laurin.seafood.sp.z.oo

Lębork

Opinie o laurin.seafood.sp.z.oo

xxx

Hej,jakie sa zarobki na magazynie bo chcialem sie dostac.pozdrowionka.

xxx

Hej,jakie sa zarobki na magazynie bo chcialem sie dostac.pozdrowionka.

ada
użytkownik zarejestrowany

to nadal jest ta sama firma tylko z niewiadomych powodów zmieni9li nazwę na tą co wskazałaś we wpisie. jednak branża nadal z tego co wiem pozostaje ta sama:Przetwórstwo ryb i owoców morzam więc spokojnie

toiowo

co do wynagrodzenia w tej firmie na dzien dzisiejszy jedni pracownicy zarabiaja 1.480 a ci "lepsi "tylko nie wiadomo w czym bo układanie ryby czy pakowanie jej to byle kto potrafi wiec ci zarabiaja nawet3,800 a to boli.TO sa tak zwane przydupasy,lizusy itp.a tak na marginesie chyba dawno nie bylo tam inspekcji pracy.......pozdr.hihihi

anionim

waszsocjal idzie na wycieczki prezesa it,reszty

szok

Zgadzam sie pomyłka totalna jako jedyna firma ktora dla pracownika nic nie da od siebie,ani bonow na swieta nie wspominajac o paczkach dla dzieci na swieta,a gdzie socjal??????????pytamy

ANONIM

na dzien dzisiejszy laurin to pomyłka,zaczynajac od kadr,i wszystkich rzadzących ktorych zwykli pracownicy nic nie obchodza totalny wyzysk 7 dni w tygodniu pracowac bez dnia wolnego za2.000tys.szok ludzie kierownicy zastanowcie sie bo wkoncu ktos sie za to wezmie

panie z administracji nie zapomniały kto na kogo pracuje! pracujemy wszyscy dla siebie nawzajem! Panie z administracji też są potrzebne i nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka! To że któraś z pań ma czasem focha, nie znaczy że wszystkie są do wymiany!!! Praconicy z produkcji niestety ale też bywają niemili, chamscy, aroganccy i wredni. a pretensje mają do pań z administracji o całe zło tego świata. pozdrawiam panie z administracji i z produkcji a także wszystkich panów z Laurina.

pracuje.w.firmie.4.lata.poczatki.byly.trudne.ale.kiedy.niemcy.cos.obiecali.to.bylo.teraaz.nastapila.stagnacja.panie.zadministracji.chyba.zapomnialy.kto.nakogo.pracuje-czas.na.zmiany.mile.panie.profesjonalnosc.kierowniczki.hali. [usunięte przez moderatora]j.i.jejstosunek.do.podwladnych.zenujacy..pracownik.jest.zerem.liczy.sie.tylko.jej.i.to.niemaly.zarobek

Zostaw opinię o laurin.seafood.sp.z.oo - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie laurin.seafood.sp.z.oo