Teleaudio Dwa Sp. z o.o.

Opinie o Teleaudio Dwa Sp. z o.o.

Klient

Banda Złodziei , która wysyła SMS Premium do niczego nie spodziewających się ludzi. Ludzi, którzy o to nie prosili i musza płacić wielkie pieniądze bandytom - wyłudzaczom !

NIE WARTO

Wszędzie zamieszczają ogłoszenia, że poszukują ludzi do pracy - idziesz piszesz jakiś mało inteligentny test, 6 godzin szkolenia i jesteś przyjęty... Niby wszystko super, ale później się okazuje, że nie dostajesz żadnych zmian i masz szansę na to, aby w miesiącu przepracować 20 godzin. Co da Ci na pewno wielkie pieniądze i zapewni utrzymanie. Podobno szefostwo wciąż zamieszcza ogłoszenia, że trzeba ludzi, jednocześnie ucinając zmiany. Zawracanie głowy. Gorąco NIE POLECAM!

NIE WARTO
@NIE WARTO 16.11.2017 17:11

Do tego nie fajna atmosfera i terror ze strony niżej opisanej pani C

Celinka Śniąca O Władzy Nad Rzędami Dusz

Wiekszosc negatywnych komentarzy zostala usunieta pod presja zarzadu TA ... popisz wlasnymi paluszkami 150 sms na godzine (przez 8-10 godzin) a przekonasz sie jak to tam fajnie jest... to rak nie idzie czuc... wszyscy uciekaja stamtad...

były

pracownicy uciekaja z TA i tyle moge powiedziec

gwiazda

Przy odbieraniu połączeń towarzyskich- ciekawa i niestandardowa praca dla ludzi, którzy wiedzą co to dystans w życiu. Bardzo komfortowe, dobrze zlokalizowane biuro i dogodne warunki, darmowa kawka, luźna atmosfera, jedyny minus to chyba tylko nieco zniechęcający pracownicy, którzy już tam siedzą latami bo często słychać narzekania. Ale to o czymś świadczy, że ludzie pracują tam wiele lat, do narzekania człowiek zawsze znajdzie powód . Do tego całego rozmachu nie pasują chyba tylko stawki godzinowe :) Można dobrze zarobić ale trzeba wysiedzieć swoje. Warto spróbować swoich sił w show biznesie :)

gosc
@gwiazda 19.07.2017 16:56

A czy oferują oni możliwość pracy z domu? Mam 3 lata doświadczenia w tej branży.

et

Znajomość szwedzkiego/fińskiego @tre nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, bo i tak jest szansa u nich na stabilne zaatrudnienie, bo umowa jest w pełni respektowana, ale jaka jest atmosfera? Najwązniejsze jest to, że dbają o pozytywne stosunki między pracownikami.

@et 09.10.2016 22:06

dbają o swoich pracowników? to jakiś żart

Agnieszka

firma na zlecenie której abonenci komórkowi nękani są smsami np z numeru 92519 od wróżek Gaja, Zefir ... Bardzo nie miłe odczucia, kiedy bez zaproszenia dostaje się takie wkur... smsy ...

