Opinie o Wadwicz Sp. z o.o. w Warszawa

Wadwicz to najstarsza Agencja zatrudnienia w Polsce, oferująca wsparcie w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. </p>

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wadwicz Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta

@WR wątek dotyczy firmy Wadwicz Sp. z o.o., która jest agencją pracy tymczasowej - podejrzewam że w Twoim przypadku sama grupa nie była decyzyjna w sprawie stawek czy zakończeniu umowy i być może komentarz należałoby umieścić na wątku odpowiedniego salonu firmy Orange. Wadwicz prowadzi w tym momencie liczne rekrutacje na swojej stronie (http://www.wadwicz.pl/pl/wyniki-wyszukiwania/query) - z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Współpracujecie obecnie z Wadwicz i możecie podzielić się opiniami na temat tej agencji?

@Aneta

Nawet jeśli agencja nie jest decyzyjna że względu na minimum szacunku do osób,Na których się zarabia należało by poinformować o tym wcześniej. Niestety słowo klucz szacunek a to występuje tam w niewielkim stopniu w niewielkich dawkach i dużych odstępach czasowych.

WR

Współpracowałam z Orange w Gdańsku do momentu otrzymania grafiku nie zostałam przez nikogo poinformowana,że mam uciety etat na 3/4. Po kilku dniach zostajemy poinformowani,że lokalizacja zostanie w czerwcu zamknięta o czym pracownicy szepcza już od połowy stycznia. Po tym wszyscy otrzymali podwyżkę 2 złote brutto KPINA!!! Nie ma pieniędzy na pełne etaty dla pracowników a jest na (usunięte przez administratora) podwyżkę,żeby ludzie nie pouciekali. ŻAŁOSNE od strony agencji żadnych informacji.

Maćko

czy ktoś pracował w orange jako pracownik biurowy ds. bezpieczeństwa ? oczywiście zatrudniony przez firmę Wadwicz ?

kol
@Maćko

Constans

Jeśli ktoś nie potrafi pracować lub co gorsze nie ma ochoty na solidna pracę to zawsze będzie obarczał winą za swoje niepowodzenia firmę dla której tak pracuje.

Iluzja???
@Constans

Jak ktoś nie ma ochoty pracować, to w ogóle nie podejmie się żadnej pracy ani współpracy. Żyjemy w wolnym kraju i jeżeli ktoś ma taką chęć, coś mu się podoba bądź nie, to ma święte prawo do tego aby swoją opinię wyrazić. Oczywiście nie wszyscy musimy się zgadzać i na tym właśnie polega równość, wolność i odpowiedzialność.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
sprzedazowiec

zakończyłem pracę w orange przez wadwicz z końcem czerwca za porozumieniem obu stron, kwiecien i maj mialem cele sprzedazowe na 120% , za ten kwartał premia powinna zostać wypłacona w lipcu, ciagle jej nie ma na moim koncie, pytanie czy wadwicz nie wypłaca premii już nie pracującym (mimo ze miałem ją zarobioną) czy zostanie wypłacona, juz koniec lipca a nic nie ma na koncie (wypłate 1300 zl otrzymałem normalnie 10).

Wadwicz_Żak
@sprzedazowiec

Wypowiedział Pan umowę na własną prośbę. Firma przychyliła się do Pana prośby o rozwiązanie za porozumieniem stron. Bezczelnością z Pana strony jest upominać się w takiej sytuacji o rzekomo premię, z podanych nam informacji nic Pan nie zrobił aby na takowa zasłużyć, nie rozumiemy dlaczego złożył Pan pismo o zwolnienie sam i tak firma miała Pana zwolnić....

habbu

Nie pracuje w wadwiczu i nie mogę się wypowiedzieć. Proszę nie mieć do mnie pretensji z tego tytułu.

Aneta

@Constans czy Ty pracujesz w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Może powiesz coś o sowich doświadczeniach związanych z firmą? @das dlaczego uważasz, że firma wykorzystuje ludzi? W jaki sposób? Powiedz coś więcej na ten temat. Będą to istotne informacje dla osób, które rozważają tutaj pracę.

Edyta

Witam mam pytanie czy jest transport do firmy do Ołtarzowa z Pruszkowa ?

Maćko

Chrabini

Jak widzę te długie listy ofert to się oko cieszy, że można znaleźć coś ciekawego. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi w ofercie dla specjalisty od pozyskiwania zgód? Bardzo ciekawa oferta?

Aneta

@Rozczarowana piszesz, że nie jest do końca wiadome, co jest brane pod uwagę przy przydzielaniu premii. Prosiliście o wyjaśnienie tej kwestii? To jednak istotna kwestia, wiedzieć za co dostaje się wynagrodzenie.

