Opinie o Seaking Poland ltd w Czarnków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Seaking Poland ltd. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seaking Poland ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seaking Poland ltd w Czarnków

lilia

I o waszej głupocie "pracowniku" i "obserwatorze".

Brawo obserwatorze,masz racje,niektóre wypowiedzi(szczególnie to obrażanie innych)świadczy o tych którzy to piszą.żal takich ludzi ponieważ wniosek z tego taki że mają jakieś zaburzenia psychiczne,lub bardzo złą sytuację rodzinną.O tym co napisał kolega obserwator mówi się już głośno,nikt by nie chciał u nas pracowac i to nie ze względu na sytuację która ma miejsce,ale ze względu na \'\'ludzi\'\'którzy u nas pracują.Swiadczy to nie o firmie ale o was.

obserwator

Znam Waszą firmę z opowieści znajomych (pracowników seakingu) i z zaciekawieniem czytam to forum...i szczerze napiszę, że strasznie niski reprezentujecie sobą poziom. Praca, to praca. Nigdzie nie jest sprawiedliwie ale to co niektórzy piszą świadczy tylko o ich braku kultury. Zacznijcie najpierw pracować nad sobą, bo tak jak piszecie to w każdej innej firmie będzie Wam źle. Powodzenia!

........

WSZYSTKO BARDZO TRAFNIE POWIEDZIANE DYREKTOR ZNOWUSZ ZACZYNA SWOJE PSYCHOLOGICZNE ZAGRYWKI I PRÓBUJE PRZEROBIĆ LUDZI NAIWNYCH I ŁATWOWIERNYCH

Spawacz

Według mnie rekrutacja przebiegała prawidłowo. Byłem już na rekrutacjach w innych firmach i w Seakingu niczym nie odbiegała od poprzednich. Musiałem okazać się uprawnieniami.

Nie pamiętam, aby zadawano mi dziwne pytania.

Ktosik

Debilizm , niekompetencja , cwaniactwo , [usunięte przez moderatora],przekupstwo,[usunięte przez moderatora] nieznajomość zaangażowania w prace swoich podwładnych a co za tym idzie błędne ocenianie swoich pracowników , samouwielbienie oraz rozumowanie na etapie rozwoju przeczkolaka itp. oto szefostwo firmy .Pozdrawiam i życze przyjemnej pracy heh

Zobaczcie co to za czasy,dziś już nikt nie może byc pewny pracy.strach myślec o przyszłości naszych dzieci w tym naszym''kochanym''kraju:(

................

NO I SIĘ ZACZEŁO ZWALNIAJĄ 60 OSÓB RESZTA NA 80% PROCENT DO KWIETNIA

pracownik innej firmy

Kolego ''japan''tak jak piszesz jest niestety w każdej firmie,chodzi mi o to że zwyczajnie te kobiety które u was pracują są obrażane,u nas tego nie ma,a u was pewnie każdy fajnie z nimi w pracy rozmawia a tu je obraża,to jest nie w porządku.To jest chore co się teraz dzieje,dziś pracujesz,jutro już nie,zakładaj teraz rodzine jak nie jesteś pewny jutra.A może te zwolnienia u was to plotka.

japan

Oczywiscie ze kobiety chca tak samo pracowac jak kazdy,ale nie oto chodzi.Chodzi o to że,dośwadczonych pracowników maja zwolnic,a zostawiają(nie tylko facetów ale i rowniez kobiety)które trzesą sie na widok przełożonego,donoszą na innych.W szczególności na tzw.[usunięte przez moderatora]Tam przełozonemu pasuja osoby które portkami trzesą bo są slabe psychicznie jak on sam. Cieszy sie ze ktos boi sie jego.Tam to są dopiero lewizny.Gdzie sie nie obejrzysz to majstrem zostala osoba ktora jest konfidentem.Kazdy choc potrafi wiecej niz konfident i ma swoje zdanie sie nie liczy bo sie go przełozony zwyczajnie boi.Osoby słabe psychicznie cec (usunięte przez administratora) e pszede wszystkim:niska samoocena,zachowanie aspołeczne,małomównośc i tajemniczośc,nieumiejętność wyronienia się np. jak ktoś Cię naskakuje itp..Bardzo to pasuje do pewnego przełożnego.Tam nigdy pracownicy nie bedą oceniani sprawiedliwie,bo tacy ludzie wybierają sobie słabszych od siebie.I przez takie ocenianie ludzi pan[usunięte przez moderatora]pozbawia zakład dobrych pracowników.Wd...opowłazy i wazeliniarze rzadza w tym zakładzie!!!!