Jolanta

Ws pracy dla informatyków liczy sie wiedza test praktyczny

andrzej

co to jest ta średnia co ona oznacza i do czego służy

marta

Wy cwaniaki, wskazcie mi prosze prace gdzie zarobicie 13 zl/h nie majac wyksztalcenia ani doswiadczenia, co? Pracuje w TA od poczatku roku i 1. ludzie sa fantastyczni, w firmie jestem jedna z nielicznych kobiet i do tego najmlodsza, dbaja o mnie, pomagaja i podpowiadaja co robic i jak pracowac zeby miec najwyzsza stawke. szefostwo jest super, i pracownicy tez. 2. ja nie korzystam z tej mozliwosci, ale mozna pracowac z domu, z wlasnego komputera. 3. sama praca, jak praca w typowym call center, trzeba miec gadane, i miec bogata wyobraznie, ale chyba o to chodzi w marketingu itp? 4. wcale nie jestem debilem, jestem w trakcie nauki, a nie jestem bogaczem wiec dla mojej rodziny te 2100 to bardzo duzo (taak, nie wydaje tej kasy na kosmetyki i ubrania) ale doswiadczenia nie mam 5. moj kuzyn tez pracuje w tej firmie i tez sobie bardzo chwali :) jedyne co mi osobiscie przeszkadza to to, ze trzeba miec wyrobione 8 nocy, a to jest dla mnie problemem, ale to moja sprawa ze lubie sobie pospac, a firma dziala cala dobe. 6. w weekendy stawka to +1zl a w swieta x2, moim zdaniem. cos jeszcze? jak czytam niektore wypowiedzi to mam wrazenie, ze pisza to osoby ktore sraja kasa i nie potrafia docenic niczego. skoro 2100 to tak malo, to czemu nie pojdziecie pracowac do jakiejs super hiper korporacji to bedziecie zarabiac 21000?

Andrzej

co to jest ta średnia , jak się ją wylicza może mnie ktos uświadomić

Bialymurzyn

A jeszcze najwiekszy plus to bardzo wygodny system pracy. Ty sam ustalasz kiedy chcesz pracowac. Tylko prawie pol miesiaca musisz oddac do dyspozycji firmy i oni ustalaja Ci godziny w ktorych masz przyjsc ale to Ty wybierasz w ktory dzien!

Tolek
@Bialymurzyn 21.08.2015 13:50

Chyba masz złe informacje, bo nie maja limitów bonusów, dają wszystkim, którzy osiągają pewien poziom....

Bialymurzyn

To jakies klamstwa, od razu widac ze te komentarze pisza osoby ktore chcialyby pieniadze za darmo. To swietna praca dla mlodych polakow i nie tylko. Uczciwe stawki, jak jestes naprawde dobry i duzo pracujesz to mozesz dostac premie nawet 50zl !! Jak spoznisz sie minute to mozesz sobie zrobic luzu i spoznic sie 15 minut bo i tak masz liczone 15 i to trzy razy w miesiacu. Firma na 50 osob przeznacza az 300 zl miesiecznie na bonusy motywacyjne! Wystarczy pracowac jak polak 300 godzin i miec troche szczescia. Do tego to bardzo ciepla posadka zwlaszcza latem. Zeby wyjsc na przerwe wystarczy pojsc zapisac sie u lidera. potem wcisnac guzik ze idziesz na przerwe a potem powiedziec liderowi ze wychodzisz i potem jak wracasz powiadomic lidera i nastepnie wcisnac guzik ze wracasz. Nic wiecej nie trzeba.W tej firmie jest tak dobrze ze niektorzy nawet nie potrzebuja wakacji,pracuja po 300 godzin,to o czyms swiadczy! Podobno wystarczy komus wchodzic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby awansowac. Wiec przestancie klamac w koncu bo to bardzo dobra praca!Tylko trza chciec

Kamil

Praca tam to katorga. Aby wyrobić stawkę 8zł trzeba pisać 60smsów na godzinę, wraz z wzrostem pisanych smsów rośnie stawka, ale ciężko jest to zrobić, gdyż sms musi mieć odpowiednią długość. Nad Tobą stoją ludzie, którzy dłużej tam pracują i są zwykłymi wieśniakami, chamami. Są wredni i szyderczy. Tobie nie wolno nic, a im wolno wszystko.Ciągłe rozmowy, śmiechy, granie w gry na telefonach, a Ty masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze Cie uciszają jak odwazysz sie cokolwiek powiedziec. Na przerwe trzeba się zapisać, o siku trzeba poprosić. Stawka obcinana za nieobecnosci, spoznienia lub wysłanie chocby 58smsów. BARDZO NIE POLECAM

