Opinie o Laurin Seafood w

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laurin Seafood. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Laurin Seafood o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laurin Seafood w

ciekawski

a co tam u was się dzieje w kadrach, czy to prawda że Pani KK zawiodła zaufanie firmy?

Bonifacy
@ciekawski

Nawet niezła stawka 6 zł na godzinę, wchodzę w to.

kobyły

Poza tym że niezadowolony mówi że ten zakład to pomyłka to warto przypomnieć że laurin seafood zajmuje się przetwórstwem rybnym, a przecież ogólnie wiadomo, że w takiej branży raczej nie ma co oczekiwać na jakieś kokosy, także według mnie ta stawka 6 zł za godzinę jest naprawdę do zaakceptowania. A kto uważa że za mało niech dalej szuka pracy zwyczajnie

radek

no ale o czym mowa, 6 zł, no jednak nie sądzę, żeby to była jakaś zabójcza stawka, wiem , że w konkurencji ceny są nieco inne i nie wiem czy dużo pracowników u Ws zostanie jeśli nie znajdą niczego innego dobrego, bo też tak może być, chyba, że są dobre warunki umowy i dużo dodatków socjalnych tak naprawdę?

fryc

Przyjmuja jak ktos chce to niech wali tam a Panie TOMKU JAKIE NORMY W UMOWACH JEST NA GODZINE WIEC NIECH PAN SIE WYPCHA NORMA KTORA MA WYROBIC PANA PREMIE

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Laurin Seafood? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
izabela

Dołączam się do pytania Karola, i czy kobiety też przyjmują?

nieznajomy

W urzędzie pracy pisze że potrzebują 40 osób do pracy na produkcje, biorą od ręki.

ojtamojtam.

to wszystko jest grubymi nicmi szyte i wszyscy o tym wiedzą.

m
@ojtamojtam.

norma a w przyszłym roku znowu będą zwolnienia bo nie będzie tyle ludzi potrzebnych i zwolnią tych samych lub innychlub pomieszane bo nie bedzie tyle zamowień a narazie to zbliża się sezon zimowy na rybki Jak do tej pory robili tak z ludzmi co byli na umowe zlecenie ale ci co mają normalne umowy i cfneli im te wypowiedzenia to to jest szok czyżby brakło im ludzi

postronna
@m

Od kilku lat co jakiś czas wchodzę na tą stronkę i czytam....Nie jeden raz chciałam coś odpisać ale stwierdzałam że to walka z wiatrakami. Teraz jednak się wypowiem bo doszłam do wniosku że większość wpisów jest autorstwa osób już nie pracujących czyli nie mających pojęcia co się w zakładzie dzieje. Zawsze byłam zdania że każdy ma prawo wyboru- jeśli warunki pracy i płacy są złe to po prostu trzeba ją zmienić. Dziwne że skoro jest aż tak fatalnie to cały czas są osoby chętne do pracy - wracają Ci którzy ze względu na sezonowość produkcji zostali zwolnieni. Ja praucuję już długo i bywało różnie ale tak jest wszędzie - każdemu wydaje się że lepiej jest zawsze tam gdzie nas nie ma. Niestety rozmawiając z pracownikami innych firm szybko zmieniamy pogląd na warunki jakie mamy. Długo by pisać- pewnie i tak ktoś mnie zaraz zaatakuje że pewnie jestem pupilkiem lub lizusem. Ja myślę że jestem po prostu osobą niesflustrowaną więc nie muszę na forum, bez podpisu, udawadniać że jestem super bo obrobię komuś tyłek bez konsekwencji... Hmmm ale mi sie napisało:) P.S. Poczytajcie w prawie pracy jakie są przepisy przy zatrudnianiu nowych pracowników- będziecie wiedzieli dlaczego osoby z wypowiedzeń do nas wróciły... Pozdrawiam wszystkich pracowników, szczególnie tych zadowolonych z pracy. Tworzymy fajny zespół oby tak dalej.....

