Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

A.

Niestety nie można powiedzieć nic pozytywnego na temat tego pracodawcy . Radzę omijać szerokim łukiem. Wymagania wzrastają a pensje -śmiechu warte .

Zrażony
@A.

To prawda. Pensja na starcie waha się od 1700-2000 netto czyli stawki głodowe. Gadać o stawkach wykluczone bo każdy ma inaczej, zalezy jak sie sprzedaż na rozmowie to może Ci ulegną. Nie ciesz sie ze służbowego auta bo za niego Ci odliczą. Pani dyrektor handlowa robi Ci niezapowiedziane wizyty za które Cię ocenia i jaki jesteś w pracy. Jeszcze jakby płacili godnie i sprawiedliwie to Ok a tak to zapomnij o swoich: wakacjach i rodzinie. Nie polecam

@Zrażony

Idę na rekrutację , ta opinia jest bez sensu ... Widziałeś kiedyś stanowisko bez sprawdzania jakości pracy ?! Jest tu ktoś normalny i ma opinię nie wynikające nie z swojego błędu i pretensji o Standardy ?! Jeśli chodzi o auto to też widzę świeżak ... Ustawowo płaci się za auto chyba że odstawiasz na parking pracodawcy i własnym autem wracasz do domu ....

Marta Marta

Witam.Pracowałam w tej Firmie 10 lat temu tylko że wtedy nazywała się Insgraf.Wytrzymałam tam z trudem trzy miesiące i to były najgorsze moje trzy miesiące i nie chodzi mi wcale o to że praca była ciężka bo ciężkiej pracy się nie boję,ale atmosfera tam panujaca była tragiczna a pracujaca tam wtedy Bożena S.przyprawiała mnie o mdłości,wszystkie nowe pracownice sie jej bały kawał suki z niej było zresztą nie tylko z niej.Miałam jedno wyjscie albo odejdę sama albo wyląduje w psychiatryku w najlepszym wypadku.Oczywiście nie pozwalałam sobą pomiatać ale bylam tam nowa sama wiec nie mialam szans.Odejscie z tej firmy to byla najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć w tamtym czasie.Po tylu latach widzę ze nie wiele sie tam zmienilo.Nie powiem nic dobrego o tej pracy a raczej pracownikach z ktorymi mi przyszło wtedy pracować.Dobrze ze mam to już dawno za sobą.

@Marta Marta

Do to za opinia 10 lat temu i firma odo inną nazwą .... Faktycznie pomogłaś mi tak samo jak informacja o zeszłorocznym śniegu !!

Natalia

Moje Bambino prowadzi bloga przeznaczonego dla nauczycieli o nazwie Akademia Młodego Nauczyciela. Udoskonala on umiejętności, poszerza wiedzę na różnych obszarach, a także można na nim znaleźć wpisy dotyczące konkursów i promocji. Ostatni wpis odnosi się do programu rządowego Aktywna Tablica 2019, czyli szkoła może otrzymać aż 80% dofinansowania na zakup tablic interaktywnych, projektorów, projektorów ultrakrótkoogniskowych, zestawów multimedialnych, monitorów oraz rzutników. Czy popieracie edukacyjną działalność firmy?

@Natalia

Aktywna tablica ? Tutaj MB wypada mega drogo co do konkurencji i mało z placówek korzysta z usług jak i towarów z tej firmy

Pan

No i się mylisz, nie wszystko wypada drogo są produkty kokurencyjne ! To tak samo jak chcesz kupic zapach Diora przez strone www od małej firemki wręcz pewniak że to chiński chłam ... Cena super niska a tablice nie ma kto serwisować ... tutaj jest ten serwis i nie zostaje z ręką w nocniku z towarem...