Asia

To może przyjrzymy się faktom. W tej pracy max stawka to 13 zł. 13 zł x 160 godzin równa się 2080zl. Tyle max możesz zarobić za pracę jak człowiek. Aha zapomniałam jedna mała rzecz. 13zl to stawka BRUTTO :) proponuję prezesom spróbować wyżyć w Warszawie miesiąc. A przecież trzeba buty czasem kupić koszulkę nie Tylko jedzenie

dlm

Jesli chcesz spedzic tam wiekszosc swojego czasu by w miare zarobic, to smialo sie zglaszaj ale badz tez przygotowany na ewentualne kary finansowe, ktore wedlug mnie to jakas abstrakcja, np za spoznienie( a rozne wypadki sie zdarzaja) pracujesz dwa dni za najnizsza stawke..plusem jest, ze sam ustalasz sobie grafik

Tomasz

Ja pracuje w TA w dziale sms - od ponad roku, i żyję, zasada jest prosta, pracujesz to zarobisz... wiadomo czasem są jakieś zgrzyty ale ogólnie praca dla młodej osoby bez doświadczenia lub kogoś kto się uczy lub pracuje w innej firmie i chce sobie dorobić to jest idealna bo grafik robią na podstawie dyspozycji...

sowa

podpisuję się pod Tomaszem - opcja pracy u nich jest naprawdę w porządku. Nie ma zbyt dużo takich pracodawców

zorro

Bardzo nietypowa praca, swietny widok z okna na panorame Warszawy w ktorej z tej pracy nie da sie wyzyc

ttt

Firma zarabia krocie, a stawki śmieszne niskie...

KLUCZ

Rekrutacja wyglada tak ze wszystkich zatrudniaja poniewaz prawie nikt nie chce tam juz pracowac, no praca marzen to nie jest jak wydaje sie osobom z kadr. Ba nawet nowi maja najwieksza stawke na start zeby w ogole chociaz ten miesiac chcieli przepracowac. Ludzie ktorzy pracuja tam kilka lat zarabiaja mniej niz ci z ulicy. Potem sie dziwia ze nikt nie chce zostac :) Ale co tam, taka polityka :) Wazne zeby srednia byla wyrobiona i nie spozniac sie z przerw bo trzeba bedzie uciac stawke, firma biedna nawet na sprawna klimatyzacje nie stac o krzeslach nie wspominajac :) Temperatura w biurze jak w afryce co zrobiono? wydano zakaz smierdzenia pracownikom :) GRATULACJE

kangór

ale tu chyba nie chodzi o Teleaudio Dwa tylko raczej o call center - gdzie mamy do czynienia z umowami cywilnoprawnymi:)

Zibras in amerika

Możesz zarobić nawet 3000 wystarczy posiedzieć przy komputerze 300 godzin :)

zuzannapi

Powiedz ze lubisz za darmo pracowac to cie przyjma z miejsca

arek

Zalezy na jakim stanowisku, to duza firma jest wiele dzialow. Ale chyba w kazdym podobnie: pakiet socjalny? Nie ma czegos takiego. W tej firmie jestes robocikiem, mimo ze formalnie wspolpracujesz to jestes tylko wymienna czescia maszyny ktora nie ma prawa sie odzywac tylko robic swoje. Te Twoje pytania w stosunku do tej firmy to abstrakcja. Pozdrawiam

stokrotka

Ta firma jest niepowazna, jest kilka dzialow. Jestes przeszkolony na jeden dzial w ktorym pracujesz a w praktyce dostajesz klientow z zupelnie innego dzialu na ktory nikt Cie nie szkoli a osoby ktore powinny ich obslugiwac nie maja co robic wiec wysylaja oferty do klientow z twojego dzialu... do tego ci klienci sa wliczani w wynik od ktorego zalezy Twoja stawka... dziesiatki liderow i koordynatorow a nikt z tym nie potrafi nic zrobic. A moze im sie nie chce. Tak czy siak nie wiadomo czy sie z tego smiac czy plakac

Janek

Niektórzy pomylili firmy i piszą o Cyfrowym Polsacie :)