Grażka

Czy słyszeliście , że Grupa Wadwicz znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017". To dobrze świadczy o firmie, takie wyróżnienie jest impulsem do dalszych działań. Ja jestem zadowolona z pracy w firmie ale nie zawsze rozumiem o co ludziom chodzi.

Rozczarowana
@Grażka

No i kogo obchodzi to wyróżnienie. Współpracownik Orange, który zarabia psie pieniądze oraz jest na 1/2 psim etacie. Premia wyłącznie dla tych co mają powyższej 100% normy, ale to tez nie dla wszystkich i to raz na trzy miesiące. Nikt tak naprawdę nie wie co jest brane pod uwagę . Ci co są na na etacie w Orange wystarczy, że mają 85 % , premia murowana i to w gotówce a nie w bonach Sodexo. Współpracownik jest tanią siłą roboczą a praca nie należy do łatwych tym bardziej, że doradcy obsługują klienta roszczeniowego. Nawet jeżeli rozszerzą Ci kompetencje to i tak tyrasz za te same grosze. Fajnie już tam nie pracować , szczerze odradzam. A Ta zadowolona musi być na na dobrze płatnym stanowisku i nie musi zastanawiać czy starczy do następnej pensji.

Rozczarowana
@Grażka

das
@Rozczarowana

OPL wykorzystuje ludzi. Sam jestem współpracownikiem.

ZUZa Key

Byłam zatrudniona przez Wadwicz z Warszawy w sklepie US Polo ASSN. Caly czas Panie gubily dokumenty z waznymi danymi osobowymi. Pani Beata bywala opryskliwa. Pieniadze male =1500 zl na reke i "premia widmo" za obrot miesieczny , ktory byl niemozliwy do wyrobienia. Cena za koszule w sklepie premium =US polo ASSN= 400 zł, a mnie daja 1500 zl na reke....Wyzysk! Zle naliczone nadgodziny i wynagrodzenie za nie... Nastepnie tlumacznia , ze za nadgodziny placi nam ich zleceniodawca , a oni tylko posrednicza, wiec nie maja na to wplywu. Zlodziejstwo i strata nerwow i czasu. Poczatkowo umowa o prace, ale nigdy nie zobaczylam papierow, ktore upowaznilyby mnie chociazby do wizyty u lekarza, juz o innych swiadczeniach zdrowotnych ni wspomne...

Aneta

@konsultant w orangedługo pracujesz już w firmie? Mógłbyś powiedzieć jak w Twoim wypadku wyglądał proces rekrutacji do firmy?

konsultant w orange

jesli chodzi o prace na infolini orange (tfu) umowe daja na 3/4 etatu z mozliwoscia dopelnienia. Rozkladaja grafik tak ze czasem jest po 6h w dniu a czasem 10h, gdzie 10h jest wbrew prawu co do takiej umowy. Pracuje sie w we wszystkie swieta bez dodatków. Bonów na świeta bozego narodzenia tez zadnych nie ma. Nie wiem jak w innej pracy ale jesli chodzi o orange to stanowczo odradzam, obiecuja zlote gory a ląduje sie w kopalni błota

konsultant w orange

Aneta

Czytaliście już wywiad, którego udzielił nam Prezes firmy Wadwicz Sp. z o.o.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,280316,wywiad-michal-szrajber Odpowiada on na pytania o historii firmy i procesie rekrutacji. Co Was najbardziej zaciekawiło?

Katarzyna

Jestem pracownikiem firmy i stwierdzam, że jest naprawdę dobra.

Mała88

Chodzi konkretnie o godziny...Jak idę na 8 godz to oczywiste, że nie chciała bym pracować 10 lub 12. Niektórzy opisują, że idą i nie wiedzą ile mają zostać... Na umowę zlecenie nie zawsze jest, że praca 40 godz w tyg. Potrzebuje konkretnie odpowiedzi czy warto poświęcać czas na tę pracę, czy z czasem mogę liczyć na umowę o pracę i podwyżkę.

Mała88

Witam! Czy pracował ktoś w Skierniewicach przez firmę Wadwicz? Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako pracownik ds. archiwizacji i wprowadzania danych. Warunki mi przedstawiono... 13zł/h i praca na dwie zmiany...czytając wpisy obawiam się, że mogą ulec zmianie.. czy ktoś pomoże?

Supp
@Mała88

Skoro będziesz coś miała na umowie to jak to może ulec zmianie?

Zostaw merytoryczną opinię o Wadwicz Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wadwicz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wadwicz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wadwicz Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wadwicz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wadwicz Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wadwicz Sp. z o.o.