Opinie o Nexter Color-System w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nexter Color-System. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nexter Color-System o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexter Color-System w Mikołów

Czy zdarzają się nadgodziny w Nexter Color-System?

Pracodawca Nowy wpis

Nie ma obwiązku pracy w godzinach nadliczbowych - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Czy w Nexter Color-System poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pracodawca Nowy wpis

Rozmowy o dodatkowych świadczeniach powinny być poprzedzone rozmową o : kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym ,zakresem obowiązków, wynagrodzeniem za pracę, warunkami pracy itp. Zapraszamy do osobistego kontaktu.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nexter Color-System? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@pracodawca

Problem? Nadgodziny to zaden oroblem! Serdecznie zapraszamy na rozmowe , wszystko wyjasnimy

Artur

Jak zarobki na w tej firmie? Ktoś się wypowie?

Lakiernictwo
@Artur

Jak jesteś kolega kierownika to wieksze a jak nie to najniższa krajowa jedni pracują za kilku a drudzy całymi dniami na telefonach .. Robiłem tam i nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nexter Color-System spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
Mikołów
CARBOAUTOMATYKA SA
Bogdan

Z komentarzy wynika że część pracowników dostaje kasę w kopercie. Przynajmniej tak było dwa lata temu. Mam nadzieję ze teraz wszystko idzie na konto i składaki są odprowadzane od całej kwoty. Ktoś może mi potwierdzić że to się zmieniło?

.hjk
@Bogdan

Przyjdź na rozmowę o pracę i się dowiesz ;) jak masz takie informacje lata wstecz to po co się pytasz jak jest teraz ;)

Zuzanna
@.hjk

Hej, na stronie jest informacja, że obecnie spawacza do was szukają. Byłaby może szansa na podanie potencjalnych widełek jakie obecnie oferujecie? I jeśli chodziłoby o e kursy doszkalające, to na jakie konkretnie można liczyć obecnie?

.hjk
@Zuzanna

Przyjdź na rozmowę napewno odpowiedzą na wszystkie pytania

Marcel

@marek a staże są u Was organizowane ?

Czy Nexter Color-System oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

marek

W Nexter są tylko umowy o prace

Ogólnie nie polecam tej firmy! Typowa prywatna firma nastawiona na wyzysk pracownika. Większość pracujących to ludzie z dziwną sytuacją prywatną ścigani przez komornika, co powoduje że pracują za najniższą krajową a reszta do kieszeni w kopercie! Chociaż ta reszta to też niewielkie pieniądze! Niektórzy z pracowników są ok - to normalne. Jeżeli chodzi o prezesów - lepiej nie mówić. Jeden furiat i kombinator, drugi spokojniejszy i niby ten lepszy, ale nie do końca - to taka zmyłka!(usunięte przez administratora)Co do socjalu to ta firma nie wie co to socjal! Podsumowując - firma dla desperatów!

Ostatnio tak cicho zrobiło się na forum bo jest tak dobrze i nie ma chętnych do napisania opinii?

kolo

ogólnie nie polecam oszukują na godzinach inna gadka na rozmowie inaczej placą a jak palisz to daje se od razu siana, większość wrogo nastawiona nie potrafią zarządzać pracą jedni mogą wszystko a inni nic brygadzista czysty wazel w (usunięte przez administratora) włazi dyrekcji behapowiec kretyn niema pojęcia o swojej pracy ogólnie syf straszny

Hary
@kolo

I tylko Ty jeden w porządku. Ech.

J

Maruś dlaczego usuwsz wpisy.boli co

jopek

jeśli masz 3 letnie doświadczenie to wszędzie na jakieś podstawowe stanowsika się dostaniesz bez problemu

Zostaw merytoryczną opinię o Nexter Color-System - Mikołów

• Jak się pracuje w Nexter Color-System?

Zobacz opinie na temat firmy Nexter Color-System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexter Color-System?

Nexter Color-System