Wadwicz Sp. z o.o.

Wadwicz Sp. z o.o.

Opinie o Wadwicz Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Wiki

Czy macie jakiś powód, że taka cisza zapanowała na forum?

Aneta

@WR wątek dotyczy firmy Wadwicz Sp. z o.o., która jest agencją pracy tymczasowej - podejrzewam że w Twoim przypadku sama grupa nie była decyzyjna w sprawie stawek czy zakończeniu umowy i być może komentarz należałoby umieścić na wątku odpowiedniego salonu firmy Orange. Wadwicz prowadzi w tym momencie liczne rekrutacje na swojej stronie (http://www.wadwicz.pl/pl/wyniki-wyszukiwania/query) - z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Współpracujecie obecnie z Wadwicz i możecie podzielić się opiniami na temat tej agencji?

anonymous
@Aneta 15.03.2018 15:44

Nawet jeśli agencja nie jest decyzyjna że względu na minimum szacunku do osób,Na których się zarabia należało by poinformować o tym wcześniej. Niestety słowo klucz szacunek a to występuje tam w niewielkim stopniu w niewielkich dawkach i dużych odstępach czasowych.

WR

Współpracowałam z Orange w Gdańsku do momentu otrzymania grafiku nie zostałam przez nikogo poinformowana,że mam uciety etat na 3/4. Po kilku dniach zostajemy poinformowani,że lokalizacja zostanie w czerwcu zamknięta o czym pracownicy szepcza już od połowy stycznia. Po tym wszyscy otrzymali podwyżkę 2 złote brutto KPINA!!! Nie ma pieniędzy na pełne etaty dla pracowników a jest na (usunięte przez administratora) podwyżkę,żeby ludzie nie pouciekali. ŻAŁOSNE od strony agencji żadnych informacji.

Maćko

czy ktoś pracował w orange jako pracownik biurowy ds. bezpieczeństwa ? oczywiście zatrudniony przez firmę Wadwicz ?

Constans

Jeśli ktoś nie potrafi pracować lub co gorsze nie ma ochoty na solidna pracę to zawsze będzie obarczał winą za swoje niepowodzenia firmę dla której tak pracuje.

Iluzja???
@Constans 04.09.2017 10:28

Jak ktoś nie ma ochoty pracować, to w ogóle nie podejmie się żadnej pracy ani współpracy. Żyjemy w wolnym kraju i jeżeli ktoś ma taką chęć, coś mu się podoba bądź nie, to ma święte prawo do tego aby swoją opinię wyrazić. Oczywiście nie wszyscy musimy się zgadzać i na tym właśnie polega równość, wolność i odpowiedzialność.

sprzedazowiec

zakończyłem pracę w orange przez wadwicz z końcem czerwca za porozumieniem obu stron, kwiecien i maj mialem cele sprzedazowe na 120% , za ten kwartał premia powinna zostać wypłacona w lipcu, ciagle jej nie ma na moim koncie, pytanie czy wadwicz nie wypłaca premii już nie pracującym (mimo ze miałem ją zarobioną) czy zostanie wypłacona, juz koniec lipca a nic nie ma na koncie (wypłate 1300 zl otrzymałem normalnie 10).

Wadwicz_Żak
@sprzedazowiec 24.07.2017 14:25

Wypowiedział Pan umowę na własną prośbę. Firma przychyliła się do Pana prośby o rozwiązanie za porozumieniem stron. Bezczelnością z Pana strony jest upominać się w takiej sytuacji o rzekomo premię, z podanych nam informacji nic Pan nie zrobił aby na takowa zasłużyć, nie rozumiemy dlaczego złożył Pan pismo o zwolnienie sam i tak firma miała Pana zwolnić....

habbu

Nie pracuje w wadwiczu i nie mogę się wypowiedzieć. Proszę nie mieć do mnie pretensji z tego tytułu.

Aneta

@Constans czy Ty pracujesz w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Może powiesz coś o sowich doświadczeniach związanych z firmą? @das dlaczego uważasz, że firma wykorzystuje ludzi? W jaki sposób? Powiedz coś więcej na ten temat. Będą to istotne informacje dla osób, które rozważają tutaj pracę.

