Opinie o loombard.pl - Loombard.pl Sp z o.o. Sp. K. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Leto

Ile wam płacą janusze za nadgodziny, zastępstwa? Zastanawiam się gdzie są granice pazerności. Ktos podpowie?

slasklomb
@Leto

na slasku daja 130, chyba ze dojeżdżasz gdzies dalej 160...

dede
@slasklomb

Ja też Śląsk, za dniówkę nadgodzin dostaję 200 zł.

Leto
@Leto

Moj wielmożny władca płaci aż całe 11.11zl za godzinę. Chwala mu za to.

Marzenka

Praca jest fantastyczna, jak chce Ci się pracować zarabiasz lepiej i chyba nie trzeba tu mówić, że jest to fantastyczna motywacja do pracy! Kierownictwo i ogólnie ludzie w firmie są w większości bardzo w porządku. Ogólnie nie zamieniłabym pracy na żadną inną :)

@Marzenka

Ciekawe dlaczego wszystkie pozytywne opinie zostały dodane tego samego dnia, szefostwo chyba nie ma pracowników :) Kto by chciał pracować w tak niewdzięcznej i okradającej ludzi firmie !

Bobek
@Marzenka

Przestan już to nie 1 kwietnia.... Tragedia właśnie mój punkt zamknęli bo się okazało się kierownictwo nie działało legalnie plus paserstwo. Jeden wielki bałagan i (usunięte przez administratora) Szkoda... Ale wszyscy robili walki pracownicy na kierownikach kierownicy na zarządzie a zarząd na brylantowej brylantowa na Jacku nawet jego własny syn... Tam wszystko było pół legalnie z tym że z naciskiem na tę mniejsze pół. Teraz po sądach mnie ciagaja. Ogólnie jacek czyli właściciel będzie siedział plus zmieniło się prawo na opadatkowanie spółki komandytowej podwójne zaraz wszystko się zamknie

Albertino

Inspektor Nowy wpis 05.01.2021 13:11 @Maciej Zdecydowanie nieprawdą. Nawet znam człowieka który napisał ta opinię pod przymusem. Zero szkolenia kierownicy nie dostają wynagrodzenia, pracownicy również od kilku miesięcy. Lombardy w dobie covidu przynoszą starty. Do tego problem ponieważ we Wrocławiu w zły sposób oraz nielegalny prowadzone były spółki o czym poinformowali klienci i pracownicy. Wiele lokali zamknięto lub mają ograniczony czas pracy. Kolejne są zamykane. Do tego pasterstwo oraz sprzedaż wadliwych produktów. Dajcie spokój od września nie wyplacaja wynagrodzen a sprawy toczą się w sądach i prokuraturze. Odradzam zwłaszcza młodym. Praca nieuczciwa, mało ambitna słabo płatna do tego w znacznej części nielegalna.

Maciej

Cześć Szkoda mi tych ludzi co się zawiedli na spółce Loombard. Mam wrażenie, jakby to była wina samych kierowników (w innych miastach). Tutaj we Wrocławiu, kierownictwo- nie mówię tutaj o jednej osobie, mam na myśli całą brygadę! Każda z nich, trzyma ręce na wodzy. Bywają malutkie pomyłki, ale to nie dotyczy ani pracownika ani klienta! Dbają o wszystko, dosłownie. I chciałbym zaznaczyć, że nie wchodzą na głowę, musisz wiedzieć, co masz w pracy robić. Ba! Na początku mówią to cały czas, tylko i wyłącznie dla Twojego dobra! Musisz nabrać doświadczenia. Każdy traktowany jest tak samo. Jeżeli się starasz, to jest to docenione, widać każde Twoje poczynania. A jeżeli się zastanawiasz nad tym, co jeśli posiedzisz sobie dwa dni i będziesz oglądał swój ulubiony serial. Spokojnie, nic się nie stanie. Ważne tylko, żeby to nadrobić aha i nie mówię o rozmiarze punktu. Na każdym możesz odpocząć! Jakie sugestie w takim razie? Szkolenie kierowników- jak się zachowywać wobec pracowników, dużo sesji motywacyjnych. Jak zmotywować pracownika aby pracował i uzyskał dobre wyniki? Przecież on (pracownik punktu) pracuję też na kierownika, prawda? Współczuję naprawdę innym miastom. Praca jest godna polecenia, poważnie. Nie miałem lepszej pracy w życiu, można się tyle nauczyć... Gdybym miał oceniać w skali dałbym 10/10. Pamiętaj, musisz się dobrze nastawić! Możesz dużo zarobić, to zależy tylko od Ciebie!

