Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Kinga

Wszystkim serdecznie odradzam tego pracodawcę, a w szczególności na magazynie. Umowa zlecenie na miesiąc, bądź dwa a potem do widzenia. Duża rotacja, aby nie dać umowy o pracę. Atmosfera w pracy szpiegowska i pełna konfidentów. Na umowę o pracę nie ma co liczyć, wbrew temu, co obiecują na magazynie na kompletacji. Co rusz wymieniają pracowników, co rusz nowe twarze.

zdegustowana

Byłam na rozmowie w sprawie pracy do biura obsługi. Rozmowa specyficzna - parę osób na raz, odgrywanie scenek (dostaje człowiek produkt z katalogu i musi zadzwonić do klienta i przedstawić ofertę), ocenianie się nawzajem, tzn. pozostałych kandydatów. Później druga część rozmowy kwalifikacyjnej - indywidualnie. Wszystko fajnie, rozumiem, że chcą sprawdzić umiejętności handlowca itp, ale niestety zarobki mizerne. Patrząc na firmę spodziewałam się czegoś więcej. A tak, biorąc pod uwagę marne szanse na premię - bo ileś trzeba czynników spełnić żeby ją dostać -to nawet 2tyś się nie zarobi. Aha, i premii też więcej jak 400zł się nie dostanie. Biorąc pod uwagę gdzie mieści się firma i jakieś koszty dojazdu do niej, czy to paliwo czy komunikacja miejska, niestety oferta pracy nędzna. Patrząc na to, że ogłoszenie jest odnawiane, widać, że chętnych ciężko znaleźć na takie warunki.

Były pracownik - magazyn

Pracowałem w firmie Moje Bambino jako pracownik kompletacji mebli. Praca jest nieźle płatna - 15 zł/h brutto, jest tylko jedna zmiana - 8 - 16, praca tylko w dni powszednie, wole weekendy i święta. To są plusy. Minusy - tylko jedna przerwa, która trwa 15 minut, bardzo ciężka fizyczna praca, nieprzyjemna atmosfera. Jak dla mnie to idealna praca na 1, 2, 3 miesiące i w międzyczasie poszukiwanie czegoś lepszego.

Ona13

Hej czy ktos bylby tak mily i mogl napisac cos na temat samej pracy w sensie jak przebiegaja wizyty i czy ciezko jest sprzedac te produkty? Pytam bo jestem laikiem bez doswiadczenia. Wiekszosc opinii czytalam takze jestem swiadoma braku premii, niskiej podstawy i chamstwa ze strony przelozonych jednak od czegos trzeba zaczac a wiekszym frajerstwe jest wg mnie przynajmniej siedzenie za te same pieniadze na sluchawie. Pzdr

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Korina

Jak obecnie wygląda praca na stanowisku PH? Dalej taka tragedia ? Czy polecacie prace dla osoby bez doświadczenia ? Jakie są zarobki ?

K to s

Jak jest na magazynie?

Olek
@K to s

Gdzie na granicznej, czy na olechowie??

Ruda
@Olek

Na olechowie. Jak tam jest ?

Olo

pracowałem w MB w latach 2011-2013. Powiem tak - były to moje pierwsze powazniejsze podrygi na stanowisku przedstawiciela handlowego. Odszedlem ze wzgledu na zarobki, ale mimo wszystko dobrze wspominam tamten okres. Bardzo fajni ludzie w zespole, i nawet kierowniczka na ktora tak niektorzy naczelni opierdalacze " wszystko mi sie nalezy, bo mam wyzsze studia " ( buhahahahaha ) najezdzaja, byla calkiem spoko. Potem przeszedlem do koncernu farmaceutycznego, ale dzieki tej firmie, ktora jest jaka jest, pracuje dla duzych korporacji gdzie mozna wyciagnac calkiem ladne pieniazki. Tak, mialem zapier...l od rana do wieczora, angazowalem sie ile moglem, zarabialem 1800 netto, i co z tego? autko sluzbowe za friko, doswiadczenie, fajne produkty, i jaja jak berety z nauczycielami :P jak na handel, praca bardzo łatwa i przyjemna, bo konkurencja prawie żadna, a MB jest jednak liderem w swojej branży. P.S. Nie jestem lizusem ani konfidentem. Ewentualnie jadowite komentarze wsadzcie sobie w ... Pozdrawiam

dycha
@Olo

bez urazy ale byłeś najgłupszym człowiekiem jakiego spotkałam

@dycha

dycha -> nie wiem kto sie podpisuje pod tym nickiem ( raczej nie Kama ), ale cos ci powiem ćwoku wiejski, po szkolce niedzielnej z dyplomem wartym podtarcia sie, bo za glupi na panstwowa. Domyslam sie koltunie jeden kim jesteś, bo praktycznie z 1 osoba mialem zatarg . Ja glupi? Ty nieczuly (usunięte przez administratora) po zawodówce. Wiecej osiagnalem niz ty, bo sie zmienilem, i takich podludzi nie tykam sie wiecej ( dla zasady do obory sie nie wchodzi, bo cie krowa obesra ). Cisnienie mi podnosilaś za kazdym razem, a brak asertywnosci w tym burackich klotniach wynikal z mojego gow...nego samopoczucia ktore lecze od kilku lat. Toksycznych ludzi omijam szerokim lukiem, a ty do takich sie zaliczasz. Jesteś i zapewne pozostaniesz gnojem, bo geny sie dziedziczy. Ty pierd...ny wampirze energetyczny, obyś zdechł i uczynił tym ten swiat lepszym. Z góry przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. Ale takie parchy jak ten powyzej powinno się deptać ( najlepiej eliminować )

