Opinie o OCHRONA GOT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OCHRONA GOT. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OCHRONA GOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCHRONA GOT w Warszawa

Bella

Kochani przyjaciele przestańcie pisać bzdury na temat tej firmy . Niech każdy z nas pomyśli czy sami sobie robimy koło pióra . Szczerze pracuję w firmie GOT i jest to pierwsza taka firma gdzie człowiek jest traktowany uczciwie.W innych firmach ochrony jest jeszcze gorzej . Cieszmy się z tego co mamy i że mamy pracę . Jeśli człowiek kocha to co robi i traktuje ludzi uczciwie to nie kopie dołków . Firma GOT i pracodawcy oraz inspektorzy są wpożądku,biuro również.Jest to normalna firma gdzie człowiek jest traktowany uczciwie . Pełen szacunek dużo pomocy dla osób które chcą pracować uczciwie,zarobki spoko obiekty również . Dziękuję że tu pracuję dla naszych pracowników super z was ludzie oby więcej takich osób było jak wy.

Jan
@Bella

W końcu ktoś umieścił prawdziwy wpis na temat firmy OCHRONA-GOT

Maria
@Bella

Pracuję w Firmie Got od 1 maja 2020r-jestem bardzo zadowolona...Mam umowę o pracę na stałe...W umowie termin wypłaty na 10-ego ...a pieniązki na koncie już są 8-ego .7-ego ,6-ego ,nawet 5-ego/Wspaniały Pan Inspektor.Panie w biurze są naprawdę bardzo miłe ,zawsze odbiorą tel i wszystko wytłumaczą. Z całego serca polecam Firmę ale tym którym naprawdę chce sie pracować...a nie narzekać.

Ktoś
@Maria

Cóż mogę powiedzieć płacą w zasadzie jak w każdej Agencji Ochrony, i nie wybijają się ponad przeciętna, ale trzeba dodać że płacą na czas. Po za tym osoby nadzorujące są w porządku, a najważniejsze, że właściciel zdaje się Pan (usunięte przez administratora)jest zawsze za pracownikiem i to każdym i jak ktoś nie nawala, przychodzi do pracy, nie pije to nie da mu krzywdy zrobić. Dlatego wielki pozytyw że nie ma małych politycznych posunięć, a inspektora któremu nie pasują poszczególne osoby pilnuje i przywraca do porządku. Nie jasną tylko sprawą jest posiadanie przez AO GOT Dyrektora ponieważ można by nawiązać do programu TVP "ktokolwiek widział ktokolwiek wie". I na tym pozwólcie że pozostanę :)

@Bella

O nie! To jest najgorsza firma jaka tylko może być!!

typ
@Bella

zlodzjeje....wszytko trzeba kupowac..jedna kurtka na 3 osoby,co chwila cha inblanko dokumenty na pranie gdzie nic sie nie dostaje.spolek ponad 20...kombinacje..

Kufel
@Maria

Umowa o pracę to chyba z orzeczeniem o niepełnosprawności bo inaczej nie ma

Borys

Super firma polecam

@Borys

Masz albo wyjatkowe szczescie albo niskie oczekiwania

Borys
@Marcin

Nie wiem co ci się nie podoba kasa na czas bez kopert i (usunięte przez administratora) jak u innych

Ludzie szkoda czasu firma Setik i Troja to (usunięte przez administratora) Byle by tylko na szybko zatrudnić A potem martw się sam.Zaległośći z wypłacaniem.Dziwny system płac.Kasa od Kontracheta spływa 10 co miesiąc A Ty dostajesz za miesiąc 1.5.kasę z poprzedniego miesiąca gdzie przepracowałeś już następny.Brak kontaktu.A jak jest to jeden na drugiego zbywa.Nie polecam masakra.Teraz pracuje jak normalny człowiek pensję mam do 10 na czas.Umowa zlecenie z pełnymi składkami Fajny kordynator.A nie jak w tej firmie krzak.

Pewnie dostałeś wypłatę i stałeś się tygrysem zaginionym w akcji i masz pretensję nie wiadomo do kogo, ja pracuję na osiedlu gdzie wymóg jest aby wypłata była do 10 każdego miesiąca i nie ma żadnego problemu. Setik i Troja to zatrudnia samych komorników bo wiadomo po co Pozdrawiam

Głupoty gadasz pracuje ponad 2lata i tylko raz było opuznienie zamiast 20 to było 23

Qwerty

Bardzo dobrze napisane, sama prawda!!!

@Anonim

Pracuję 5 lat i zawsze wypłata jest przed czasem.Jak pracujesz i wykonujesz swoje obowiązki jak potrzeba,to nikt sie Ciebie nie czepia.

Najgorsze ze nic sie nie zmienia!pierdole to szukam innej firmy

Jaki jest styl zarządzania w OCHRONA GOT?

Ciekawy

@Anna

Tzn. mogłabyś rozjaśnić ? Zamierzam się tam zatrudnić, i twoja opinia na pewno będzie dla mnie pomocna.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Motyl

Grupa Andrzeja obchody co 30 minut wypłaty z opóźnieniem do 25 dni praca na jednym obiekcie w 10 fikcyjnych spółkach jak się nie podoba to wypad bez pieniędzy i pip Moje sugestie dla OCHRONA GOT: Zamknięcie firmy

Ooooo
@Motyl

Zdecydowanie masz rację co do sugestii. Popieram!

