Opinie o Laurin Seafood w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laurin Seafood. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Laurin Seafood o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laurin Seafood w

tvn uwaga

wszyscy pracownicy prosze ogladac tvn uwaga

wiesia

był to dla mnie najgorszy zakład w zyciu,straciłam zdrowie za psie pieniadze

mol

i co bedzie z laurinem przecież to super zakład pracy

Zwalniaja tych od ktorych zalezy tempo produkcji a biuro i nadzor to rzecz SWIETA - SA NIETYKALNI.................................................

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Laurin Seafood? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
hut

i znów zwolnienia

Arnold Schwarzenegger

Do działu { PAKOWANIE } Drogie Panie nie patrzymy na boki tylko na kartony tam się dzieje człowiek człowiekowi zgotował taki mini (usunięte przez administratora)

szczesliwy

juz nie zatrudniają ,ale ja się załapałem ,jestem bardzo szczesliwy i zadowolony .

natt

zatrudniają jeszcze w tej firmie wiecie moze??

ken

okazja na dobrą pracę i w miarę dobre zarobki jak na Lębork

OKAZJA NA CO

ken

Jest praca w Laurinie za (usunięte przez administratora) na godzinę na zlecenie ludzie to wielka okazja !!!!!!!!!!!!!

Maczo

Dla chcącego nie nic trudnego , praca jest tylko trzeba ja poszukać , a nie czekać na bezradne PUP. Pozdrawiam pracowników Laurina

leje na to

leję na Laurin na ich umowy,pracę i smieszny zarobek,cały ten zakład to wielka porazka nie rozumiem ludzi którzy martwią sie co będzie dalej,są inne zakłady lepsza robota i zarobek,a ten(usunięte przez administratora)niech w koncu zamkną.

pip

oczywiscie umowy zlecenie z motywami umowy o prace to jest zabronione

Arnold Schwarzenegger

oczywiście na umowę zleconko

po

Laurin przyjmuje do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nol

wybacz kierownictwo nie jest nieudolne ale prezes nie będzie sie z nikim dogadywał a napewno z laurinem co ma jego 1% produkcji bitwa juz dawno była przegrana taka jest prawda .prawda jest to że kierownictwo wie że ta firma już upadła i sie nie podniesie.żal wielki żal...

ar

to jest właśnie polska

pr

to jest oferta ze strony pup w slupsku na dzien dzisiejszy a ciekawe dlaczego u nas w leborku zwalniaja ludzi zamiast przyjmowac

mii

A może nigdy???

Zostaw merytoryczną opinię o Laurin Seafood

• Jak się pracuje w Laurin Seafood?

Zobacz opinie na temat firmy Laurin Seafood tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laurin Seafood?

Laurin Seafood