Opinie o Zakłady Mechaniczne Glimag S.A. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Mechaniczne Glimag S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Mechaniczne Glimag S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mechaniczne Glimag S.A. w Gliwice

XYZ Nowy wpis

Każdy na spokojnie sobie wynagrodzenie uzgadniał? Jeśli tak to jakie macie na to sposoby by wynegocjować jak najwięcej? Tokarzem jestem, a we wszystkich ofertach na stronie piszą, że stawkę się uzgadnia. Przed podpisaniem umowy?

Taki sobie Nowy wpis

Firma z takim zarządzaniem idzie na dno dzialy zamykają a prace daja na zewnatrz

Zakłady Mechaniczne Glimag S.A. chce zatrudnić na stanowisko Elektryk kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4300 PLN będą osiągalne?

Xxx

Przyjdź na rozmowę to się Pan dowie

Lidia
@Xxx

No ale chyba po to jest to forum, żeby móc sobie zadać pytanie tego typu. Bo jeśli nie są osiągalne to po co ma zabierać swój czas i firmy?

Taki tam Nowy wpis

Hahaha. Zapomnij. Lewie wyszarpaliśmy podwyżkę na 3400.

Dariusz Nowy wpis
@Taki tam

Netto? I czy dochodzą do tego jakieś premie możliwe do wyrobienia, czy nadgodziny? Proszę też o info, czy wymagają jakieś specjalnych kwalifikacji bądź doświadczenia? Bo na ich stronie jest kilka ogłoszeń na różne stanowiska ale konkretów.

Lidia

A zdradzisz co to za decyzje i skąd tak szczegółowo o tym wiesz?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakłady Mechaniczne Glimag S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

W takiej sytuacji to może ci co "nie mieli się czym chwalić kolegom" powinni się zebrać razem i porozmawiać z szefostwem? Czy tych podwyżek dla pojedynczych było dość żeby nie było jedności?

Pracownicy

Szanowny Panie Okrutny! Może by tak wyjść z kryjówki, pokazać jaja że jest się odpowiedzialnym człowiekiem. Inflacja dopada nas w szczególności. Pan i podobni do was nawet tego nie odczują ale my tak. Może by tak dorzucić każdemu do pensji po 2 zł? Ile pamiętamy, tutaj nigdy nie było podwyżki dla całej załogi. Zawsze jakieś indywidualne po kryjomu. Masz ale się nie chwal. To jest nienormalne. Jeśli ma Pan nas głęboko gdzieś to też proszę powiedzieć. Przynajmniej będziemy wiedzieć co dalej.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Zakłady Mechaniczne Glimag S.A. w mieście Gliwice? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Taki tam

Po nagłej i nieoczekiwanej zmianie prezesów załoga trwa w niepewności. Kończą się stare zamówienia, nowych nie widać. Ludzie często mówią o odejściu z firmy. Nowi zarządcy nawet się nie przedstawili załodze. Nikt nie przedstawił dalszego planu działania. O podwyżkach nie ma mowy. Nikt nie lubi niepewności a na tym zdaje się bazować nowy zarząd. Wszyscy oczekują by właściciel w końcu zabrał głos i powiedział co z firmą i jej przyszłością

Glimag

Dziwna sytuacja. Ludzie się zwalniają, góra podpisuje zwolnienia bez mrugnięcia. Nawet nie pytają czemu się zwalniają. Na maszynach już brakuje ludzi ale ich jakby to nie obchodziło. Góra obsadzana jest byle kim, bez umiejętności. Takiego dna to już dawno nie było.

Karol
@Glimag

Może mają podejście, że jak nie ten to będzie następny. Chociaż moim zdaniem to niezbyt dobre rozwiązanie, bo jednak o doświadczonych fachowców trudno. Taka rotacja faktycznie nie wróży zbyt dobrze.

On

Ta firma produkuje koła zębate?

zbych
@On

tak

Taki
@On

Tak

dzik

Atmosfera miedzy praownikami ok za to nie mozna tego napisac o kierownikach zwłaszczca z działu technicznego brak szacunku i zbyt duza samocena. Wszyscy powinni grać do jednej bramki a tak sa wyjatki no nic trudno.

Danuta
@dzik

Hej, a jak objawia się ten brak szacunku w Glimagu? Co się takiego dzieje w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne Glimag S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakłady Mechaniczne Glimag S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mechaniczne Glimag S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mechaniczne Glimag S.A.?

Zakłady Mechaniczne Glimag S.A.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Toszecka 102
    44-117 Gliwice
  • NIP: 6310101201 REGON: 125121 KRS: 0000019878

Zakłady Mechaniczne Glimag S.A.