Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

kumaty

Skubi ma byc kierownikiem w carbonie na bogdance (to nie sa tanie rzeczy) przemyslcie to.

Prośba
@kumaty

I jak z Kobudem - będzie dalej funkcjonował czy koniec, jak sytuacja?

i
@Prośba

Funkcjonuje narazie ale jak sie ludzie zwolnia to oglosi upadlosc

Mlody

I jak po spotkaniu?? Co mówił prezes??

Przyszła kasa.

Lenny

Ludziska co robicie? Wie ktoś czy biuro działa czy chłopaki zjeżdżają??

Patrycja

U nas nic

@Patrycja

Nic klamcy. Teraz siedzą na Basen.

Xyz

Wypłaty będą, z racji że zostały wysłane w piątek po południu, może ich jeszcze nie być na kontach, będą w poniedziałek. Nikt nie rzucił słów na wiatr. Niejednokrotnie była sytuacja, że wypłaty dochodziły dopiero po weekendzie, jeśli 10 był w piatek. Myślę, że wszelkie oskarżenia, nieprzychylne komentarze, chęci pozwów zbiorowych i innych tego typu kroków powinny zostać wstrzymane do ostatniego księgowania w bankach w poniedziałek. A od mącicieli najlepiej trzymać się z daleka.

K.
@Xyz

Co ty (usunięte przez administratora) zawsze miałem tak ze10 był piątek to i kasa była w piątek

Kumaty

Nie dajmy się oszukać jak złożymy pojedyncze oświadczenie to nie dostaniemy odprawy tylko pozew zwolnienia grupowego to gwarantuje nie mamy związków to musimy wybrać przedstawiciel 8 rano będzie TVP Lublin do boju kobudziaki

@Kumaty

Jakie oświadczenie??

ŁUBUDUBU

Co z jutrem ? Zjeżdżamy, przychodzimy o 8 na deptak ? Co jeśli nam przeleją w poniedziałek pieniążki a co jeśli nie ?

MIchał
@ŁUBUDUBU

Napewno nie zjeżdzamy bo nie ma dla kogo !!!

Młody
@MIchał

Spotykamy się o 8 na deptaku i z oba czym co z tego wyjdzie, skoro prezes wydał oświadczenie, że wypłaty wyszły to sądzę, że tak będzie ale co dalej z firma to trzeba ustalić jutro w biurze.

@ŁUBUDUBU

To siedź w domu spotykamy się panowie wszyscy

Łubudubu
@Młody

Nie będę siedział w domu, tylko pytam dokładnie co robimy !

To jest najlepszy pomysł zróbmy jutro spotkanie na deptaku i wybierzmy prawnika dajcie znać o której

@anonymous

O której zrobimy te spotkanie, trzeba to załatwić rano. Nie ma na co czekać.

@anonymous

Niech ktoś się tym zajmie pachnie mi tu prokuratura

Pawel

Trzeba z podpisaniem umowy poczekac troche za bardzo smierdzi ta sprawa i za szybko firmy chca wszystkie papierkowe robototy zapatwic.upadlosci nie ma. konta rqptem odblokowanne. Kasa sie znalazla.umowy w karbonie od reki.Nowy Dyrektor dogadany juz z Carbonem i noe zatrzymywal ludzi . Czy nie jesr to podejrzane???czy ja mam tylko takie wrazenie

@Pawel

Oczywiście, że coś tutaj jest nie tak. Trzeba wyjaśnić cała ta sprawę.

Dokładnie, coś tutaj jest tak

Michal

jacu
@Pawel

no wlasnie dogadani z carbonem, a nam kazali do roboty przychodzic, ciekawe czy zaplaca z Łpug i flapsy.

Jaaaa

Jeśli przeszliscie już do innych spółek z kobudu. To nie dostaniecie odpraw bo sami odeszliście. Im o to chodziło. Większość się poprzenosiła i mniej będą mieć odpraw do wypłaty. W piątek było zebranie prezesów spółek i Bogdanka co do tej sytuacji. Ale nie wiem do czego doszli. A poszedł ktoś na l4??