Kazik

Grzesiu, to ciekaw jestem co będzie jak pójdziesz do pracy do marketu lub do ochrony :) w markecie dostaniesz pełny etat ale robota jest ciężka i często trzeba robić nadgodziny, których nie powinieneś wpisywać bo krzywo sie patrzą ale zarobisz 1500 czasem pracując 170 a czasem 190 godzin w miesiącu :) super w ochronie praca niezbyt skomplikowana ale stawki są porywające 7-8 zł ja dobrze trafisz a zapomniałem umowa jest zazwyczaj taka: 1 umowa zlecenie na 200 zł i z tej kwoty są płacone składki ZUS - to emeryturka będzie malutka i druga umowa to dzieło na resztę zarobionych pieniędzy :)

Przeszkolony_

Tele Audio 2 codziennie rekrutuje na szkolenia setki osób z czego zatrudnia malutki procent. Ogłoszenia na znanym portalu ogłoszeniowym są wstawiane prawie codziennie, żeby werbować jak największą liczbę nieświadomych niczego osób. Proceder firmy jest bardzo prosty. Dosyć duża część szkolenia polega na rozmowie z klientami, wielu szkolonym osobom udaje się przedłużyć umowę z klientem. Zawarcie umowy z klientem przynosi firmie dochody a osoba szkolona, która zawierała tę umowę rzadko zostaje zatrudniona, także firma nie musi wypłacać jej pensji. Fenomenalny model biznesu, niestety nie dla pracowników.

szkolony 2
@Przeszkolony_ 01.07.2014 20:25

Nie zgodzę się tutaj bo obok siedzi inny telemarketer który cie nadzoruje twoja wypowiedz miała by sens gdyby siedział i telefonował na szkoleniu sam

AHA

Oglądając takie strony ,mniej więcej sprawdzam takie informacje czy płacą regularnie , i jaka jest atmosfera w pracy.Analiza jest taka,pracodawca bardzo mocno ciśnie,co powoduje agresje , nienawiść , zawiść u pracowników, nie dziwie się żadnej tu opinii , nic nie bierze się z nikąd.Nie jest dobrze, jak jest taka atmosfera w pracy, nikogo nie da się zmusić aby udawał ze jest cudownie... zawsze to wycieknie w jakieś formie.Brakuje tu szacunku wszystkich do wszystkich i do siebie , a jak do siebie się nie ma szacunku i kolegów to do klientów także .Źle sie pracuje i ciężko w takiej firmie.Aha nie ma sensu bronić pracodawców i kolegów, bo i tak Cie nie docenią , i wywalą nie życzę tego ale znam to z autopsji, wypalisz się i podziękują bezwzględnie, albo wywalą Cie po będziesz po 40-ce albo i 35.Po co tyle hałasu??Proponuje pokorę, i szacunek i bycia przede wszystkim człowiekiem ,oraz rozsądek.Wniosek: Nie che się pracować w takiej firmie (ponownie) za żadne pieniądze.A może o to chodzi...hm ale jednak nie. Ludzie skąd się bierze u WAS taka nienawiść do siebie???I agresja... hmmm to już jakaś choroba czy moda???

CYC
@marchewa 13.10.2013 12:24
Źle rozumiesz:) Kryteria przyznania stawek są bardzo jasno określone. Co więcej nie są to kryteria z kosmosu (jak było to przed...

Ta jasne drogi koordynatorze/liderze popracuj miesiac na nizszym stanowisku n zmianie od 10 albo 12 zobaczymy ile zarobisz. Niewszystko zalezy od pracownika zdarzaja sie awarie przez ktore sa duze kolejki i wynik spada a rozliczany jest za to wlasnie on. W jeden dzien wynik moze spasc sporo. Przy duzym ruchu tez niewielki wplyw ma na wynik wiec troche obiektywizmu. Dlaczego najlepsi to ci z nocek lbo od 7mej?