Edyta

Witam mam pytanie czy jest transport do firmy do Ołtarzowa z Pruszkowa ?

Maćko

Chrabini

Jak widzę te długie listy ofert to się oko cieszy, że można znaleźć coś ciekawego. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi w ofercie dla specjalisty od pozyskiwania zgód? Bardzo ciekawa oferta?

Aneta

@Rozczarowana piszesz, że nie jest do końca wiadome, co jest brane pod uwagę przy przydzielaniu premii. Prosiliście o wyjaśnienie tej kwestii? To jednak istotna kwestia, wiedzieć za co dostaje się wynagrodzenie.

Grażka

Czy słyszeliście , że Grupa Wadwicz znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017". To dobrze świadczy o firmie, takie wyróżnienie jest impulsem do dalszych działań. Ja jestem zadowolona z pracy w firmie ale nie zawsze rozumiem o co ludziom chodzi.

das
@Rozczarowana 05.07.2017 19:50

OPL wykorzystuje ludzi. Sam jestem współpracownikiem.

ZUZa Key

Byłam zatrudniona przez Wadwicz z Warszawy w sklepie US Polo ASSN. Caly czas Panie gubily dokumenty z waznymi danymi osobowymi. Pani Beata bywala opryskliwa. Pieniadze male =1500 zl na reke i "premia widmo" za obrot miesieczny , ktory byl niemozliwy do wyrobienia. Cena za koszule w sklepie premium =US polo ASSN= 400 zł, a mnie daja 1500 zl na reke....Wyzysk! Zle naliczone nadgodziny i wynagrodzenie za nie... Nastepnie tlumacznia , ze za nadgodziny placi nam ich zleceniodawca , a oni tylko posrednicza, wiec nie maja na to wplywu. Zlodziejstwo i strata nerwow i czasu. Poczatkowo umowa o prace, ale nigdy nie zobaczylam papierow, ktore upowaznilyby mnie chociazby do wizyty u lekarza, juz o innych swiadczeniach zdrowotnych ni wspomne...

Aneta

@konsultant w orangedługo pracujesz już w firmie? Mógłbyś powiedzieć jak w Twoim wypadku wyglądał proces rekrutacji do firmy?

konsultant w orange

jesli chodzi o prace na infolini orange (tfu) umowe daja na 3/4 etatu z mozliwoscia dopelnienia. Rozkladaja grafik tak ze czasem jest po 6h w dniu a czasem 10h, gdzie 10h jest wbrew prawu co do takiej umowy. Pracuje sie w we wszystkie swieta bez dodatków. Bonów na świeta bozego narodzenia tez zadnych nie ma. Nie wiem jak w innej pracy ale jesli chodzi o orange to stanowczo odradzam, obiecuja zlote gory a ląduje sie w kopalni błota

konsultant w orange

Aneta

Czytaliście już wywiad, którego udzielił nam Prezes firmy Wadwicz Sp. z o.o.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,280316,wywiad-michal-szrajber Odpowiada on na pytania o historii firmy i procesie rekrutacji. Co Was najbardziej zaciekawiło?

Katarzyna

Jestem pracownikiem firmy i stwierdzam, że jest naprawdę dobra.

Mała88

Chodzi konkretnie o godziny...Jak idę na 8 godz to oczywiste, że nie chciała bym pracować 10 lub 12. Niektórzy opisują, że idą i nie wiedzą ile mają zostać... Na umowę zlecenie nie zawsze jest, że praca 40 godz w tyg. Potrzebuje konkretnie odpowiedzi czy warto poświęcać czas na tę pracę, czy z czasem mogę liczyć na umowę o pracę i podwyżkę.

Mała88

Witam! Czy pracował ktoś w Skierniewicach przez firmę Wadwicz? Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako pracownik ds. archiwizacji i wprowadzania danych. Warunki mi przedstawiono... 13zł/h i praca na dwie zmiany...czytając wpisy obawiam się, że mogą ulec zmianie.. czy ktoś pomoże?

Supp
@Mała88 25.01.2017 21:23

Skoro będziesz coś miała na umowie to jak to może ulec zmianie?

