Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

JuznaszczesciebylyPH

zagadzam sie z opiniami bylem w tej firmie ph sory mlodszym specjalista ds sprzedazy. Kasa masakryczna 1700 na reke prowizje osiagalne tylko w 2 miesiacach w roku ciagle tel kierowniczki co tak pozno wyjechales za wczesnie wrociles za malo wizyty i tym podobne. Teraz mam prace o niebo lepsza samochod do dyspozycji szefa ktory daje mega prowizje i dobra podstawe. A i nie sluchajcie ze nauczycie sie tam pracy to bajka prawdziwy handel wyglada inaczej niz standardy MB.

ciekawy

Na magazynie, teraz z info w ogłoszeniach płacą 15 zł brutto/h. Widać progres, ciekawe na jak długo umowa? Ktoś wie?

Matejos
@ciekawy

Na magazynie w Łodzi podobno maksymalnie do końca października przez pośrednika.

ktoś
@Matejos

byłem na rozmowie, po 2 miesiącach na umowę - zlecenie obiecują umowę o pracę, stawka jak na teraz podejrzanie wysoka, 15 brutto, hmmmm

karka

Hej Wojtek ja się wybieram gdzie byłeś na drugim etapie w Tarnowie ?

Wojtek
@karka

Lublin

Wojtek

Hej jedzie ktoś na szkolenie do Łodzi 17.08 ??

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
gość

Widzę, że krs wkraczają do akcji :D Ludzie ! zastanówcie, się dlaczego są ciągle ogłoszenia o rekrutacji. Dlaczego na organizowanych spotkaniach często jest tak, że nikt nie przychodzi, albo spośród kilku osób nie ma żadnego chętnego. To (usunięte przez administratora) jest, a nie zakład.

Stary pracownik

Ciągła rotacja, brak poszanowania pracownika, bezpłatne nadgodziny, ciągle pretensje, do tego obcinanie premi pod byle pretekstem, a podstawa śmieszna... zresztą niech sie nowi wypowiedza jak sie pracuje po okresie próbnym ....

dla ilustratorki

witam, nie mogę się doczytać o stanowisku ilustratora:d jest moze ktos kto tam pracował na tym stanowisku i powiedzieć mi mnij więcej jak tam jest?? bardzo mi zależy na opinii, dzieki

@dla ilustratorki

Jakie samochody maja handlowcy ? Wogole jakie warunki ? Ktoś coś ?

pracujący

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży = dawny przedstawiciel handlowy - Konsultant (tyle że na początku pracy, po roku - półtora można zostać Specjalistą i potem po jakimś czasie Starszym Specjalistą i z każdą taką zmianą idzie nieco wyższa kasa. Samochody: Skoda Fabia, można z nich korzystać prywatnie, ale nie trzeba, a te ok 100 zł za tankowanie na firmę do 300 km nie jest złe, ale wymogły to przepisy i kontrole, więc to nie jest wymysł firmy... Wcale nie trzeba się prosić o przekroczenie tego, można się dogadać z dziewczyną, która to nadzoruje, ona sama potem formalnie to załatwi... Podstawę zawsze proponują przed podjęciem pracy, faktycznie na początek trzeba się liczyć z kwotą do 2000 netto, zawsze można odmówić, ale znam takich, co pracują ponad rok albo i dłużej i gdyby było aż tak źle to chyba by tyle nie pracowali... Co do nadgodzin, to każda praca PH wymaga obsługi maili, telefonu czy raportowania poza podstawowym czasem pracy, ale firma daje narzędzia: telefon z internetem, komputer z mobilnym internetem i jeśli ktoś dobrze potrafi zorganizować sobie czas to wcale nie ma tylu "nadgodzin", a jak ktoś nie działa na bieżąco tylko zostawia "na potem" to faktycznie może musi nadrabiać w weekendy... Co do opinii o kierownikach się nie odniosę, bo niektóre są zbyt emocjonalne i czasem przerysowane, ja bym nie chciała być kierownikiem, od nich też góra wymaga i nie mają za bardzo wyjścia, tylko szkoda, że nikt nie napisze o tych, którzy jednak pomagają i wspierają swoich PH, a są i tacy i naprawdę jak się człowiek zorganizuje to można normalnie funkcjonować... To napewno nie jest praca dla osoby z dużym doświadczeniem, której marzy się "lepsza praca", ale jest to fajna opcja na start dla osoby z mniejszym doświadczeniem, szczególnie jak ktoś ma czas i nie ma jeszcze zobowiązań w postaci rodziny i dzieci. Wiele takich osób zaczynało, wkręciło się i mimo zmian sytuacji rodzinnej zostawało w firmie, w której dobrze się czuli, dużo potrafili, a organizowali wszystko tak, że mieli na wszystko czas. Da się dogadać żeby dziecko nieco wcześniej z przedszkola odebrać, czy zrobić małą przerwę w ciągu dnia żeby coś załatwić na mieście, wszystko jest kwestią rozmowy.