Przerażony

Nie polecam zosrałem oszukany w sprawie zaświadczenia lekarskiego Powiedziano mi ze zwracaja za badania przedstawiłem rachunek .Okazało się ze nie oddadza mi 80 zł .Bo nie podpisałem z nimi umowy ,Jak mam podpisac z firmą GOT umowę jesli ich pracownik powiedzial zebym z nimi nie podpisywal umowy i uciekał gdzie pieprz rośnie.Przedstawiając całe szefostwo od strony bióra powiedzial ze to (usunięte przez administratora) i cwaniac.Nigdy więcej do tej firmy Broń Borze .Umówiłem się też na spotkanie w sprawie wyjaśnienia dlaczego jako osoba postrona zostało mi przedstawione warzne informacje na temat obiektu .zostałem wpuszczony do budki ochrony tego ze obiektu a p.ochroniarz przedstawił mi wszystko co dotyczy zabespieczeń tego obiektu tak wygląda Praca w Ochronie GOT bez bhp warunki socialne są obrzydliwe ,nie można zejśc do wc bo bramę głuwna trzeba otwierac jedno mnie zastanawia taka odpowiedzialna praca dotyczy tego obiektu i co wiem wszystko a nie podpisałem umowy .3 bramy ,duzo pawilonów ,multum ludzi klikanie to na brame furtkę a do kibla(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla OCHRONA GOT: Zostałem oszukany i zmanipulowany Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyjść jak najszybciej z rynku pracodawców .To jest karygodne

Dhsk
@Przerażony

Ja też zdecydowanie nie polecam!!!!!

Mario

Wypłacalności w terminie. Kordynatorzy ok. Biuro ok. Firma rozwija się w dobrym kierunku. Polecam

Niewolnik
@Mario

A ja myślę, że w tym roku upadnie. Wystarczy jedna kontrola z prfon lub pip.

@Niewolnik

Trzymam kciuki żeby tak się stało

Paweł.w

Chciałbym się dowiedzieć czy w firmie got są przyjęcia do pracy oraz jaką oferuje umowę i czy jest możliwy etat czyli umowa o pracę i jeszcze mam pytanie czy można się dogadać co do komorników ewentualnie

@Paweł.w

Oj nie opłaca się

Sylwester

Wypłata zawsze do 20. Zawsze się zgadza, warunki bez narzekań. Inspektor zawsze pomocny. Polecam.

Wanda
@Sylwester

Popieram .Pracuje 3 lata ,koordynatorzy super ,wyplątał na czas. Wlasciciele pomocni, księgować super. Administracja na medal. W żadnym zakładzie za bumelanstwo nie płacą.Zarobki dobre.

Ktoś

Jest jeden pań inspektor (usunięte przez administratora) który ma za nic pracowników zwalnia za nic zamiast najpierw porozmawiać z pracownikiem ,powinno się go przenieść na obiekt niech sam zobaczy jak się pracuje w niektórych warunkach

Sławomir
@Ktoś

Jaki jest powód tych zwolnień? Czy jako pracownik firmy możesz mi powiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć początkująca osoba w OCHRONA GOT? Czekam na Twoją odpowiedź.

Dla mnie super Kordynator.... Zawsze spyta o zdrowie, czy czegoś na obiekcie nam nie potrzeba. Widocznie zamiast pracować się lenisz...

Hej, czy w firmie OCHRONA GOT płacą za nadgodziny?

Alek

Za nadgodziny płacą, ale składek nieodprowadzają do ZUS. Wystarczy zobaczyć pit na za ub. rok. Miałem ok. 800 nadgodzin a na pit. suma zarobków jak za etat. Można, też sprawdzić w ZUS. Będzie niższa emerytura. Co zrbić?

Czyli zatrudniają osoby z orzeczeniem?

Arabella

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam w biurze .Nie szanują pracowników ani biurowych ani agentów ochrony.Żadnego socjalu ,chociaż biorą dofinansowania z pfronu,bo najchętniej zatrudniają z orzeczeniem albo emerytów.Otwierają Spółkę za spółka i chociaż to inne nazwy to ten sam pracodawca.Ale robią tak ze umowe zlecenie już masz na inną spółkę żeby tylko zdrowotne płacić a nie wszystkie składki.Szkolenia bhp ? To tylko teoria,pracownicy podpisują w ciemno ze zostali przeszkoleni i podpisują też w ciemno liczbę przepracowanych godzin na kilka miesięcy do przodu. Jako pracodawca powinni się zastanowić ,jak traktują ludzi. I w kółko tylko zmieniają pracowników i mają ich gdzieś. Szkoda lat na pracę w tej firmie ,ba a nawet miesiąca szkoda.

Słońce
@Arabella

Powiedz Mi ile czasu pracowałaś w firmie Ochrona GOT że tak świetnie jesteś obeznana ?

