Opinie o Wadwicz Sp. z o.o. w Warszawa

Wadwicz to najstarsza Agencja zatrudnienia w Polsce, oferująca wsparcie w nowoczesnym zarządzaniu pracownikami i efektywnym budowaniu długoterminowych planów zatrudnienia. </p>

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wadwicz Sp. z o.o. w Warszawa

Byly pracownik

Zatrudnienie przez wadwicz to jakas porazka. Wyplata moze i na czas ale za kazdym razem inna wyplata. Raz dostalam po 9.2 a ostatnio po 8.5 zl / h tragedia. A mialam miec duzo wiecej na h ... Na pewno tej sprawy tak nie zostawie.

miro

Faktycznie torche dziwny sposób zapraszania na romowe rekrutacyjną.. no chyba, ze Pani już wcześniej została przyjęta, a to faktycznie było tylko spotkanie informacyjne.. a poza tym nadal rekrutują - jest praca jako doradca Infolinii przychodzącej- Wsparcie działu sprzedaży.

Kaja

Mi przeszła ochota na pracę w tej firmie, kiedy to zaproszono mnie na rozmowę - o przepraszam, nazwano to spotkaniem informacyjnym, za pomocą SMS - a !!! Żenada. I jak to wiele mówi o miejscu pracy...

Stała
@Kaja

Firma dobra , daje możliwość pracy różnym osobom. Brak mi słów żeby komentować niektóre wpisy. Jeśli szukam pracy i zgłaszam chęć spotkania to nie ma znaczenia w jakiej formie dostanę informacje o terminie. Każdy oczekuje zaproszenia na papierze kredowym?

x

Adam Z, nie ma się co czepiać jeśli ktoś chce być anonimowy/a, w końcu firma mogłaby się mścić, a ty sam nie wiesz czy imie którym by się podpisał/a jest prawdziwe czy nie, więc... co do godzin ile się pracuje to jest to zastanawiające, za mało jest szczegółów, żeby stwierdzić na 100% czy to prawda, ogólnie napisałeś, że pracownik może się nie godzić, no może tylko, że wtedy wylatuje z roboty i taka to jest tzw równość w tym kraju, do wszystkich, dużo pytacie w komentarzach o prace na infolinii przychodzącej, to macie link w którym możecie poczytać jak się pracuje na infolinii, był podawany wcześniej ale nie było dopisane czego się tyczy, to podaje jeszcze raz http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,33067

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
x

EnergiaX, firma która zleca pośrednikowi w tym przypadku Wadwicz znalezienie pracowników i dalszą papierologie odeśle do Wadwicza. Nie po to firmy pozbywają się problemu z papierkami i urzędami, żeby teraz przyjmować pracowników i jeszcze opłacać pośredników.

EnergiaX

Ale komentarze, lol. To, że wypłata jest i jest na czas to jest ich obowiązkiem a nie zaletą. Jak idę do sklepu i płacę za zakupy to jest mój obowiązek a nie że jestem "rzetelny i uczciwy". Jest to firma pośrednicząca, czyli wykorzystuje pracowników. Ty robisz, a oni siedzą i biorą twoją kasę, za to, że cię zatrudnili. Oczywiście w ramach śmieciowej umowy. Nie dajcie się wykorzystywać! Widzicie od nich ofertę? Zadzwońcie do firmy którą reprezentuje. Różnice w zarobkach są bardzo duże pomiędzy pracownikiem etatowym a współpracownikiem (tak to nazywają) Ponadto: 0 stabilności- dostajesz nowa umowę na miesiąc albo 3 i nigdy nie wiadomo kiedy Ci jej nie przedłużą. Urlop/Chorobowe/Ciąża ? - No przecież możesz nie pracować A jak coś chcesz np. Rachunek z rozliczeniem miesięcznym (czyli coś co firma powinna dawać zawsze) To nagle są problemy i na przykład mi po miesiącu dopiero pokazali (Na zasadzie zobacz podpisz, nie nie dostaniesz do domu bo jeszcze byś się zorientował jak bardzo Cię kantują)

zainteresowana

witam czy ktoś może napisać coś sensownego o białymstoku???? zamierzam tam pracować bo zostałam zaproszona na rozmowę tylko chce sie dowiedzieć jak wygląda tam płaca i sama atmosfera w firmie. z góry dziękuję za odpowiedzi.

wadwicz

czy ktos z obecnych pracuje w biaysmtoku na infolinii przychodzacej orange na ul.pułkowej bodajże i mógłby coś o tej pracy napisac? dziekuję

ejj

masz na myśli białystok?

moncia

witam szukam informacji o pracy na stanowisku specjalisty ds,obsługi infolinii przychodzacej orange, czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda tam praca, trochę mnie dziwi że nabór trwa juz od prawie 2 miesiecy pozdrawiam i dziekuje