Inspektor
@Maciej

Rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Problemy pojawiły się w momencie, kiedy przyszło pracodawcy oddzwonić do mnie w celu potwierdzenia naszych wcześniejszych ustaleń. Najpierw musiałam sama zadzwonić, później się okazało, że szanowni państwo dadzą znać w ciągu kilku dni. Tak oczywiście się nie stało, po czym nagłe olśnienie i dostaje telefon z propozycją rozpoczęcia pracy. Uwaga to nie koniec, gdyż niecałe 24h później dostaje telefon, że muszą mi podziękować, iż zmieniły się okoliczności w firmie XD. Kompletny brak poszanowania człowieka. Ta sytuacja pokazała, że albo sami nie wiedzą co się w firmie dzieje, albo pracują tam po prostu niekompetentni ludzie. Nie polecam

Doświadczenie, edukacja, dyspozycyjność

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Pan Pracownik energia 2000 :D

Witam Wszystkich!! Opinie O pracy jak o samej Firmie są faktycznie różnie, niektóre naprawdę ścisłe w śród pracowników ale zadajmy sobie pytanie ''Po co tu jesteśmy" i "Dla kogo tu jesteśmy" . Moim zdaniem jesteśmy tu dla siebie. Po co? Po to aby urozmaicać sobie zainteresowania i organizacje pracy. Ja się tu zatrudniłem ze względów takich jak: 1) Dobra atmosfera w Pracy 2) Wykreowanie sobie dobrych zarobków względem swojej pracy 3) Uprzejmość, zaangażowanie indywidualne, zrozumienie błędów pracownika związane z pracą, Przez Kierowników / kierownictwo 4) Podniesienie kwalifikacji przez różnego rodzaju szkolenia 5) Podniesienie własnej wiedzy na temat różnorodnego sprzętu 6) Wygodne i sprawiedliwe godziny pracy 7) Pracy z klientem / Komunikacja/ podejście indywidualne do klienta. Co daje bardzo dobre rokowania na przyszłość bo będziemy już z tym obeznani i nie będzie orzecha którego byśmy nie zgryźli (jesli chodzi o utrudnienia współpracy klienta) I tak można wymieniać i wymieniać Więc Moim zdaniem Ta Praca dla osób którzy szukają czegoś ciekawego chcą pracować w naprawdę miłym zespole (nieraz) i przy tym nauczyć się dużo nowych rzeczy i chce wybić się w jakikolwiek sposób na tle naszej firmy ta praca jest właśnie dla niego. Pozdrawiam. Pan pracownik energia 2000 :)

Olo

A zapłaciłeś z własnej kieszeni za to szkolenie? ;)

Aka

Pracuje od kilku miesięcy miła atmosfera z moją współpracowniczką. Kierownik mega w porządku, zawsze można się dogadać, zawsze pod telefonem w razie potrzeby. Szkolenia co prawda są cało dniowe i ciężko zapamiętać wszystko ale później każdy Ci pomoże jeśli czegoś nie wiesz, więc nie trzeba się martwić. Ja osobiście polecam ????

Strona

Witam, wie ktoś dlaczego strona lombardowa jest w żałobnych kolorach?

