Impel Cleaning

Białystok

Opinie o Impel Cleaning

paw

no trzeba przyznac, ze praca jest, czasem mozna nadgodziny sobie wziac i dorobic dodatkowo. generlanie to jest git. ekipa tez ok w sumie

Krąg

pracuje tu juz rok, przy dworcu na monte cassino troche bylismy, potem tez na wysokim stoczku i na zielonych wzgorzach. to prawda, firma sie rozrasta, jest coraz wiecej miejsc gdzie mozna sie zalapac, a o dobra prace ciezko, wiec trzymam sie tej bo niezle placa i zawsze w terminie. sprzet zapewniaja, wspolpracownicy rozni ale oglnie ok.

bart

no praca w tej firmie dala mi szanse na wyjscie z nalogu i podniesienie sie z dna za co jestem bardzo wdzieczny. w koncu wychodze na prosta. a no i placa tez ludzkie pieniadze, a nie grosze jakies.

apollo

nie mam na co narzekać. jest git

zatrudniona

jedna wielka ściema Impel płacić płaci ale ???

dfghjk

@ kacper - no więc o czym tpo świadczy? bo jesli to miała być jakaś sugestia to chyba niezrozumiałam

kacper

to fakt,wiele firm kogucik zwinelo sie nawet nie wiadomo kiedy a jak widac impel sie rozrasta, o czyms to swiadczy

alina

firma jest na rynku od wielu lat, roznie bylo, ale pewnie wyciagneli wnioski i wiac ze sporo sie na lepsze zmienilo

iwi

dziwne te stawki podajesz, nie spotkalam sie z takimi u nas,wiec ciezko sie do tego odniesc

zuza

warto dogadac sie na rozmowie, u mnie wykazali sie spora elastycznoscia i udalo sie wynegocjowac to i owo

majka

od 1 stycznia 2014 nas szpital w olecku bierze impel bo wygrali przetarg po dzisiejszej rozmowie z nimi bede szukała innej pracy bo do tej pory miałam na ręke 1400 zl a impel dał na 6,50 na godzine i wychodzi ze za miesiac pracy na czysto dostane 950zl praca na umowe zlecenie i w szpitalu. gdzie jest ta dobroć skoro u nas w szpitalu juz zaczynaja odchodzic ludzie z pracy i szukaja innej gdzie u nas jest problem ze znalezieniem pracy i to duży.

Marzena

Racja sama pracuję w impelu od kilku lat i nie zamierzam zmieniać pracy, jeśli ktoś ma zobowiązania to ideał, nie martwisz się czy wypłata będzie na czas czy rozliczą się ze wszystkiego. Jeśli dostaniesz pracę to spokojnie możesz pracować latami.

Edyta

Nie tylko sprzątanie czy ochrona także księgowość i IT. To rozpoznawalna marka na naszym Polskim rynku.

Ewa

Mi odpowiada ten system pracy robię swoje na czas mam zapłacone nigdy nie miałam z wypłatą żadnego poślizgu, mam trochę rat i to jest dla mnie ważne by wypłata na czas wpływała.

Renata

Żadna praca nie hańbi, a każda potrafi sprzątać, nie miałam najmniejszych problemów by odnaleźć się w tej pracy. Normalny dzień, szybko schodzi jak odpowiedni przygotujesz się.

Mariola

Dobrze powiedziana, wiadomo ze na początku zawsze jest trudno. Ale pracy się nie boję, a szukam właśnie czegoś, dlatego złożyłam CV i czekam na rozmowę i pracę.

Nina

Zamierzam złożyć tam papiery, koleżanka pracuje i jest zadowolona. Wiadomo praca do lekkich nie należy, ale od czegoś trzeba zacząć.

Anka
@Nina 01.06.2014 21:36

Praca to nie wakacje, na szczęście wystarczy znaleźć odpowiedni rytm by praca sprawnie szła. Na początku ciężko lecz szybko się można wdrożyć, tak było w moim przypadku.

karolina

atmosfera jest ok, wiadomo ze czasami szef mnie wkurza, ale taka rola szefa ;) wazne ze ide do pracy z checia

Ula

Zuza mam podobne wrażenia, dla mnie ważna jest atmosfera w pracy no i wypłacalność firmy, a Impel nie zawodzi.

zuza

ja na zarobki nie narzekam, kase bez problemu na konto przelewaja, czas pracy mi odpowiada, ogolnie moge podsumowac po 3 miesiacach na plus

dociekliwy

widocznie jest Pan/Pani [usunięte przez admina].Ciekawi mnie na jakim stanowisku P/Pani pracuje. No jeżeli 1200zł wystarczy na mc to nie jest praca a hobby z szacunkiem.

Zostaw opinię o Impel Cleaning - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning