Opinie o OCHRONA GOT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OCHRONA GOT. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OCHRONA GOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCHRONA GOT w Warszawa

Gutek

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Jeszcze troche

Hmmm...ja pracuje obecnie w tej firmie i niestety to wszystko prawda. Jeszcze miesiąc i spadam od nich.Nigdy więcej.Banda cwaniaków a pracowników nie szanują .Żenada normalnie.

Laura

Odemnie 1 gwiazdka i tylko dlatego że nie ma gwiazdek na minusie.Pracowałam. Potwierdzam co piszą poprzednicy ,nie polecam.Omijać z daleka ,dodam tylko że socjalu też nie ma. Są lepsi pracodawcy uwierzcie.Inspekcja pracy by się przydała tak co najmniej 4 razy w tygodniu.

Szrekowaty

Skoro się ogkaszaja o prace i nie podają nazwy firmy to chyba o czymś świadczy. Wnioski proszę wyciągnąć samemu. Z resztą i tak tyle opinii stricte negatywnych daje do myslenia przed podjeciem decyzji o zatrudnieniu sie .

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Winki

Jedna gwiazdka to dla nich za dużo. Totalna samowolka i dno kompletne,robią co chcą.Kręcą na wszystkie strony.Pracownika nie ma ,liczy sie zwrot z pfronu tylko i wyłącznie. Za nic na świecie nie wrocilbym do tego badziewia.Wszedzie tylko nie tu.

Stefan

Dokładnie wszystko się zgadza.To powinien być zakład pracy chronionej a nie spółka ja prld.Zobaczycie że nikt tam nie będzie chciał pracować.Oni myślą ze pracownicy to nierozgarniete cielaki z którymi nie trzeba się liczyć,za nic mają pracowników.Tyle mają tych dotacji z pfronu,ze praktycznie to pensje pfron finansuje ale zeby coś na święta dali to złamanej złotówki nie dostaniesz.Dziadostwo i nic więcej.Również nie polecam.

Rozczarowany

Nie wiem skad oni mają te 3 gwiazdki? Ludzie jak piszą te opinie to chyba nie zwracają na to uwagi a to duży błąd w przypadku tej foremki. Otóż jak masz niepełnosprawność w stopniu conajmniej umiarkowanym to już Cię zatrudniają na etat.Druga część umowy to zlecenie w drugiej firemce. Jak dostaniesz wypłatę z umowy o prace ,bo ta musi być na czas,żeby dostali dofinansowanie z pfronu to ze zlecenia już nie na czas.Ja miałem umowe o prace na miesiąc -fajnie nie? Dokumenty też bez dat wypisywalem,żadnego szkolenia a podpisać trzeba było.Za rzekomo zniszczony mundur kary-skąd taki cennik Panowie sobie wymyślili to nie wiem? Szczerze nie polecam pracy w tej firmie krzak.Łaskę ze wszystkim robią i nigdy nie wiesz czy po miesiącu Cię nie zwolnią albo nie przeniosą.Omijać.

JAN

Ja również nie polecam pracy w Ochrona Got.Mają wiele spółek ale niestety każda taka sama.Idą na ilość bo o jakości nie ma mowy.Zatrudniają ledwie chodzących byle orzeczenie o niepełnosprawności było. Wszystko prawda co piszą poprzednicy. Nie polecam takiego pracodawcy.Niech się nimi zajmie PiP.

Stasiek

O od tej firmy to uciekać.Nie szanują pracowników.Na święta nic nie dają. Zatrudniają przeważnie na zlecenie albo umowa o prace na miesiąc i zlecenie w drugiej firmie i najlepiej jak emeryt albo rencista i jak ma niepełnosprawność. Spóźniaja się z wynagrodzeniem notorycznie,przenosza na inne obiekty stale.Dzis pracujesz jutro nie,zalezy od nastroju albo jak znalzli pracownika na którym jeszcze bardziej będą mogli zarobić to polecisz Ty a tamten zostanie. Oszukują na umundurowanie ,kary z kosmosu wzięte.Z daleka od tej firemki,wszędzie mają bałagan i w papierach też. Zwiewac od nich gdzie pieprz rośnie.

Marietta

Nie polecam. Powinni mieć kontrolę co miesiac z PiP to może by się nauczyli szanować pracownika.