all
@dla ilustratorki

Ilustratorka - fajna kreatywna praca, ciekawy zespół, z dala od części handlowej, poza działaniami ilustracyjnymi w programach graficznych wykonywanie prac plastycznych, które są fotografowane i pomoc w aranżancji podczas sesji zdjęciowych do katalogu. Daje możliwość działania kreatywnego, wyrozumiała kierowniczka, możliwa drobna elastyczność godzin pracy 7-15, 8-16 lub 9-17, możliwe zmiany nawet jednorazowe w razie potrzeby.

Ona
@pracujący

Ty chyba na głowę upadłeś, a może kierownik podnoszący statystyki? TA FIRMA JEST NIEŻETELNA przestań cisnąć kit, oczy szczyptą od czytania

seba

ciągniki

na szczęście były już pracownik

lata 2011-2013 - konkurencja prawie żadna, teraz jest ogromna konkurencja, bo aktualnie firm o podobnym asortymencie jest mnóstwo, zarówno tych ogólnopolskich jak i lokalnych, także jeśli chodzi o przebicie się z ofertą już nie jest tak różowo, konkurencja bardzo często daje korzystniejsze rabaty niż MB, bo żeby nie było o rabat musisz się poużerać z KRS, a klient i tak często niezadowolony, a co do wynagrodzeń, no cóż, tak jak wiele osób napisało wcześniej, podstawa 1700-1800 zł netto, za 100% planu 0 zł prowizji, dopiero to co jest ponad plan (1,5% od kwoty jak sam wprowadzisz zamówienie, jak zamówienie na twój region wprowadzi BOK, to 0,75%) - teraz przeliczcie sobie ile trzeba zrobić ponad plan, żeby np. dostać premię 1000 zł; tak naprawdę fajne wypłaty są za miesiące listopad / grudzień - kiedy placówki muszą wydać całą kasę, ale to jest raz na rok, w większości przypadków jedziesz na podstawie + coś tam czasami wpadnie, jakaś stówka, może dwie (oczywiście są regiony, gdzie można więcej zarobić, ale przedstawicieli jest ok. 46, a te lepsze regiony można policzyć na palcach jednej ręki); co do samej pracy, no cóż ...... wszystko zostało już napisane, ile byś nie zrobił zawsze jest za mało, maile od KRS wieczorami, przepraszam nocami, w weekendy, mnóstwo pracy w zaciszu domowego ogniska, oczywiście za free; ale i tak najlepsze są maile od pani dyrektor Ewy - potrafią zepsuć humor, nawet jak masz fajny dzień

również były pracownik
@na szczęście były już pracownik

Zgadzam się w 100%. Warto jeszcze dodać info o dodatkowym obciązeniu za korzystanie z samochodu służbowego. przykład:trzeba zadeklarować korzystanie z samochodu do celów prywatnych.Po deklaracji zabierają z pensji okolo 106zł miesiecznie za 300km. po przekroczeniu 300km naliczają dodatkowo tak więc nie dość ze goła pensja to jeszcze okrojona. Dodatkowo jesli chcesz wyjechac za miasto na weekend to trzeba skladać pisemne wnioski, pozwolenie od zarzadu itd... Inne firmy jakos potrafia obejsc przepisy jednak MB rozliczy Cie co do grosza... ale jak mają zaplacic marne grosze premii to juz nie jest tak różowo

edek

bu hahaha 1600 czy 2500 hahaha pomocnik murarza po zawodówce wyśmiałby takiego pracodawce....ale frajerów do pracy w tej firmie nie brakuje

omajgat

Podpisuje sie rekami i nogami pod kazda negatywna opinia na temat MB ,przedstawiciele traktowani jak maszynki do trzepania pieniedzy za psie grosze. Musza (usunięte przez administratora) na pasozytow w biurze , wymagania z kosmosu pilnowac tego tamtego , nic firma nie daje od siebie tylko ma wymagania.

nonon

No akurat nie ...ale dobrze wiedzieć ,że sama nie bedę . Kiedy jedziesz niedziela?

