Option-One Sp.z o.o. Sp.K.
counter
3 25 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Wiecie może czy w Option-One Sp.z o.o. Sp.K. szukają chętnych na staż?

Tomek Nowy wpis

Czy Option-One szuka aktualnie nowych pracowników? Firma zapewnia swoim pracownikom benefity?

Antoni Nowy wpis

Kilkanaście lat pracy dla Option1, ważne projekty. Nigdy złego słowa nie powiem, nie napiszę itd. Wszystko zawsze na czas. Polecam w 100% pracę w tej firmie.

Alicja Nowy wpis

Jeżeli jakiś student/uczeń szuka pracy dorywczej na weekendy to firma Option-One chce zaoferować stanowisko Doradcy Kawowego Nespresso http://option1.pl/kariera/# Zagwarantowana jest praca do końca roku. Jest to nie tylko możliwość zdobycia pracy, ale wielu ciekawych informacji o kawie, których dowiesz się na szkoleniu.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Alicja

Słyszeliście, że w wyniku wygranego przetargu agencja Option One jest odpowiedzialna za prowadzenie ogólnokrajowego programu merchandisingowego dla Logitech? Moje gratulacje :)

kotek

hej :D jestem studentką po kosmetologi i słyszałam,że Option-One Sp.z o.o. Sp.K. to dobra firma. A czy ktoś z was miał styczność z tą firmą aktualnie i jakie są warunki pracy?

Tak31Nie

blender

człowieku, z kosmosu jesteś? Pewnie powinni do ciebie wysłać posłańca w maybachu z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, może wtedy byłbyś zadowolony.

Tak4Nie

anonim Gallll
@blender

Jeśli zapraszają na rozmowę kwalifikacyjną to mają obowiązek zadzwonić!!! Co to za idiotyczne pisanie maili... Porażka, myślałem, że mailowe zaproszenia się już nie zdarzają...

haha

porażka ;D na rozmowę kwalifikacyjną zaprosili mnie mailowo ;D co to telefonów zabrakło w firmie? :) totalna ignorancja.

Roman

Na jakie warunki płacowe może liczyć przedstawiciel handlowy, pracujący dla SCA, w dziale consumer goods ?

mama

Option one jest firmą zew , pośrednikiem między docelowym pracodawcą tzw klientem a co za tym idzie im więcej zaoszczędzą na pracowniku z puli ,którą dostaje od klienta tym więcej zostaje dla nich - logiczne. Więc jak czytam wpis chudego z 12.06.2012 r to mi się słabo robi...tak się składa ,że akurat mniej więcej wtedy zaczęłam pracę w Option One dla projektu Mars Polska i mniej więcej wtedy robiłam zdjęcia licznika przed wyjazdem w trasę i po powrocie (dla jasności poranny stan licznika powinien być taki sam jak wieczorny z poprzedniego dnia) więc nie mam pojęcia gdzie ta swoboda w korzystaniu z auta służbowego ?? Najlepiej żeby jeździć do klientów ale żeby przebieg był żaden - hehe !!Ówczesna PM kolejne nieporozumienie.Po macierzyńskim co chwilę mieli jakiś problem i kombinowali nawet jak składałam wypowiedzenie kombinowali jak urwać dla siebie 2 dni żeby mi za nie nie zapłacić. A na koniec w ramach złośliwości wypisali mi wszystkie dni datami,które byłam na L4 jak byłam w ciąży i później jak brałam opiekę nad moim synkiem. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam! Gdyby nie kierownik ,który już zresztą na szczęście tam nie pracuje i kilka osób ,które poznałam uznałabym pracę w Option za porażkę !!!

Tak3Nie
weden

nie da się nie zauważyć ze już prawie rok mija odkąd ostatni ktoś się tu udzielał. Teraz pustka. Ale może to i dobrze, może nie ma na co narzekać więc też ludzie nie mają się nad czym rozwodzić i dlatego milczą. Możliwe, ale to tylko domiemania. Może ktoś jednak się tu znajdzie kto słyszła o obecnych poczynaniach Option-one?

Justyna B-stok

Propozycja pracy po 25 zł na godz. Po następnym tel. od P. (usunięte przez administratora) stawka zmalała do 1/5 a umowę Przedwstempną wysyłają już 6 dni a potem nie odbierają tel. jedna wielka LIPA !!!!!!!!!!

Tak5Nie

byly

Zadnych socjali. Za moich czasow byly dobre premie na poczatku pracy. Jednak niestety stawaly sie coraz mniej, projekt upadl i wiele osob poszlo na bruk. Oplacone wszytskie swiadczenia, wyplata na czas. Co do tego narzekac nie mozna na option one. Niestety jest to agencja PRACY TYMCZASOWEJ. Tymczasowej. Ale jak ktos nie ma nic..........

byly

Umowa o pracę ale czy to w dzisiejszych czasach ważne? Tak samo łatwo ja rozwiązać. Różnie, zależy od rodzaju pracy, niektórzy mają na 2 lata, niektórzy na 5.

byly

Płaca na czas była ale nie znasz dnia i godziny kiedy Cię zwolnią. Jak się przyjmiesz, pamiętaj, że jesteś tylko pionkiem. Nikogo z góry nie obchodzisz.

grubson0112

Pracuję dla tej agencji jako serwisant Zywca. Płacą trochę gorzej niż przez poprzednią agencję, ale kierownik jest wporzo. Z resztą dzwonię raczej do przedstawiciela a nie do niego.

KTOŚ

Szkoda że nie masz odwagi przedstawić się z Imienia i Nazwiska tylko ukrywasz pod pseudonimem!!!! Oczerniać ludzi to nie sztuka, trzeba mieć odwagę powiedzieć swoją opinię prosto w twarz!!!

Mateo

Dziwne, bo jakoś inną wersję słyszałem o tej firmie. Obiecane złote góry a w efekcie uzyskane dno przez PM tego projektu. Dziwne zwolnienia, AM-owie mający pracowników gdzieś, socjal przepijany, wieczny wyścig szczurów ale z ASA z Marsa. Totalne dno reasumując.

Tak3Nie
chudy

Option-one jest w porządku, pracuję jako przedstawiciel handlowy przy czekoladach Mars i Snickers. Taka sama praca jakbym pracował w Mars Polska, nawet częściej mam kontakt z regionalnym z marsa niż z area z Option. Płacą na czas i nie czepiają się uzywania samochodu służbowego. Polecam.

loco

A ja mam dobrą opinię o Option One i dotyczy to tej samej pracy, o której tu inni piszą, dla Algidy Unilevera. Pracowałem przez 6 m-cy i wszystko było mniej więcej OK,(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Option-One Sp.z o.o. Sp.K. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Option-One Sp.z o.o. Sp.K.