Opinie o Seaking Poland ltd w Czarnków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Seaking Poland ltd. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seaking Poland ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seaking Poland ltd w Czarnków

czarnkowianin

po przeczytaniu tych wypocin wole nie ryzykowac !!!

Ex-punk

Konstruktorów (chociaż ta praca ma się nijak do konstruktora) w tej firmie traktuje się jak szmaty, byle mistrz lub byle brygadzista może dział publicznie zgnoić a kierownictwo (zakompleksiony punk) się z tym zgadza. Panowie i panie inż. NIE DAJCIE SIĘ są firmy i ludzie którzy będą Was traktować poważnie

Carlo
@Ex-punk

Lider co myśli że pozjadał wszystkie rozumy - a tak naprawdę zjadł swój bo go nie ma

Kierowca
@Carlo

Firma ok ludzie swinie wchodzac do firmy to wchodzisz jak do chlewa... Czuc zapach swin jeden drogiego pod@#$&pier@#$&dala o byle co... Wyzysk za marne grosze premie obiecane premi brak... I wieczny monitoring i wyliczanie czasu wykonanej pracy szybciej szybciej szybciej.... ???? Polecam firme....

Tomaszek
@Kierowca

Ada to nie wypada.....

Emi
@Ex-punk

Co tu się dzieje? Naprawde jest az tak zle?

Minaj

Jeśli chcecie gonić abdurd za absurdem to polecam.

Tomasz

Gdyby firma była zła to na forum nie byłoby przerw we wpisać tak długich.

Spawacz

Według mnie rekrutacja przebiegała prawidłowo. Byłem już na rekrutacjach w innych firmach i w Seakingu niczym nie odbiegała od poprzednich. Musiałem okazać się uprawnieniami.

Nie pamiętam, aby zadawano mi dziwne pytania.

Igor

Idealnych firm nie ma ale z pewnością nie jest tak jak niektóre osoby piszą próbując przedstawić firmę w bardzo złym świetle!!

@Igor

Igor... Idealnej nie ma na pewno. Przedstawiać w złym świetle? Gościu takie są realia...

Aaa

Witam. Czy może ktoś napisać jaka atmosfera panuje w tej firmie? Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji. Pozdrawiam

Czarnkow

Seaking to była kiedyś dobra firma. Teraz to jest już same dno ratują się jakimiś hindusami, nie doceniają pracowników marnie płacą, dają zarabiać tylko kooperacji. A dyrektor SS hamuje wszystko co tylko może żeby tylko nie polepszyć pracownikowi. Wymagają ciągłych nadgodzin a tu nawet premii brak...

Ilona

Bardzo mało opinii na temat pracy w firmie Seaking pojawia się w ostatnim czasie. Firma natomiast z tego co widzę, to poszukuje pracowników. Oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy w zakładce "Oferty pracy". Tutaj link do strony - http://seaking.com.pl/ Według informacji na stronie internetowej, to firma również oferuje swoim pracownikom wiele benefitów. Chciałabym w związku z tym spytać się pracowników, czy te wszystkie benefity są dostępne dla każdego pracownika? Ponadto, czy pracownik może na nie liczyć od samego początku swojej pracy w tej firmie? Zachęcam wszystkich do wypowiedzi.

Zastanawiająca jest ta cisza na forum

seaking

Chciałbym odnieść się do pikniku zakładowego . Było ogólnie ok telebim zamki konkursy jedzenie napoje było fajnie . Nas jako pracowników zaproszono z rodzinami ( no prawie bo wytłuszczonym drukiem napisano dzieci do 14 roku )smutne ale to nie przeszkodziło mistrzowi Andrzejowi G. zabrać na piknik zięciów z rodzinami ( może nie widział takiej listy ) i to jest dopiero smutne i żenujące .

Pedro

Czy dobra praca jest tym powodem, że przestaliście pisać na forum?