Wideło
@CYC 10.11.2013 15:26

W tym kraju nigdy nie bedzie dobrze bo kazdy patrzy ile daja inni, po pierwsze do jakiej innej branży można porównac te prace??? Śmieszni jesteście "za ponad 200 godzin 3000zl to bardzo dobre zarobki" :D Odłożyc na emeryturę idzie bo tylko jesc w pracy i spac, no ale jak zrobisz sobie urlop z wycieczką w wymarzone miejsce to juz po oszczednosciach :) Bo urlopu płatnego nie ma. Kryteria może i są jasne, ale niesprawiedliwe. Pracownik jest rozliczany za wynik, gdzie jego wpływ to może 30% reszta szczęście. Dlaczego? A dlatego że są wysyłane do klienta "oferty", w których obiecane są rzeczy, ktorych pracownik dac nie może z uwagi na regulamin wg. ktorego pracuje. To powoduje że klient sie zainteresuje i z góry jest wkur.... a Ty masz go utrzymac. Wiele osób zostaje zwolnionych tylko dlatego, że pracują tak naprawdę w niewygodnych godzinach. W tej pracy wszyscy robia to co chcą a rozliczany za wszystko jest pracownik szeregowy. Burdel na kółkach. Ale w Polsce to rzeczywiście nie najgorsza praca :)

Tomek z Oleśnicy

anonim - 2013-07-13 21:43:37 ludzie sluchajcie a ile mozmna zarobic na caly etat na miesiac na reke?pewnie tylko zlecenie wchodzi w gre?Zlecenie, umowa przedłużana co 3 mies jeśli osiągniesz wymagany wynik. W tej pracy zarobić można dobrze, jednak nie są oceniane umiejętności czy podejście do pracy, zrobisz wynik jeśli przyjdziesz na rano i posiedzisz 10 h, ew wieczorem jest możliwość i tak systematycznie, reszta zmian to loteria ale nikt tego nie bierze pod uwage. Najlepszym wystarczyłoby dać zmianę od 10 i już by nie zarobili tyle samo, wiec osoby pracujące w południe są po prostu gorzej traktowane choć chyba najbardziej potrzebne ;) Bonusy? W niektórych miesiącach z racji "ruchu" prawie niemożliwe do osiągnięcia a nikt nie winduje poprzeczek biorąc pod uwagę co się dzieje w danym miesiącu, podejście do pracy oceniane tylko w jedną stronę, jeśli czegoś nie spełnisz, za dużo spóźnień itp- stawka ucięta, a choć byś flaki wypruwał to dostaniesz tak jak wynika z wyniku a to jedna wielka loteria i kwestia zmian jakie pracujesz. Choć i tak jest znacznie bardziej po ludzku niż za kierowniczki Z, praca raczej dla ludzi, którzy mieszkają z rodzicami i nie wynajmują, albo dla ludzi którzy lubią spędzić w pracy ponad 200 godzin ;)

Ja

anonim - 2013-07-13 21:43:37 ludzie sluchajcie a ile mozmna zarobic na caly etat na miesiac na reke?pewnie tylko zlecenie wchodzi w gre?Tak około 1500 na 160h - jak ktoś jest dobry to wiecej bo inaczej dają bonusy - nie tak jak kiedyś tylko dla 3 osób a dla wszystkich, którzy przekroczą pewien próg... ogólnie jak ktoś tam przychodzi i pracuje to może nieźle zarobić a jak kogoś interesują inne rzeczy np. szukanie żony/męża to raczej nie może liczyć na dobre zarobki...

Tola

Pokasowane zostaly i tak beznadziejne opinie ktore zamiast opisywać warunki pracy opisywały przeszłość Kierowniczki - czy to jest ważne? chyba nie bo nie ma nic wspólnego z opisem kompetencji danej osoby ... od czasu kiedy nie ma Pani Kierownik(podobno chwilowo) to chyba się warunki pracy się zmieniły na plus a o tym to już nikt nie napisał

jedna z miliona

hehe, moja opinia też zostala skasowana, mimo, że nikogo w niej nie obrażałam i nie przytaczałam nazwisk... Cóż wygląda na to, że (usunięte przez administratora) jest moderatorem na go worku :d hahaha.

darmowe mleko

I tak lepsze niż ten (usunięte przez administratora) GO ON!!