Byly pracownik

Zatrudnienie przez wadwicz to jakas porazka. Wyplata moze i na czas ale za kazdym razem inna wyplata. Raz dostalam po 9.2 a ostatnio po 8.5 zl / h tragedia. A mialam miec duzo wiecej na h ... Na pewno tej sprawy tak nie zostawie.

miro

Faktycznie torche dziwny sposób zapraszania na romowe rekrutacyjną.. no chyba, ze Pani już wcześniej została przyjęta, a to faktycznie było tylko spotkanie informacyjne.. a poza tym nadal rekrutują - jest praca jako doradca Infolinii przychodzącej- Wsparcie działu sprzedaży.

Kaja

Mi przeszła ochota na pracę w tej firmie, kiedy to zaproszono mnie na rozmowę - o przepraszam, nazwano to spotkaniem informacyjnym, za pomocą SMS - a !!! Żenada. I jak to wiele mówi o miejscu pracy...

Stała
@Kaja 07.10.2016 11:05

Firma dobra , daje możliwość pracy różnym osobom. Brak mi słów żeby komentować niektóre wpisy. Jeśli szukam pracy i zgłaszam chęć spotkania to nie ma znaczenia w jakiej formie dostanę informacje o terminie. Każdy oczekuje zaproszenia na papierze kredowym?

x

Adam Z, nie ma się co czepiać jeśli ktoś chce być anonimowy/a, w końcu firma mogłaby się mścić, a ty sam nie wiesz czy imie którym by się podpisał/a jest prawdziwe czy nie, więc... co do godzin ile się pracuje to jest to zastanawiające, za mało jest szczegółów, żeby stwierdzić na 100% czy to prawda, ogólnie napisałeś, że pracownik może się nie godzić, no może tylko, że wtedy wylatuje z roboty i taka to jest tzw równość w tym kraju, do wszystkich, dużo pytacie w komentarzach o prace na infolinii przychodzącej, to macie link w którym możecie poczytać jak się pracuje na infolinii, był podawany wcześniej ale nie było dopisane czego się tyczy, to podaje jeszcze raz http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,33067

x

EnergiaX, firma która zleca pośrednikowi w tym przypadku Wadwicz znalezienie pracowników i dalszą papierologie odeśle do Wadwicza. Nie po to firmy pozbywają się problemu z papierkami i urzędami, żeby teraz przyjmować pracowników i jeszcze opłacać pośredników.

EnergiaX

Ale komentarze, lol. To, że wypłata jest i jest na czas to jest ich obowiązkiem a nie zaletą. Jak idę do sklepu i płacę za zakupy to jest mój obowiązek a nie że jestem "rzetelny i uczciwy". Jest to firma pośrednicząca, czyli wykorzystuje pracowników. Ty robisz, a oni siedzą i biorą twoją kasę, za to, że cię zatrudnili. Oczywiście w ramach śmieciowej umowy. Nie dajcie się wykorzystywać! Widzicie od nich ofertę? Zadzwońcie do firmy którą reprezentuje. Różnice w zarobkach są bardzo duże pomiędzy pracownikiem etatowym a współpracownikiem (tak to nazywają) Ponadto: 0 stabilności- dostajesz nowa umowę na miesiąc albo 3 i nigdy nie wiadomo kiedy Ci jej nie przedłużą. Urlop/Chorobowe/Ciąża ? - No przecież możesz nie pracować A jak coś chcesz np. Rachunek z rozliczeniem miesięcznym (czyli coś co firma powinna dawać zawsze) To nagle są problemy i na przykład mi po miesiącu dopiero pokazali (Na zasadzie zobacz podpisz, nie nie dostaniesz do domu bo jeszcze byś się zorientował jak bardzo Cię kantują)

zainteresowana

witam czy ktoś może napisać coś sensownego o białymstoku???? zamierzam tam pracować bo zostałam zaproszona na rozmowę tylko chce sie dowiedzieć jak wygląda tam płaca i sama atmosfera w firmie. z góry dziękuję za odpowiedzi.

wadwicz

czy ktos z obecnych pracuje w biaysmtoku na infolinii przychodzacej orange na ul.pułkowej bodajże i mógłby coś o tej pracy napisac? dziekuję

Zostaw opinię o Wadwicz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wadwicz Sp. z o.o.