Opinie o OCHRONA GOT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OCHRONA GOT. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OCHRONA GOT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OCHRONA GOT w Warszawa

Interesanci

NIE NIE NIE 3 x NIE !!! mówimy Dla tej firmy to tylko KONTROLA , PiP,PEFRON komu i za co daje dofinansowanie! ,SKARBÓWKA ,SANEPID, nie wspominamy o BHP .

Bik
@Stasiek

Nie polecam tej firmy Hot nikomu.Sa wulgarnie np Grabowski G odzywa się w ten sposób nie zawraca mi Pan (usunięte przez administratora) kiedyś przyjechał i zaczął słówka k,h słyszał Pan który mieszka na tym osiedlu i mówi później co to za (usunięte przez administratora) żeby tak do pracownika się odzywać, brak kultury co za wychowanie ma burak.On nie z Warszawy tylko że wsi zabitej dechami Widocznie do żony tak się odzywa Mają swoich psów np tak jak z Kotunia Łukasik Marian każdego po...dał pracownika .Pracował na kolei też był psem mało tego (usunięte przez administratora)podkłady ,ludzie o nim wszystko wiedzą tym (usunięte przez administratora).Cale osiedle poczerniałe na dziewczyny to są k...wywszystko łajza wiedział Ludzie którzy tu mieszkają to mówili bo łajza tym się interesował.Pracowal w hotelu UJ Magdy Gessler też go z tamtad (usunięte przez administratora)bo (usunięte przez administratora) Aż firma Hot to jednemu pracownikowi płacili 10,2, 20 albo po 14 zł 15zl 16zl.Jak chcieli tak płacili za Umowę dopiero po 6 miesiącach dawali . Są głupie tam co pracują to mają nie Pokolei w głowie że tak dobrze piszą o tej firmie.Pracowal tam jeden pracownik .Pan ktury się zwolnił to był ok miał ich dosyć.Prezes to też hamowaty nie sympatyczny mi A w biurze siedzi takie nasienie jak chciałem żeby mnie połączyła z Prezesem to potem rozlanczala tel albo nie odbierała tylko koleżance przekazywała tel.Siedzi taka (usunięte przez administratora) od tej firmy jak najdalej nie polecam nikomu.Sa jeszcze inne firmy gdzie są wporzadku

Grzybek i Muchomorek

@Pracodawca Wymieniany tutaj w komentarzach niejaki Mariusza Ż., to totalna pomyłka i porażka. Facet ewidentnie minął się z powołaniem, bo powinien pracować jako klawisz w więzieniu ;), a nie jako Inspektorek od siedmiu boleści. Nigdy nie można nic z nim załatwić. Nie dba o pracowników, kłamie jak najęty, a tylko by wymagał i wymagał. Lubi pokrzyczeć na ludzi, a gdy się prosi o wodę na obiekt to nigdy nie przywiezie, mimo że wynika to z prawa. Ta samo środki czystości - pracodawca nie zapewnia żadnych. Taki mały cwaniak, którego wiecznie ktoś w tym biurze ściga, a on taki biedny jest. Wiecznie o wszystkim zapomina. Agresywnie każe przyjeżdżać w ostatniej chwili do biura, bo grozi nie wypłaceniem pieniędzy. Nie przyjemny człowiek, który nie ma krztyny godności ani poszanowania dla długoletnich pracowników. Rozmawiałem z różnymi pracownikami, na kilku obiektach, i nikt go nie lubi. Narzekają, że jest niesłowny, niekonsekwentny i słaby. Wymusza dodatkowe zmiany na nas. Firma powinna już dawno wywalić go na zbity dzbanek. Jednak to dopiero początek historii... Niebawem podzielę się z wami większą ilością ciekawostek na temat firmy GOT oraz tego marnego Inspektorka Mariusza Ż.

@Grzybek i Muchomorek

Portal na którym wypowiadają się byli pracownicy, większość z nich zwolniona nie bez powodu. Chowanie się za różnymi nicami dana osoba myśli że jest anonimowa w sieci .