@moncia

moncia, wejdź na ten link http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,33067 i poczytaj w jakiej firmie chcesz pracować to się dowiesz między innymi, że nabór nie trwa dwa miesiące tylko, że pracownicy odchodzą z tej firmy bo ich firma nie szanuje i zwyczajnie szuka nowych, którzy znowu odejdą i znowu będą szukać, do wszystkich nie sugerujcie się lokalizacją - to akurat bez znaczenia, to ta sama firma i ma te same normy w całym kraju

szkodażycia

...cała prawda - pracowałem/am w Wadwiczu bo nie miałem,/am w tamtej chwili innej możliwości. Nie wiesz kiedy idziesz, ile godzin danego dnia masz pracować czy osiem czy dwanaście czy czternaście godzin i lepiej było się o to nie pytać by się nie narażać!Życia prywatnego zero, wypłata żałosna i faktycznie na koniec roku inne porządne firmy obdarowały paroma stówkami, a Wadwicz "docenił" ciężką pracę pracowników ośmioma cukierkami i maleńkim kalendarzykiem z rozpadającymi się kartkami ze swoimi reklamami. Przydałaby się obiektywna osoba w czapce "niewidce" aby zobaczyła jak osiąga swoje cele "firma" kosztem niewolniczej harówki bo w to co piszemy nikt prawdopodobnie nie uwierzy.. Nie życzę nikomu takiej roboty!

Koleżanka niedawno poszła do lekarza i okazało się ze Wadwicz nie płacił za nią odpowiednich składek pomimo zapewnień ze tak właśnie jest. Stawka, którą proponują jest żałosna i rzeczywiście pomimo wielu próśb nie chcą nam podać stawek netto. Na święta jako prezenty dostajemy np. paczkę gum do żucia, kalendarz, kubek lub płytę z imprezą pracowników Wadwicza. Mógłbym pisać więcej, ale chyba już zrozumieliście sens. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA!!!

Kosi

Mam pytanie o Wadwicz w Poznaniu? Czy idzie się z koordynatorami tam dogadać? Jakie podejście do ludzi? Myślę nad podjęciem tam pracy ale chciałbym wiedzieć jak tam wygląda współpraca?

tola

Najgorsza ze wszystkich firm z jakimi miałam do czynienia. A pracowałam w Work Service, Leasing Team, Adeco, i Wadwicz to największa tragedia. Mam wrażenie że mają swoje odrębne prawo. Bo to co było w innych firmach w Wadwiczu jest zupełnie inaczej. Tak żeby zrobić mnie w ch***. Nie podoba mi się moja przedstawicielka, jest wyniosła i nie rozumie ze jestem człowiekiem zarabiającym pie pieniądze.

lolek

Pająk jest to 10 PLN brutto za godzinę , nie będę pisał ile to jest netto , bo zależy to czy jest się studentem , czy zatrudnionym także gdzie indziej , w wariancie z pełnymi składkami Zus wyjdzie to około 7,40 pln za godzinę na rękę . Spróbuj dostać się na infolinię wychodzącą efaktura , na tym projekcie jest nabardziej elastyczny grafik do tego możliwa prowizja. Wymagania nie są naprawdę duże jeśli masz średnie wykształcenie , dobrą dykcję i szybko poruszasz się po aplikacjach komputerowych to dzwoń gdzie trzeba.

Lolek

wypłata na 10 grudnia wpłynęła co do grosza , zobaczymy jak będzie 10 stycznia kiedy to będę odbierał kasę za 240h w grudniu + za 40 h szkolenia płatne po przepracowaniu 168h na słuchawkach , na razie na mój projekt więcej ludzi nie potrzebują , radzę często przeglądać olx.pl z ofertami pracy tam często wadwicz się ogłasza lub wprost do nich zadzwonić - może otworzą za chwilę następny projekt ? ja bałem się troszkę tej pracy jako facet w średnim wieku , ale nic strasznego , trzeba tylko panować nad nerwami przy nieprzyjemnych klientach :-)

Lolek

Witajcie. Ja jestem zatrudniony przez Wadwicza na infolinii przychodzącej w Poznaniu od 2 tygodni . Mam już grafik pracy na grudzień - sam układałem swoją propozycję grafiku i niewiele został zmieniony przez "górę" . Zobaczymy jak będzie z wypłatą na 10 grudnia .

misfitt

witam, interesuje mnie opinia odnosnie pracy w Wadwicz w SZCZECINIE. Chodzi o infolinie przychodzaca. Czy warunki ok, czy praca meczaca, szkolenie dlugie? No i oczywiscie jak z finansami,.

milka22

czy ktoś może orientuje się co do warunków pracy na infolinii finansowo-rozliczeniowej w poznaniu, na czym polega 7 dniowe szolenie czy trzeba je zdać aby tam zostać zatrudnionym

Dave

Pracowałem dla nich krótko ale poza tym , że była to tradycyjnie umowa zlecenie za małe pieniądze ( 240 godz./ 1300 ) - nie było żadnych problemów , pieniądze na czas , składki odprowadzone.Oceniam dostatecznie , a to dlatego , że zarabiać powinno się w 2014 r. minimum 3000 do ręki - i oczywiście na umowie o pracę !

Zostaw merytoryczną opinię o Wadwicz Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wadwicz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wadwicz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wadwicz Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wadwicz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wadwicz Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wadwicz Sp. z o.o.