Wadwicz Sp. z o.o.
3 60 99 5 1
Daria Nowy wpis

@Poznań a powiedz jakieś dodatki na święta były ?

Poznań Nowy wpis

Odradzam prace dla orange patologia na sekcji energii elektrycznej umowa o prace na 3/4 i jałmużna czyli 1800 netto teraz daja podwyzki 52 gr brutto???????????? odradzam prace w Poznaniu i wogule dla orange

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Wadwicz Sp. z o.o.?

andrzejkarczewski61@wp.pl Nowy wpis

W Wadwicz pracowałem ponad pięć lat nie było nigdy problemu z wypłatą .a także z kontaktem .Z moim długoletnim stażem pracy bo prawie 40-letnim uważam tą Firmę za najlepszą pod wszystkimi względami

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

gg

Pani w Biurze bardzo miła, ale jezeli chodzi o polityke firmy to tragedia. Wiecznie problem z premią, już nie wspomnę o tym, że zdarzyło się, że przyszła po terminie! Trzeba sobie na każdym kroku wszystkiego pilnować. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ AGENCJI !!!!!!

Tak1Nie
Emilia
@gg

Ostatnio praktycznie nikt nie wypowiadał się o agencji pracy tymczasowej Wadwicz. Dlatego bardzo się cieszę, że postanowiłeś to zmienić. Napisałaś, iż firma ma problemy z wypłacalnością premii w terminie. A jak ma się rzecz, jeśli chodzi o normalne wypłaty? Czy te przychodzą na czas? Zachęcam Cię dalszego uczestnictwa w dyskusji.

Aneta

Wadwicz na swojej stronie udostępnił szacunkowy kalkulator wynagrodzeń. Dzięki temu niezwykle ciekawemu rozwiązaniu możecie obliczyć wysokość swojej pensji netto i brutto, zaliczki na podatek dochodowy oraz składki na ubezpieczenie społeczne. W kalkulatorze należy określić jedynie rodzaj zawartej umowy i zgodnie z sugestiami wprowadzić dodatkowe informacje. Czy ktoś z Was testował jego funkcjonalność?

xxx

Bylam zatrudniona przez agencje w jednej z większych korporacji. Nigdy nie było żadnych problemów z agencją. Pieniądze zawsze na czas. Panie w biurze zawsze służyły pomocą i były bardzo miłe.

John z Alabamy

Witam. Ja pracuję w firmie Wadwicz od ok 2 lat i w sumie nie wiem skąd te negatywne opinie..., sam nigdy nie doświadczyłem złego traktowania czy presji. Wręcz przeciwnie jeśli ktoś rzetelnie wykonuje swoją pracę ,to może liczyć na dodatkowe profity - socjalne - medyczne - sportowe itd. Na pewno też spotka się z "koleżeńskim poklepaniu po ramieniu" przełożonego i usłyszy słowa -"dobra robota" ,a to bardzo motywuje :) Chyba jak wszędzie znajdą się osoby którym coś nie odpowiada ,ja jednak do nich nie należę, bo nie mam do tego powodów. Polecam każdemu by sam przekonal sie na wlasnej skorze ,że praca w firmie Wadwicz moze byc bardzo owocna. Trzeba tylko jak w każdej pracy robić swoje a nie szukać miejsca i okoliczności by ściemniać i liczyć na los szczęścia, że może nikt nie zauważy i jakoś to będzie... Pozdrawiam i życzę każdemu z Was sukcesów:)

anonymous

Pan Prezes Brylowski to jakaś kpina nigdy nie ma czasu dla pracowników. pewnie pączki wcina w tym swoim pokoju. Masakra.

Tak2Nie1

Marcin Brylowski
@anonymous

Cześć, z tej strony Marcin. Od lat prowadzę politykę "otwartych drzwi". Każdy z współpracowników może przyjść i porozmawiać ze mną dosłownie o wszystkim. Nie mniej, szczególnie ostatnio pracy "w terenie" jest tak wiele, że mimo, że drzwi otwarte to miejsce za biurkiem pozostaje puste. Nie mniej mój numer telefonu nie jest tajemnicą i zawsze można do mnie zadzwonić i porozmawiać lub dowiedzieć się kiedy faktycznie w biurze będę obecny. Uwagę co do pączków, mimo, że je lubię, pozostawię bez komentarza. Pozdrawiam Prezes Brylowski

Tak12Nie

Aneta

@Rozpacz czy zgłosiłeś pracodawcy błędy w świadectwie pracy? Czy oprócz kłopotów z poprawnością formalną potwierdzenia Twojego zatrudnienia możesz opisać jak wyglądała Twoja praca przez Wadwicz? Co było poruszone w trakcie rozmowy rekrutacyjnej i na jakiej podstawie byłeś zatrudniony? Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą czy może umowa o pracę tymczasową z firmą Wadwicz.

