Impel Cleaning

Opinie o Impel Cleaning

Sebastian

u mnie praca i ludzie spoko. jak ktoś chce pracowac to mu sie spodoba. kasa spoko, zkierownikiem idzie sie dogadac, umowa o prace jest. polecam

kawylo

dobra ekipa, spoko pieniądze, spoko generalnie

Gośc
@kawylo 26.10.2017 13:17
dobra ekipa, spoko pieniądze, spoko generalnie

Witam, a jak wygląda praca w tej firmie? Ile godzin, od której do której? Jeśli byś mógł/mogła napisać do mnie na maila - (usunięte przez administratora)@yahoo.com byłbym wdzięczny, zastanawiam się właśnie nad rozpoczęciem pracy w tej firmie.

były pracownik

nie polecam pracy w impelu na Spartańskiej. Kierowniczka jest nieprofesjonalna w tym, co robi. nie daje umów, wyzyskuje. nie płaci w terminie czyichś ciężko zarobionych pieniędzy. nie polecam!

anna

Mozna cięgle zatrudnić się na dosyć korzystnych warunkach płacowych w Impelu na stanowisku sprzataczy powierzchni biurowych; praca do rzeczy.

ola

kierowniczka jest spoko babka, w ekipie młode dziewczyny, więc atmosfera w pracy super. Z kasątez nigdy problemu nie ma

Renia

ja trafilam na fajny zespół. brygadzistka to fajna równa babka zawsze mozna sie z nia dogadac. dziewczyny tez ok nie ma p roblemu zeby sie zamienic jak nagle cos wyskoczy. odpowiada mi elastyczny czas pracy bo sama ogarniam opieke nad dzieckiem

odon

Firma zmieniła ekipę sprzątającą. Od tego czasu widać różnice w pracy pań. Impel Cleaning to firma która wie jakie zasady panują w firmach. Profesjonalizm to słowo które tu się nasuwa na język

odon

Julita

@Stella - co dokładnie słyszałaś o pracy w Impel Cleaning? Czy ktoś z Twoich znajomych miał szansę zdobycia doświadczenia zawodowego u tego pracodawcy? Wszelkie informacje na temat zatrudnienia będą przydatne dla innych użytkowników, którzy także zainteresowani są potencjalnymi ofertami pracy.

Stella

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy Impel ma jakieś oferty pracy? Nic nie mogę znaleźć a słyszałam sporo o firmie?

fazer

fajnie się pracuje. ekipa jest sympatyczna, kierwniczka jest tez w porzadku do nas. wsyzstko ok w sumie

ida

Pracuję z fajnymi dziewczynami. W większości młode, pełne energii kobitki. Warunki są spoko, kasa zawsze na czas

krzysiek

pracuję prawie rok bez premii za 2100 brutto za 7-lat emerytura. Impel z PFRON otrzymuje 1725 zł.za mnie, za co będę żył na emeryturze !!!? Pracownik się nie liczy tylko pieniądz ( tylko jak najwięcej wyssać).

pola

Pracuję z fajnymi młodymi dziewczynami, a od niedawna także z Ukrainkami. Zespół pełen energii, szef też jest spoko, a warunki zgodne z wynegocjowanymi.

Hurrem

W Impel Cleaning pracuje juz 2 lata, na poczatku bylo ciezko, ale teraz to juz sie wkrecilam. Praca nie sprawia wiekszych trudnosci, mamy wszystko zapewnione. Zespol jest sprytny, mlody i energiczny, dlatego szybko sie ze wszystkim wyrabiamy.

impelka

dobrze mi sie tu pracuje, dogaduje sie z kolezankami z pracy, nawiazaly sie przyjaznie, wiec atmosfera na plus. mamy zapewniony wszelki sprzet i materialy do pracy, stawka godzinowa tak jak sie umawialam z szefem na poczatku, poza tym mozna sie dogadaac godzinowo :)

komo

dziekuje za szanse ktora mi daliscie. Teraz moge w koncu sie skupic na sobie i zyciu swoim i w koncu ruszyc z miejsca

Lalek121

Potrzebuje Pania co drugi dzien na 12h do obsługi kuchenki oddziałowej do szpitala Sw.Rodziny w Warszawie. kontakt 510 013 121 Impel Joanna

moniczka71

Mamy spoko kierowniczke, zawsze mozna sie z nia dogadac. Jak czasami mam jakis problem z dziecmi w domu to nawet mozna sie z kims zamienic. Pasuje mi taki uklad. I co najwazniejsze - wyplata jest zawsze na czas.