@nonon

tak, będę w tym hotelu popołudniu w niedzielę. Odezwij się do mnie na maila (anii@o2.pl) to się jakoś zgadamy, bo nie będziemy przynajmniej cierpieć na początkową samotność :)

Przystojny
@ella

Masz chłopaka/męża itp? bo jak nie to chętnie ci pomogę przecierpień tą samotność w hotelu do samego rana, If you know what I mean (͡° ͜ʖ ͡°), podaj adres:)

slayerrrr
@Przystojny

rozumiem, ze laska nie odpisala na twoje zaloty i kulturalnie mogles sie wytrzepac nad zdjeciem samanthy fox?;) mocno wygniotles plakat?

nonon

Jedzie ktos na szkolenie do Łodzi 29.02?

@nonon

tak, ja jadę. To widzę, że jest nas więcej :) Rozumiem, że z rekrutacji z Krakowa jedziesz?

ella

Dostał ktoś odpowiedź od firmy z środowego spotkania z Krakowa?

jajaja
@ella

ja dostałam, że nie, że wybrali innego kandydata.

tom

Ja idę ale nie mam pojęcia czego się spodziewać, napisz jak coś będziesz wiedziała

ella

Idzie może ktoś jutro na rozmowę do firmy MB do Krakowa? Mam pytanie do tych, którzy byli a rozmowach na specjalistę do sprzedaży , jak wygląda rozmowa?

do edek

kto niby dostaje w mb 3tyś netto ?? w jakim województwie ? pomyliłeś się jedynie prawie o połowę kwoty

@do edek

Pisałem o standardach rynkowych w szanowanych firmach - MB do takich nie zaliczam ale to moja subiektywna opinia, nie rozumiem czemu tam pracujecie... Jest tyle innych miejsc pracy dla PH polecam pracuj.pl czy inne tego typu portale kto szuka ten znajdzie.

edek

Nie wiem czemu tam pracujecie ??? Standardem jeśli chodzi o podstawę wynagrodzenia dla początkującego PH jest obecnie podstawa wynagrodzenia na poziomie około 3000zł netto + premie ale to wiadomo jak się zaczyna nie zawsze się wyrabia o innych benefitach jak prywatna opieka medyczna czy multisport nie wspomnę. Odciąganie pieniędzy za oblepioną fabię to lekka przesada, powinni dopłacać za jazdę takim samochodem...firma zatrzymała się jeżeli chodzi o podejście do ludzi na roku 1999... Powodzenia życzę wszystkim desperatom chcącym robić karierę w MB...

pit

2500 netto...buhahaha :D podstawy w okolicach 1600netto, 2500 dostanie ktoś po 4 latach pracy w mb ;) jeżeli chodzi o premie to są za wykonanie PONAD PLANU !! i tylko za to co jest ponad plan...czyli jak zrobisz 100% planu w miesiącu to nie dostaniesz nic ! poza tym praca po godzinach za 0 - standard - krs wręcz wymaga byś zamówienia, oferty, raporty wprowadzał PO GODZINACH PRACY , inaczej znajdzie odpowiedni sposób byś oberwał za to po łbie. Ciągłe ciśnienie na wyniki, ciągłe dopierdzielanie się o byle co - standard. Dlatego na PH jest taka rotacja ciągła. Oczywiście po wszystkim jest powiedziane że ktoś się nie sprawdził itp. Praca by mogła być naprawdę fajna jakby podejście firmy było do pracownika podmiotowe a nie przedmiotowe. Prawda jest taka że PH i pracownicy BOK to białe murzyny, które mają zapieprzać i się nie odzywać. wolne weekendy - wyglądają tak , że siedzisz i robisz plan na tydzień kolejny i nadganiasz to czego w tygodniu zrobić nie zdążyłeś bo inaczej się nie da. Praca idealna dla tych którzy nie mają rodzin, mężów, żon, dzieci itp. Jedynie osoby które poświęcą się w 100 % firmie jakoś przejadą dłuższy czas. Jeszcze jakby przynajmniej płacili za to...ale cóż każdemu nowemu powodzenia życzę ;)

nca

@dozin myślisz, że młodszy specjalista do spraw sprzedaży to niby kto? nie kto inny jak potocznie PH w bambino. A jeśli chodzi o zarobki 2500netto to mi kaktus wyrośnie jeśli świeżak tyle dostanie!!!! powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.