Wadwicz Sp. z o.o.

Opinie o Wadwicz Sp. z o.o.

habbu

Nie pracuje w wadwiczu i nie mogę się wypowiedzieć. Proszę nie mieć do mnie pretensji z tego tytułu.

Aneta

@Constans czy Ty pracujesz w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Może powiesz coś o sowich doświadczeniach związanych z firmą? @das dlaczego uważasz, że firma wykorzystuje ludzi? W jaki sposób? Powiedz coś więcej na ten temat. Będą to istotne informacje dla osób, które rozważają tutaj pracę.

Constans

Jeśli ktoś nie potrafi pracować lub co gorsze nie ma ochoty na solidna pracę to zawsze będzie obarczał winą za swoje niepowodzenia firmę dla której tak pracuje.

Edyta

Witam mam pytanie czy jest transport do firmy do Ołtarzowa z Pruszkowa ?

Maćko

czy ktoś pracował w orange jako pracownik biurowy ds. bezpieczeństwa ? oczywiście zatrudniony przez firmę Wadwicz ?

Maćko

Chrabini

Jak widzę te długie listy ofert to się oko cieszy, że można znaleźć coś ciekawego. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi w ofercie dla specjalisty od pozyskiwania zgód? Bardzo ciekawa oferta?

sprzedazowiec

zakończyłem pracę w orange przez wadwicz z końcem czerwca za porozumieniem obu stron, kwiecien i maj mialem cele sprzedazowe na 120% , za ten kwartał premia powinna zostać wypłacona w lipcu, ciagle jej nie ma na moim koncie, pytanie czy wadwicz nie wypłaca premii już nie pracującym (mimo ze miałem ją zarobioną) czy zostanie wypłacona, juz koniec lipca a nic nie ma na koncie (wypłate 1300 zl otrzymałem normalnie 10).

Aneta

@Rozczarowana piszesz, że nie jest do końca wiadome, co jest brane pod uwagę przy przydzielaniu premii. Prosiliście o wyjaśnienie tej kwestii? To jednak istotna kwestia, wiedzieć za co dostaje się wynagrodzenie.

Grażka

Czy słyszeliście , że Grupa Wadwicz znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017". To dobrze świadczy o firmie, takie wyróżnienie jest impulsem do dalszych działań. Ja jestem zadowolona z pracy w firmie ale nie zawsze rozumiem o co ludziom chodzi.

Rozczarowana
@Grażka 23.04.2017 12:40

No i kogo obchodzi to wyróżnienie. Współpracownik Orange, który zarabia psie pieniądze oraz jest na 1/2 psim etacie. Premia wyłącznie dla tych co mają powyższej 100% normy, ale to tez nie dla wszystkich i to raz na trzy miesiące. Nikt tak naprawdę nie wie co jest brane pod uwagę . Ci co są na na etacie w Orange wystarczy, że mają 85 % , premia murowana i to w gotówce a nie w bonach Sodexo. Współpracownik jest tanią siłą roboczą a praca nie należy do łatwych tym bardziej, że doradcy obsługują klienta roszczeniowego. Nawet jeżeli rozszerzą Ci kompetencje to i tak tyrasz za te same grosze. Fajnie już tam nie pracować , szczerze odradzam. A Ta zadowolona musi być na na dobrze płatnym stanowisku i nie musi zastanawiać czy starczy do następnej pensji.

das
@Rozczarowana 05.07.2017 19:50

OPL wykorzystuje ludzi. Sam jestem współpracownikiem.

ZUZa Key

Byłam zatrudniona przez Wadwicz z Warszawy w sklepie US Polo ASSN. Caly czas Panie gubily dokumenty z waznymi danymi osobowymi. Pani Beata bywala opryskliwa. Pieniadze male =1500 zl na reke i "premia widmo" za obrot miesieczny , ktory byl niemozliwy do wyrobienia. Cena za koszule w sklepie premium =US polo ASSN= 400 zł, a mnie daja 1500 zl na reke....Wyzysk! Zle naliczone nadgodziny i wynagrodzenie za nie... Nastepnie tlumacznia , ze za nadgodziny placi nam ich zleceniodawca , a oni tylko posrednicza, wiec nie maja na to wplywu. Zlodziejstwo i strata nerwow i czasu. Poczatkowo umowa o prace, ale nigdy nie zobaczylam papierow, ktore upowaznilyby mnie chociazby do wizyty u lekarza, juz o innych swiadczeniach zdrowotnych ni wspomne...