Lanos1

Jestem od 7lat na osiedlu i nie narzekam administracja jest OK wypłaty na czas albo wczesniej.Inspektor Mariusz Ż.jest bardzo miły sympatyczny jak cos potrzeba to załatwi wszystko o co sie poprosi. Jak sie wykonuje solidnie prace to sie nik nie będzie czepiać. POLECAM WSZYSTKIM FIRME GOT

@Jaguar

Boi się czegokolwiek to inny delikwent o pseudonimie TL. Nic nie chce mu się robić tylko wszystkich zbywa, że to nie on, że nie wie itd. Masakra, a podobno ma w tej śmiesznej firmie stanowisko Dyrektora. Co do Pana MŻ to nawet szkoda się wypowiadać gdyby pracował w jakiejś dużej liczącej sie agencji to nie wytrwał by nawet miesiąca - zresztą poprzednie jego miejsca pracy są do łatwego zweryfikowania a rzeczy których można się dowiedzieć są naprawdę ciekawe. Także odradzam pracę w tejże firmie są naprawdę dużo lepsze miejsca pracy w tej branży.

Basia Nowy wpis

Jak wcześniej widzieliśmy z partnerem ofertę dla ochroniarza to nie było w niej wzmianki o szkoleniach, ale w zasadzie sama w sobie nie była zbyt szczegółowa. Tu ktoś napisał, że na początku są realizowane. A na jakiej umowie i czy są płatne?

Soch Nowy wpis

Firma got jest nie powazna firma obiecują że kogoś zatrudnienia wysyłają na szkolenia a puzniiej zminija zdanie nie polecam tej firmy nikomu

Witam, co w tym roku się dzieje w agencji? Wcześniej pojawiało się sporo opinii i to dość rozbudowanych. Zastanawiam się jakie maja przełożenie na aktualnie oferowane warunki pracy? jako takiej oferty na stronie nie widzę, ale zapraszają kandydatów do podesłania CV. czy jest tu ktoś kto zrobił to w ostatnim czasie i jest zadowolony z warunków oferowanych ochroniarzom?

Interesanci

@Interesanci

To co dostałeś wypłatę i popłynąłeś a teraz masz problem do firmy, pracuję 5 lat i nie mam problemu.

Weronika
@Interesanci

Dlaczego jesteś negatywnie nastawiony do firmy i sądzisz, że powinna zostać skontrolowana? Nie podajesz żadnych argumentów, które poprą Twoje zdanie. Zależy nam na rzetelności komentarzy, dlatego proszę Cię o więcej szczegółów. Jaka jest aktualna sytuacja w firmie?

@Interesanci

Jeżeli masz coś na firmę to ujawni swoje dane A nie piszesz głupoty zakrywajac się śmiesznym pseudonimem

Damian
@Weronika

Ja jak najbardziej polecam. Atmosfera pracy ok. Zarobki nawet, nawet. Czego chcieć więcej?

Uraaaaa
@Stasiek

Ty to chyba zięciunio prezesa, znałem podobną firmę nazywała się podobnie bo Grot Agencja Ochrony i tam taki być cwaniak co to za litr wódki skończył sorbonę, nie pamiętam nazwiska ale jakiś buć z Piaseczyńskiej milicji.

Alek
@Weronika

Skasowali mój wpis, więc napiszę jeszcze raz. Nie odprowadzają składek do ZUS, od nadgodzin. Za ub. rok miałem ok. 800 nadgodzin a na pit. suma zarobków, jak za etat.

Loco

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

@Lanos1

Człowieku co ty bierzesz jakie ok. Stawki dużo niższe niż u konkurencji za taką samą pracę niby polski ład, a Pan (usunięte przez administratora) kantuje jak może - przepisuje godziny, a później niby oddaje komuś ale kwota pomniejszona jest o jego prowizję. Tak samo jak złapię pijanego to też nie zwalnia tylko bierze kasę do ręki według taryfikatora do umowy zlecenie nikomu nie mówi i karawana jedzie dalej. Szkoda tylko tych właścicieli bo jak się obudzą będzie już za późno. :(

@Lanos1

Co za głupoty , pracuje tyle lat w firmie nawet dłużej niż ins. MARIUSZ Ż. Co do alkoholu człowiek ma bzika nie przepuści nikomu . Byłem na paru obiektach gdzie się boją go żeby nie złapał za picie bo go zwalnia i nie chce się dogadać tylko po chamsku jeszcze policję wzywa . Ja osobiście nie mam nic do niego , ale jest wymagający i nie ma z nim dyskusji . U mnie bardzo dobrze z Administratorka się dogaduje , a to nie jest miła kobieta

