Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

Lukasz

Mam pytanie co myślicie o pracy jako brygadzista w firmie impel bo jest ogłoszenie I nie wiem ??

Hanna

polecam, niezła praca za niezle pieniadze. czasem więcej do sprzatania, czasem mniej ale zawsze ok. mam fajną kolezanke na obiekcie, jest ok

mania
@Hanna

też mam taka opinie hanna... wiadomo róznie bywa, ale ogolnie wszystko na plus w pracy

artex

duży plus za impela za to, że mimo przeprowadzki do innego miasta utrzymałem posadę i pensję. Dobrze dbają o pracownika

malinka
@artex

no tak, byłam w podobnej sytuacji i zaoszczędziło mi to sporo nerwów

elwra

Pracuję kilkoma dziewczynami na zmianie. Fajny zespół, kasa ok. Praca w biurach więc spoko.

marmolada88
@elwra

Też pracuje na biurach, praca jest fajna szybko sie uwijamy i troche posmiejemy, jest ok. kierowniczka też ok dajemy rade ;)

Joasiak

dla chcacego nic trudnego, nie ma zle placa jakies pieniadze i to najwazniejsze, lepsze to niz siedzenie na zasilku tak mysle

michalina785
@Joasiak

no to na pewno, przynajmniej można wyjść do ludzi, zwłaszcza fajnie jak trafia się tak spoko ekipa jak u mnie

ada

no i co, że Ukrainki? też ludzie.. moim zdaniem fajnie, ze impel jest otwarty nawet na inne narodowości. wiadomo, że mogą się trafić osobowy niemiłe, leniwe itp. ale myślę, że to wszędzie..

kikusia
@ada

Ada też tak mysle, bez przesady te dziewczyny tez chca zarobic, sa dokladne i fajne, pracuje z ukrainkami i fajne swoje dziewczyny, dokladne i na pewno nie jakies zawistne czy cos

koz

stabilnie i sympatycznie

manio

robota jak kazda inna nie jest zle wszedzie pracowac trzeba nikt za darmo nie daje

kaziaM

sprzatanie jak jak kazde inne, ja mam duze doswiadczenie. w impelu pracuje sie dobrze, mam dobre kolezanki w pracy znamy sie i fajnie sie nam pracuje. kokosow nie ma ale przynajmniej uczciwie wszystko

martyna
@kaziaM

taka prawda, nie rozumiem czego oczekują niektóre osoby

maria

Niby nic wielkiego z tym sprzątaniem, ale kasa się liczy i jakoś raźniej być użytecznym. Byle nie siedzieć bezczynnie.

agata
@maria

otóż to! miałam do wyboru siedzieć w domu albo zacząć pracę w impelu - i zaczęłam :) bardzo dobrze czuję się w ekipie, odnalazłam tu się. Nie żaluję

jagoda

Poczytałem oferty Impela i najwięcej dotyczy sprzatania; wysyłam swoje dane z myślą o pracy bo słyszałam że jest w elastycznym czasie a teraz dla organizacji dnia domowego jest mi to wygodne.

kusy
@jagoda

no najwięcej dotyczy sprzątania, to prawda, ale jest też dużo innych fajnych ofert np praca ochroniarza

cola

Podobnie jak u konkurencji (mi troche wiecej wychodzi niz w poprzedniej firmie) z tą różnicą, że kasa jest na czas zawsze i nie ma gadek "jutro, za tydzien" itd wiec ja generalnie to polecam

małgosia
@cola

no tu się zgodzę, pracowałam przez jakiś czas u konkurencji, ale tak jak mówisz - różnie było, problemy z wypłatami itp.. przeniosłam si ę do impela i na szczęście tutaj bez takich kłopotów

hiszpanka

No cóż moi drodzy:(. IMPEL Cleaning obecny, to nie ten co dwa lata temu. Teraz w tej firmie prym wiodą Ukrainki.

tonka
@hiszpanka

Ja tam nie mam z tym problemu że z Ukrainkami pracuje... dzewczyny robotne i zawsze miłe u mnie w ekipie

marlen
@tonka

ja pracuję z dwoma ukrainkami... fajne dziewczyny. pracuje sie z nimi dobrze, normalnie... ja tam nie mam nic przeciwko, jesli ktos jest uczciwy i uczciwie pracuje...