Rozpacz

Nie polecam , po wygaśnięciu umowy otrzymałem świadectwo "zrobione od czapy" :brak imion rodziców , brak danych personalnych , brak informacji o firmie dla której byłem zatrudniony przez wadwicz ,jak i brak informacji o okresach zatrudnienia w leasing team z którego miałem transfer do wadwicza.

Aneta

@Tmk możesz przybliżyć jak była wyliczana premia? Od pozyskanych klienta czy może od wyrobienia miesięcznego planu sprzedaży oraz stażu pracy? @Chętny do pracy zajrzyj na: http://www.wadwicz.pl/pl/wyniki-wyszukiwania/query powinieneś znaleźć tu oferty, które skłonią Cię do aplikowania. Nie zapomnij opisać swojego procesu rekrutacyjnego na forum.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje ?

Tmk

Pracowałem nie całe 6 miesięcy w tej firmie. Jeżeli chodzi o etat to 3/4 z dopełnieniem . Raz 171 h w miesiącu raz 142h na infolinii Orange. Nie wspominam dobrze tej pracy a nie wytrzymałem że względu na wyczerpanie psychiczne rozmowami z osobami. Nie wiem jak inni to oceniają ale za tak małe pieniądze jakie dostawałem nie miałem zamiaru tam pracować i jak tylko znalazłem inna pracę to od razu się zwolniłem . Ogólnie nie polecam zatrudnienia przez te agencje ze względu na to że co innego pani mówiła na rozmowie a co innego było w czasie pracy. Nie zgadzały się godziny rozpoczęcia pracy (podobno można było pracować od 6 ja miałem najwcześniej od 8 zmianę). Nie patrzyli na dojazdy a pod czas rozmowy nie miało być problemu. Pod czas kilku miesięcy dochodziły mi obowiązki związane z obsługą klientów ale płacą ta sama - bez zmian. Premia też liczona w dziwny sposób.

Tak5Nie

Czy aktualnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie? Jak wygląda praca w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Jaka jest atmosfera?

Wiki

Czy macie jakiś powód, że taka cisza zapanowała na forum?

Aneta

@WR wątek dotyczy firmy Wadwicz Sp. z o.o., która jest agencją pracy tymczasowej - podejrzewam że w Twoim przypadku sama grupa nie była decyzyjna w sprawie stawek czy zakończeniu umowy i być może komentarz należałoby umieścić na wątku odpowiedniego salonu firmy Orange. Wadwicz prowadzi w tym momencie liczne rekrutacje na swojej stronie (http://www.wadwicz.pl/pl/wyniki-wyszukiwania/query) - z pewnością każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Współpracujecie obecnie z Wadwicz i możecie podzielić się opiniami na temat tej agencji?

anonymous
@Aneta

Nawet jeśli agencja nie jest decyzyjna że względu na minimum szacunku do osób,Na których się zarabia należało by poinformować o tym wcześniej. Niestety słowo klucz szacunek a to występuje tam w niewielkim stopniu w niewielkich dawkach i dużych odstępach czasowych.

Tak10Nie

WR

Współpracowałam z Orange w Gdańsku do momentu otrzymania grafiku nie zostałam przez nikogo poinformowana,że mam uciety etat na 3/4. Po kilku dniach zostajemy poinformowani,że lokalizacja zostanie w czerwcu zamknięta o czym pracownicy szepcza już od połowy stycznia. Po tym wszyscy otrzymali podwyżkę 2 złote brutto KPINA!!! Nie ma pieniędzy na pełne etaty dla pracowników a jest na (usunięte przez administratora) podwyżkę,żeby ludzie nie pouciekali. ŻAŁOSNE od strony agencji żadnych informacji.

Tak13Nie

Maćko

czy ktoś pracował w orange jako pracownik biurowy ds. bezpieczeństwa ? oczywiście zatrudniony przez firmę Wadwicz ?

kol
@Maćko

ja

Constans

Jeśli ktoś nie potrafi pracować lub co gorsze nie ma ochoty na solidna pracę to zawsze będzie obarczał winą za swoje niepowodzenia firmę dla której tak pracuje.

Iluzja???
@Constans

Jak ktoś nie ma ochoty pracować, to w ogóle nie podejmie się żadnej pracy ani współpracy. Żyjemy w wolnym kraju i jeżeli ktoś ma taką chęć, coś mu się podoba bądź nie, to ma święte prawo do tego aby swoją opinię wyrazić. Oczywiście nie wszyscy musimy się zgadzać i na tym właśnie polega równość, wolność i odpowiedzialność.

sprzedazowiec

zakończyłem pracę w orange przez wadwicz z końcem czerwca za porozumieniem obu stron, kwiecien i maj mialem cele sprzedazowe na 120% , za ten kwartał premia powinna zostać wypłacona w lipcu, ciagle jej nie ma na moim koncie, pytanie czy wadwicz nie wypłaca premii już nie pracującym (mimo ze miałem ją zarobioną) czy zostanie wypłacona, juz koniec lipca a nic nie ma na koncie (wypłate 1300 zl otrzymałem normalnie 10).