Jaguar
@Ktoś

Człowiek się boi czego kolwiek , nic nie chce pomóc bo Prezesów się boi . Żeby na kogoś przepisać godziny bo alimenty mam ,nie ma szans bo góra się nie zgodzi . Ciekawe czy prezesi (usunięte przez administratora)ze musi ich o wszystko pytać. Zmieniłem na firmę gdzie pomagają

@Jaguar

Czy OCHRONA GOT ma ściśle ustalone godziny pracy?

ANNA

Pracuje 5 lat i nie mam problemu z nikim.Wszystko ok.

@Grzybek i Muchomorek

Każdy wie gdzie biuro się znajduje . Jeżeli ktoś ma problem , to jechać i rozmawiać z zarządem . W dzisiejszych czasach pisanie komentarzy pod różnymi dziwnymi nazwani nie daje anonimowości w internecie . A była ost głośna sprawa, chyba jakaś duża firma z branży reklamowej za komentarze podała do sądu pracownika , którego policja namierzyła mimo myślenia że można być anonimowym w internecie .

Ryszard

Pan Mariusz Ż obecny jest jedynie przy podpisaniu umowy a potem można dzownic, prosić i nic. Nie polecam, aby sztuka wogóle nie szanują człowieka. Z monitoringu dzwoni jakiś stary (usunięte przez administratora) i dopytuje po 8 razy czy wszystko ok i mówi jakieś głupie żarty. Ludzie nie idźcie tam, szkoda czasu. Wypłaty niby do 20 a dostajecie przed 30. JGOT

@Ryszard

Masz rację, ale to nawet lepiej dla Ciebie, że jest obecny tylko przy podpisaniu umowy, bo gdyby był częściej, to miałbyś tylko gorzej. Nie poznałeś jego najgorszej strony.

Ina

jak pracuje się jako inspektor? W ostatnim czasie widziałam opinie, gdzie ludzie odnosili się co do nich w porządku. A w drugą stronę jak to wygląda? Na jaki zarobek może liczyć taki inspektor i jakie są istotne postanowienia na umowie? Trudno jest się dostać?

Czym w OCHRONA GOT zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Firma GOT jest OK. Wyplaty na czas inspektorzy sa wporzadku

Devil.

Jakie stawki netto daje firma od 2023 roku?

@Devil.

Ale na jakim stanowisku? Ochroniarza? Czy przedstawiciela handlowego, bo widzę na ich stronie że szukają?

Devil.
@Monika

Ochroniarza na osiedlu mieszkaniowym.

@Devil.

czy lokalizacja ma znaczenie? nie płacą każdemu ochroniarzowi tak samo? I tak z ciekawości już skoro podkreślacie lokalizacje, to przy której pracuje się według was najlepiej i dlaczego?

Ktos
@Beata

Najgorzej jest na budowie. Po pierwsze słabe warunki do tego najniższe stawki.

@Ktos

słabość wspomnianych warunków z czego tak naprawdę wynika? była wzmianka na temat bezpieczeństwa na forum, jak mozna się teraz do niego odnieść? co ze sprzętem i materiałami? i atmosfera jaka? parę lat temu pisali, że ok, ciekawa jestem co obecnie na nia wpływa

Danbar58

Pracowalem w GOT 8-9 lat z koorynatorami 0 problemow , wyplaty na czas jak potrzeba to mozna podjechac do biura i daja zaliczke , czasami musialem jechac po swojej zmianie na czyjs obiekt bo pracownik nawalony a potem narzeka ze czesc wylaty poszla w las .

Na jakie benefity można liczyć w OCHRONA GOT?

Qwerty

Chyba na żadne.......

Vulgar

Tylko (usunięte przez administratora) liczy na benefity w ochronie

Porażka coraz gorzej.

@Gość

Pytanie tylko co jeszcze może być gorzej według Ciebie? Coś w pracy niefajnego wynikło?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w OCHRONA GOT?