A_T_A_M

Ludzie sluchajcie cofneli wypowiedzenia cóżsie stało?moze ktos to wyjasnic czyzby inspekcja odwiedziła ??szok szok ze znizyli sie do poziomu podłogi najpierw gardza ludzmi bo sa nie potrzebni a potem przepraszaja

GOŚĆ

TAK TEN TOMEK ZWANY INACZEJ NIEBIESKI(BRTGADZISTA)MA TAM OBSTAWIONA ŻONKE .MATKE I JESZCZE JAKIEGOS FACETA Z RODZINY.Z TEGO CO WIEM TO JEGO ZONIE ROK TEMU SKOŃCZYLA SIE UMOWA I PRZEDŁUZYLI JEJ PONOWNIE.CIEKAWE CZEMU JEJ NIE ZWOLNILI??A ZWALNIAJA OSOBY KTORE MAJA UMOWY STAŁE??NIE WIEM CO ZA GŁAB TAM RZĄDZI I .ŻE NIE WIE .ŻE NAJPIERW ZWALNIA SIE OSOBY NA UMOWY ZLECENIE A NIE TYCH CO MAJA NA STAŁE JEST TO NIE ZGODNE Z PRAWEM.JESTEM CIEKAWA CO ZROBIA GŁÓWNI WLASCICIELE JAK SIE DOWIEDZA CO TAM SIE DZIEJE(JAK ODWIEDZI ICH TELEWIZJA)BO JA NARAZIE CZEKAM TYLKO NA WYJASNIENIE JEDNEJ SPRAWY WTEDY BEDZIE SIE DZIALO I WTEDY POLECA GŁOWY.NADAL ZBIERAM INFORMACJE O TYM ZAKLADZIE JESLI JEST KTOŚ CHCETNY DO OPOWIEDZENIA O TYM CO TAM SIE DZIEJE TO CHETNIE POSŁUCHAM OCZYWISCIE NAGRYWAJAC TO.BO POZNIEJ DO REPORTARZU SIE TO PRZYDA..

gość
@GOŚĆ

NIE PISZ BZDUR BO I TAK NIC NIE ZROBISZ UMIESZ TYLKO DUŻO KRZYCZEĆ!W KOŃCU SIĘ ZA WAS W ZIELI "UMOWY STAŁE" CO MYŚLAŁY ŻE NIC IM NIE ZROBIĄ I SIĘ CWANIŁY A NA INNYCH GADAŁY CO MIAŁY UMOWY ZLECENIE I IM PODZIĘKOWANO-CHOĆ UCZCIWIE PRACOWAŁY WŁASNIE DO TEGO TOMKA ALE WIDOCZNIE ON TEŻ SIĘ NA NIEKTÓRYCH POZNAŁ LEPIEJ

pannn
@gość

Ty co ty wiesz o zabijaniu umowa zlecenie papier ktorym mozesz sie podetrzec

oli nurkuj
@gość

Co ty piszesz czlowieku na kim on mial sie poznac jak wszyscy niebiescy trzes (usunięte przez administratora) i boja sie o swoj stołek,co do zwalniania ma (usunięte przez administratora) do powiedzenia pomysl troche zanim cos napiszesz widocznie twoja pierwsza praca w tym na zlecenie

skydiver
@gość

cytat: ...WAS W ZIELI "UMOWY STAŁE"... W ZIELI -- :D Ja już wiem dlaczego tam pracujesz, trza było się uczyć :)

marceell

wszyscy co piszą tutaj jesteście mądrzy a w firmie jesteście maluttccy nic nie powiecie bo nie macie odwagiii kij wam w oko (usunięte przez administratora)

robol
@marceell

a ty marcinek do wielkoludów nie należysz...

Ex

Uczepiliscie się Tomka jakby był prezesem co najmniej, jest takim samy pracownikiem jak wy i guzik do powiedzenia, kto i jak długo będzie. Pracował,martwym bardziej ile zarobi. Co nie zmienia faktu ze system zarządzania zakładem i jego sytuacja w grupie nie wróżą mu za dobrze na przyszłość.

mietek

tego TOMKA to tzeba załatwić, ponoc jego mama tez tu pracje, sprzata i zarabia 3tys masakra co tam sie wyrabia uwaga tvn to swietny pomysł.

