Nexter Color-System

Katowice

Opinie o Nexter Color-System

Iza

Dużo informacji, które padły w ostatnich wpisach pokazuje bardziej sytuacje, które powinny być raczej rozwiązane osobiście oraz wewnętrznie. Nie jest to też odpowiednie miejsce na wyszczególnienie indywidualnych pracowników firmy i ich pracy. Jeśli występują nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników, to warto taki problem zgłaszać bezpośrednio do pracodawcy. Ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej o tym jakim Nexter Color-System jest pracodawcą? Na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć? Każda dodatkowa merytoryczna informacja będzie pomocna dla osób, które są właśnie w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

kolo

ogólnie nie polecam oszukują na godzinach inna gadka na rozmowie inaczej placą a jak palisz to daje se od razu siana, większość wrogo nastawiona nie potrafią zarządzać pracą jedni mogą wszystko a inni nic brygadzista czysty wazel w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazi dyrekcji behapowiec kretyn niema pojęcia o swojej pracy ogólnie syf straszny

Marek
@kolo 26.05.2017 18:43

Szanowny Panie "Kolo"- Przemku ... szkoda ,że nie ma Pan za grosz honoru i cywilnej odwagi podpisać się pod swoim wyssanym z palca komentarzem. Anonimowo można pisać każda bzdurę. W ramach wyjaśnień krotki komentarz : 1) uważa Pan za kretyna behapowca który wymaga od Pana założenia okularów ochronnych.... to świadczy tylko o Panu... 2) nie potrafi Pan policzyć sobie przepracowanych godzin , a kilkanaście godziny spędzonych na kawie w palarni traktuje Pan jako godziny pracy na których został Pan oszukany.....trudno to komentować ... 3) jako pracownik fizyczny ocenia Pan (po miesiącu pseudo pracy) kadrę zarządzającą serwisem !? Z całym szacunkiem ...każdy powinien znać swoje miejsce i skupić się na swojej pracy ,a ocenę sposobu zarządzania pozostawić innym . Serdecznie pozdrawiam Marek Siewior

przem
@Marek 30.05.2017 09:07

1.Popieram kola ( ps. dzięki za info ) 2.pan behapowiec kazał szlifować szpachle w okularach co za bzdura dodam że tyko mi ,pewnie chciał pokazać kim on to nie jest , ale jak się maluje na hali lakierem lub podkładem a wszyscy dookoła to wydychają i się trują to jest ok ważne że produkcja idzie , jak pan bhp pali papierosy na hali gdzie jest pełno rozpuszczalników lakierów itp lub na dworze koło cystern z różnymi gazami to też jest ok zgodne z bhp można wiele by tu przytaczać przykładów . 2.po pierwsze nie piłem nigdy tej pana ala niby kawy z automatu na palarni , jakiś dziwny system stosowany rozliczania godzin , trzeba robić godziny nadgodziny żeby zrobić jakiś tam wyssany z palca limit , co to ma być , stawka jaką się ma na umowie plus nadgodziny a nie jakieś tam banialuki 3.moją prace ocenia pan jako pseudo ok , ale jak pana kadra kierownicza jest bardziej zainteresowana robieniem sobie prywaty jakieś tam bramki , wózeczki , popielniczki czy grille z stali nierdzewnej itp. to jest ok , angażują część załogi do swoich projektów to też ok , potem nawet niewiedzą co się dzieje na hali . ps czworo ludzi robiło przy cysternie przez miesiąc nawet do końca jej nie pospawali jak należy , ale jak ja za czołem przy niej pracować to po dwóch dniach wielki pretensje że się niby z tym dup......... bo termin goni ok można i tak . niestety firma w firmie równi i równiejsi jedni mogą palić gdzie im się podoba czy pić kawę a inni nie jedni dobrze udają że pracują nikt im nic nie powie a inni muszą na nich zapierdzielać i do tego jeszcze wszyscy się ich czepiają oto cała prawda pańska firma pańska sprawa życzę owocnej produkcji grilli itp zabawek . ps. niech pan nie zapomina ze firma to nie kolega tylko ludzie co tam pracują pozdrawiam zdrówka życzę przem

gość

Dobrze, że można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie.

Color

Przyjęcia sa caly czas....a zarobki zalezy jakie posiadasz umiejętności. Mozesz na początek wynegocjować nawet 1800-2000 na reke

Color

Jak ktos chce pracować to będzie pracował,ale tu jest praca dla wytrwałych.... Mozesz nie chorować,chodzić w soboty i robić multum nadgodzin,a i tak nikt tego nie docenia. Jak juz cie nie ma lub nie możesz zostac to jestes gorszy niż ci którzy wogole nie robią nadgodzin czy sobót... Zarobki hmm nie mówi sie tu oficjalnie o nich...

