EDUSERVICE SP. ZO.O.

Opinie o EDUSERVICE SP. ZO.O.

janas

nie możesz znaleźć strony internetowej Eduservice bo i takiej po prostu nie ma. Spróbuj do nich zadzwonić, o numer łatwiej

abcd

a co pracowales tam ?byles?jak z placa i umowa rzetelni sa?dajcie znac

AAAAA

CZY KTOS TAM PRACOWAL U NICH DAJCIE ZNAC?JAK TAM JEST I WOGOLE?CZEKAM NA WIESCI

masrerx - 2012-08-16 16:52:59 Firma tragiczna!!!!!!!!! Nie polecam nikomu pracowac u tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora]" !!!! Nie płaci na czas i urywa kase!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1i pomyśleć że podaje się za uczicwego pracodawcę, "prezesa "przedszkoli- to nazwenictwo...jak nazwiesz pana[usunięte przez moderatora]inaczej niż- prezes - brak premii;-P Poza tym warunki pracy - kuchnia nieogrzewana zimą.

masrerx

Firma tragiczna!!!!!!!!! Nie polecam nikomu pracowac u tego [usunięte przez moderatora] Nie płaci na czas i urywa kase!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ta firma to jakiś żart. Rozliczenie za pracę- pensja wpływa sobie na konto kiedy chce i w wysokości jakiej chce. Uzyskanie jakichkolwiek dokumentów, choćby ermuły graniczy z cudem. Nie polecam

Zostaw opinię o EDUSERVICE SP. ZO.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDUSERVICE SP. ZO.O.