Wadwicz_Żak
@sprzedazowiec

Wypowiedział Pan umowę na własną prośbę. Firma przychyliła się do Pana prośby o rozwiązanie za porozumieniem stron. Bezczelnością z Pana strony jest upominać się w takiej sytuacji o rzekomo premię, z podanych nam informacji nic Pan nie zrobił aby na takowa zasłużyć, nie rozumiemy dlaczego złożył Pan pismo o zwolnienie sam i tak firma miała Pana zwolnić....

Tak18Nie1
habbu

Nie pracuje w wadwiczu i nie mogę się wypowiedzieć. Proszę nie mieć do mnie pretensji z tego tytułu.

Aneta

@Constans czy Ty pracujesz w firmie Wadwicz Sp. z o.o.? Może powiesz coś o sowich doświadczeniach związanych z firmą? @das dlaczego uważasz, że firma wykorzystuje ludzi? W jaki sposób? Powiedz coś więcej na ten temat. Będą to istotne informacje dla osób, które rozważają tutaj pracę.

Tak3Nie

Edyta

Witam mam pytanie czy jest transport do firmy do Ołtarzowa z Pruszkowa ?

Tak2Nie

Maćko

Chrabini

Jak widzę te długie listy ofert to się oko cieszy, że można znaleźć coś ciekawego. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi w ofercie dla specjalisty od pozyskiwania zgód? Bardzo ciekawa oferta?

Aneta

@Rozczarowana piszesz, że nie jest do końca wiadome, co jest brane pod uwagę przy przydzielaniu premii. Prosiliście o wyjaśnienie tej kwestii? To jednak istotna kwestia, wiedzieć za co dostaje się wynagrodzenie.

Grażka

Czy słyszeliście , że Grupa Wadwicz znalazła się w prestiżowym gronie „Diamentów Forbesa 2017". To dobrze świadczy o firmie, takie wyróżnienie jest impulsem do dalszych działań. Ja jestem zadowolona z pracy w firmie ale nie zawsze rozumiem o co ludziom chodzi.

Rozczarowana
@Grażka

No i kogo obchodzi to wyróżnienie. Współpracownik Orange, który zarabia psie pieniądze oraz jest na 1/2 psim etacie. Premia wyłącznie dla tych co mają powyższej 100% normy, ale to tez nie dla wszystkich i to raz na trzy miesiące. Nikt tak naprawdę nie wie co jest brane pod uwagę . Ci co są na na etacie w Orange wystarczy, że mają 85 % , premia murowana i to w gotówce a nie w bonach Sodexo. Współpracownik jest tanią siłą roboczą a praca nie należy do łatwych tym bardziej, że doradcy obsługują klienta roszczeniowego. Nawet jeżeli rozszerzą Ci kompetencje to i tak tyrasz za te same grosze. Fajnie już tam nie pracować , szczerze odradzam. A Ta zadowolona musi być na na dobrze płatnym stanowisku i nie musi zastanawiać czy starczy do następnej pensji.

Rozczarowana
@Grażka

das
@Rozczarowana

OPL wykorzystuje ludzi. Sam jestem współpracownikiem.

ZUZa Key

Byłam zatrudniona przez Wadwicz z Warszawy w sklepie US Polo ASSN. Caly czas Panie gubily dokumenty z waznymi danymi osobowymi. Pani Beata bywala opryskliwa. Pieniadze male =1500 zl na reke i "premia widmo" za obrot miesieczny , ktory byl niemozliwy do wyrobienia. Cena za koszule w sklepie premium =US polo ASSN= 400 zł, a mnie daja 1500 zl na reke....Wyzysk! Zle naliczone nadgodziny i wynagrodzenie za nie... Nastepnie tlumacznia , ze za nadgodziny placi nam ich zleceniodawca , a oni tylko posrednicza, wiec nie maja na to wplywu. Zlodziejstwo i strata nerwow i czasu. Poczatkowo umowa o prace, ale nigdy nie zobaczylam papierow, ktore upowaznilyby mnie chociazby do wizyty u lekarza, juz o innych swiadczeniach zdrowotnych ni wspomne...

Tak3Nie

Aneta

@konsultant w orangedługo pracujesz już w firmie? Mógłbyś powiedzieć jak w Twoim wypadku wyglądał proces rekrutacji do firmy?

Zostaw opinię o Wadwicz Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wadwicz Sp. z o.o.