ula

Bałam się że trafie w jakiś zespół ze starszymi kobietami, a tu same młode dziewczyny. Jest wesoło praca w fajnych miejsach bo obsługujemy biurowce w centrum. Jest ok

ola

Pracuję tu od 5 miesięcy. Zaskoczyło mnie że zespół jest tak młody i energiczny. Z szefem też się można spoko dogadać. Praca spoko zwłaszcza w dużych biurach

tantok

Solidny pracodawcal. zero spoznien z wyplatami, elstycznosc i ekipa sztos. pozdro dla Kamcia!

kamol
@tantok 27.06.2017 19:22

podpisuje sie pod slowami tantoka jedna i druga reka

tristan

Impel daje komfort i bezpieczeństwo Klientom dzięki rozwiniętej sieci – blisko 30 oddziałów oferujących usługi na terenie całego kraju.Branże różne. najpopularniejsze sprzątanie, ochrona, prowadzenie finansów.

dario221

To jest dobra firma, mi sie dobrze pracuje tutaj

Zadowolona

Mam takie zdanie że Impel to firma którą tworzą ludzie i zależy w jakim zespole pracujesz. Ja miałam okazję pracować w Teatrze Narodowym w Warszawie. Moim kierownikiem był młody człowiek . Na początku wydawało mi się że sobie nie poradzi z takim obiektem i z trudną administratorką. Po trzech miesiącach zmieniłem opinię. Nigdy nie brakowało środków czystości. Pensja zawsze była na czas. Wsparcie też mieliśmy od tego człowieka. Chociaż był kierownikiem nigdy nie dostaliśmy żadnej kary na obiekcie bo nie jedno krotnie pomagał nam w ciężkich pracach takich jak dyżury na spektaklach bo ludzie nawalali . Na każdej premierze teatralnej był i sam osobiście pilnował by wszystko było jak trzeba , nawet za miłą umiał chwycić i sam posprzątać. Panie Mirku jeśli kiedyś Pan to przeczyta proszę wiedzieć że Stara ekipa z Teatru Narodowego w którym Pan był kierownikiem załogi sprzątającej miło pana wspomina i życzymy panu dalszych sukcesów. Mamy nadzieję że kiedyś jeszcze będziemy mieli okazję z panem współpracować.

oda

Pracuję w biurach w centrum z fajnymi dziewczynami. Praca nie jest łatwa ale warunki i atmosfera to rekompensują

kinga

Być może w społecznym odbiorze praca sprzataczki nie jest najwyższych lotów i taka niby prostacka, ale jak byście się czuli mili państwo w stogu śmieci. Własnie się zatrudniłam w Impelu i nie jest to wcale obciach...taka sytuacja.

ola

Pracowałam w różnych miejscach, dla mnie Impel wypada najlepiej jeśli chodzi o traktowanie pracowników i oferowane warunki

nina

Jako ceniona na polskim rynku firma outsourcingowa Impel oferuje największą liczbę usług dla biznesu. Załapałam sie do sprzatania ; dogodne godziny pracy wieczorne, to mnie urzadziło w sensie dorabiania do utrzymania się na studiach.

dipol

Płacą na czas i nie wyzyskują. Dla mnie zdecydowanie spoko

maria

Niby nic wielkiego z tym sprzątaniem, ale kasa się liczy i jakoś raźniej być użytecznym. Byle nie siedzieć bezczynnie.

pat

Pracodawcy często wykorzystują umowę-zlecenie jako zamiennik umowy o pracę, który stanowi dla nich niższy koszt. Jeśli z treści umowy wynika konieczność wykonywania obowiązków osobiście, odpłatnie oraz w warunkach nadzoru oraz w miejscu i o czasie wyznaczonym przez zleceniodawcę, to faktycznie mamy do czynienia z wykonywaniem umowy o pracę. Jeśli mimo to pracujemy na mocy umowy-zlecenia, to takie działanie pracodawcy może być podstawą do ukarania go grzywną w wysokości od 1000 do 30 000 zł na mocy art. 281 Kodeksu pracy, a także do powództwa o ustalenie stosunku prawnego w formie umowy o pracę, co wiąże się z dodatkowymi prawami dla zatrudnionego.