@Jaaaa

Z tego co wiem to malo kto przeszedł, czekamy na informacje o prezesa, jeśli firma faktycznie upada to należy złożyć wypowiedzenie z winy pracodawcy, ale tego dokładnie nie wiemy. Mam nadzieję, że jutro się wszystko wyjaśni.

Ok, może być o 8

Górnik
@Jaaaa

Nikt jeszcze nie przeszedł do carbonu- to są tylko deklaracje. Umowy nie są podpisane. Mogą zostac podpisane wtedy jak będą świadectwa pracy z poprzedniej spółki czyli Kobudu

Pawel

Tylko co z tego przodek na bogdance zabral juz carbon.na samych roboczodniowkach On chce podniesc firme?na zebraniu nie dal gwarancji dla ludzi i nie przekonywal za bardzo zeby zostali.a nie kazdego stac zeby czekac czu plan Prezesa sie uda czy nie i dlatego kazdy przenosi sie zeby utrzymac ciaglosc umowy i miec za co zaplacic rachunki .takie jest moje zdanie

@Pawel

Z tego co wiem, to jutro mają być nowe umowy w carbonie, narazie nikt nic nie podpisal, więc zobaczymy jutro co z tego wyniknie.

Romek

Kolega dzwonił do prezesa i ten go zapewniał że gotówka wpłynie na konta w poniedziałek po przelewy w piątek wyszły po południu i przy pierwszych przelewach przychodzących w bankach w których każdy ma konto powinny już być. Podobno konkurencja wykorzystała ten chwilowy problem z bankiem i z tym poślizgiem z wyplatami by przyjść do nich do pracy bo mają problemy kadrowe. Zobaczymy w poniedziałek. Jak kasa wpłynie to w porządku, jak nie tzn. Że to ściema była...

prosiaczek
@Romek

chwilowy problem z kasa? tylko dlaczego do carbonu przeszedl dozor sredni i wyzszy i czopy za nimi w pierwszej kolejnosci? cos tu smierdzi

nick

w Poniedziałek z tego co wiem pojawi się Tvp pomoze nam w rozwi azaniu dotychczasowych problemów pozdrawiam

tomek

spotkajmy się o 8 rano na deptaku

Mi pasuje każda godzina bo prezes będzie mówił to co im pasuje żeby nas widzieć a potem się wypna jak zawsze

@anonymous

Ale co robicie?? Składamy wypowiedzenia czy jak?? Może jutro prezes powie co i jak i sprawa się wyjaśni.

tomek

Jak to zrobimy nawet złoży nam pozew zbiorowy do sądu pracy to są nasze pieniądze czemu mamy to darować to nam się należy sami nic się nie dowiemy będą tylko domysły pomyślcie nad tym

nieznany

W poniedziałek zróbmy składkę na prawnika wyjdzie po parę złotych ale będziemy wiedzieć na czym stoimy

Czytaliście oświadczenie prezesa? Co o tym sądzicie?

@anonymous

Zobaczymy w poniedziałek. Do tej pory nie było za bardzo takiej sytuacji. Mam nadzieję, że nie będę musiał zmieniać pracodawcy bo z Kobudem dobrze mi się pracowało i to od wielu lat. Choć rozumiem że jak ktoś ma potrzeby gotówkowe i nawet kilka dni czasami może być problemem. Wszedłem na to forum bo sam zaniepokoiłem się sytuacją.

@anonymous

Tak, już sam nie wiem co o tym myśleć...

@anonymous

Czyli kobud nie ogłasza upadłości??

Mlody

Musi się tym ktoś zająć, prawnik pokieruje cała ta sprawa i wszystko się wyjaśni i dowiemy się kto ma jakie prawa i co powinien nam zapewnić pracowca.

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.