Wadwicz Sp. z o.o.

Wadwicz Sp. z o.o.

Opinie o Wadwicz Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Pan Prezes Brylowski to jakaś kpina nigdy nie ma czasu dla pracowników. pewnie pączki wcina w tym swoim pokoju. Masakra.

Marcin Brylowski
@anonymous 27.07.2018 11:33

Cześć, z tej strony Marcin. Od lat prowadzę politykę "otwartych drzwi". Każdy z współpracowników może przyjść i porozmawiać ze mną dosłownie o wszystkim. Nie mniej, szczególnie ostatnio pracy "w terenie" jest tak wiele, że mimo, że drzwi otwarte to miejsce za biurkiem pozostaje puste. Nie mniej mój numer telefonu nie jest tajemnicą i zawsze można do mnie zadzwonić i porozmawiać lub dowiedzieć się kiedy faktycznie w biurze będę obecny. Uwagę co do pączków, mimo, że je lubię, pozostawię bez komentarza. Pozdrawiam Prezes Brylowski

Aneta

@Rozpacz czy zgłosiłeś pracodawcy błędy w świadectwie pracy? Czy oprócz kłopotów z poprawnością formalną potwierdzenia Twojego zatrudnienia możesz opisać jak wyglądała Twoja praca przez Wadwicz? Co było poruszone w trakcie rozmowy rekrutacyjnej i na jakiej podstawie byłeś zatrudniony? Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą czy może umowa o pracę tymczasową z firmą Wadwicz.

Rozpacz

Nie polecam , po wygaśnięciu umowy otrzymałem świadectwo "zrobione od czapy" :brak imion rodziców , brak danych personalnych , brak informacji o firmie dla której byłem zatrudniony przez wadwicz ,jak i brak informacji o okresach zatrudnienia w leasing team z którego miałem transfer do wadwicza.

Aneta

@Tmk możesz przybliżyć jak była wyliczana premia? Od pozyskanych klienta czy może od wyrobienia miesięcznego planu sprzedaży oraz stażu pracy? @Chętny do pracy zajrzyj na: http://www.wadwicz.pl/pl/wyniki-wyszukiwania/query powinieneś znaleźć tu oferty, które skłonią Cię do aplikowania. Nie zapomnij opisać swojego procesu rekrutacyjnego na forum.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje ?

Tmk

Pracowałem nie całe 6 miesięcy w tej firmie. Jeżeli chodzi o etat to 3/4 z dopełnieniem . Raz 171 h w miesiącu raz 142h na infolinii Orange. Nie wspominam dobrze tej pracy a nie wytrzymałem że względu na wyczerpanie psychiczne rozmowami z osobami. Nie wiem jak inni to oceniają ale za tak małe pieniądze jakie dostawałem nie miałem zamiaru tam pracować i jak tylko znalazłem inna pracę to od razu się zwolniłem . Ogólnie nie polecam zatrudnienia przez te agencje ze względu na to że co innego pani mówiła na rozmowie a co innego było w czasie pracy. Nie zgadzały się godziny rozpoczęcia pracy (podobno można było pracować od 6 ja miałem najwcześniej od 8 zmianę). Nie patrzyli na dojazdy a pod czas rozmowy nie miało być problemu. Pod czas kilku miesięcy dochodziły mi obowiązki związane z obsługą klientów ale płacą ta sama - bez zmian. Premia też liczona w dziwny sposób.

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Wiki

Czy macie jakiś powód, że taka cisza zapanowała na forum?

Aneta

@WR wątek dotyczy firmy Wadwicz Sp. z o.o., która jest agencją pracy tymczasowej - podejrzewam że w Twoim przypadku sama grupa nie była decyzyjna w sprawie stawek czy zakończeniu umowy i być może komentarz należałoby umieścić na wątku odpowiedniego salonu firmy Orange. Wadwicz prowadzi w tym momencie liczne rekrutacje na swojej stronie (http://www.wadwicz.pl/pl/wyniki-wyszukiwania/query) - z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Współpracujecie obecnie z Wadwicz i możecie podzielić się opiniami na temat tej agencji?

anonymous
@Aneta 15.03.2018 15:44

Nawet jeśli agencja nie jest decyzyjna że względu na minimum szacunku do osób,Na których się zarabia należało by poinformować o tym wcześniej. Niestety słowo klucz szacunek a to występuje tam w niewielkim stopniu w niewielkich dawkach i dużych odstępach czasowych.