@Słońce

Za długo!

Slonce

Na stanowisku kierowniczym???

Stasiek
@Arabella

To pewnie ta co po tygodniu została wyrzucona za nie przy godz,mnie do pracy

@Arabella

Pracuje 10 miesięcy i nie narzekam .Pensja do 5.kazdego miesiąca ile godzin wypracojesz za tyle masz płacone.Koordynator super a Panie w księgowości i w kadrach kompetentne i bardzo pomocne .Najlepiej jak by się leżało a pieniążki same by wpadały.

@Arabella

Pracuje 10 miesięcy i nie nazekam .Pieniążki na czas a nawet wcześniej .Koordynator fajny człowiek..Panie w kadrach i rachubie bardzo pomocne. Przeczytaj kobieto ustawę o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych a dopiero zabieraj głos .GOT nie jest zakładem pracy chronionej. On tylko zatrudnia osoby z orzeczeniem a to jest różnica.

Niewolnik
@Arabella

Pisze prawdę. Wszystkie papiery musisz podpisać inblanco. Na rok do przodu, tj. Nadgodziny, jakieś szkolenia, pralnia, itd. Wszyscy pracownicy muszą podpisać. Kurtka, jedna na cały obiekt. Oczywiście, brudna i śmierdząca, bo nigdy nie prana. Ciuchy dostajesz stare. Schodzone po kimś. Niekturych zatrudniają na samozatrudnienie. Powinni na umowę o pracę, bo obiekt państwowy i tak wynika z umowy ze zleceniodawcą. Jest wiele innych łamanych praw pracowniczych. Najszybciej może ich ukarać prfon za łamanie prawa pracy pracowników ze stopniem nipełnosprawności.

@Niewolnik

Totalne bzdury wypisujesz

@Anna

Pytanie tylko czy ma Pani grupę?

@Anna

Kobieto to właśnie Ty przeczytaj ustawę bo od 1 kwietnia 2014 roku ustawa się zmieniła i nie trzeba być zakładem pracy chronionej zeby otrzymać dofinansowanie za zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.Ty kobieto mądra inaczej.

Piszesz głupoty jak pracuje firmie Got dwa lata to nigdy nie dostałem pieniędzy pod stołem, pewnie konkurencja

Najlepiej naslac pracownika z urzędu skarbowego niech prześwietla te firme bo część dają na czysto a resztę pod stołem taka jest prawda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam są

Lec goł

Inspektor pan Mariusz super facet

Vi

Firma żenada kontrolny Pan (usunięte przez administratora)nie ma pojęcia to się dzieje podejrzewamy że nawet nie posiada wymaganych uprawnień na robienie kontroli czy sprawdzanie alkomatem wogule ostatnio coś się psuje w gocie i choć pracuje 3lata to się już zastanawiam nad zmianą firmy

Firma super

Memo

Co po niektórzy inspektorzy mają za nic polskiego pracownika i przywracają do pracy osobę z Ukrainy a Polaka wyzwalają na bruk ,wstyd

Jeszcze pracownik

Frajerska firma, pieniądze nie wypłacane na czas. Jeżeli 20 wypada w weekend to zostaniesz na weekend bez pieniędzy. Nie dają kopii umowy do ręki, wszystko zostaje w biurze. Socjal badziew, pół roku prosimy się z chłopakami o papier toaletowy itp. Jedna kurtka na trzech pracowników. Plus, że kontrole nie częste. 2/5

Sławomir
@Jeszcze pracownik

Co miesiąc się tak zdarza, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas? Nie powinno tak być, że pracownik nie ma nawet kopii swojej umowy. Czy jeszcze z innych przyczyn nie polecasz podejmować pracy w OCHRONA GOT?

@Sławomir

Nie, miałem na myśli 20 (słownie: dwudziesty) każdego miesiąca. Hmmm, ciężko powiedzieć, niepodłączone napadówki, więc w razie czegoś nie masz pomocy. Będąc samemu na obiekcie obchody również w nocy, co przy wspomnianej niepodłączonej napadówce nie jest dobrą opcją.

@Jeszcze pracownik

W kwestii częstotliwości nie płacenia na czas, pracuje ponad 6 miesięcy i raz miałem pieniądze przed czasem.

@Jeszcze pracownik

Takie pitu pitu A ja dostaje wypłatę najpóźniej do 15 każdego miesiąca i tak od 12 miesięcy

No to pozazdrościć. :)

@Jeszcze pracownik

To po co chłopie jeszcze pracujesz jeżeli oszukują

@pracownik

A to już akurat nie Twoja sprawa. :) Mam powód.

@Sławomir

A ja polecam jak najbardziej.Pesia na czas koordynator spoko.Jak wykonujesz swoją pracę zetelnie to nikt się Ciebie nie czepia.

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA GOT - Warszawa

• Jak się pracuje w OCHRONA GOT?

Zobacz opinie na temat firmy OCHRONA GOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCHRONA GOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCHRONA GOT?

Kandydaci do pracy w OCHRONA GOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCHRONA GOT
2.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Erazma Ciołka 13 lok. 1
    01-445 Warszawa