Andrychowska Fabryka Maszyn SA

Andrychów

Opinie o Andrychowska Fabryka Maszyn SA

Inny

Zmieniło sie coś na lepsze w tej fabryce? Czy dalej taki sajgon? Warto tam iśc z doświadczeniem na operatora cnc?

gajao

@gajao 24.04.2016 14:52
obecnie do fabryki przyjmują tylko ludzi na magazyn, głównie do pakowania ich produktów no i też w godzinach nocnych....

Bzdura !!!

ja

Firma "orająca ludźmi", współpracownicy wbiją nóż w plecy przy pierwszej okazji, na porządku dziennym donoszenie. Nie polecam pracy tam, szczególnie w biurze konstrukcyjnym u Pana (usunięte przez administratora)którego mamusia jest w radzie nadzorczej. Daje założenia projektowe a jeśli coś jest nie tak to wypiera się i zwala winę do prezesa na pracownika.

Mam pytanie do pracowników firmy Defum. Jak działa u was system IPO? Bo czytałem że macie go wdrożony. Jakie są opinie wśród pracowników? Ułatwiło wam to prace czy wręcz przeciwnie? Jestem bardzo ciekaw waszych opinii .

konstruktor

Rodzinna firma zatrudniająca tylko "znajomków" - przykład - (usunięte przez administratora) kierownik działu konstrukcyjnego, dyrektor techniczny, a mamusia -(usunięte przez administratora) - w radzie nadzorczej. Czyżby zbieżność nazwisk przypadkowa ?

były pracownik AFM

Wykorzystywanie pracowników do maksimum, mobbing, donoszenie na współpracowników do prezesów, zwalanie winy za błędy na współpracowników - takie warunki pracy oferuje firma Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Andrychowska Fabryka Maszyn SA! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Andrychowska Fabryka Maszyn SA - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrychowska Fabryka Maszyn SA