Lakiernik

Sam jestes konfident. Wszystko takie ciu...late to po cos sie zatrudnial u tego zlego dyrektora 2 razy ? Cpsw

c

raz piszesz ze robota lekka i licza się tylko godzinny ,a za chwile ze zarobki male - zdecyduj się.Nie gadaj o sobotach bo nigdy nie zostales 10 minut dluzej - w soboty tez cie nie było . Poczytaj tez o średnich krajowych i rozroznij brutto od netto. Piszesz o czasach PRL-u - chlopie -przecciez ciebie na swieci wtedy nie było ...naogladales się filmow. Czepiasz się dyrektora bo wszystkim dal podwyzke oprósz ciebie - jak się siedzi godzinami na kawie to się nie dziw. Konfindent to ty chyba jesteś - tylko konfidenci nie czymaja sztamy... co ci smierdzi zmowa ...to ze koledzy sztame czymaja ? jak ci się tak wszystko nie podoba to po cos się w nexterze zatrudnil dwa razy ? jak cos komus nie pasi to się zwalnia i idzie swoja droga .fajnie ci ktoś napisał - na kosmetyczke się nadajesz

JuzExJest

Zapomniałem dodać ze nie ma jakiegokolwiek socjalu, nie licz nawet na ustne chociaż by ustne życzenia świąteczne bo czegoś takiego w tej firmie nie doswiadczysz.

kolo
@JuzExJest 28.02.2016 13:56

To tylko świadczy o braku kultury i poszanowaniu pracownika czego tam niema

JuzExJest

Hmmm Nexter color system firma w firmie jak państwo w państwie. Ogólnie robota ok, człowiek i się nie narobi ale i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobi. Domena firmy nie jest praca i to jak ja wykonujesz tylko liczba przepracowanych godzin na podstawie ktorych przyznaja premie ( dla początkujących smieszne kwoty typy 100 zl). Podstawa wynagrodzenia jest troszkę większa niż najniższa krajowa a dużo brakuje do średniej. Z tego co wiem to chłopy zarabiają tam koło 3000 zl po wypracowaniu około 250 H w miesiącu co się wiąże z brakiem obecności Cię w domu☺warunki jak na czasy PRL ok na dzisiejsze lipa. Lakiernia na której w zimę na hali jest temp około 5 stopni wyższa niż temp. Powietrza to trochę Lipnie. Podłoga to zwykła betonowa wylewka na której nie raz trzeba lezec. Prezesi może i kiedyś inwestowali w cokolwiek dzisiaj największą ich inwestycja chyba są sportowe luksusowe auta, łodzie czy awionetki. Dach przecieka, okna nieszczelne a największe wymagania od Ciebie. Dyrektor lakierni wola o pomstę do nieba. Gość który nie potrafi przywitać się z brygada ani dzień dobry ani część ani pocałuj mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kultura osobista to jego słaba strona a obgadywanie czy wyśmiewane nowo przyjetych zaleta. Twoje prywatne sprawy rozpowiada no hali i trzyma z typem z magazynu który twierdzi że ma Dyrcia gdzieś ( śmierdzi zmowa bo zazwyczaj Super Dyrcio wszystko wie). Goście z magazynu są ok choć jeden to negocjator pomiędzy ha la a dyrciem☺ ogólnie w ku**e konfidentow a najwięcej pod suwnica, tam to mają radoche jak mogą cię strzelić z ucha. Jest kilka osob w porzadku ale nie polecam tej firmy komukolwiek ze względu na brak szacunku do pracowników, ok☺ zgodzę się stare wygi które tam robią mają ok ,nowo przyjęci prz***bane co wiąże się z n ierownym traktowaniem pracowników. Parę razy uslyszale hasło od dyrektora lakierni" ze bym się na weekend pożegnał z rodziną "bo jest tyle roboty, a jak nie to " mogę w pon odebrać papiery od kadrowej. Przygotuj się na brak szacunku i prześladowAnia a na koniec jak będziesz się zwalniać to jeszcze Ci super Dyrcio problemów nawymysla i zamiast rozstać się w zgodzie to masz ochotę go pier***nac tak żeby Cię na zawsze zapamietal. Najgorsze w tym jest to ze to dobry kolega prezesow ktorzy nie dadza sobie powiedziec na niego złego słowa a gościu prowadzi wieczną wojnę z ludźmi. Sobót w umowie nie ma ale pracują ludzie tam w soboty godzina za godzinę co jest karygodne. Przerost formy nad treścią najlepiej podsumowuje całokształt firmy. Szczerze mówiąc wolałbym być bezrobotnym niż tam wrócić ☺ tyle pozytywów w glowie mi zostało po pracy w Nexter Color System.

suwnicowy
@JuzExJest 28.02.2016 10:47

K..il co masz do suwnicowych my jestesmy OK napisz teżo tym że już raz byłeś ex i znowu wróciłeć teraz znowu ex i tak człe życie bez stałego zatrudnienia szukasz lekkiej roboty to mogłeś zostać fryzjerem albo kosmetyczką.

a
@suwnicowy 29.02.2016 12:23

przeprowadz się do Korei albo chin ...będziesz miał socjal :-)

gosciu

a jak zarobki?? i godziny pracy, jedna zmiana ? 7-15 ?

