Opinie o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

nca

Szukają chętnych na stanowisko PH Bo kilka osób zwolnili a kilku pracowników zrezygnowało. Nikogo nie dziwi tak duża rotacja? W konkurencji jakoś ludzie pracują kilka lat i są zadowoleni. A na marginesie do Pracuś - 2 dziewczyny z pomorskiego odeszły rzeczywiście po miesiącu ale nie dodałeś ze 3 innych przedstawicieli z tego regionu, z dłuższym stażem i doświadczeniem tez juz nie pracuje. Dziwne? Były wyniki... działo się. .. plan wyrobione. .. do czasu nowego regionalnego - ale to taka mala dygresja na marginesie ;)

kociambrasty

@informator .. no i jak widać informatych za 5 tys. chyba zmienił pracę. Szukają znowu kogoś na stanowisko informatyka, czy znacie jakieś szczegóły w temacie ? Co jest powodem rotacji na stanowisku informatyka ?

cdxv

Mam rozmowę w tym tygodniu. Ma trwać około 3h, forma warsztatów, może na ten temat w takim razie ktoś coś powiedzieć może?

cdxv

Mlodszy specjalista ds. sprzedazy czy to taki trik i zmiana nazwy z PH ? Wiele nowych ogloszen na to stanowisko ale zadnych informacji dot. tego co oferuje firma. Praca w terenie, niezbędne narzedzia do pracy?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
pracuś

a może Ci bardziej charakterni całkiem nieźle zarabiają nawet i w MB. niestety ale bez pracy kasy nie ma. Koleżanki z pomorskiego chyba z miesiąc pracowały. To raczej z doświadczeniem nie ma nic wspólnego.

pit

wpoa - zakup słownik przy okazji samorozwoju w bambino...ciekawe o jakich benefitach piszesz, chyba o zrobieniu w ciula na premi w pakiecie ;)

Informator

zajebscie tu byc jako informatyk, 5 tys na rękę a pracy tyle ze można w LoL'a grać wiekszosc czasu wraz z kierownikiem

Anita ani tamta

Ooo a to się zwolniliście? Pozdrawiam was również, kochane jesteście:* buziaczki:*:* lofciam

;)

Ku przestrodze kazdemu kto rozwaza aplikowanie na stanowisko PH! Pdpisuję się pod każdym słowem. No cóż jak Kuba Bogu tak... region zostaje bez przedstawicieli. Również pozdrawiam byłą Panią kierownik ;)

......

MB sprawia wrażenie pożądanej firmy. Wszystko jest super, umowy, formalności itd. Oczywiście zgadzam się z opinią iż podpisując umowę warunki są jasno określone jednak jak to w życiu bywa to tylko papierek a później zaczynają się schody.... kierownik wymaga znacznie więcej niż na papierku.... smsy emaile w weekend są na porządku dziennym... stale tylko słowa " musisz" to tamto i owamto... najbardziej mnie rozsmieszyl email pani kierownik do swoich PH pod tytułem " praca domowa na weekend .. zrobić tabele zestawienie klientów którzy zamówili produkty w ramach projektu ministeialnego..." praca domowa???? To k..... mac nie jest szkoła podstawowa jednak takie są realia pracy w MB.... ujme to krótko. ... nie po to człowiek szkoli się w MB żeby po 2 tygodniach rezygnować z pracy ale polityka firmy wobec swoich pracowników dzięki którym nota bene zarabiają jest taka iż rotacja choćby przedstawicieli MÓWI SAMA ZA SIEBIE!!!! POZDROWIENIA DLA PANI KIEROWNIK REGIONALNEJ ANITY KTÓRA DZIĘKI PODEJŚCIU DO SWOICH PRZEDSTAWICIELI DOPROWADZIŁA DO SYTUACJI ZE NA DZIEŃ DZISIEJSZY W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM NIE MA ANI JEDNEGO PRZEDSTAWICIELA! !!! ZERO A BYŁY TRZY HEHEHEH.... BRAWO ANITA ... TRZYMAJ TAK DALEJ!!!! NIKT Z TA POZBAWIONA EMPATII ZIMNĄ MASZYNKĄ DO TRZEPANIA KASY I WCHODZENIA LUDZIOM W TYŁKI NIE WYTRZYMAŁ HEHEH

???????

Chętna? A może oprócz wynagrodzenia szukasz dodatkowej premi, na kasie nie zależy? Jak mówią na MB kierownicy są chętni i wolni..... Łysego i Siwego można często spotkać na Pietrynie w dobrych barach. Podobno ładnym dużo łatwiej. A praca i płaca kiepska, a co po to kto to wie.............

chętna

A jakie wynagrodzenia sa na magazynie? Dużo agencji ogłasza nabór na pracowników kompletacyjnych w różnych lokalizacjach. Opłaca się w ogóle spróbować, nie ukrywam że zależy mi zarobić parę złotych, gór nie oczekuje.

