Nexter Color-System

Mikołów

Opinie o Nexter Color-System

J

Maruś dlaczego usuwsz wpisy.boli co

kolo

ogólnie nie polecam oszukują na godzinach inna gadka na rozmowie inaczej placą a jak palisz to daje se od razu siana, większość wrogo nastawiona nie potrafią zarządzać pracą jedni mogą wszystko a inni nic brygadzista czysty wazel w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazi dyrekcji behapowiec kretyn niema pojęcia o swojej pracy ogólnie syf straszny

jopek

jeśli masz 3 letnie doświadczenie to wszędzie na jakieś podstawowe stanowsika się dostaniesz bez problemu

Zostaw opinię o Nexter Color-System - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexter Color-System