Opinie o RobRut Distribution w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy RobRut Distribution. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RobRut Distribution o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RobRut Distribution w Warszawa

Eliza Nowy wpis

Hej, zatrudniają osoby które aktualnie studiują ?

Bogna Nowy wpis

Potwierdzam opinie (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla RobRut Distribution: Oddać długi moje i Innych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oddać ludziom należne pieniądze

Zuzanna

Co chcesz przez to powiedzieć? Czy próbowałeś zasięgnąć informacji na temat wypłat w dziale Kadr i Płac? Być może opóźnienia te spowodowane są chwilowymi problemami finansowymi w firmie.

Molinezja Nowy wpis
@Zuzanna

(usunięte przez administratora)Mam nadzieję, że zanim ktoś podejmie współpracę z tym człowiekiem to to przeczyta i się nie da nabrać. Fajnie Natalia, że potwierdziłaś to co zostało tu już wcześniej napisane.

Zuzanna Nowy wpis
@Molinezja

Nie przeczę, że masz dobre intencję próbując ostrzec użytkowników przed pracą w tym miejscu. Musisz jednak zrozumieć, że dopóki sytuacja nie zostanie oficjalnie wyjaśniona (na przykład za pośrednictwem konkretnych organów i instytucji) można to traktować, jako bezpodstawne oskarżenia. To nie jest moja opinia, a o tym stanowi polskie prawo i regulamin GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Zuzanna

@Molinezja, oczywiście zdaje sobie sprawę jaka jest rola forum i zebranych tu opinii. Nie odbieraj mojej wypowiedzi źle bo na pewno Twoja opinia zostanie zauważona przez użytkowników forum i osoby, które docenią Twoje ostrzeżenie. Ja chciałam wyłącznie nadmienić, że konsekwencje prawne mogą płynąć także z takich opinii jak Twoja jeśli osoba o której piszesz zgłosi pomówienie. Twoją opinię można było zrozumieć dwojako dlatego napisałam, że uzyskanie pomocy z forum może nie być możliwe.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie RobRut Distribution? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zuzanna

@Molinezja, mój komentarz w żadnym wypadku nie miał na celu przysporzyć Ci obaw a jedynie Cię uświadomić co do konsekwencji, z których nie każdy zdaje sobie sprawę. Kwestie finansowe warto wyjaśniać między osobami zainteresowanymi lub za pośrednictwem odpowiednich instytucji. Na forum nikt nie będzie mógł Ci pomóc w obecnej sytuacji.

@Zuzanna

Zuzanna - forum służy do ostrzegania ludzi przed współpracą z prezesem tej firmy. Skoro nie płaci, po co ludzie mają tam pracować. Nie oczekuję pomocy od Waszego portalu, czy zgromadzonego forum. Chyba, któraś z nas nie rozumie po co służą te opinie......

Zuzanna

@Molinezja, pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Każdy zarzut, mimo, że napisany w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym i warto o tym pamiętać. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Czy możesz powiedzieć nam jak przedstawia się aktualna sytuacja w RobRut Distribution?

@Zuzanna

Nie boję się konsekwencji bo piszę prawdę. (usunięte przez administratora) więcej nie zostało tu napisane....on doskonale wie co robi.......

Molinezja

Potwierdzam opinię Malika. (usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy. No chyba, że chcesz pracować (usunięte przez administratora)Mam nadzieję, że sprawiedliwość zapadnie (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@Malik, przede wszystkim chciałabym zwrócić uwagę, żebyś nie obrażał nikogo. Na forum obowiązuje kultura wypowiedzi, a także zasady zawarte w regulaminie. Mówią one o tym, aby nie używać słów ogólnie przyjętych, jako obraźliwe. Załączam link do regulaminu forum: https://www.gowork.pl/regulamin. @Igor, rozwiń proszę swoją wypowiedź. Skąd tak pozytywna opinia na temat RobRut Distribution ? Jeśli jesteś pracownikiem tej firmy opowiedz potencjalnym przyszłym pracownikom na co powinni być przygotowani. Dodaj też czy warto aplikować do tej firmy i, jak wygląda praca w RobRut Distribution.

Igor

Prężna firma, ciągle rozwijająca się.

Malik
@Igor

Prężnie rozwijająca się firma ? (usunięte przez administratora) do tego ten jego towar jest bardzo ubogiej jakości i DŁUGO dojrzewa nawet dłużej niż data na opakowaniu :) zwykły hosztapler nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o RobRut Distribution - Warszawa

RobRut Distribution
3.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Marszałkowska 83 lok. 33
    00-683 Warszawa