GOŚĆ

NA SZCZĘSZCIE NIE MOSZE PRACOWAC W TYM SYFIE I NIGDY NIE PRACOWALAM.ALE MAM BARDZO DUŻO ZNAJONYCH KTÓRZY TAM PRACUJA-PRACOWALI I WIDZIAŁAM NAGRANIA JAKIE MAJA NAGRANE NA TELEFONACH I MAŁYCH KAMERACH.I NAPEWNO NASLE NA TEN ZAKLAD TELEWIZJE BO BRYGADZISTA TOMEK MA TAM NIE TYLKO ŻONKE SWOJA ALE I TEZ INNYCH JAK I INNI PRACOWNICY .ISPEKCJA PRACY POWINNA SIE ZAJAC TYM CO SIE TAM WYRABIA I JAK SIE TRAKTUJE LUDZI.A WY DLA PARU GROSZY I ŻEBY NIE BYĆ ZWOLNIONYM WCHODZICIE WSZYSTKIM (usunięte przez administratora)

gość
@GOŚĆ

W tym zakładzie to nic się nie zmieniło ,cały czas ta sama ekipa rządząca która ceni tylko swoich pupilów którzy im plotkują na innych i im wszystko wolno.Nie ważne że chodzą na chorobowe itp a uczciwych ludzi mają za nic

GOŚC

LUDZIE.Jak to jest ,że zwalnia sie ludzi po 8-mui latach pracy i jedynego członka licznej rodziny?a zostawia sie członków rodzin wyżej posadzonych na stanowiskach?(np.żona Tomka).Przeciez ona pracuje tam od paru miesiecy...Słyszałam,że jest to (usunięte przez administratora) i trzeba zrobić tam porzadek.Sama naśle na ten zakład telewizje(mój szwagier pracuje w uwadze w TVN)i napewno pomoże mi zrobic o tym artykól.Wszczególności,że mam znajomych którzy maja nagrania co tam sie dzieje naprawde i wtedy poleca głowy wszystkich wysoko postawionych pracowników.Doczekacie sie.

pracownica
@GOŚC

Słuchaj z tego co kojarzę to żona Tomka pracuje tam od 2004 roku, była nawet z nami w Niemczech na szkoleniu także nie rób plotek i nie siej popłochu, jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) nie spotkałam się tam jeszcze z tym, także znowu siejesz plotki, rozumiem że jesteś rozdrażniona tym zwolnieniem jakbym była na Twoim miejscu to pewnie też bym miała duży żal, zwłaszcza że pracuje tam też ładnych parę lat. Ale nie można siać plotek, przemyśl swoje postępowanie.

Tak na marginesie

Ale czemu Jarocin? Czyżby firmę przenieśli do Wielkopolski?

nezadowolony
@Tak na marginesie

ludzie ten zaklad pracy to jakas pomylka ludzie tam zapierdzielaja teraz 7dni w tygodniu za marne 6zl poje balo szefostwo gdzie jest ispekcja pracy robia co chca z pracownikami obiecaja umowy a w zeczywistosci dostaja premie swiateczna czyli do widzenia moze zadzwonimy za pol roku na seon to zaklad jest masakra nidosc ze jechowi tam zadzili teraz nastepn debile gazety leborskie niech sie tym zainteresoja i opisza ten wyzysk jesli nikt nic z tym ni zrobi to sam zaczne chodzic do gazety i gdzie sie da i opisza ten (usunięte przez administratora) any wysysk

mi mi

O TEJ porze roku to norma że pracuje się tam w soboty czy niedziele a zarobki nie są takie złe w porównaniu do innych firm Czy potrzebują tam jeszcze kobiet na produkcje?

mala-mi

Praca do (usunięte przez administratora). Pracujesz i nic z tego nie ma, pieniadze praktycznie zadne jak za taka orke. A do tego brak wolnych sobot i zapowiada sie ze tez niedziele beda pracujace.

BK

TO PRAWDA ZA NIC (usunięte przez administratora) MA UCZCIWYCH LUDZI TYLKO CENIĄ LIZUCHÓW TYCH CO MAJĄ NORMALNE UMOWY CO IM UPRZEJMIE DONOSZĄ JAK KOGOŚ NIE LUBIĄ-PLOTKI ABY POD KIMŚ DOŁKI KOPAĆ-PLAGA I MASAKRA ŻE (usunięte przez administratora) .ICH SŁUCHA

?

wyzysk człowieka i tyle nikt nie potrafi sie postawic ludzie przytakuja na wszystko masakra ludzie zanim pomyslice o pracy w tym zakładzie rozważcie wszystki mozliwe pocje inne oczywiscie!!!!!

anb

zero

Zostaw merytoryczną opinię o Laurin Seafood

• Jak się pracuje w Laurin Seafood?

Zobacz opinie na temat firmy Laurin Seafood tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laurin Seafood?

Laurin Seafood