Kinia

A mogę wiedzieć czemu zostały pokasowane opinie ? Dodam że w większość negatywne i oceniające pracę (usunięte przez administratora)

PRAWDAiTAKwYJDZIEnaJAW

OJ co się stało??? Pani ZET napisała do moderatora, żeby usunął jej nie chlubna przeszłość? Usunąć jej nie kompetencje, którą próbowała zatuszować "kierowaniem" działu??? Czy może pragnie wrócić i rzetelnie sprawować stanowisko gorącej CALL GIRLEEEE ??? Wiem, ze czytasz to szanowna sapaczko i usuwanie wpisów na szanownym portalu ci* nie pomoże, Każdy wie kim byłaś i kim będziesz... także marne twe marzenia, ze osiągniesz cos więcej niż sapanie do słuchawki jak za dawnych twoich* dobrych czasów... gdzie jeden TALZEN był szczytem twoich* możliwości- Pozdrawiamy - ten dobry wykształcony personel TA :) *z malej litery celowo, żeby docenić „szacunek” do tej „kobiety”

Jaś Śmietana

:) - 2012-02-23 07:56:53 Wiecie co śmieszą mnie Wasze opinie, widać piszą je osoby, które przyszły w innym celu niż praca... mówicie tu o układach... i umiejętnościach kierowników... ktoś pracuje parę lat i twierdzi, że mu źle - to po co siedzisz tam tyle czasu jak Ci praca nie pasuje? możesz zawsze zatrudnić się w Biedronce - zobaczysz jak będą Cię tam traktować - nawet nie dostaniesz wolnego dnia wtedy kiedy będzie Ci pasować no i 15 minut przerwy na cały dzień(kanapka, fajek jak palisz i siku - bo kierownictwo robi problem) ja pracuje w TA parę lat i jakby mi nie pasowała praca to na pewno zwolniłbym się,pracuje tylko tak jak mi pasuje i nikt nie zmusza mnie to zostania po godzinach lub przychodzenia w dni wolne (tak się zdarza w wielu firmach) nie ma problemu z przerwami i z wyjściem do ubikacji a z liderami bądź korkami nie miałem problemu (zazwyczaj mają z nimi problemy osoby, które nie przychodzą pracować a chcą przesiedzieć godziny na tyłku i za to mieć płacone ( usunięte przez administratora )nie jest może idealnie ale znośnie i jak robisz swoje to nikt Tobie złego słowa nie powie... tyle w temacieczemu piszesz w formie męskiej? wiem, kim jesteś, wszędzie poznam ten styl pisma. wstydzisz się czegoś, że się ukrywasz i do tego tak nieudolnie? nie będę mówił nazwisk, ale z pewnością jesteś jedną z liderek - kto tam pracował/pracuje i miał z Tobą styczność, ten wie.

HMM

Bade-roo - 2013-02-23 01:21:23 Ludzie, ale nikt nikogo nie zmusza do pracy, ja tam działałeem dość długo-fajna przygoda :) nie mogę powiedzieć żebym się przepracowywał i tak narzekał jak wy :) Bad!! Bo miałeś dobrych mentorów, ale na dzień dzisiejszy już ich nie ma wiec dlatego jest tak słabo, a nie grubo i wyniki padają na " łeb na szyje".. bleheheh :):)

