Advantage

Advantage

Opinie o Advantage

Joanna

@anonymous mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, tak aby reszta użytkowników mogła skorzystać z Twojej opinii? Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami w sposób obiektywny i merytoryczny. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

anonymous

Mi sie podoba praca

Joanna

Jak wygląda kwestia zarobków i benefitów pozapłacowych u pracodawcy Advantage? Czy firma zapewnia dostęp do szkoleń, ścieżek rozwoju? Na stronie internetowej można wypełnić formularz kontaktowy w sprawie rekrutacji http://advantage.edu.pl/praca Dzielmy się swoją wiedzą na temat tej firmy.

Zostaw opinię o Advantage - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advantage