@dycha

zresztą, zarabiam 2x tyle co ph w MB, premie przyzwoite, więc nie rozśmieszaj mnie swoim szmaciarskim komentarzem ;)))

@dycha

ty tchorzu, co mnie sledzisz po portalach? podpisz sie inicjalami (usunięte przez administratora) a nie podszywasz pod K. tak,,ty, D.Rel....

Ryś

Praca w tej firmie jest dobra ale tylko na wakacje. Po zaczyna się "miotełka" i szukanie pracy po pracodawca nie wie co ma robić jego "sługa". Humorki A.G i D.Ż pozostawiają wiele do życzenia, nie wspominając o "Kojaku". Te 15 minut powinni mieć oni, bo więcej czasu sami jedzą w "kanciapie" niż zwykli pracownicy kompletując zamówienia. 8h pracy, czasem i sob w week. Ale tylko na zleceniu lepiej wyjdziesz jak na u.pracy. Decyzja należy do ciebie... :)

MrMagic

Aktualnie pracuję na magazynie, bardzo przyjemna praca, nie spotkałem jeszcze niemiłych ludzi. Każdy (przynajmniej z działu magazynu) jest przyjaźnie nastawiony, o ludziach z biura raczej się nie wypowiem bo mało mam przyjemność z nimi rozmawiać. Jedna zmiana po 8 godzin jest wręcz idealna. Jedynym minusem tej pracy jest krótka 15-minutowa przerwa, gdzie trzeba się szybko uwijać, zjeść coś i wychodzić.

MojeKałino

Strasznie słabo, proponują głodowe stawki, firma na końcu świata, nie opłaca się u nich pracować. Wymagania nie wiadomo jakie, nadgodziny, oczekują jeszcze jakiekolwiek poświecenia, a nie oferują kompletnie nic. Za takie pieniądze nie idzie się do pracy, nie mówiąc o pracowaniu. Typowy wyzysk i ździerstwo, tyrasz na nienażarte gęby na górze, czyt. zarząd. Szukajcie innych osłów do pracy :-)

@MojeKałino

Jakim K***a końcu świata? Ruda Pabianicka, niedaleko centrum Łodzi, to nie jest żaden koniec świata. Dobry dojazd komunikacją miejską zarówno z Polesia, jak i z centrum oraz z Pabianic. Za nadgodziny owszem nikt nie płaci, ale zdarzają się one sporadycznie, więc nie jest to żaden problem. Stawi niskie, ale wcale nie głodowe. Za to atmosfera bardzo dobra. Bardzo życzliwi współpracownicy, zwłaszcza Zakupy (buziak dla Ewy) / Import i Marketing. Zarząd też nienajgorszy, więc przemawia przez Ciebie złość tudzież nieróbstwo. Firma i praca (przynajmniej w biurze w Łodzi) bardzo w porządku. Warunki i czas pracy również ok. Jedynie pensje niskie, ale nie można mieć wszystkiego ;).

mx

hahahahaha co za brednie , takiego syfu i braku szacunku do pracowników jak w tym szambie nie widziałem , wiec nie opowiadaj bzdur trolu z zarządu albo marny kierowniczyno.

Praca fajna, współpracownicy też (PH)...reszta woła o pomstę do nieba. Kasa - psie grosze, wymagania z kosmosu...zestawienia, tabelki itd - choć wszystko mają czarno na białym w CRM..., oferty, przetargi itp - by trzeba było robić w aucie, jeszcze w czasie jazdy - bo musisz być w terenie! kontrole GPS gdzie jesteś co robisz...jakby dzieci zatrudniali, Praca dla osób po LO...poważnie tam nie traktują pracowników...

EDEK
@były pracownik

Poważni ludzie tam nie pracują przynajmniej nie jako PH.... Jak się cenisz tak masz, dziwisz się że tak cie traktują skoro zgadzasz się na takie warunki ?

qwerty

Jakie opinie na temat Asystentki działu Zakupów? Ktoś już pracował?

nigdy wiecej

od a do z dramat nie polecam ... zresztą ocena pracodawcy mówi sama za siebie, jest gorzej niż zle!

kiki

Witamy p. Juszczy.....kiego Jak nie dociera to trzeba krzyknąć bo inaczej nie rozumiesz. Z przykrością musieli Pana zwolnić :))) Są plusy i minusy, jak komuś nie pasuje to niech zwolnią miejsce innym. Pozdro dla meblówki.