Stasiek

Tak co roku jeździmy na żagle

Tak, oczywiście. Raz w miesiącu po pensji niektórzy tak się znieczulali, że potem dzwonił koordynator czy bym przypadkiem nie wziął dodatku bo ten czy inny Rysiek czy Bolek są niedysponowani. I wielkie zdziwienie, że nie chce bo mam życie prywatne i dzień wolny.

Krzysztof

Serio to tak wygląda? Sam nie wiem czy to niezbyt dobrze świadczy o firmie czy o pracownikach tej firmy...

Beata

Ale te wyjazdy to już tak prywatnie jak już?

Jan

Nie polecam tej firmy, stawki godzinowe dają takie jakie obowiązują ale przy wypłacie wychodzi 11zł z groszami a na umowie o pracę 2000 trochę to przegięcie, wiem że w firmach ochroniarskich nie płacą kokosów ale ta minimalna powinna być, tym bardziej, że biorą kasę z pefronu bo zatrudniają ludzi z grupą inwalidzką. dlatego ciągle szukają ludzi do pracy, bo mądrzy się nie dają wykorzystywać, odcinka od pensji też nie można się doprosić zbywają jak się da, rzadko kiedy jest tak że ma się stały obiekt tylko ganiają z jednego na drugi. A ci pożal się boże koordynatorzy czy kierowniki od zatrudniania to kręcą, (usunięte przez administratora) mówią co innego a co innego robią.

Lidia
@Jan

No to jak to jest możliwe, że stawki są takie jakie obowiązują, a przy wypłacie jest mniej? Przecież jak to jest na umowie, to można walczyć o swoje, o niepełność wypłaconych pieniędzy...

@Lidia

Wy dalej nie rozumiecie a co weszło od pierwszego stycznia DOBY ŁAD i to wam obniża wynagrodzenie

@Stasiek

A Tobie nie? Bo też widzę, że tu pracujesz? No ale wobec nowego ładu to pretensji do firmy raczej mieć nie można?

@Jan

Pewnie złapali ciebie na spaniu i piciu.Ja pracuje w tej firmie 5 lat i nie narzekam . Poezja wypłacana na czas tyle ile zawiera umowa.Ile godzin przepracuję za tyle mam zapłacone.Koordynatorzy pomocni.Jak ktoś wykonuje swoje obowiązki to nikt nikogo się nie czepia.Panie z administracji też pomocne.

@Stasiek

Tak tylko powinienes dostac pit i wyrownanie po nowym roku Czy tam nie ma pitu ?

@Tomek

Skoro nie dostał to może nie?

Radwan

Witam, może banalne pytanie ale jaką macie stawkę godzinową bo powiem szczerze coś mi się nie zgadza. Z góry dziekuje za informacje

Krzysztof
@Radwan

Co ci się nie zgadza? Dostałeś wypłatę i kasa ci nie pasuje? Z tym powinieneś do księgowości uderzyć wtedy ci wszystko wytłumaczą:)

Artur

Witam pracowałem w firmie got ochrona na osiedlu mieszkaniowym nie polecam nie wyplacają wynagrodzenia same wulgaryzmy moimi znajomi co pracowali że mną też zostali tak samo potraktowanie. Koordynatorzy twierdzą że kara w wysokości 2500 kary jest przewidziana za wyjście do sklepu

kużma
@Artur

Kolejny pracownik od wypłaty do wypłaty a mądry.

Weronika
@kużma

Czyli jak jest Twoim zdaniem w Ochronie Got? Chętnie dowiedziałabym się jak to wygląda z Twojej perspektywy. Napisz też proszę, na jakie zarobki można liczyć.

Qwerty
@Artur

Nie wszystkich pracowników równo traktują, niektórym wolno wszystko bez zadnej odpowiedzialności, a niektórzy już nie mogą....

Kufel
@Weronika

Można liczyć na słabe zarobki i wypłatę w dwóch ratach

Zostaw merytoryczną opinię o OCHRONA GOT - Warszawa

• Jak się pracuje w OCHRONA GOT?

Zobacz opinie na temat firmy OCHRONA GOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OCHRONA GOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OCHRONA GOT?

Kandydaci do pracy w OCHRONA GOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OCHRONA GOT
2.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Erazma Ciołka 13 lok. 1
    01-445 Warszawa