Młody G

Nie wiem skąd tyle negatywny opini umiesz sie dogadac, loombard sie kreci, starasz sie=zarabiasz dobrze. zawsze mozna iśc na zastęsptwa jesli brakuje ci pieniedzy lub dogadac sie z kierowniczka o zaliczke. Kierowniczki zawsze są pod telefonem pomogą we wszystkim. Polecam z całego serca tą prace

Witam ! Zanim poszłam na rozmowę kwalifikacyjną przeczytałam większość opinii tutaj, na szczęście jestem osobą , która woli się sama przekonać jak jest faktycznie niż wierzyć innym (a wierzcie mi , nawet z mojego prywatnego środowiska mi odradzali pracy tutaj) . Czytając wpisy można by stwierdzić , że pracuję dla mafii znęcającej się nad pracownikami i mam wrażenie że ludzie piszący te opinie wrzucają wszystkie punkty Loombaru do jednego wora nie biorąc pod uwagę , że to są różne spółki i różni właściciele. Jeśli ktoś faktycznie tak źle trafił to współczuję. Ja trafiłam na mały punkt i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy mimo wielkiej odpowiedzialności jaka ciąży na pracowniku. Możliwość poznania tego "świata" od podszewki jest fascynująca. Każdy ma swoje za uszami i to też widzę więc nie jest tak że patrzę na wszystko przez różowe okulary ale według mnie jest więcej plusów niż minusów. Odnośnie kadry kierowniczej, poznałam niewiele osób z tej " półki" w firmie ale nie mam do nich żadnych zastrzeżeń , to co potrzeba załatwić to jest załatwione, jeśli jest potrzebna pomoc też zawsze można liczyć. Także moja opinia jest jak najbardziej pozytywna i radzę każdemu żeby nie wierzył plotkom tylko poszedł za własnym rozumem i ,a nóż uda mu się trafić pod takie skrzydła pod jakie ja trafiłam. Pozdrawiam Was cieplutko, pracownik.

Jestem pracownikiem jednego z punktów i czytając opinie tutaj zamieszczone, niedowierzam, że pracujemy w jednej firmie. Jest to moim zdaniem bardzo dobra praca. Oczywiście nie dla każdego, ale dla młodych ludzi idealna. Pracuje w firmie od 3 lat i pensja ciągle rośnie. Nigdy nie miałem wypisanej żadnej zaliczki. Zawsze wszystko da się wyjaśnić z kierownikiem. Przeróżne dodatki premiowe, multisport a najważniejsze to wolny czas gdy wykonam wszystkie obowiązki - to jedne z plusów z pracy w tej firmie. Gdy wystawisz wszystkie aukcje - nie zostanie Ci nic z codziennych obowiązków(oprócz obsługi klienta) to można się pouczyć, przeglądać internet czy obejrzeć netflix'a i nikt nie robi o to żadnego problemu. Zdarzają się oczywiście popełniane przeze mnie błędy w tej pracy - co jest normalnym czynnikiem ludzkim - ale zrozumienie kierownictwa jest bardzo duże i starają się aby nikt nie był stratny :) Na tą chwilę pensja netto to 3500-4000zł :) Oczywiście można brać zastępstwa dodatkowo płatne 200/300zł za dzień więc to nie problem aby wyciągnąć 5000 netto dodając sobie troszkę więcej dni pracy :) Taka praca za tą płacę jest jak najbardziej okej.

JakosTak

Od siebie mogę tylko polecić :) Nie wiem jak w innych miastach to wygląda, ale we wrocławiu wszystko ok.

@Alpaka a powiesz coś o jakichś dodatkach do pensji, czy istnieją takowe?

