Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c.

Bydgoszcz

Opinie o Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c.

Maja

Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników Centrum Bezpieczeństwa Drogowego. @pracownikczy dalej pracujesz w firmie? Jak obecnie wygląda praca? Na jakie benefity, możliwości rozwoju można liczyć? Każda dodatkowa informacja będzie cenna dla osób szukających opinii na temat CBD jako potencjalnego pracodawcy.

Stach

No musze powiedziec, że to dobra fucha to Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c. i generalnie żyje się ttuaj jak pączki w maśli, moim zdaniem na wiele możliwości, to najlepszy wybór

szukają telemarketerów w CBD S.C.

Cześć! jestem( usunięte przez administratora ) i mam pytanie bo wciąż szukają telemarketerów w CBD S.C. i wydaje mi się że mogłabym być dobrą telemarketerką, chciałabym jednak wcześniej zaciągnąć opini czy warto tam sie starc? mam wyksztalcenie gimnazjalne( usunięte przez administratora )

Polecam ta firmę bardzo miła atmosefra, mili ludzie. Zarobki jak na firmę telemarketingową w dzisiajszych czasach ok. Jeśli ktoś narzeka na zarobki tzn., że nie potrafi sprzedawać i dostaje sama podstawę, wyższe wynagrodzenie zalezy od samego pracownika, dostajesz tyle na ile Cie stać. Umaowa o pracę, dla każdego po 3 miesiącach pracy na umowe zlecenie, chyba, że ktoś nie chce. POLECAM. ZAPRASZAM TYLKO SPECJALISTÓW DO CBD. dla ludzi, którzy chcą sobie posiedzieć 8 godzin i miec sama podstawę nie ma tu miejca.

Zostaw opinię o Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Bezpieczeństwa Drogowego s.c.