Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.

Andrychów

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.
4 8 6 1

Opinie o Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.

Karolina

@Pracownik To świetnie, że sytuacja pracy w firmie Andrychowska Fabryka Maszyn Defum zmienia się na lepsze. Jak długo i w jakim charakterze jesteś tam zatrudniony? Skoro sytuacja w firmie jest dobra, to zapewne wiele osób chciałoby do niej aplikować. Czy w związku z tym posiadasz jakąś wiedzę na temat rekrutacji?

Pracownik

Racja kiedyś tak było tak jak piszą ludzie tutaj, ale od kilku lat są nowi prezesi, nowy zarząd i na prawde sie dużo teraz zmieniło, i ciągle sie zmienia na lepsze... Także teraz warto tu pracowac

Administrator

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Andrychowska Fabryka Maszyn SA i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Inny

Zmieniło sie coś na lepsze w tej fabryce? Czy dalej taki sajgon? Warto tam iśc z doświadczeniem na operatora cnc?

J
@Inny 09.10.2017 15:04

Nie warto.

gajao

obecnie do fabryki przyjmują tylko ludzi na magazyn, głównie do pakowania ich produktów no i też w godzinach nocnych.

pracownik
@gajao 24.04.2016 14:52

Bzdura !!!

ja

Firma "orająca ludźmi", współpracownicy wbiją nóż w plecy przy pierwszej okazji, na porządku dziennym donoszenie. Nie polecam pracy tam, szczególnie w biurze konstrukcyjnym u Pana (usunięte przez administratora)którego mamusia jest w radzie nadzorczej. Daje założenia projektowe a jeśli coś jest nie tak to wypiera się i zwala winę do prezesa na pracownika.

Pracownik

Mam pytanie do pracowników firmy Defum. Jak działa u was system IPO? Bo czytałem że macie go wdrożony. Jakie są opinie wśród pracowników? Ułatwiło wam to prace czy wręcz przeciwnie? Jestem bardzo ciekaw waszych opinii .

konstruktor

Rodzinna firma zatrudniająca tylko "znajomków" - przykład - (usunięte przez administratora) kierownik działu konstrukcyjnego, dyrektor techniczny, a mamusia -(usunięte przez administratora) - w radzie nadzorczej. Czyżby zbieżność nazwisk przypadkowa ?

były pracownik AFM

Wykorzystywanie pracowników do maksimum, mobbing, donoszenie na współpracowników do prezesów, zwalanie winy za błędy na współpracowników - takie warunki pracy oferuje firma Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Andrychowska Fabryka Maszyn SA! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A. - Andrychów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A.