WR

Współpracowałam z Orange w Gdańsku do momentu otrzymania grafiku nie zostałam przez nikogo poinformowana,że mam uciety etat na 3/4. Po kilku dniach zostajemy poinformowani,że lokalizacja zostanie w czerwcu zamknięta o czym pracownicy szepcza już od połowy stycznia. Po tym wszyscy otrzymali podwyżkę 2 złote brutto KPINA!!! Nie ma pieniędzy na pełne etaty dla pracowników a jest na (usunięte przez administratora) podwyżkę,żeby ludzie nie pouciekali. ŻAŁOSNE od strony agencji żadnych informacji.

Maćko

czy ktoś pracował w orange jako pracownik biurowy ds. bezpieczeństwa ? oczywiście zatrudniony przez firmę Wadwicz ?

kol
@Maćko 30.08.2017 09:52

ja

Constans

Jeśli ktoś nie potrafi pracować lub co gorsze nie ma ochoty na solidna pracę to zawsze będzie obarczał winą za swoje niepowodzenia firmę dla której tak pracuje.

Iluzja???
@Constans 04.09.2017 10:28

Jak ktoś nie ma ochoty pracować, to w ogóle nie podejmie się żadnej pracy ani współpracy. Żyjemy w wolnym kraju i jeżeli ktoś ma taką chęć, coś mu się podoba bądź nie, to ma święte prawo do tego aby swoją opinię wyrazić. Oczywiście nie wszyscy musimy się zgadzać i na tym właśnie polega równość, wolność i odpowiedzialność.

sprzedazowiec

zakończyłem pracę w orange przez wadwicz z końcem czerwca za porozumieniem obu stron, kwiecien i maj mialem cele sprzedazowe na 120% , za ten kwartał premia powinna zostać wypłacona w lipcu, ciagle jej nie ma na moim koncie, pytanie czy wadwicz nie wypłaca premii już nie pracującym (mimo ze miałem ją zarobioną) czy zostanie wypłacona, juz koniec lipca a nic nie ma na koncie (wypłate 1300 zl otrzymałem normalnie 10).

Wadwicz_Żak
@sprzedazowiec 24.07.2017 14:25

Wypowiedział Pan umowę na własną prośbę. Firma przychyliła się do Pana prośby o rozwiązanie za porozumieniem stron. Bezczelnością z Pana strony jest upominać się w takiej sytuacji o rzekomo premię, z podanych nam informacji nic Pan nie zrobił aby na takowa zasłużyć, nie rozumiemy dlaczego złożył Pan pismo o zwolnienie sam i tak firma miała Pana zwolnić....

habbu

Nie pracuje w wadwiczu i nie mogę się wypowiedzieć. Proszę nie mieć do mnie pretensji z tego tytułu.

Aneta

@Constans czy Ty pracujesz w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Może powiesz coś o sowich doświadczeniach związanych z firmą? @das dlaczego uważasz, że firma wykorzystuje ludzi? W jaki sposób? Powiedz coś więcej na ten temat. Będą to istotne informacje dla osób, które rozważają tutaj pracę.

Edyta

Witam mam pytanie czy jest transport do firmy do Ołtarzowa z Pruszkowa ?

Maćko

Chrabini

Jak widzę te długie listy ofert to się oko cieszy, że można znaleźć coś ciekawego. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi w ofercie dla specjalisty od pozyskiwania zgód? Bardzo ciekawa oferta?

Aneta

@Rozczarowana piszesz, że nie jest do końca wiadome, co jest brane pod uwagę przy przydzielaniu premii. Prosiliście o wyjaśnienie tej kwestii? To jednak istotna kwestia, wiedzieć za co dostaje się wynagrodzenie.

