serwar

Opinie o serwar

Aniś - Operatorka

Gdyby nie zbiorowe zwolnienia i przeniesienie firmy, nadal bym tam pracowała, podobnie jak reszta ludzi którzy tak bardzo na ta robotę narzekali a robili po dwadzieścia parę lat. Praca znośna, ludzie fajni, ale byli też tacy o których nie łatwo zapomnieć, Jaszczury chyba nikt nie zapomni człowiek o 2 twarzach. Płaca nie najgorsza, wczasy pod grusza, talony, wszelkie wyjazdy integracje dzięki związkowym którzy o to dbali. Kierownictwo... wymagające ale szło się z nimi dogadać;) Pozdrawiam pracowników tej firmy.

topiarz

Takiej firmy jak serwar to nie ma w całej polsce ogulnie cała spułka to jedna wielka fikcja kierownictwo nic nie robi całol odpowiedzialnosc zucajoł na pracownikuw wymyslajol jakies nowe procesy technologiczne kture nie nie pszenoszol zadnych zyskow tylko straty a jeszcze teraz zaczyli zwalniac grupowo omijajcie toł firme z daleka i całol spulke

Zostaw opinię o serwar - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie serwar