Aneta

@konsultant w orangedługo pracujesz już w firmie? Mógłbyś powiedzieć jak w Twoim wypadku wyglądał proces rekrutacji do firmy?

konsultant w orange

jesli chodzi o prace na infolini orange (tfu) umowe daja na 3/4 etatu z mozliwoscia dopelnienia. Rozkladaja grafik tak ze czasem jest po 6h w dniu a czasem 10h, gdzie 10h jest wbrew prawu co do takiej umowy. Pracuje sie w we wszystkie swieta bez dodatków. Bonów na świeta bozego narodzenia tez zadnych nie ma. Nie wiem jak w innej pracy ale jesli chodzi o orange to stanowczo odradzam, obiecuja zlote gory a ląduje sie w kopalni błota

konsultant w orange

Aneta

Czytaliście już wywiad, którego udzielił nam Prezes firmy Wadwicz Sp. z o.o.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,280316,wywiad-michal-szrajber Odpowiada on na pytania o historii firmy i procesie rekrutacji. Co Was najbardziej zaciekawiło?

Katarzyna

Jestem pracownikiem firmy i stwierdzam, że jest naprawdę dobra.

Mała88

Chodzi konkretnie o godziny...Jak idę na 8 godz to oczywiste, że nie chciała bym pracować 10 lub 12. Niektórzy opisują, że idą i nie wiedzą ile mają zostać... Na umowę zlecenie nie zawsze jest, że praca 40 godz w tyg. Potrzebuje konkretnie odpowiedzi czy warto poświęcać czas na tę pracę, czy z czasem mogę liczyć na umowę o pracę i podwyżkę.

Mała88

Witam! Czy pracował ktoś w Skierniewicach przez firmę Wadwicz? Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako pracownik ds. archiwizacji i wprowadzania danych. Warunki mi przedstawiono... 13zł/h i praca na dwie zmiany...czytając wpisy obawiam się, że mogą ulec zmianie.. czy ktoś pomoże?

Supp
@Mała88 25.01.2017 21:23

Skoro będziesz coś miała na umowie to jak to może ulec zmianie?

Byly pracownik

Zatrudnienie przez wadwicz to jakas porazka. Wyplata moze i na czas ale za kazdym razem inna wyplata. Raz dostalam po 9.2 a ostatnio po 8.5 zl / h tragedia. A mialam miec duzo wiecej na h ... Na pewno tej sprawy tak nie zostawie.

miro

Faktycznie torche dziwny sposób zapraszania na romowe rekrutacyjną.. no chyba, ze Pani już wcześniej została przyjęta, a to faktycznie było tylko spotkanie informacyjne.. a poza tym nadal rekrutują - jest praca jako doradca Infolinii przychodzącej- Wsparcie działu sprzedaży.

Kaja

Mi przeszła ochota na pracę w tej firmie, kiedy to zaproszono mnie na rozmowę - o przepraszam, nazwano to spotkaniem informacyjnym, za pomocą SMS - a !!! Żenada. I jak to wiele mówi o miejscu pracy...

Stała
@Kaja 07.10.2016 11:05

Firma dobra , daje możliwość pracy różnym osobom. Brak mi słów żeby komentować niektóre wpisy. Jeśli szukam pracy i zgłaszam chęć spotkania to nie ma znaczenia w jakiej formie dostanę informacje o terminie. Każdy oczekuje zaproszenia na papierze kredowym?

x

Adam Z, nie ma się co czepiać jeśli ktoś chce być anonimowy/a, w końcu firma mogłaby się mścić, a ty sam nie wiesz czy imie którym by się podpisał/a jest prawdziwe czy nie, więc... co do godzin ile się pracuje to jest to zastanawiające, za mało jest szczegółów, żeby stwierdzić na 100% czy to prawda, ogólnie napisałeś, że pracownik może się nie godzić, no może tylko, że wtedy wylatuje z roboty i taka to jest tzw równość w tym kraju, do wszystkich, dużo pytacie w komentarzach o prace na infolinii przychodzącej, to macie link w którym możecie poczytać jak się pracuje na infolinii, był podawany wcześniej ale nie było dopisane czego się tyczy, to podaje jeszcze raz http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,33067

x

EnergiaX, firma która zleca pośrednikowi w tym przypadku Wadwicz znalezienie pracowników i dalszą papierologie odeśle do Wadwicza. Nie po to firmy pozbywają się problemu z papierkami i urzędami, żeby teraz przyjmować pracowników i jeszcze opłacać pośredników.

EnergiaX

Ale komentarze, lol. To, że wypłata jest i jest na czas to jest ich obowiązkiem a nie zaletą. Jak idę do sklepu i płacę za zakupy to jest mój obowiązek a nie że jestem "rzetelny i uczciwy". Jest to firma pośrednicząca, czyli wykorzystuje pracowników. Ty robisz, a oni siedzą i biorą twoją kasę, za to, że cię zatrudnili. Oczywiście w ramach śmieciowej umowy. Nie dajcie się wykorzystywać! Widzicie od nich ofertę? Zadzwońcie do firmy którą reprezentuje. Różnice w zarobkach są bardzo duże pomiędzy pracownikiem etatowym a współpracownikiem (tak to nazywają) Ponadto: 0 stabilności- dostajesz nowa umowę na miesiąc albo 3 i nigdy nie wiadomo kiedy Ci jej nie przedłużą. Urlop/Chorobowe/Ciąża ? - No przecież możesz nie pracować A jak coś chcesz np. Rachunek z rozliczeniem miesięcznym (czyli coś co firma powinna dawać zawsze) To nagle są problemy i na przykład mi po miesiącu dopiero pokazali (Na zasadzie zobacz podpisz, nie nie dostaniesz do domu bo jeszcze byś się zorientował jak bardzo Cię kantują)

zainteresowana

witam czy ktoś może napisać coś sensownego o białymstoku???? zamierzam tam pracować bo zostałam zaproszona na rozmowę tylko chce sie dowiedzieć jak wygląda tam płaca i sama atmosfera w firmie. z góry dziękuję za odpowiedzi.

wadwicz

czy ktos z obecnych pracuje w biaysmtoku na infolinii przychodzacej orange na ul.pułkowej bodajże i mógłby coś o tej pracy napisac? dziekuję

ejj

masz na myśli białystok?

moncia

witam szukam informacji o pracy na stanowisku specjalisty ds,obsługi infolinii przychodzacej orange, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda tam praca, trochę mnie dziwi że nabór trwa juz od prawie 2 miesiecy pozdrawiam i dziekuje

@moncia 07.01.2016 12:46

moncia, wejdź na ten link http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,33067 i poczytaj w jakiej firmie chcesz pracować to się dowiesz między innymi, że nabór nie trwa dwa miesiące tylko, że pracownicy odchodzą z tej firmy bo ich firma nie szanuje i zwyczajnie szuka nowych, którzy znowu odejdą i znowu będą szukać, do wszystkich nie sugerujcie się lokalizacją - to akurat bez znaczenia, to ta sama firma i ma te same normy w całym kraju

szkodażycia

...cała prawda - pracowałem/am w Wadwiczu bo nie miałem,/am w tamtej chwili innej możliwości. Nie wiesz kiedy idziesz, ile godzin danego dnia masz pracować czy osiem czy dwanaście czy czternaście godzin i lepiej było się o to nie pytać by się nie narażać!Życia prywatnego zero, wypłata żałosna i faktycznie na koniec roku inne porządne firmy obdarowały paroma stówkami, a Wadwicz "docenił" ciężką pracę pracowników ośmioma cukierkami i maleńkim kalendarzykiem z rozpadającymi się kartkami ze swoimi reklamami. Przydałaby się obiektywna osoba w czapce "niewidce" aby zobaczyła jak osiąga swoje cele "firma" kosztem niewolniczej harówki bo w to co piszemy nikt prawdopodobnie nie uwierzy.. Nie życzę nikomu takiej roboty!

Koleżanka niedawno poszła do lekarza i okazało się ze Wadwicz nie płacił za nią odpowiednich składek pomimo zapewnień ze tak właśnie jest. Stawka, którą proponują jest żałosna i rzeczywiście pomimo wielu próśb nie chcą nam podać stawek netto. Na święta jako prezenty dostajemy np. paczkę gum do żucia, kalendarz, kubek lub płytę z imprezą pracowników Wadwicza. Mógłbym pisać więcej, ale chyba już zrozumieliście sens. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!!

Kosi

Mam pytanie o Wadwicz w Poznaniu? Czy idzie się z koordynatorami tam dogadać? Jakie podejście do ludzi? Myślę nad podjęciem tam pracy ale chciałbym wiedzieć jak tam wygląda współpraca?

tola

Najgorsza ze wszystkich firm z jakimi miałam do czynienia. A pracowałam w Work Service, Leasing Team, Adeco, i Wadwicz to największa tragedia. Mam wrażenie że mają swoje odrębne prawo. Bo to co było w innych firmach w Wadwiczu jest zupełnie inaczej. Tak żeby zrobić mnie w ch***. Nie podoba mi się moja przedstawicielka, jest wyniosła i nie rozumie ze jestem człowiekiem zarabiającym pie pieniądze.

lolek

Pająk jest to 10 PLN brutto za godzinę , nie będę pisał ile to jest netto , bo zależy to czy jest się studentem , czy zatrudnionym także gdzie indziej , w wariancie z pełnymi składkami Zus wyjdzie to około 7,40 pln za godzinę na rękę . Spróbuj dostać się na infolinię wychodzącą efaktura , na tym projekcie jest nabardziej elastyczny grafik do tego możliwa prowizja. Wymagania nie są naprawdę duże jeśli masz średnie wykształcenie , dobrą dykcję i szybko poruszasz się po aplikacjach komputerowych to dzwoń gdzie trzeba.