@pat 19.05.2017 18:17

PO CO BRYGADZISTA STOI ZA PLECAMI PANI SPRZATAJACEJ? dlaczego tak jest? wskazywanie palcem czego nie zrobila? ona nie jest zaprogramowana ze zbierze pylek z kazdego milimetra, niema swobody w ilosci godzin , przychodzi o ktorej chce ale nie wyjdzie o ktorej chce i nie wykona zlecenia na poziomie idealnym w wyznaczonym czasie co potem skutkuje w stwierdzeniu ze zle sprzata, zlecenie to zlecenie wykonuje sie ale nie odpowiada sie za efek PO bo to nie dotyczy umowy zlecenia . Nie podlega sie zadnemu nadzorowi i zleceniobiorcom trudno rozroznic na jakiej zasadzie brzmienie Zlecenie o prace ma dzialanie.

pat

pochwalcie sie jeszcze ze moze umowa zlecenie i na wykonanie pracy macie 4 lub5 lub3 godziny??? odkiedy to na umowach smieciowych podlega sie pid kierowniczke lub brygadziste ktory codzien sprawdza wasze zlecenie? takie dzialanie to tylko na umowach o prace.

ciekawosc

macie umowy na zlecenie i jest kierownik , brygadzista?? czyli ze jak na umowach o prace?? to nie pachnie przypadkiem stosunkiem pracy??

aldona

Z mopem, miotłą, odkurzaczem,żadna praca nie hańbi a jest potrzebna. Kto nie musi niech patrzy w sufit i narzeka dalej lub czeka na mannę....

danka

Prawde mówiąc do pracy z mopem nie trzeba być himalajami intelektu, a po najważniejsze koażda praca jest potrzebna; tak pracuję i tak to wiem.

mundurowy

Madorabiam do emerytury cieszy fakt, że godz.pracy elastyczne mogę ustawić dzień dla rodziny i mam na własne przym robotę w Impelu, jemności. Były mundurowy w ochronie.

jagoda

Poczytałem oferty Impela i najwięcej dotyczy sprzatania; wysyłam swoje dane z myślą o pracy bo słyszałam że jest w elastycznym czasie a teraz dla organizacji dnia domowego jest mi to wygodne.

Zawiedziona

Pracownice firmy Impel na Mostostalu Siedlce na drugiej zmianie mają dobrze pracują od 15 do 19 a mają płacone za osiem godzin pracy. Gdzie ta sprawiedliwość, gdzie kierownictwo???

brt
@Zawiedziona 09.05.2017 10:35

znajdź sobie taką pracę i nie marudź, zazdrośnico

Adrian

Muszę pochwalić Impel jako klient. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gratuluje profesjonalizmu

cola

Podobnie jak u konkurencji (mi troche wiecej wychodzi niz w poprzedniej firmie) z tą różnicą, że kasa jest na czas zawsze i nie ma gadek "jutro, za tydzien" itd wiec ja generalnie to polecam

filip

Pogadajcie o wynagrodzeniach w Impelu bo się do nich wybieram;jakie macie doświadczenia?

ola

Pozytywnie mnie Impel zaskoczył. Ma dostęp do sprzetu który znacznie ułatwia pracę, zawsze jeśli ktoś chętny to może przejść szkolenie. Ogolnie fajny zespół i kasa zawsze w terminie. Polecam

wanda

Coraz ppowszechniej pracodawcy korzystają z wynajmu firmy zewnetrznej do obsługi jakiegoś obszaru, chocby sprzatania. Z kim ostatecznie zawiera się umowę; z posrednikiem Impela czy z podwykonawca. Proszę o inf.

piotrek

Wśród ofert Impela można odpwiednio przygotowując się poszukać całkiem opłacalnej roboty . Łatwiej w duzych miejscowościach, wiadomo. Peryferia po macoszemu, ale zawsze można dojechać. Byle się chciało chcieć.

Ela

Dla mnie robota jest dobra. Pensja wystarczająca, a zespół bardzo fajny. Głównie młode dziewczyny. Jestem zadowolona bo mam blisko do biur które sprzątamy

emma

wiadomo, może i praca nie jest najlżejsza, ale miałam tego świadomość. Osobiście nie narzekam jak dla mnie spoko robota - na życie mi starcza

kinga

Porównywalnie zarobki w Imelu są na zupełnie przyzwoitym poziomie, oczywiście zależą od rodzaju pracy, mój etet na sprzataniu jest całkiem niezły.

tola

Dostałem pracę po krótkiej przyjemnej rozmowie. Zespół fajny, bo młody i energiczny. Dziewczyny super. Praca, jak praca czasem spoko czasem ciężko ale klimat ekstra i warunki ok

ala

Po powrocie z hiszpanii zatrudniałam się w impelu i warunki są tam naprawdę godne. Europejski poziom. Praca spoko

Zostaw opinię o Impel Cleaning - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning