. @qwerty, zamierzacie w jakiś sposób wspólnie walczyć o to, aby odzyskać należne środki? Może jesteś w stanie opisać to, jak wyglądała praca w tej firmie za czasów, kiedy jeszcze normalnie funkcjonowała?

Sylwia

@WTF, Ty również jesteś wśród osób, które oczekują na końcowe rozliczenia z firmą Kobud? Uaktywniłeś się w wątku opinii o pracy w tej firmie, dlatego ciekawi mnie, jak wygląda Twoja sytuacja związana z tym pracodawcą. Jesteś rozliczony tak, jak trzeba?

@Sylwia

Tak Sylwia. Również jestem osobą oczekującą odpraw 3 miesięcznych w związku z upadłością kobudu. Uwierzę że coś "dali" gdy zobaczę .

qwerty
@Sylwia

Ponad 500 osób czeka na te odszkodowania i na ekwiwalenty urlopowe.

Zły

Czy będą jakieś odprawy czy oleli nas i cisza jak myślicie?ponoć biura posprzedawane ale kasy brak na dawnych robili bo po co a co to nasza wina ze puścili z torbami kobud i ogłosili upadłość.piszcie co wiecie

@Zły

Pewnie oleli.

Sylwia

@Zły, mimo wszystko mam nadzieję, że będzie inaczej, niż przewidujesz i firma kobud mimo tego, że jest w likwidacji, to z czasem rozliczy się należycie z pracownikami. Czy ktoś z czytelników tego wątku ma coś jeszcze do dodania na temat firmy kobud?

Sylwia

@Zły, skąd posiadasz takie informacje? Są to informacje z pewnego źródła, czy tylko przypuszczenia niektórych osób, że nie będzie odpraw dla byłych pracowników firmy kobud? Napisz bardziej szczegółowo, jak to wygląda.

Zły
@Sylwia

Już tak po prostu mysle ze to zostanie na niczym i tym co tyle lat służyli kobudowi to jak są długi to na odprawy nie będzie kasy pewnie.rozgrabic było komu a odprawy po 10 latach pracy niema na wypłatę żenada poprostu

Sylwia

@FNAF, dziękuję za sprecyzowanie. Ktoś z Was może napisać coś jeszcze na temat tego, jak wyglądała praca w firmie kobud? Mimo, że firma jest w likwidacji to zachęcam do napisania, jak wcześniej wyglądała praca w tym miejscu? Ktoś z Was może dodać coś jeszcze w tym temacie?

Sylwia

@FNAF, dlaczego twierdzisz, że urlopy i odprawy nie zostaną rozliczone przez firmę kobud? Posiadasz jakieś rzetelne źródło informacji, które przedstawiłeś w swoim komentarzu? Odpowiedz szczegółowo, jak to wygląda z Twojej wiedzy.

@Sylwia

To co zostało,to nam oddali. Pewnie więcej nie mają aby sprzedać.

Bolo

Macie jakieś wieści lub przecieki co do rozliczenia za urlopy i odprawy?piszcie opinie!

@Bolo

Pewnie już nic nie będzie.

Sylwia

@Pyton, 10 dni zaległego urlopu to dosyć spora liczba. Jeżeli jednak w najbliższym czasie otrzymałbyś jakieś nowe informacje na ten temat to przedstaw, proszę, jak rozwinie się ta sytuacja związana z firmą kobud.

Sylwia

@Pyton, a jak dużo masz tych nierozliczonych dni urlopowych z firmą kobud? Jeżeli sprawa rozwiązałaby się w jakiś sposób, to napisz, proszę, tutaj w temacie w jaki sposób zostało, to rozwiązane. @Bolo, jesteś również wśród osób, które czekają na rozliczenie z firmą kobud?

@Sylwia

Mam 10 dni.cisza nikt nic nie pisze nie mowi to pewnie nici z nadzieji.

Sylwia

@Pyton, jesteś wśród osób, które oczekuję na rozliczenie z firmą kobud za niewykorzystany czas urlopowy? Kontaktowałeś się może w ostatnim czasie w tej sprawie z pracodawcą? Opisz, proszę, jak wygląda szczegółowo Twoja sytuacja.

@Sylwia

Tak jestem byłym pracownikiem i czekam ale cisza w temacie czy jeszcze dadzą jakaś kase

haha

cześć Janusze kobud oddal pieniądze !!!

Prus

mi nic nie oddali

Mlody

Mi też oddali :)

@haha

Będziesz miał na pasztetową.

haha
@FNAF

a ty na zęby ;)

Ty

Pyton

Co z kasą za urlopy ktoś coś wie czy jeszcze coś dadzą byłym kobudziakom

Kobudziak

Czy ktoś coś wie na temat odpraw?czy wypłaca jak tak to kiedy

Sylwia

@haha, bardzo proszę o umieszczanie w tym temacie, tylko wpisów, które w jakiś sposób odnoszą się do firmy kobud. Każdy wpis, który jest nie na temat może zostać usunięty przez administratora forum, zgodnie z panującym regulaminem, do którego odsyłam https://www.gowork.pl/regulamin

Sylwia

@FNATF, a wiesz może co z zaległymi urlopami pracowników, którzy pracowali w firmie kobud? Czy firma w jakiś sposób ma zamiar rozliczyć te niewykorzystane przez pracownika dni urlopu wypoczynkowego? Napisz, proszę, co wiesz w tym temacie.

FNATF

Gołe pensje. Ciekawe czy jeszcze wypłacą odprawy 3 miesięczne zgodnie z upadłością.

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.