Pracownik magazynowy

Opinie jakie tutaj są absolutnie nie są przesadzone. Jeśli chodzi o firmę moje bambino to lepiej trzymać się z daleka chyba że masz nóż na gardle to możesz się tu zatrudnić i szybko szukać czegoś nowego. Jeśli chodzi o pracę to jest trochę męcząca. W pracy podoba mi się jedynie atmosfera między pracownikami i to tyle. Z wad to -duża rotacja pracowników. - Przerwa to kpina. Cały dzień zasuwasz z paleciakami a przerwy masz tylko 15 minut, a spróbuj tylko zagapić się o minutę to kierownik wpadnie i zrobi awanturę - Na przerwę nie pójdziesz kiedy chcesz o nie! Na tablicy jest specjalna rozpiska Kiedy są przerwy...żenada - Kierownicy prawie non stop patrzą ci na ręce. Spróbuj tylko nic nie robić przez minutę to już zwróci Ci uwagę. - Pracownicy zatrudnieni przez agencję, a przez Bambino to dwa różne światy. Jeśli jesteś zatrudniony przez agencję to jak nie ma roboty to nie przychodzisz do pracy. W miesiącu możesz być w plecy 200-300 złotych. -Pod koniec miesiąca zwalniają Cię z pracy na dwie godziny przed końcem i musisz zasuwać do agencji by dać im kartę godzinową. Jakby nie mogli elektronicznie tego zrobić 21 wiek mamy w końcu. - I na koniec coś co mnie wręcz bawi. Obaj kierownicy się wożą hehe...chodzą jak goście z siłowni, bo w końcu są kierownikami to mogą się wozić. Póki co to na lepsze w tej firmie się nie zanosi.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
niewiadomo

Odradzam wszystkich pracę tam. pracowałam na antresoli, przy kompletowaniu zamówień przez 4 miesiące. W między czasie zatrudniali nowe osoby. A tych z dłuższym stażem zwalniali. Człowiek się stara dobrze pracować a to całe kierownictwo wraz z dyrektorkiem patrzą w tych kamerach jak chorzy... Wieczna kontrola kierownika.. Praca w stałym stresie.. coś strasznego!

xx

Zdecydowanie odradzam prace na magazynie. Pracowałem około roku pensja żadna , warunki pracy okropne. Stołówka zanieczyszczona do granic możliwości, (usunięte przez administratora) totalny.Miejsc na stołówce mniej niż przebywających dodatkowo jedzenie w biegu bo przerwa trwa tylko 15 min a kierownik stoi i obserwuje z zegarkiem w reku abyś minute dłużej nie mógł posiedzieć. O nastawieniu kierowników do pracownika nawet nie warto wspominać. Traktują ludzi jak niewolników , dołują pracowników podnosząc swoje ambicje. Trzeba uważać co się do nich mówi bo później i tak działa to przeciwko tobie. Najlepiej robić wszystko naraz już nawet nie wspominając zabraniają nawet zamienić zdania z współpracownikiem. A i naloty kierownika bardzo częste jak zauważy ze choćby przez sekundę stoisz od razu zaczyna się straszenie. Ogółem praca mega stresująca pod ciągłą presją kierowników.

DJ

Prace na magazynie odradzam . pracowalem okolo roku pensja zenada , ludzis okropni . jednym slowem wyzysk ...

Wiem ze to ty

Pani Starsza Specjalistko el. ciotka bo nie ma wątpliwości ze to ty. Miej trochę odwagi i powiedz im to w twarz. Dwulicowość jest niedobra. Przecież widać ze pisze to osoba z biura bo skąd by wiedziała o rzekomym niewitaniu się Pani dyrektor handlowej z biurem. A tez kto ma z biura styczność z tyloma kierownikami, koordynatorami? i Przede wszystkim kto ma tyle jadu.

Bambino idzie na DNO
@Wiem ze to ty

Trafiony niezatopiony :) dwulicowość ?! Wszystko co tam jest napisane jest szczerą prawdą - która chyba boli, co?! Pani dyrektor jest mega nieprofesjonalna w całej swojej okazałości. Nie polecam nikomu tak żałosnej pracy.