kura
@marlen

otoz to. jak ktos pracuje uczciwie i mily jest, to co za roznica z jakiego jest kraju

mama
@kura

Ludzie sie denerwują, bo im sie wydaej, że przez to dla nich pracy nie starczy, ale to nie jest prawda. Pracuej ten, kto jest solidny i komu chce sie pracowac, a nie sie obija. A ze ukrainki (u mnier w ekipie przynajmniej) są bardzo robotne, to one pracuja. Proste

nisia
@mama

dokladnie tak!!! czasem to taka zazdrosc sie widzi w tych komentarzach. ludzie!!! kto chce to bedzie pracowal i bedzie zarabial, jak komus nie pasuje zawsze mozna zmienic prace,a tu naprawde nie ma problemu ani z umowa ani z pieniedzmi ani z ludzmi wszystko jest ok

hiszpanka
@mama

Drogie Panie. Nie wiem na jakiej podstawie wysnułyście wniosek, że obawiam się o utratę pracy z powodu Ukrainek i oskarżacie mnie o lenistwo? Otóż wiedzcie, że sprzątaniem zajmuję się od wielu lat. Sprzątałam rezydencje znanych osób w kraju, a także zagranicą. Zawsze byłam ceniona za dokładność i pracowitość. Tak też było i w IMPEL-u( tutaj też dostawałam premie). Pisząc o Ukrainkach miałam na myśli ich arogancję wynikającą(chyba) z przepracowania( pracują na tym obiekcie 6 dni w tyg. po 12 godz), ale cóż- to ich wybór. Nie mogłam pozwolić na to, aby jakaś( za przeproszeniem 0-19 letnia gówniara podnosiła na mnie głos i łamaną polszczyzną próbowała wmówić, że niepotrzebnie myję kółka respiratorów i łóżek szpitalnych.Nie kłóciłam się. Odeszłam z pracy. Mimo wszystko moja opinia o IMPEL-u pozostaje niezmienna. To dobry i uczciwy pracodawca

ola

Już rok pracuję w wawie w imeplu i spokojnie mogę powiedzieć, że praca choć wymagająca to całkiem dobrze się pracuje w fajnym zespole i ze spoko szefem.

honorata

Praca w Impelu całkiem przyzwoita, najważniejsze, że mozna zarobić na swoje utrzymanie i mieć taką własną satysfakcję.Przy okazji kontakt z ludzmi co nie jest bez znaczenia. Dodatkowy bonus.

ululu

uczciwa firma

marysia

zainteresowanie spore, bo jak bylam na rozmowie, to spotkalam kilka innych dziewczyn, cale szczescie prace dostalam i jest zadowolona

kinga
@marysia

Rozmawiałam z panią sprzątającą moje biuro, zresztą bardzo solidnie, czy warunki są dobre i o dziwo nie narzekała. Im skromniejsza osoba tym sensowniej myśli co do swoich kwalifikacji i wymagań. To tylko warszawce się trochę w głowach mąci od sodówki.

Warszawiak
@kinga

No tak słoiki nie narzekają bo pazurami trzymają się STOLICY

WWA
@Warszawiak

Dokładnie - słoikom źle ale jak do pracy to tylko Warszawa nawet po trupach !!!

totol
@Warszawiak

ktoś musi wam sprzątać wielcy warszawiacy. to żaden wstyd tak pracować, wstyd to wyśmiewać ludzi, którzy starają się o lepsze jutro dla siebie

ola

kierowniczka jest spoko babka, w ekipie młode dziewczyny, więc atmosfera w pracy super. Z kasątez nigdy problemu nie ma

@ola

Pracowałam w tej firmie i nie polecam mała kasa i na święta nic nie dają ani premium nie ma się.zawsze pieregniarki dostali kasę na święta a my nic nawiet życzenia.

nie polecam pracy w impelu na Spartańskiej. Kierowniczka jest nieprofesjonalna w tym, co robi. nie daje umów, wyzyskuje. nie płaci w terminie czyichś ciężko zarobionych pieniędzy. nie polecam!

@były pracownik

byly pracowniku jesli nie masz odwagi sie podpisac to nie pisz glupot my pracujemy na spartanskiej i nie placzemy ze nam zle i nie dobrze kierowniczki obiektu byly rozne a ta jest najlepsza zawsze pomocna pracujemy z nia bardzo dlugo i jesli ktos cos pisze i nie ma odwagi sie podpisac to jest ........pracownice spartanskiej

olka

Spoko praca, mam spoko kierowniczkę, pieniądze na czas polecam z czystym sercem

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning