Opinie o Irex-3 Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Irex-3 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Irex-3 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irex-3 Sp. z o.o. w Świętochłowice

GG Nowy wpis

Witam, czy ktoś orientuje się jakie są warunki pracy w księgowości? Jak z zarobkami?

dramat Nowy wpis
@GG

najniższa krajowa na wieczną umowę zlecenie - nawet jak w ogłoszeniu pisze "stała współpraca" śmiech na sali, generalnie nie polecam żadnej pracy w tej firmie ani jako kierowca ani jako mechanik ani jako pracownik kadr/administracji/ksiegowości

Czy Irex-3 Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

były Nowy wpis

tylko B2B dla kierowców i mechaników

Sprawiedliwy

Odradzam jakąkolwiek współpracę. Firma transportowa pochodzi ze śląska. W dziwnych okoliczność wygrali przetarg na pomorze, pokonując bardziej renomowane firmy. Dla tej śląskiej chciwej materialnej firmy liczą się tylko DUTKI KASA. Proponują umowy śmieciową albo na własnej działalności. oferują 26 złotych a jak powiesz, że jesteś na vacie to wielce oburzeni - gdzie jako firma transportowa sami pewnie ten VAT odliczają "wyłudzają" od Państwa. Jednym słowem dziki zachód. Szefostwo udaję kogoś kim nie jest.

Bartosz
@Sprawiedliwy

Skąd w sumie znasz takie szczegóły? Pracowałeś tam, czy jak? Bo widzę że jesteś dobrze zorientowany w temacie.

Dorota

Unikajcie tej firmy zwolnili ludzi z dnia na dzień ukrywając prawdę ze jesteśmy do zwolnienia 31.12 po skończonej pracy powiedzieli ze jesteśmy bez pracy tak się nie robi hamstwo ,mało tego każą jeździć kierowca więcej godzin niż powinni wszytki tuszują i kłamią banda a nie firma

Hsush
@Dorota

Potwierdzam! Zwykli (usunięte przez administratora)firma oddział w Gdyni to śmiech

ABC
@Dorota

W jakim mieście?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Irex-3 Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Franek

Tak macie dobrze w firmie, że zupełnie nie zależy wam na zostawianiu aktualnych opinii na wątku?

Driver

Pracowałem u tych..Powiem tak ludzie pracują na etacie koło 180h za kwotę 1900zł netto działalność 250h za 3tys jeździsz zwłokami i pseudo mechanik tzn jest ich 3 pożal się.. nikomu nie życzę pracy w tej firmie..

Karol
@Driver

Co masz do chłopaków z warsztatu robią swoje najlepiej jak potrafią.

VIN

W 3mieście poszukują kierowców autobósów, oferują 3500 netto na własnej DG. Nie mam więcej pytań.

Zostaw merytoryczną opinię o Irex-3 Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Irex-3 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Irex-3 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Irex-3 Sp. z o.o.
  • Sądowa 18