Pou

Firma wymaga od ludzi, natmiast szkoda ze ludzie nie wymagaja badz boja sie wymagac od firmy np. Wiekszych plac etc. Moim zdaniem w firmie nie jest zle ale byloby duzo lepiej gdyby przestaly wtracac sie zwiazki I starzy pracownicy nie gasili zapalu mlodych, gdyz teraz jako juz byly pracownik bylem swiadkiem wrecz skandalicznego odnoszenia sie do nowych/mlodych pracownikow.

GniewOceanow

Brak słów na to co się tam dzieje. 30 stopni na hali a Ty nie możesz nawet rękawów podwinąć, bo od razu jakiś inteligent przylatuje i stęka. Atmosfera napięta, pieniądze marne. Odradzam z całego serca.

sido

Po prostu t r a g e d i a ! Zarobki denne, wegetacja, wszędzie inwigilacja ! zakazy i nakazy ! kamery ! przerwa 15 min . wyścig szczurów wśród młodocianych pracowników - cwaniaczków. Niestety są zbyt głupi żeby zrozumieć że działa to na ich nie korzyść. zarobki w resorcie kierowniczym średnio 4 tys, wybrani 6-7 tyś. reszta , przepraszam, hołoty 2 i trochę ponad. Dyrekcja rodem z Piły komunistycznej ...całość klimatu oddaje znakomicie utwór pt: Piła tango. Panie zlituj się nad pracownikiem obozu pracy Seaking! i daj mu nową szansę wyrwania się z tego bagna !

Piła City
@sido

rozumiem ze Ty robisza za 2 i troche ponad?

m.m

hej czy wy ludzie wiecie co w tej firmie się dzieje ... doszły mnie słuchy że jeden z wielu lizusów pana S. został brygadzistą z prawdziwego zdarzenia.. mowa tu o brygadziście ze szlifierni u (usunięte przez administratora) gdzie taki PAJAC na takie stanowisko .. więcej go nie ma we firmie niż jest a jak już jest to pod biurkiem (usunięte przez administratora) .A mania wyższości go samego przerasta .. myśli że ludzie będą mu się kłaniać ... (usunięte przez administratora)się kłaniać nikt nie będzie...

były pracownik..

co to za strona . Ludzie piszą prawdę na temat ludzi w tej firmie a jakiś pajac to usuwa ... niech ludzie poznają prawdę na temat tej firmy i lizusów którzy w niej pracują ...

kulfon

Miętki hr

bolsiusa

Przyłaczam się do pytania! Pewnie kolejny z byłych agentów Philipsa Teraz nalezacy do nietykalnej sitwy dyrektora.

aaa

Również firmy nie polecam !!!!!!!!!!!!

Santi

Dzieje się coraz gorzej od kiedy przyjmuja baranów z Philipsa - kolesi dyrektora. Próbóją zarządzać firmą ale totalnie nie znają się na robocie. Masowo tworzą instrukcje, procedury, samograje, wykresy, bzdury, audyty i inne klitusie-bajdusie. Cyrk! Absurd goni absurd. Robi sie coraz gorzej, jakość spada i ludzie sa niezadowoleni. Seaking tonie! SOS!

hihi

niech szukają jeleni, pozwalniali a teraz beczą jak kozy,hihi

krono

Kiedyś to była dobra firma. Teraz jak ludzie słyszą o robocie w Seaking, to machają reką. Dyrektorek wymyślił promocję. Za złapanie i przyprowadenie pracownika dostajesz 500zeta. jesli wytrzyma w robocie 3 miechy kolejne 500zeta. Potem pewnie rzuci robotę, bo w okolicznych, garażowych firmach dostanie 300 zeta więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Seaking Poland ltd - Czarnków

• Jak się pracuje w Seaking Poland ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Seaking Poland ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seaking Poland ltd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seaking Poland ltd?

Kandydaci do pracy w Seaking Poland ltd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seaking Poland ltd