Maann 66 Promocja i Reklama

Gdańsk

Opinie o Maann 66 Promocja i Reklama

lak

profesjonalne szefostwo to i firma profesjonalna, naprawdę dobra agencja wizerunkowa i potrafią zdziałać cuda

Krkrk

Właścicielka agencji to dla mnie szczyt profesjonalizmu. Bardzo dobre podejście do pracowników, świetne pieniądze oraz zaangażowanie

Paulina_Diva

Wysokie stawki (pracowałam za 25 zl na czysto) i szybkie wypłaty (chyba 2 tygodnie). Generalnie ok. Minusem jest duża selekcja, ale to chyba z powodu dużej liczby kandydatek chętnych za taką stawkę.

Zostaw opinię o Maann 66 Promocja i Reklama - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maann 66 Promocja i Reklama