F.......

(Jestem twardy, tylko zastanawiam się, czy to wystarczy i czy satysfakcja z pracy jest na tyle duża, że chcesz dalej z nimi jechać na jednym wózku. Pudzian a co ci będę mówił wpadnij to sam zobaczysz ja do dzisiaj wytrwałem.

Nowa:)

Witam dostalam propozycje pracy w tej firmie w srode ide na rozmowe moze ktos z Was powiedziec mi jakie sa zarobki i jak jest w tej firmie??pozdrawiam serdecznie

marek

a jeśli już porównujemy firmę Nexter Color-System z konkurencję to na jej tle ma jakie plusy i atuty? co mi to ta lepszego jeśli nie pójdę do nich a nie do konkurencji? liczę tylko z waszej strony oczywiście na rzetelne komentarze, proszę tylko bez hejtów.z góry dzięki. a co do kasy, to jakie zarobki?

Kilek

Nie przejmuj się rozmową kwalifikacyjną-bądź sobą. Pracuje w Nexterze 7 miesiąc. Kierownictwo i właściciele -max wyluzowani , jak nie przegniesz pały wszysko jest OK. zero stresów. Pracowałem w kilku firmach , wszędzie wyzysk , tabelki, i wyscig szczórow, w nexterze spoko-można sie dogadać. Pewnie zarobki mogły by być lepsze , ale atmosfera jest równie ważna, żadko sie zdarza żeby szefostwo "fizycznym" wstawiło wielki ekspres do kawy :-) na darmowe żetony.

Pomocnik

Witam obecnie jestem na okresie próbnym i jak na razie nie narzekam, praca fajna i ciekawa na plus jest atmosfera pomiędzy pracownikami. Polecam :)

F........

To firma dla twardych i silnych psychicznie ludzi(usunięte przez administratora)

kiedyś tam pracowałem i powiem szczerze że da radę wyciągnać 2300 netto. jeżeli przepracujesz 250 godzin w miesiącu to na pewno. na dzień dobry dostajesz tyle co 85% pracowników.O podwyżkę nigdy nie pytałem bo nie dotrwałem. Umowę na stałe dostaniesz, jak się wykażesz na okresie próbnym. Ogólnie praca była fajna, przepisy bhp są solidnie przestrzegane, jak robiłeś swoje to było ok. Ale spróbuj popełnić jakikolwiek błąd to cie zjedzą, zarówno pracownicy fizyczni jak i umysłowi z biura. Organizacja pracy w tej firmie jest okropna, a najgorsze jest to, że jak już dostaniesz umowę a będą chcieli cie zwolnić to nie dadzą Ci wypowiedzenia do ręki - wykończą Cię psychicznie żebyś sam się zwolnił. Tak działa jeden z prezesów - zazwyczaj wrzeszczy i ma do ciebie pretensje za błędy których ty nie popełniłeś, i (usunięte przez moderatora)..się do wszystkiego co popadnie ja ma zły humor. Jest kilka działów na których można pracować, ale jest i kilka których lepiej unikać - np. warsztat samochodowy (bo taki firma posiada) jest na +, ale pracując jako pomocnik lakiernika...bój się Boga. Polecam też unikać magazynu - jest tam dwóch magazynierów, którzy wiecznie mają o coś pretensje i "sprzedają" do biura kogo popadnie.

Iwona

Witam a jak sie do was tam dostać , odpiszcie jak możecie bardzo mi zależy , napiszcie też co tam robice bardzo dziekuję mój meil jeżeli ktoś zeche mi napisać szczegółowo ola30@vp.pl

Jest spoko, pracuję od 2003 roku i nie narzekam, płaca po częstych podwyżkach jest zadawalająca, warunki pracy ok ( zgodne z bhp), a atmosfera w pracy... no cóż ,prawda jest taka ,jeżeli nikt nie ma uwag do twojej pracy, to się i nie czepia...

Ktoś kto szuka tylko zatrudnienia a nie chce pracować nigdzie i nigdy nie może liczyć na to co nazywa się WYNAGRODZENIEM ZA PRACĘ.Moim zdaniem za samo zatrudnienie to i tak za dużo.

no... nie do końca się zgodzę - każdy traktowany jest indywidualnie chcesz zarobić to zarobisz jak chcesz sie obijać to nie w tej firmie

Zostaw opinię o Nexter Color-System - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexter Color-System