Opinie o SM Invest Sp. z o. o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SM Invest Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SM Invest Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SM Invest Sp. z o. o. w Bydgoszcz

Jest tu ktoś, kto pracował tu jako terapeuta zajęciowy? Pytam, bo ta oferta niewiele mówi poza tym, że jest UoP na czas określony i że trzeba mieć odpowiednie wykształcenie. Ale nie ma info o kasie, jaka jest więc pensja? Albo czy wiecie, jak wygląda grafik? Z jakim wyprzedzeniem jest ustalany?

Leszek R.

Już na etapie zatrudnienia kontakt był rewelacyjny. Podjąłem współpracę i nie żałuję. Bardzo miła i pomocna pani spedytor. Sama praca całkiem lekka. Z mojej strony pozytyw.

Roberto Nowy wpis
@Leszek R.

Jak zabezpieczenie ładowanego papieru w rolach skakanie jak (usunięte przez administratora)po naczepie z pasami nazywasz lekką pracą to chyba gościu za biurkiem siedzisz i nie masz pojęcia na temat pracy fizycznej kierowcy w tej firmie . Nie polecam.

Czy w SM Invest Sp. z o. o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku terapeuta?

Czy w firmie SM Invest Sp. z o. o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku terapeuta, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

Nowy wpis

Witam, nasza firma zajmuje się transportem międzynarodowym, dlatego nie mamy ofert pracy na stanowisko terapeuty. Pozdrawiamy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SM Invest Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
Dorota

Naprawdę nie ma nowszych ofert, niż ta na asystentkę sprzedaży sprzed tylu lat? Jeśli faktycznie tak jest, to dajcie znać, czy firma w ogóle jeszcze zatrudnia. Może nie umiem znaleźć ofert po prostu?

@Dorota

Witam, nasza firma zajmuje się transportem międzynarodowym, dlatego nie mamy ofert pracy na asystentkę sprzedaży. Pozdrawiamy.

Wszystko spoko pełna profeska. Spedytor odpowiada na bieżąco. Wypłata zgodnie z umową. Jeździłem Dafem 106. Ogólnie pozytyw.

TOMEK

Bardzo polecam ta firmę, nie mam zastrzeżeń.

Руслан

Jezdze od lat i wszystko wporzadku bede jezdzil dalej pieniadze ok i szef tez dobre

Halina
@Руслан

A w jakim systemie jest praca? Możesz napisać czy zatrudniają też kobiety za kierowców?

Руслан
@Halina

Zalezy jak dogadasz mozna na dluzsze wyjazdy a mozna na krotko ja jezdze 4/2. Czy kobiet zatrudniaja to nie wiem. Zadzwon do nich tam pracuje taka mila pani to ci powie wszystko

@Halina

Witam, nasza firma w swojej załodze nie ma kobiety, która jest kierowcą, ale chętnie podejmiemy taką współpracę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 794497158. Pozdrawiam.

-ANDREI

KOLPORUJE OD MESATOW JAKO RZEZWOZNIK, KASA BUDUT ZAWSZE, KILOMETRUFKI LICZONE BEZ WYDMIMANIA.

Aleks

Pierwszy wyjazd i będę dalej współpracował. Pieniądze dobre.

Irena
@Aleks

Dobre czyli ile realnie da się tu zarobić? Jak z warunkami zakwaterowania, ile osób jest w jednej kwaterze? Co jaki czas można zjechać do Polski?

@Irena

Witam, jesteśmy firmą transportową. Pozdrawiamy.

Ryszard W.

Polecam firmę. Pracuję pare lat. Pieniądze zawsze na czas. Praca standardowa jak to w transporcie. Nie rozumiem tych dziwacznych komentarzy że niby źle ale wiadomo że niektórym się nie dogodzi a zwłaszcza tym co zmieniają pracodawcę pare razy w roku i nigdzie miejsca zagrzać nie mogą więc dla nich pewnie każdy pracodawca jest zły i wszędzie jest niedobrze. Ja nie narzekam bo jeżdżę na spokojnie.

Danuta
@Ryszard W.

Rozumiem, że tu chodzi o stanowisko kierowcy, tak? Bo ja właśnie szukam info o tej posadzie dla taty. Głównie ciekawa jestem, czy zjazdy do domu zawsze są na weekendy? I jeśli nie, to czy weekendowa jazda jest jakoś lepiej płatna?

@Danuta

Witam, nasza firma nie oferuje pracy z cotygodniowymi powrotami na weekend. Jeździmy w określonych systemach, takich jak 2/2, 4/2 oraz istnieje możliwość dłuższych wyjazdów. Przez cały okres wyjazdu obowiązuje ta sama stawka za dzień. Posiadamy zarówno cysterny, jak i plandeki. Pozdrawiamy.

Janusz

Rzetelna firma. Pieniądze na czas. Praca w porządku.

Olek

Dobra firma, wypłaty na czas. Polecam!

Stefan U.

Bardzo solidna firma. Wypłata zawsze na czas. Prezes do dogadania. 3 lata dobrej współpracy

Asia

@do bani a to jakiej marki te auta?

B
@Asia

Renault serii T 2021 2019 oraz DAF 106 roczniki 2014-15 i 1szt. 2017.

do bani

auta to totalne szroty na nalewkach z milionowym przebiegiem

Jacek
@do bani

Jakie nalewki - to nie wiem gdzie ty zes jeździł jak jak same DAF 106 są 2015- i Renault T 19.

Jasiek

Firma bardzo młoda więc nie wiem skąd tyle narzekania? Póki co dobrze radzi sobie a ludzie nie narzekają!!

Janek

Generalnie pozytyw, wymagania na sztywno.

Hhh

Praca dosyć lekka, wynagrodzenie spore po miesiącu przepracowanym. Samochody serwisowane. Już nie pracuje tam, forma pożegnania chamska ale z praca lipy nie ma.

Ggg

Praca w biurze na jak najlepszym poziomie. Wszystko na czas i jak trzeba :)

Zostaw merytoryczną opinię o SM Invest Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SM Invest Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SM Invest Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SM Invest Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SM Invest Sp. z o. o.
4.1/5 Na podstawie 7 ocen.

SM Invest Sp. z o. o.