Grażka

Czy słyszeliście , że Grupa Wadwicz znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017". To dobrze świadczy o firmie, takie wyróżnienie jest impulsem do dalszych działań. Ja jestem zadowolona z pracy w firmie ale nie zawsze rozumiem o co ludziom chodzi.

das
@Rozczarowana 05.07.2017 19:50

OPL wykorzystuje ludzi. Sam jestem współpracownikiem.

ZUZa Key

Byłam zatrudniona przez Wadwicz z Warszawy w sklepie US Polo ASSN. Caly czas Panie gubily dokumenty z waznymi danymi osobowymi. Pani Beata bywala opryskliwa. Pieniadze male =1500 zl na reke i "premia widmo" za obrot miesieczny , ktory byl niemozliwy do wyrobienia. Cena za koszule w sklepie premium =US polo ASSN= 400 zł, a mnie daja 1500 zl na reke....Wyzysk! Zle naliczone nadgodziny i wynagrodzenie za nie... Nastepnie tlumacznia , ze za nadgodziny placi nam ich zleceniodawca , a oni tylko posrednicza, wiec nie maja na to wplywu. Zlodziejstwo i strata nerwow i czasu. Poczatkowo umowa o prace, ale nigdy nie zobaczylam papierow, ktore upowaznilyby mnie chociazby do wizyty u lekarza, juz o innych swiadczeniach zdrowotnych ni wspomne...

Aneta

@konsultant w orangedługo pracujesz już w firmie? Mógłbyś powiedzieć jak w Twoim wypadku wyglądał proces rekrutacji do firmy?

konsultant w orange

jesli chodzi o prace na infolini orange (tfu) umowe daja na 3/4 etatu z mozliwoscia dopelnienia. Rozkladaja grafik tak ze czasem jest po 6h w dniu a czasem 10h, gdzie 10h jest wbrew prawu co do takiej umowy. Pracuje sie w we wszystkie swieta bez dodatków. Bonów na świeta bozego narodzenia tez zadnych nie ma. Nie wiem jak w innej pracy ale jesli chodzi o orange to stanowczo odradzam, obiecuja zlote gory a ląduje sie w kopalni błota

konsultant w orange

Aneta

Czytaliście już wywiad, którego udzielił nam Prezes firmy Wadwicz Sp. z o.o.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,280316,wywiad-michal-szrajber Odpowiada on na pytania o historii firmy i procesie rekrutacji. Co Was najbardziej zaciekawiło?

Katarzyna

Jestem pracownikiem firmy i stwierdzam, że jest naprawdę dobra.

Mała88

Chodzi konkretnie o godziny...Jak idę na 8 godz to oczywiste, że nie chciała bym pracować 10 lub 12. Niektórzy opisują, że idą i nie wiedzą ile mają zostać... Na umowę zlecenie nie zawsze jest, że praca 40 godz w tyg. Potrzebuje konkretnie odpowiedzi czy warto poświęcać czas na tę pracę, czy z czasem mogę liczyć na umowę o pracę i podwyżkę.

Mała88

Witam! Czy pracował ktoś w Skierniewicach przez firmę Wadwicz? Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako pracownik ds. archiwizacji i wprowadzania danych. Warunki mi przedstawiono... 13zł/h i praca na dwie zmiany...czytając wpisy obawiam się, że mogą ulec zmianie.. czy ktoś pomoże?

Supp
@Mała88 25.01.2017 21:23

Skoro będziesz coś miała na umowie to jak to może ulec zmianie?

Byly pracownik

Zatrudnienie przez wadwicz to jakas porazka. Wyplata moze i na czas ale za kazdym razem inna wyplata. Raz dostalam po 9.2 a ostatnio po 8.5 zl / h tragedia. A mialam miec duzo wiecej na h ... Na pewno tej sprawy tak nie zostawie.

miro

Faktycznie torche dziwny sposób zapraszania na romowe rekrutacyjną.. no chyba, ze Pani już wcześniej została przyjęta, a to faktycznie było tylko spotkanie informacyjne.. a poza tym nadal rekrutują - jest praca jako doradca Infolinii przychodzącej- Wsparcie działu sprzedaży.

Zostaw opinię o Wadwicz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wadwicz Sp. z o.o.