Lolek

wypłata na 10 grudnia wpłynęła co do grosza , zobaczymy jak będzie 10 stycznia kiedy to będę odbierał kasę za 240h w grudniu + za 40 h szkolenia płatne po przepracowaniu 168h na słuchawkach , na razie na mój projekt więcej ludzi nie potrzebują , radzę często przeglądać olx.pl z ofertami pracy tam często wadwicz się ogłasza lub wprost do nich zadzwonić - może otworzą za chwilę następny projekt ? ja bałem się troszkę tej pracy jako facet w średnim wieku , ale nic strasznego , trzeba tylko panować nad nerwami przy nieprzyjemnych klientach :-)

Lolek

Witajcie. Ja jestem zatrudniony przez Wadwicza na infolinii przychodzącej w Poznaniu od 2 tygodni . Mam już grafik pracy na grudzień - sam układałem swoją propozycję grafiku i niewiele został zmieniony przez "górę" . Zobaczymy jak będzie z wypłatą na 10 grudnia .

misfitt

witam, interesuje mnie opinia odnosnie pracy w Wadwicz w SZCZECINIE. Chodzi o infolinie przychodzaca. Czy warunki ok, czy praca meczaca, szkolenie dlugie? No i oczywiscie jak z finansami,.

milka22

czy ktoś może orientuje się co do warunków pracy na infolinii finansowo-rozliczeniowej w poznaniu, na czym polega 7 dniowe szolenie czy trzeba je zdać aby tam zostać zatrudnionym

Dave

Pracowałem dla nich krótko ale poza tym , że była to tradycyjnie umowa zlecenie za małe pieniądze ( 240 godz./ 1300 ) - nie było żadnych problemów , pieniądze na czas , składki odprowadzone.Oceniam dostatecznie , a to dlatego , że zarabiać powinno się w 2014 r. minimum 3000 do ręki - i oczywiście na umowie o pracę !

rotten orange

pare slow odnosnie pracy w wadwicz... - rzeczywiscie kase placa na czas no bo jak nie placic jak stawka za godzine to najnizsza stawka jaka mozna placic - urlopy, temat rzeka, w kazdym razie wziac urlop kiedy sie che nalezy na jakies 4 miesiace przed terminem - kolejny idiotyzm gdzie wadwicz uwzglednia urlop dopiero po tym jak wyrazi na to zgode firma ktorej wadwicz sprzedaje nasz czas pracy - wyplaty za urlopy lub zwolnienia - jawne oszustwo, zalozmy ze jestescie zatrudnieni na 3/4 etatu a w momencie gdy idziecie na zwolnienie badz urlop w grafku macie wstawione 10 godz pracy - kase dostajecie tylko za 3/4 etatu wiec za 6 godzin, bylem swiadkiem kiedy ludzie szli na zwolnienie zeby uniknac tych 10 godz, a w tym momencie grafik byl tak modyfikowany zeby pracownik i tak przepracowal te 10 godz jak juz wroci ze zwolnienia - grafiki... ktos napisal, ze elastyczne, bzdura, z preferencji grafikowych ktore sie wypelnia uwzgledniaja znikoma czesc, faktem jest, ze nie uwzglednia tego sam wadwicz tylko firmy, ktorym wadwicz wynajmuje nasza prace biorac za to niezle pieniadze a my otrzymujemy marna tego czesc a teraz troche z innej beczki dla porownania stawek godzinowych - ciec zatrudniony przez solid lub inna agencje "ochrony", emeryt, dostaje wiecej na godzine niz pracownik call center. czy polecam wadwicz... hmmm nie, ale jesli ktos nie ma alternatywy i jest swiadomy ze moze miesiecznie nie otrzymac nawet najnizszej krajowej niech sam podejmie decyzje

obecny pracownik

Cześć, tak się składa że również pracuję w Krakowie przez Wadwicz i jedno mi się nie zgadza, tam nie ma koordynatorki tylko koordynator zresztą strasznie fajny człowiek.Może zażenowanemu pomyliło się z jakimś przełożonym firmy na zlecenie której Wadwicz Go zatrudnił? Co do stawkizgdadzam się z Polą. Jak pracodawca nie może powiedzieć pracownikowi na jakich warunkach go przyjmuje, no zastanów się człowieku co piszesz a druga sprawa jaki normalny człowiek decydował by się iść do pracy w ciemno? może pracowałeś jako wolontariat a nie wiesz?Żenujący jest tylko Twój komentarz. Wadwicza POLECAM. Wszystko da się załatwić, już nie jednokrotnie zostało mi to udowodnione. Pozdrawiam Karolina

