Impel Cleaning

Łódź

Opinie o Impel Cleaning

marek

ja tam jestem zadowolony i złego słowa na impel nie moge powiedzieć, dali mi zatrudnienie w kryzysowym momencie i już u nich zostałem na dobre :))

janek

ja trafiłem do impela na staż, spodobało mi się więc postanowiłem zostać na dłużej :)

kat

mi podoba się to że zawsze jest możliwość dogadania grafiku i godzin pracy, dużo łatwiej połaczyć szkołe z pracą

ziutek

mi się w Impel dobrze pracuje. wypłaty są regularnie, na kasę nie narzekam, z tym nigdy nie było problemu, godziny pracy tez dogadane. chce dalej pracowac, to dobry pracodawca

@ziutek 23.08.2017 11:19

Praca dobra jak każda tylko z ludzmi coś nie tak,poniżanie , wykorzystywanie odradzam komukolwiek prace na zajezdni Limanowskiego ,pracowałem tam i po 2 tygodniach podziękowałem wykorzystuje się osoby do pracy ,nie dałem sobą pomiatać to co wyprawia tak zwana brygadzistka to typowy mobbing a zwłaszcza jak upatrzy sobie kogoś słabego psychicznie ,do tego ma swojego kompana któremu wolno cały dzień się opierdzielać a inni muszą pracować tak samo było z Ukrainkami które były tam na kontrakt nasłuchałem się od nich jak były traktowane przez brygadzistkę

Nika
@Były pracownik 26.08.2017 19:27

straszne jest to co piszesz... zgłosiłes przełożonym?? jak nikomu nie powiesz to to się nie zmieni. nie moze byc tak ze przez jedna osobe pisze sie zle o calej firmie. u mnie ekipa pierwsza klasa a brygadzistka naprawde spoko babka. bez problemu mozna bylo sie z nią dogadac.

kaktus

Firma, która zatrudnia za najniższą krajową to jest OK ? Zmusza pracowników do podpisania zrzeczenia się jakichkolwiek praw do "socjalu" (nawet czekolady za 2 zeta na jakiekolwiek święto), a pracownicy "dobrowolnie" proszą o umowę zlecenie zamiast normalnej umowy o pracę - z przyczyn osobistych. Od 10-ciu lat ZERO podwyżki. Kombinacje przy wynagrodzeniach na maksa. Chyba nie mówimy o tym samym IMPEL-u.

johny

nie mam nic do współpracowników z zagranicy, ludzie jak ludzie, ważne żeby pracowali jak należy a ich pochodzenie mnie nie obchodzi

martin

firma masakra szkoda gadać sami żule i patole tu pracują i ukrainiec na ukraincu

gallo
@martin 31.07.2017 14:53

no co Ty, serio?? U mnie wszystko cacy. Pracuje z Polakami, jakos nie trafilam jeszcze na zadnego obcokrajowca w Impelu. A nawet jesli ktos taki by sie trafil to czy to cos zlego? Polakow tez wielu pracuje za granica, tak to jest teraz z emigracja. Na "zuli" czy "patoli" tez sie nie natknelam. Mam dobry kontakt z moimi kolezankami z pracy i nigdy bym tak o nich nie powiedziala, pomagamy sobie, wspieramy sie, jak cos to bez problemy robimy zamiany w grafiku.

olko

nie mam zastrzezen

olas

Firma jest w porządku. Dobrze mi się pracuje.

ela

kolezanka u nich pracuje i nie narzeka. chwali sobie elastyczny czas pracy . wiadomo na wysokosc wynagrodzenia ma wplyw doswiadczenie i kwalifikacje.