Wiem ze to ty
@Bambino idzie na DNO

Tak dwulicowość. Twarzą w twarz się szczerzysz jak głupi do sera do tych ludzi bo nie masz odwagi im to powiedzieć. Cwaniaczka w necie, pi.da w świecie. Nie twierdze, że nie mówisz prawdy ale idź i im to powiedz bo jesteś gorsza od tych wszystkich ludzi co opisujesz. Po co pracujesz tam jak tak ci źle? Czyżby nikt cie inny nie chce zatrudnić? brak kompetencji?:) Elo

Bambino schodzi na psy
@Wiem ze to ty

Dzieciaku nie ośmieszaj się i nie kompromituj :)

Hana

To było moje pierwsze i ostatnie zamówienie w tej firmie. Towar był opisany jako dostępny w magazynie, a wysyłka zoragnizowana po 2 tygodniach od złożenia zamówienia i zapłaty za nie. Do tego koszt transportu horendalny. Nie polecam. Mam tylko nadzieję, że z produktu będę zadowolona.

Natalia

Firma Moje Bambino zajmuje się wyposażaniem przedszkoli oraz szkół. Czy w związku z branżą organizowane są jakieś wydarzenia dla dzieci pracowników? Może firma sponsoruje szkolne wyprawki? Na stronie internetowej można znaleźć informację o tym, że firma organizuje staże, nie są jednak podane żadne wymagania. Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać stażystą? Czy ktoś z Was skorzystał z tej możliwości? @firmowe kgb, widzę, że masz negatywne doświadczenia z pracodawcą, a napiszesz, co dokładnie się wydarzyło, że Twoja opinia taka jest? Jakie zmiany według Ciebie powinny zostać wprowadzone, aby lepiej się pracowało?

Była pracownica.
@Natalia

Żadnych wyprawek dla dzieci MB nie daje. Bonów świątecznych w tej firmie też nie ma. Goła pensja to 1700zł brutto, premia uznaniowa - uzależniona od ilości zastosowanej wazeliny. Jedyny plus to 25% rabatu na zakupy dla pracowników. (usunięte przez administratora)- na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) innym mile widziane. Leczenie u psychiatry długotrwałe i kosztowne. "Dziękuję" firmie Moje Bambino za zniszczenie mi życia!

Eeee

Pani dyrektor handlowa weź zmień podejście do ludzi Moje sugestie dla Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.: Kierownicy nie czuja blusa bo są sztywni Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jak już ktoś napisał SOCIAL

Marlena

Jedna wielka pomylka zadnych perspektyw . wychodzac z przerwy sniadaniowej patrze na zegarek abys minute dluzej nie mogl posiedziec . brak slow zero szacunku dla drugiego czlowieka....

Yoyo

Firma tragiczna. Co chwila ktoś odchodzi. Moje sugestie dla Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.: Social to podstawa

Natalia

@XYZ, czy masz już doświadczenie w zakresie obsługi klienta? Napisz proszę, czy zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji i jak ten proces przebiegał. Czy jest wieloetapowy? @Handlowiec, czy odbyłaś już rozmowę kwalifikacyjną? Czy przedstawione warunki Ci odpowiadały i zdecydowałaś się podjąć współpracę?

Dawny pracownik

Mogę wypowiedzieć się o pracy w biurze - atmosfera raczej ok, choć czasami tyle bab w jednym pomieszczeniu powodowało....plotki,wtrącanie się w nieswoje sprawy,komentowanie. Natomiast podsumowując nie jest źle. Jedyny co to kasa...tragiczna. Dziś przypadkiem przejeżdżałam obok Bambino, firma bardzo sie rozbudowała, więc zyski widać są....ale pensje pracowników za taką pracę marne....więcej na kasie w Biedronce się zarabia. Życzę MB dobrze ale powinni przemyśleć politykę wynagrodzeń oraz podejścia do pracownika: np. benefity pozapłacowe ( a jeśli nie benefity to powinni zwiększyć podstawy wynagrodzeń), ale też sposób rekrutacji i podejścia do kandydatów....by polepszyć te oceny, które tutaj są wystawiane...bo naprawdę firma ma potencjał i powinna zmienić się...realia rynku pracy się zmienił, a to że praca pon-pt 8-16 to nie może być jedynym plusem pracy tam( bo większość firm to oferuje). Mam nadzieję, że przynajmniej do oceny 4 MB za jakiś czas dobije:) Powodzenia

Blackbeauty

Praca dobra- ale tylko dla studentów lub uczniów, którzy chcą sobie dorobić w wakacje. Poza sezonem nie ma co robić. Trzeba samemu sobie wymyślać coś do robienia. Szatnia i stołówka dla osób z agencji woła o pomstę do nieba (nieraz zgłaszane do kierownika i jedyne co zostało zrobione do przetarcie stołu). Zdecydowanie zbyt krótka przerwa(15min), duża rotacja pracowników, bo nikt tam nie chce pracować. Zdecydowanie lepiej opłaca się pracować na umowie zlecenie, pod względem zarobków.

Handlowiec

Witam dostałam zaproszenie na rekrutacje w firmie moje bambino czy warto się fatygować na PH w tej firmie ? mniej wiecej 8ile netto mozna zarobić czy ktos sie orjetuje ?

KRK
@Handlowiec

Na jaki region ?

XYZ

Biuro obsługi klienta - jakie opinie? Jak wygląda rozmowa o pracę?

Były pracowni

NIE POLECAM NIKOMU, praca straszna, wkorzystuja pracowników, praca wyglądać inaczej niż obiecują, dostaje się zupełnie inna pracę. Stali pracownicy nic nie robią i dostają łatwiejsze zadania. Kobiety muszą dźwigać paczki po 30 kg ukladac te paczki na paletę a potem ja streczowac , do tego dodam że paletę kobiety same muszą sobie przynieść z magazynu, ciągnąć ja przez cały magazyn bo wózka do tego nie dostana, mężczyźni siedzą sobie jak ksieniczki przez całą zmianę i streczuja sobie dywaniki udajac że coś robią, kobiety muszą wykonywać zadania dla mężczyzn co podobno należy do kobiet obowiązków. Jeżeli chodzi o warunki pracy jest tylko jedna przerwa która trwa 15 minut na całą zmianę czyli 8 godzin. ( Dla pracownika fizycznego podlega 30 minut przerwy na 8 godzin) Nie polecam pracy dla osób paloncych ponieważ przez nie można wychodzić z budynku na przerwie, palarni też nie ma. Osoby zatrudnione przez agencjie mają o wiele gorsze warunki, maja oddzielna stolowke i szatnie są traktowani jak ktoś gorszy. Stolowka jest całą brudna nikt tam nie sprzata, do lodówki radzę nic nie wkładać a mikrofali jest obskurnie brudna i są pozostałości jedzenia. Szatnia jest, są szafki ale nie dostaniecie do nich kluczyka, do tego firma mówi że nie odpowiada za wasze zaginione rzeczy, więc wszystkie wartościowe rzeczy trzeba mieć przy sobie. Nie życzę nikomu takiej pracy. Radzę uciekac jak najdalej.

Natalia

@Zniesmaczona, a czy dopytałaś o zarobki, czy także o tym nie wspomniałaś? Jak długo czekasz na odpowiedź z firmy? Czasami przy wielu kandydatach zdarzają się takie sytuacje, może warto jeszcze raz spróbować skontaktować się z pracodawcą? @Adam, opowiesz coś jeszcze o pracy w firmie? Rozumiem, że jesteś zadowolony?

Zaciekawiło mnie to
@Natalia

Chyba ktoś ma czytania ze zrozumieniem?! Rozumiem że chcesz uratować tutaj uratować honor firmy, No cóż schodzi na dno i to głęboko...

Zaciekawiło mnie to
@Zaciekawiło mnie to

Miało być, że ktoś ma problem czytania ze zrozumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.