Adrian

Ja również nie polecam pracy w tej firmie -Ochrona Got.Tu mialem umowe o prace a w drugiej firmie też ich AT Serwis umowe zlecenie.Tak właśnie robią. Przyjęli bo mam rentę i orzeczenie o niepełnosprawności. Kantuja na każdym kroku i przenoszą na różne obiekty.Teraz to przynajmniej zagwarantowania stawka na zlecenie to dziady nie mogą dac 5 zł już.Potwierdzam dokumenty bez dat każą wypisywać ,szkoleń bhp nie ma żadnych ,ale później jak coś to podkładek mają bo pan podpisał powiedzą......ano podisal bo chciałem pracować i nie zadawac zbyt duzo pytan bo podzielają.Nie pracuje już i nie polecam tej pracy.Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Krasnal

Rzeczywiście firemka kiepska jest. Chcąc zaświadczenie do mopsu musisz czekać 7 dni a jak łaskawie Pani kadrowa Ci je zrobi to się okazuje że źle wypisala albo coś pomyliła i znów czekanie. Wypłata spóźniona to standard. Wszyscy chamscy w tej firmie. Nie polecam.Sam już nie pracuje.Zwolnilem się i dzięki Bogu.

Mati

Też potwierdzam.Omijać z daleka. Proponuję zeby jakiś pracownik PiP-u się tam zatrudnił incognito.

Weronika

@O taki sobie., @Wysoki, @Zajefajny, czy, jako niezadowoleni pracownicy zrobiliście coś, żeby poprawić swoją sytuację? Czy to zjawisko, o którym piszecie odpowiada całej firmie OCHRONA GOT czy tyczy się tylko określonych stanowisk?

@Weronika

Weronika to chyba musialabys się sama tam zatrudnić zeby się przekonać.Myślę że na każdym stanowisku jest tak samo. Wszędzie mają (usunięte przez administratora) tam ,wystarczy wejść do biura zeby zobaczyć co to za firma.

@Weronika

Ja zrobiłem - zwolnilem się.

O taki sobie.

Potwierdzam ze zatrudniają tylko emerytów i rencistów z niepełnosprawnością.Oni by chcieli żeby za darmo najlepiej pracować i zeby zwroty miec z pfronu .Dają umowy na jeden m-C po czym zwalniają pracownika.Pensje też płacą z dużym opóźnieniem.Nie polecam.Są lepsi pracodawcy.A ich biuro to żenada lata Prl-u.

Trol
@O taki sobie.

Aldona hahaha biuro to rzeczywiście czasy późnej komuny -tam się wypisuje wszystkie te papierzyska bez dat

Wysoki

Nie polecam.oszukują przenoszą po różnych obiektach nie mozna doprawić się o dokumenty.każą wypełniać je bez dat.powinna się zająć nimi inspekcja pracy.Z dnia na dzień można nie pracować.nie mili inspektorzy Panie w biurze też .omjac szerokim łukiem.

@Wysoki

Ja się zwolnione z tego dziadostwa

Aldona

Ja kiedyś też pracowałam w tej firmie. Potwierdzam fakt że dziś pracujesz, jutro nie.Przenoszą na różne obiekty.Dokumentów do wypisywania dają tyle że dnia zabraknie i wszystkie bez daty.Inspektorzy tragedia -wyżej s-ja niż tylki mają. Fakt liczy się orzeczenie o niepełnosprawności bo zarabiają na tym i nie ważne że masz problemy psychiczne i nie powinieneś np.pracować na danym stanowisku to i tak pracujesz,liczy sie kasa dla nich. Ci wszyscy pracownicy ochrony to po prostu śmiech na sali.Słyszałam ze dużo osób zatrudniają czyli dużo pozwalniali albo sami ludzie poodchodzili. Na Święta zapomnijcie nigdy nic nie było i nie będzie,bo ludzi mają gdzieś. Nie polecam również i źle wspominam.

Zajefajny

Weronika- myślę że wszędzie mają burdel,ale zeby się przekonać to musialabys się chyba tam zatrudnic i sama przekonać.Przemiał ludzi.Sprobuj jeśli chcesz ,ale nie polecam

Zajefajny

Potwierdzam. Firma krzak,nie polecam współpracy z firmą ochrona got i jej odnogami. Pracownik dla nich to taki na którym zarobią czyli geriatria emeryci i renciści z grupą inwalidzka i niepełnosprawni. Ważne żeby zwrot był z pfronu albo żebyś założył własną działalność.Oszukują i nie płacą na czas. Powinni się nimi zainteresować PiP. Bałagan w papierach mają nic się nie zgadza i nikt nic nie wie.Uciekać od nich.

Wysoki

Ja również nie polecam pracy w tej firmie.oszukują ,przenoszą na inne obiekty co miesiąc albo zwalniają z dnia na dzień ,stosują kary chyba z sufitu wzięte.Powinien się zająć nimi inspekcja pracy bo robią co chcą.W biurze bardzo nieuprzejme kobiety.każą wypisywać dokumenty bez dat.Nie polecam omijać szerokim łukiem!

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA GOT - Warszawa

• Jak się pracuje w OCHRONA GOT?

Zobacz opinie na temat firmy OCHRONA GOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCHRONA GOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCHRONA GOT?

Kandydaci do pracy w OCHRONA GOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCHRONA GOT
2.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Erazma Ciołka 13 lok. 1
    01-445 Warszawa