Jakie elastyczne godziny? No chyba , że ktoś ma na myśli prace za frajer w domu po godzinach... chcesz studiować w trakcie to powodzenia życzę. .. PH - zarobki bardzo słabe bo cóż z tego, że miesiąc dobry jeśli poprzedni był słabszy i nie dostaniesz premii jeśli nie wyrówna się strata z poprzedniego miesiąca, ciśnienie straszne, ceny wysokie a konkurencja nie śpi, atmosfera fatalna choć ludzie świetni jednak przełożony niszczy całą atmosferę, rozmowy między pracownikami wyglądają zawsze tak samo czyli co dziś szanowna pani kierownik wymyśliła. .. wymagania ogromne za śmieszne pieniądze... podstawą zazwyczaj 1700 ale 100 odciągają za samochód. .. jak się dobije do 2 tysi to jest mega sukces.... zero życia prywatnego bo PH powinien odwiedzić 15 placówek dziennie, wykonać 100 telefonów a zamówienia i oferty robić w domowym zaciszu po pracy... dodatkowo kierownicy uczestniczą w wyścigu szczurów co przekłada się na wieczne pretensje ze mało zamówień ze przetarg przegrany itd... za wszystko obwiniaja pracowników najniższego szczebla typu PH biuro... ale podtawowy problem jest taki - zero motywacji finansowej!!!! Zero!!!! Brak motywacji finansowej do spełniania oczekiwań przełożonych! Jest ogromna rotacja PH, odchodzą, kombinują, biorą zwolnienia, zachodzą w ciążę bo zwyczajnie mają dość! Nikt normalny bez noża na gardle nie jest wstanie wytrzymać dłużej niż kilka miesięcy. .. a jeśli się jest rodzicem to można zapomnieć o miłych popołudniach z dzieckiem bo zwyczajnie na wszystko brakuje czasu.... praca przedstawiciela jest świetna ale nie w bambino!!!!

obecny pracownik
@były pracownik

No i wszystko co tu zostało napisane zgadza się w 100%, krótko mówiąc PH mają zapier....., a motywacja finansowa jest żadna, bo jej po prostu nie ma, no i oczywiście wieczne pretensje, dlaczego to tak, dlaczego tamto nie tak itp. itd. Podsumowując krótko: oczekiwania wobec pracownika ogromne, a firma i tak zrobi wszystko, żebyś nie dostał premii. Poza tym nie oszukujmy się, ale konkurencja na rynku jest ogromna i potrafi bardzo szybko odpowiednimi rabatami przekonać do siebie klienta.

Ile można zarobić w MB na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży? Czy 2500 na rękę wyciągnę?

cyzm

zależy jaki teren, jak dobry to średnie, jak słaby to masakracznie niskie + ciągłe ciśnienie

sara

A jak się ma sprawa z PH. Jakie zarobki?

żaba były pracownik

pracowałem w tej firmie i powiem wprost żałuje że odszedłem i nie mogę nic złego powiedzieć o tej firmie praca pewna jedno zmianowa i wynagrodzenie też nie jest złe jeśli chodzi o atmosferę w porównaniu z innymi zakładami pracy tam nie jest źle a ci co mówią że marne pieniądze się tam dostaje to niech idą do innych zakładów pracy gdzie wykorzystują ludzi gdzie dostają po 1600 zł na rękę ale musza pracować na 3 zmiany a w MB wychodziło się 1300 zł ale praca tylko przez 5 dni w tygodniu i od 8 do 16 a nie jak w innych zakładach pracy ze masz 3 zmiany lub systemy 4 brygadowe nie chcesz pracować to nie pracuj ale lepszej i lżejszej pracy od MB nie znajdziesz

bambiniak

Dajcie spokój z tym zapierdalaniem... Na magazynie lajtowa praca, dostaw mało, nieraz trafi się jakiś kontener do rozładowania ale nie ma żadnych ciśnień na tempo pracy. Kasa marna, ale praca lekka

nic

Nie ufajcie łysemu, bo moze byc rudy!

smerf

jak wszędzie trzeba za......., magazyny monitorowane przez oko wielkiego brata i łysego dużego ch...... masz zamiar przyjść i się opierać to nie polecam, bo i tak cię wychaczy i dostaniesz "golasa" albo pójdziesz do domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k.