pracownik innej firmy

Jestem w szoku czytając to co piszecie.Wiecie gdzie jest największy problem?w tym że doskakujecie sobie do gardeł zamiast trzymac się razem.Obrażacie te kobiety jakby wam jakąś krzywdę robiły!chcą tak samo pracowac jak wy,mają rodziny,u nas też pracują kobiety i nikt ich nie obraża,wniosek z tego taki że pracuja u was same beszczelne c (usunięte przez administratora) y.Nikomu nie życzę zwolnienia,ale ludzie opamiętajcie się!wejdźcie na strony innych firm,nigdzie tak ludzie nie obrażają się wzajemnie tak jak u was!U nas też nie zapowiada się ciekawie jeżeli chodzi o pracę i piszemy o tym na forum,ale nie obrażamy siebie!!!

kora

Księża robią to z dziećmi, politycy z asystentkami pracodawcy z pracownikami... oto Polska właśnie wszędzie układy. Tacy jesteśmy. Ale Czarnków to dziura z rozplewionym wiejskim polactwem. WSTYD

kolo

Do "pracownika": Bredzisz. Wywalą tych którzy dobrze i sumiennie pracowali. Panie też wyrzucą(chociaż fakt faktem niektóre nic nie umieją i powinny dawno już nie pracować) ale oczywiście te które się[usunięte przez moderatora] i nie tylko, zostaną. Ten zakład dawno już sięgnął dna ale teraz to już coś o wiele poniżej.

@@@@@

słyszałem że przyjmują do pracy w \'\'kindze\'\' i optimecie\'\'w\'\'dorze\'\'chyba też.czas zacząc składac papiery.

Podobno tak.Brawo dla dyrektora który w końcu się zabrał za tych cwaniaczków co mają umowy na stałe i czuli się nie do ruszenia,teraz trzęsą tyłkami tak jak ci co im się kończą umowy.I jeszcze te ich teksty \'\'może jak się coś ruszy to was przyjmą za jakiś czas\'\'Witamy na pokładzie.

XXX

Wiadomość dla gościa ktory kiedys napisał ze bedzie przyjmował do pracy, a oferte zamiesci na tym forum.ZWALNIAJA 50 OSÓB!!!

M

młody - 2012-04-12 17:51:13 No to się rozstaniemy.Ile można dac się robic w ciula.Nie daj się robić w ciula, weź się zajmij pracą a nie użalaniem. Jeżeli potrafisz coś zrobić to znajdzesz prace bez problemu.

młody

No to się rozstaniemy.Ile można dac się robic w ciula.

młody

(usunięte przez administratora) e się skończy w sierpniu,większośc już się nie da dymac jak będą chcieli dawac umowy przez agencje pracy,tak teraz mówią i napewno połowa tak zrobi.I znowu odejdzie duża częśc dobrych pracowników.A napewno ci młodzi którzy mają szanse na pracę.

A słyszeliście że w sierpniu znowu będą przedłużane umowy przez agencje?ciekawe ilu z tych co teraz mówi że się wtedy zwolni naprawdę to zrobi.Taka umowa pokazuje za jakie zera ma się pracowników.

ANTONIO

Apropo opini na co komu to potrzebne tak góra juz zadecydowała kto i ile O ILE DOSTANIE.Kryteria oceniania są tak smormułowane aby nikt za wysoko nie sięgnoł. Mają nas za papudraków czy co sam już niewiem co o tym myśleć.Opinie na temat oceniania każdy sam sobie wystawic jedni liczą na duzo drugich to w....li poczekajmy! Zobaczymy jak nas ocenią.

Zostaw merytoryczną opinię o Seaking Poland ltd - Czarnków

• Jak się pracuje w Seaking Poland ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Seaking Poland ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seaking Poland ltd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seaking Poland ltd?

Kandydaci do pracy w Seaking Poland ltd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seaking Poland ltd