żubr

Ja nie wiem co niektórzy pracownicy robią, że dostają tak małe pensje. Żeby dostawać takie pieniądze to trzeba cały dzień siedzieć i nic nie robić. Osoba która chce tu zarobić musi wykonywać swoje obowiązki. I to sumiennie. A ciężka praca - popłaca. Sam pracuję w mieście wojewódzkim i minimum 4000zł na rękę co miesiąc bez żadnego ale. Rozumiem tych co pracują w małych punktach w małych miastach. Tam rzeczywiście może być problem z uzyskaniem satysfakcjonującej pensji. Mało towaru albo towar złej jakości na Ciebie nie zarobi. Co do relacji z przełożonymi to trzeba trafić. Niestety ludzie są różni i można trafić na totalnego dupka ale znam osobiście paru kierowników do rany przyłóż. Podobnie z drugim pracownikiem na punkcie, też zależy na kogo trafimy. Ale jak się dogadacie i dotrzecie to praca sprawia frajdę i przyjemność.

Kilka lat

Kilka lat w tej firmie, świadectwo pracy bez wpisu wszystkich obowiązków które się wykonywalo. Zapytacie co tak długo? Sytuacja którą nie pozwalała na ryzyko utraty pracy choć na chwilę bo chora żona i dwójka dzieci jeść coś musi. Niestety płacą mniej niż żabka. Odpowiedzialność materialna ale każą Ci przyjmować śmieci bo to stały klient ale jak nie wybierze towaru za który zawsze mu przepłacano TY ZA TO ZAPLACISZ Z WLASNEJ PENSJI. Widać, wypowiedzi tu kierownikow.. to nie jest stała praca, takich osób które długo pracują można policzyć na jednej ręce... reszta rotuje co chwilę ktoś inny.

Gajosek

Już pomijając sam fakt, że jest to typowa lichwa to również sprzedawanie kradzionych sprzętów i biżuterii NIE jest ok. Dodatkowo brak szkoleń, brak BHP, brak apteczki na punkcie. O kierownictwie nie ma nawet co mówić. Nie polecam.

wert

Pracuje tu 8 lat i nie polecam nikomu, robię to tylko dla kasy bo punkt jest bdb.

byly19872

W Firmie szefostwo sprawujace nadzor nad lokacjami m.in. w legnicy lub jaworze nieprofesjonalnie odnosi się do pracowników i wkracza w prywatne sfery ich życia. Dla firmy loombard obce jest tez podstawowe poszanowanie pracowników oraz przepisy rodo. Praca po 200h w miesiącu za najniższą krajową dla szefostwa jest wielką szansą lub zbawieniem dla kandydatów na to stanowisko co czyni ich w ich mniemaniu dobrodusznym aniołem. Firmy loombard nie można traktować poważnie jeśli mówimy o dłuzszej współpracy zawodowej dlatego też roszady i braki kadrowe na stanowisku punktu obslugi są na porzadku dziennym.

Nie polecam pracy w tej firmie. - na umowie najniższa i taka też na konto, reszta płacona pod stołem, - premia jest ale nikt tak naprawdę nie wie jak jest liczona - widzimisię kierownika ile da, lizod.py dostają oczywiście więcej, chociaż zakres zadań każdy pracownik ma taki sam, - praca po 13 godzin, godzina przerwy w grafiku to wielka ściema, podrabiane karty pracy - kierownicy niekompetentni, w firmie spychologia, nie można uzyskać informacji, - kierownicy każą kupować towar pochodzący z kradzieży, zwykła paserka, byle na tym zarobić Jeśli nie musisz- nie idź tam do pracy

Gliwice unikać

Nie polecam Chcą żeby sie pracowało na czarno nie można doprosić sie umowy. Człowiek jest jak przedmiot nie ten to inny dlatego jest taka rotacja a ogłoszenia ciągle wiszą. Kierownicy nie nadają sie na kierowników. Nikt nic nie wie i wieczne humorki tragedia

marcin

Witam, poszukuję informacji na temat pracy w lombardzie, mam ofertę pracy i chciałbym spróbować, chętnie porozmawiałbym z praktykami. Proszę o odpowiedź.

Tytus
@marcin

Słuchaj poszukaj pracy jeszcze kilka dni. Pracowałem prawie 10 miesięcy najgorsza praca jaka miałem w życiu a mam 31 lat i pracuje już od 18. Nie wchodzę te (usunięte przez administratora) bo więcej stracisz niż zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.