Gosc

Co ty za bzdury wypisujesz moj maz pracuje w wadwiczu prezesa zna osobiscie, maz jest koordynatorem zatrudnia pracownikow i robia tam selekcje byle kogo nie biora nie wierzcie w to co wypisuje ten czlowiek to bzdury

lolek
@Gosc 15.04.2015 14:32

Nie pracuję już na infolinii - znalazłem lepszą pracę i to na umowę o pracę za porządne pieniądze - niestety tak to jest w outsourcingu , że trzeba jeszcze zarobić na pensje prezesów i koordynatorów ta grupa będzie zawsze zadowolona ....

ZAŻENOWANY!!!

Czytam to wszystko i płakać się chce. Byłem zatrudniony przez firmę Wadwicz w Krakowie na produkcji. Jeżeli chce ktoś zarobić na waciki to szczerze polecam. Koordynatorka miała ludzi za śmieci zresztą ponoć dalej tak jest. "Mnie interesuje produkcja a nie Wasze wypłaty i Wasze wolne na studia czy Wasze wizyty u lekarza"-oto jej słowa do ludzi na porządku dziennym. Sama dłubie w nosie przez całe dniówki. I nawet nie można było wezwać karetki na zakład jak ludzie mdleli w 40 stopniowym upale bo bali się inspekcji PIP. Wadwicz ogółem zatrudnia ludzi z ulicy: ćpunów, alkoholików, kolegów kolegi itp. Ta firma to śmiech na sali!!! Banda złodziei, wypłaty nigdy się nie zgadzają, L4 wiecznie zapominają wypłacać i co najlepsze nikt nie wie za jaką stawkę robi!!! Bo Wadwicz nikomu nie powie ile ma na godzinę bo nie może!!! NAPRAWDĘ LUDZIE NIE PAKUJCIE SIĘ W TEN SYF!!! Poszukajcie sobie jakieś porządnej pracy, życzę szczęścia w życiu zawodowym :)

Pola
@ZAŻENOWANY!!! 03.09.2014 14:18

Co za bzdury wypisujesz! Pracuję w Wadwiczu i nic takiego o czym piszesz nie dzieje się. Piszesz, ze nie wiesz za jaką stawkę pracujesz? To co, nie czytasz umowy.A może to z Tobą jest coś nie tak,ja dobrze się dogaduję z koordynatorem i ludźmi w pracy, wypłatę mam na czas i jak trzeba to na szkołę zwalniam się czy do lekarza. Ostatnio nawet 2 dni w tyg. na badania lekarskie. Jak Ci się nie podoba to się zwolnij, ale nie pisz bzdur!!!

Adela

Tak, firma jest OK., rzeczywiście świetnie zorganizowana i stabilna.

zbyniu

Cześć Firma bardzo dobrze zorganizowana i co najważniejsze stabilna, o co dzisiaj trudno. Kaska też całkiem dobra. Polecam w w 100%. Pozdrawiam

Lilka

Tak, atmosfera w pracy super, pieniążki też, można się przyjmować.

Aga

Ja jestem zadowolona. Firma w porzo. Kasa na czas i zupełnie niezła. Polecam!

Dorka

Hej. Widzę, że zdania bardzo podzielone. Mój niewidomy mąż pracuje w firmie Wadwicz. Jest bardzo zadowolony. Elastyczny czas pracy, miła atmosfera, wypłata zawsze na czas. Nie jestem żadną koordynatorką, ale nie będę obojętna na negatywne komentarze. Z całego serca POLECAM!!!

oli

Witam szczerze polecam pracę w Wadwicz. Firma godna polecenia.

Anna

Dobra firma, regularne wypłaty, przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam.

effata

Witam firma naprawdę uczciwa pełen profesjonalizm. Miła atmosfera pracy. Pracuje w bardzo zgranym zespole. Kasa zawsze na czas.

Zostaw opinię o Wadwicz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wadwicz Sp. z o.o.