Bade-roo

Leon

Niki Mintaj - 2012-11-08 15:50:35 Pogromca Głupoty - 2012-10-18 14:03:49 Kto to jest ten Niki Mintaj??? Człowieku przestan farmazonić, bo siejesz zamęt jak baba z bazaru,,,, nie znoszę ludzi którzy nie mają o czymś pojęcia a zabierają głos... Od razu widać że jesteś nową osobą - i nie wiem czy masz tego swiadomosc ale sie kompromitujesz... Wiec przemysl sobie 3 razy to co chcesz napisac zanim walniesz glupote jak ta powyżej ... CZasem sie zastanawiam dla kogo są takie portale jak ten: dla tych ktorzy chcą zasięgnać informacji o pracodawcy, czy dla zakompleksionych pracowaników którzy mają pole do jezdzenia po tych ktorych nie lubią... Ludzie ogarnijcie się i piszcie sensowanie .... A nie jak PLEBS.....To ja. Nie ten, a TA. Kto się kompromituje? Prawda w oczy kole i tyle... Pogromca Głupoty? Brzmi poważnie. Jesteś Słomka zapewne. (usunięte przez administratora) wie, że nie należy się odzywać. Po za tym należy wiedzieć o kogo chodzi by wiedzieć czy gadam głupoty czy nie... Także ogarnij się i naucz, że nie wolno działać na dwa fronty bo to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , które jest domeną PLEBSU.To przecież rudy szczur

(,")

Owszem to całkowita prawda a przynajmniej z tymi sms-ami.( usunięte przez administratora )

czasem warto zajrzeć do słownika :)

" Naprawdę " piszemy łącznie Panie Magistrze ;)

q

Ludzie!!! Co wy tu w ogóle wypisujecie. Od razu widać że większość z was (nie piszę tu o wszystkich) ma jeszcze gluty pod nosem i nie ma pojęcia o normalnym życiu. Przecież pisząc takie opinie sami dajecie dowód na to że brak wam obycia i znajomości rynku pracy i dla większości z was to jest dopiero pierwsza praca. Wiem, że bywa ciężko i nieraz człowiek musi dać upust emocjom ale forum takie jak to naprawdę nie jest miejscem na tego typu dyskusje. Sam mam wykształcenie wyższe i skończyłem państwową uczelnię ale ponieważ wiem jak wygląda rzeczywistość nigdy w życiu nie oceniam człowieka na podstawie tego typu kryteriów. Czy na prawdę uważacie, że studia które w tej chwili może skończyć każdy średnio zamożny ( usunięte przez administratora )dają wam prawo wytykania komuś, że jest niekompetentny bo jest tylko po maturze??? Wszystkim którzy wystawiają te żenujące opinie i wyciągają prywatne sprawy swoich przełożonych na światło dzienne życzę powodzenia, ponieważ na dzień dzisiejszy to jedyna praca na którą was stać i do której być może się nadajecie, a na którą tak bardzo narzekacie.

qwerasd

Niki Mintaj - 2012-11-08 15:50:35 Pogromca Głupoty - 2012-10-18 14:03:49 Kto to jest ten Niki Mintaj??? Człowieku przestan farmazonić, bo siejesz zamęt jak baba z bazaru,,,, nie znoszę ludzi którzy nie mają o czymś pojęcia a zabierają głos... Od razu widać że jesteś nową osobą - i nie wiem czy masz tego swiadomosc ale sie kompromitujesz... Wiec przemysl sobie 3 razy to co chcesz napisac zanim walniesz glupote jak ta powyżej ... CZasem sie zastanawiam dla kogo są takie portale jak ten: dla tych ktorzy chcą zasięgnać informacji o pracodawcy, czy dla zakompleksionych pracowaników którzy mają pole do jezdzenia po tych ktorych nie lubią... Ludzie ogarnijcie się i piszcie sensowanie .... A nie jak PLEBS.....To ja. Nie ten, a TA. Kto się kompromituje? Prawda w oczy kole i tyle... Pogromca Głupoty? Brzmi poważnie. Jesteś Słomka zapewne. Monika wie, że nie należy się odzywać. Po za tym należy wiedzieć o kogo chodzi by wiedzieć czy gadam głupoty czy nie... Także ogarnij się i naucz, że nie wolno działać na dwa fronty bo to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , które jest domeną PLEBSU.ona23? :)

Niki Mintaj

Pogromca Głupoty

ja

Właśnie trzeba się tym zainteresować,żeby wiedzieć ze gadasz głupoty.

przemek

A powiedzcie gdzie oni dają reklamy że tyle napaleńców dzwoni ?? W gazetach telewizji ??

Zostaw opinię o Teleaudio Dwa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleaudio Dwa Sp. z o.o.