Daro

Praca - żenada. Kierownictwo magazynu do bani z Dawidem na czele (okaz lamusa, i człowieka prehistorycznego , typowy typ , podnoszący swoją wartość krzykiem na pracownika) Kto go mianował na kierownika zdobywa medal idioty Roku. Praca dla odchudzających się ( od 8 do 14 km dziennie z paleciekiem w dłoni) Zarobki 1600-1800 na rękę, na premie nie liczcie . Plusy 1 zmiana 8-16 w sezonie 8-18 soboty raczej wolne . Jedna przerwa 15 min z zegarkiem w ręku !!!! Zakaz palenia w całej Firmie .

Ghhg

firma nie liczy sie z pracownikiem na umówię jest co innego a wymagania 2 razy większe za nadgodziny nie płaca a jak nie pracujesz po godzinach to już sie czepiają Za wykonanie planu nie płaca ma być zrobiony i tyle czy go zrobisz w 20 czy 100% dostaniesz podstawę . Premia od przekroczenia liczona tak żeby jak najmniej zarobił handlowiec System motywacyjny żaden socjalu tez nie ma Czas pracy liczony od chwili wejścia do 1 placówki dojazd do niej i powrót do domu jest harytatywny to ze będziesz w domu o 18 to nikogo nie interesuje masz być w placówkach do 15:30 a potem czekać na cud który przeniesie cię do domu kierownicy przypisują sukcesy sobie a jak już jest złe to twoja wina jak zrobisz plan w 100% premie dostaje kierownik nie pH wieczne problemy z dostępnością towaru w sezonie letnim i zimowym klient czeka na towar po 2 miesiące za co obrywa pH jak masz zamówienia kierownictwo jest 1 żeby je przypisać sobie jak są problemy radź sobie sam samochody oklejone jak choinki brakuje tylko światełek

Emma

Ciesze się, że zrezygnowałam (po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej) i nie podjęłam pracy. Na szczęście dostałam pracę w urzędzie i mam przynajmniej święty spokój po godzinie 15.30. Opinie o firmie są kiepskie, a mnie już po rozmowie z potencjalnym kierownikiem odechciało się pracy w MB.

Ona

Szczerze dno.. chcesz za marne grosze , stracić życie rodzinne i znajomych? To oferta dla ciebie, ale firma nie zostawi Cię z niczym, możesz liczyć ze nawabisz się nerwicy, nieprzespanych nocy, worow pod oczami, a kierownicy są wręcz cudowni, kiedy coś się psuje to wepchnąć każdego byle chronić siebie. Stanowisko przedstawiciela handlowego w tej firmie to śmiech na sali. Brak szacunku dla pracownika, wszelkie prawa pracownicze, są na bieżąco pogwałcane, prawo pracy w tej firmie nie obowiązuje. Praca. Przede wszystkim po godzinach, jeżeli jesteś osobą myśląca nie zrobisz tam kariery. W tej firmie myślenie jest zabronione. Naprawdę nie polecam

iga

Miałam przyjemność brać udział w rozmowie na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży przyszło ok 15 osób z różnym "bagażem" zawodowym, podejrzewam że zatrudnili tą osobę która zgodziła sie na najniższe wynagrodzenie , było kilka osób które obecnie pracuje na podobnych stanowiskach, był również osoby bez doświadczenia przez godzinę robiliśmy dziwne zadania na zasadzie umiesz czytać, umiesz pisać potem był kolejny etap, wybrali połowę i z tą połową rozmawiali ale o czym to nie wiem bo tam nie doszłam, na co zwracali uwagę to nie wiem była tam taka dziewczynka która cały czas sie dopytywała czy mamy doświadczenie ona nie miała i pewnie im powiedziała że najniższą chce żeby zdobyć doświadczenie to ją wzięli, powodzenia wszystkim który będą brali udział w tym spędzie bezrobotnych lub poszukujących pracy

lolek

Już długo mnie tam nie ma i zajrzałem z ciekawości zobaczyć czy coś na lepsze się zmieniło , jednak czytając opinie to w dalszym ciągu takie samo dno jakie było . Powiem tak , trzeba być albo mega idiota , albo skończoną fujarą , żeby przyjść pracować do takiego DNA ! bez urazy dla obecnych pracowników , ale ja nie mogę się nadziwić i zrozumieć JAK MOŻNA TAM PRACOWAĆ ?!!! ludzie ogarnijcie się i znajdźcie sobie normalna pracę w przyzwoitych firmach gdzie płaca jak należy, gdzie nikt nie patrzy wam na ręce po godzinach ( powtarzam po godzinach pracy czyli ) tam niema życia prywatnego, gdzie szefostwo jest po prostu normalne. Dziwię się , ze to jeszcze funkcjonuje a życzę im solidnego upadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.