Opinie o Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A. w Andrychów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A. w Andrychów

Brawo

Pani Z KADR na wagę złota!!! T0 wzór do naśladowania dla kobiet pracujących 2 biurach pozdrowienia

Inga
@Brawo

pracujących w dwóch biurach? a z ilu i jakich działów ogólnie składa się firma? kiedyś pisano o dobrej atmosferze, dalej taka się utrzymuje? a jak współpraca pomiędzy działami przy tym wygląda jakie są ich rodzaje prócz kadr?

czy w zakładzie występują w ogóle rotacje? jakoś nie widzę tu ani nowych komentarzy oni ogłoszeń w sieci a zatrudnienie w fabryce mnie interesuje. dalej jest tak jak kiedyś, że bez doświadczenia można się dostać?

Florentyna 0864

Radzę omijać to (usunięte przez administratora)z daleka. Kierownictwo pozbawione intelektu , nie mówiąc już o dyrektorach których coraz więcej w tej firmie. Pieniędzy wielkich nie zarobisz,(okolice najniższej) . Stara szajka szybko cie wykończy. Kłamstwo na kłamstwie . Szkoda czasu .

@Florentyna 0864

Czasami zastanawiam czy piszecie na pewno o tej firmie? Mamy 3 dyrektorów to w tym gabarycie firmy raczej OK.

Kamila
@Michał

I od kiedy utrzymuje sie tego typu liczba? Chyba, że to miało być jakoś metaforycznie ujęte? Osoby niedecyzyjne próbują tutaj wywierać jakieś konkretne wpływy? Kierowników ilu w sumie jest?

Michal Nowy wpis
@Kamila

No od kilku miesięcy, wcześniej było dwóch. Kierowników 4 czy 5 plus kadrowa i główna księgowa ale to małe działy.

Jakie warunki pracy są w Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

złoty Nowy wpis

Czy są jakieś wakaty na dział obróbki skrawaniem?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Konstruktor maszyn w firmie Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Brawo

Szymon
@Brawo

Chodzi o to za tak pracowita czy pomocna dla innych? Ty też pracujesz w kadrach?

Inga
@Brawo

Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych w firmie czy są jakieś premie na święta? Wczasy pod gruszą itd jeśli tak to jak finansowo to wygląda???

Olga

Jak się zmienia umowę ( tą na okres próbny 3 miesięcy) na stałe, to zmienia się jakoś wysokość wynagrodzenia w związku z tym?

Jaka umowa obowiązuje w Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A. podczas okresu próbnego?

JP2137

3 miesięczna

Kamila
@JP2137

I po niej już na nieokreślony czy jeszcze sprawdzają?

@Kamila

Sprawdzają po 3 umowach masz na stałe :)

Cichy

Jak wyglądają zarobki na magazynie w tej firmie

Nowa
@Cichy

Standardowo stawka minimalna na 3 miesiące później może 100-200zl więcej

Iwo

Mam wrażenie, że komuś bardzo zależy na oczernieniu firmy? Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy cóż więcej potrzeba?

Ano
@Iwo

Do pracy przede wszystkim chodzi się po to żeby godnie zarobić za sumienną pracę, a nie dostawać grosze i cieszyć się że wypłata na czas i człowiek się nie urobi.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.?

aaaa

tak

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.?

Powiadomiony

Firma, w której właściciel wykiwal wspólnika i własnego syna. Uwaga!!!

gajao

obecnie do fabryki przyjmują tylko ludzi na magazyn, głównie do pakowania ich produktów no i też w godzinach nocnych.

@gajao

Bzdura !!!

Obiektywny
@gajao

To jest fabryka maszyn CNC więc pakowanie rzadko raczej drobnych części ale żadna masówka. Poza tym magazyn nie pracuje w godzinach nocnych... Warto zapytać bezpośrednio w firmie a fora nie powinny być anonimowe...

Firma "orająca ludźmi", współpracownicy wbiją nóż w plecy przy pierwszej okazji, na porządku dziennym donoszenie. Nie polecam pracy tam, szczególnie w biurze konstrukcyjnym u Pana (usunięte przez administratora)którego mamusia jest w radzie nadzorczej. Daje założenia projektowe a jeśli coś jest nie tak to wypiera się i zwala winę do prezesa na pracownika.

Obiektywny
@ja

Pracuję w tej firmie kilka lat. Jakoś nie zauważyłem po konstruktorach i atmosferze ani grama tego co piszesz. Wręcz przeciwnie ludzie żyją w dobrej komitywie a zarząd pcha ten wózek do przodu. Niedługo zaczniesz myśleć o powrocie...

Krzychu

A to ile jest na maszynach CNC skoro nawet nie ma 3500?

Xxxx

Jest 3500 na reke na maszynach cnc ? Pytam 2 x

J
@Xxxx

Nie ma szans, przy normalnej liczbie godzin

Bucu

Nie polecam nawet rozmowy o pracę w tej firmie. Oczekiwanie na prostą decyzję czy się nadajesz trwa i trwa... Marna kasa

@Bucu

Mam kilka pytań do Twojej opinii. Na co powinni nastawiać się kandydaci na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak długo trwa cały proces?

@Bucu

To ciekawe, moja rozmowa była szybka, najpierw Kierownik, potem z Prezesem 10 minut.

Szymon
@Paweł

A mógłbyś krótko zrelacjonować jej przebieg? Jakie warunki Ci zaproponowano i o co Cię dokładnie pytali? Zapytam jeszcze - na jakie stanowisko aplikowałeś?

Dawid

Skoro firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy to za coś to zdobyła, polecam!!

Xxxx

Jaka sytuacja pracy na maszynach cnc 3500 na reke ?

nieznajomy1

Firma, która stawia na rozwój młodej kadry ludzi chcących pracować i jednocześnie uczyć się. Bardzo miła atmosfera.:)

@nieznajomy1

Pracodawców, którzy dbają o rozwój młodych ludzi trzeba chwalić. Chętnie jednak dowiedzielibyśmy się trochę więcej o ogólnych warunkach zatrudnienia w Andrychowskiej Fabryce Maszyn Defum. Czy nowi pracownicy otrzymują wynagrodzenie na podobnym poziomie, co Ci nieco bardziej doświadczeni? Zechciej nam powiedzieć, jak to wygląda w praktyce.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.?

Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Batorego 35
    34-120 Andrychów
  • NIP: 5510006702 KRS: 0000019254

Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.