ala

Waśnie trochę obietywizmu by się tu przydało. Impel potrafi docenić pracowników, ale trzeba coś od siebie dać. ma się kwalifikacje i chęci to pracownik się pnie. olewa to stoi w miejscu

waldemar
@ala 07.10.2016 19:35

Zgadzam się,ideałów nie ma,tylko praca nad sobą,własnymi kompetencjami i chęcia pracy,własnego rozwoju.Dobra firma,we wzzystkim można znaleźć motywację,jeśli tylko wie się gdzie jej szukać-a moża wszędzie.Wynagrodzenia na czas,słyszy się sporadycznie o problemach z odzieżą roboczą lub identyfikatorami,na szczęście problem jest szybko naprawiany-sprawy papierkowe w porządku.

agata

moja kumpela też pracuje w impelu i mówi,że ok, po prostu dobra praca. nie ma problemu z pieniędzmi, z przełożonymi, i współpracownikami. czyli ma spokój i pewność, a tego właśnie potrzebuje.

ela

Nie wiem o co chodzi, pracuję już od trzech lat w tej firmie i nie mogę narzekać. Praca jak praca ciężka, ale ma też wiele plusów. Firma dba o doposażenie pracownika i jakoś idzie

Cieć

Większośc wpisów to reklamowe . Pracownik tej firmy może tylko negatywnie ocenic. 4-5 złna godzine bez urlopu socjalu najlepiej jak byś pracował na okrągło conajmniej 250 godzin w miesiacu bo wtedy nie muszą zatrudniac nasteopnego i płacić kolejnej składki zdrowotnejn a tobie wmawiają że to korzystne dla ciebie bo więcej zarobisz sluchasz tego i widzisz że mają cie za idiote , ktos tu mówił o premi cos takiego nie istnieje

Witajcie nie wyobrażajcie sobie wiele,pracuje w tej firmie rok czasu na umowe zlecenie zarobki massakra 950 netto na cały etat zus po poł roku dopiero zaczęli odprowadzać a teraz tak się wycwanili że dostajemy wypłatę dwa razy w miesiącu czyli np.czerwiec 1 i 30 czerwca ale juz za lipiec więc nie opłacają nam składek zus paska już nie mamy za lipiec bo wiadomo ze wypłaty w danym miesiącu nie było,wychodzi na to że przez okres całego roku co drugi miesiąc mamy opłacane składki czyli 6mc zamiast 12 zastanówcie się więc czy warto zaczynać pracę w tej firmie

Pracowwnik IMPEL

Jakie 1850 zł 4 -5 zł na godzizne bez urlopu a cos takiego jak premia nie istnieje !

zula
@Pracowwnik IMPEL 28.09.2016 07:53

Owszem docenia się pracowników z dobrymi kwalifikacjami i tych ceni się też finansowo korzystniej.Nie zakłamujcie faktów. Trochę obiektywizmu.

Marta

Pracuję w impelu dłuższy czas i nie mam żadnych zastrzeżeń, koleżanka ostatnio dostała z poślizgiem wypłatę w innej firmie tu w impelu płacą na czas.

Jaga
@Marta 25.05.2014 21:39

Bo to zaleta, płacą zawsze na czas. Dla mnie, to ważne, dlatego bardzo cenie sobie współpracę z firmą Impel.

anka
@Marta 25.05.2014 21:39

ja też jestem zadowolona. przede wszystkim jak piszesz pieniądze mam na czas, wszystko jak należy, a czas pracy elastyczny, jak sie ma dzieci to sie wie jakie to ważne. dobra firma....

ola

nie zgadzam sie, uwazam ze praca u nich jest w porzadku, grafiki dopasowuje do swojego zycia, nie ma z tym problemu, dzieki czemu ja sobie prace chwale

aaaaaa

robią z pracownikami co chcą. W tej firmie nie liczy się dobrze wykonana praca tylko słowa donosicieli nawet brudasów Oszczegam przed nimi Za nich się powinien wziąć jakiś Urząd [usunięte przez moderatora] Jednym słowem najpierw wykorzystają i zgnoją a potem zwolnią.

Zostaw opinię o Impel Cleaning - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning