Opinie o Seaking Poland ltd w Czarnków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Seaking Poland ltd. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seaking Poland ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seaking Poland ltd w Czarnków

OBIEKTYWNY

sby ciekawe kim ty ośle jesteś. Przez właśnie takich jak ty związki nie mogą funkcjonować jak się należy. Między ludzmi musi być jedność a tu jak zwykle wszyscy się powypisywali bo sie cykali dyrektora. Gdyby nie związki miałbyś jeszcze gorzej niż masz (chociaż tacy jak ty w sk mają przywileje). Trzeba być debilem żeby nie zauważyć zmian jakie nastąpiły po podupadnięciu siły związków. Usuńcie je całkiem to będziecie niewolnikami!

dd

ty sby propaganda sb była za komuny gdyby nie zwiazki nie byłoby słynnej podwyżki w 2008 kiedy to w obawie przed kara za strajk takie cepy jak ty i taki jeden Zeniu w '' szafach'' się chowali.

sby
@dd

ty dd! Sam się, cieciu w szafie chowałeś jak szczur! Faktem jest, że związki działają na szkodę pracownika. Ich ostatnie poczynania dobitnie o tym świadczą - nic, tylko spory zbiorowe i robienie gnoju na zakładzie.

sby

Seaking to przyzwoity pracodawca. Było by lepiej gdyby znikneli w diabły sabotażyści ze związków. Ciągle im coś nie pasuje i wchodzą w spory. Na wielkanoc nie było dodatków, a teraz o kasie za "wczasach pod gruszą" też można zapomnieć :( Liczą się własne interesy związkowców.

Jak w obozie w Oświęcimiu, tyle że tam jakby mogli to by uciekli a w tym syfie wszyscy się trzymają jak tonący brzytwy. Nie pojmuję o co chodzi. Może mnie ktoś oświeci???

Spawacz

Według mnie rekrutacja przebiegała prawidłowo. Byłem już na rekrutacjach w innych firmach i w Seakingu niczym nie odbiegała od poprzednich. Musiałem okazać się uprawnieniami.

Nie pamiętam, aby zadawano mi dziwne pytania.

lol

Aby mieć kontrolę nad tym co pracownik robi w czasie spędzonym poza statkiem ( w czasie urlopu lub w czasie pobytu w porcie) większość kompanii decyduje się na okresowe testy alkoholowo-narkotykowe. Testy przeprowadza się przed rozpoczęciem kontraktu lub/oraz wyrywkowo w czasie pobytu statku w porcie. Test wykonuje się na podstawie analizy składu moczu i jest prosty i bezbolesny. Test wykaże nadużycie alkoholu w dniach poprzedzających test a także alkoholizm pracownika. Wykaże także spożywanie narkotyków przez pracownika, nawet jeżeli narkotyki brane były 3 miesiące przed testem. Dodatni wynik na tym teście skutkuje natychmiastowym rowiązaniem umowy o prace i repatryjacją.

ktoś z zewnątrz

Hahaha,ale się naśmiałem,prawdziwą "żone" raczej by zabolało to że ktoś źle napisał o jej mężu a nie to że go ktoś broni,ale wy ludzie jesteście tępi,żal mi tej firmy że ma takich pustych pracowników to świadczy tylko o was a nie o firmie.

żona

odczep się od mojego męża i tak go nie broń ,bo bedziesz miała ze mna do czynienia, zaboli cie drugi paluszek

ktoś z kształtowania

Moim zdaniem kolega z kształtowania jest bardzo dobrym brygadzistom a denerwuje się jak ktoś mu się wtrynia w produkcje i próbuje rządzić mu na dziale i kogoś to zabolało.Nie pracujesz tu to nie osądzaj!Zna się na robocie a do tego jest uczynny jak ktoś potrzebuje pomocy.Co do nadgodzin co za bzdury wypisujesz "emu"!W obrażaniu innych jesteście mistrzami!W żadnym zakładzie tego nie ma co u nas!

emu

mnie wkurza brygadzista z kształtowania , jest arogancki butny , chamski ,nie wspólpracuje z żadnym z brygadzistów z innych działow , jest zazdrosny o nadgodziny , jesli pracuje inny dzial , nie chce nawet rozmawiac , odzywać sie , wspólpracować , zasłania sie procedurami , nie odzywa sie do pracowników z drugiej zmiany , bo oni pracują a on nie ,jego opryskliwość zadziwia jego wspołpracowników ,wszystko tak jakby robil łaskę , o problemach nie wspomnę , unika konfrontacji oraz podejmowania decyzji , nie jestem zaskoczona że odchodzą ludzie z tego działu lub mają zamiar

@emu

W seakingu są same gnoje dla kasy zrobia dosłownie wszystko. Jedyny uczciwy i porządny brygadzista tam to FIODOR reszta poza nim to same szczury

benek

Nick żeby tylko flirtowali... Niektóre kobiety lubią robić to z mistrzami czy brygadzistami i nie są to pojedyncze przypadki:)

nick

firma przechodzi poważny kryzys personalny , ludzie przecietni ciągną produkcje , dobrzy natomist ,,flirtują ,, z przełozonymi ,ktos kto jest kreatywny pracuje na kilku działach jest przecietny , natomiast lojalny przełożonym jest dobry . Lojalni juz pokazali dyr produkcji jak na nich może liczyc ,firma nabierze drugiego oddechu po zmianie przełożonych ,zwłaszcza szefa produkcji i mistrzów , wplątni w zbyt wiele zależnosci i znajomosci , panie naczelny prosze przyjrzeć sie temu środowisku ,pozdrawiam i przyjemnej pracy życze.

hahaha

a tata znowu ludzi nabiera i euro im zabiera a sekretarka biznes kręci za wasze pieniądze tyle że w innym zakątku kraju otwórzcie oczy ludzie co wy podpisujecie

niom

Koksu no nie wiem czy KUPĘ idzie zagryźć? Niektórzy mówią, że lepiej za dużo nie ruszać bo bardziej wali wtedy

memo

może zorganizujmy coś razem , jakieś show ? słyszałem że w samsungu jest koreańczyk ,także walczy , nie wiem czy chodzi w tej samej wadze ale postawmy kase z socjala ,myślę że po tylu latach walki , same wygrane , bez porażek ,czysty zysk ,mozna pomnożyć to co jest ,koksu chce walczyć o prestiż , kasa jest wazniejsza , niebieski kombinezon ,podarty -po tylu walkach , i samsungowski zielony , kurcze zaprosimy staroste , PIP , za same bilety może być niezły zysk .

koksu

Kiedy bedziecie produkować klatki do walk MMA i KSW , słyszałem że macie lidera pana X ,światowego lidera w walkach w pracy , nie do ruszenia od 20 lat ,za kadencje różnych dyr itp ? podobno ma nowego menadzera bo Karol juz na emeryturze , przyjmijcie mnie do pracy a stane do walki , oczywiście pragraf 52 u was nie istnieje ?zadnych zasad ?wpuśccie mnie z nim do pantry a go zagryze z związanymi rękoma .

pracownik.

@pracownik.

To że masz gościu stanowisko to nie czyni cię lepszym od innych NA TOWJE MIEJSCE CZEKAJĄ TACY CO DOCENIA PRACĘ haha na głowe upadłeś zobacz kogo przyjeli do seakingu w ostatniej rekrutacji SAMO DNO

Przewodniczący NSZZ Solidarność Marek Libront
@dd

Każdy jest równy i niema znaczenia jakie funkcję społeczne się pełni, jestem pracownikiem jak każdy, jednak pełniona funkcja uprawnia (zobowiązuje) mnie jako przewodniczącego do tego aby stać na straży interesów zawodowych pracowników i działać na rzecz poprawy ich sytuacji ekonomicznej i społecznej. Poprzez udział w związkach zawodowych pracownicy mają szansę wpłynąć na stosunki pracy i stać się aktywnym ogniwem w organizacji. "Dlaczego na dzisiejszym zebraniu się dzisiaj nie odezwałeś cwaniaczku?Jesteście żałośni,gdybym był tym dyrektorem to bym was wszystkich wykopał.(usunięte przez administratora)Na twoje miejsce czekają tacy którzy docenią pracę!" Odpowiadam zebranie organizowane przez Zarząd firmy jest dla pracowników , nie jest miejscem na publiczną dyskusję. Nasze stanowiska niejednokrotnie niezadowolenia przekazujemy w pismach które są dostępne na tablicy, a z którymi można się zapoznać na naszych stronach w internecie. Dzięki za przedstawiony pogląd Co do przyjęć nie mi osądzać ludzi których przyjęto na pewno jest wśród nich dużo wartościowych osób , szanuje wszystkich i tych co mnie (NAS) krytykują mówiących otwarcie i tych co nie mają odwagi podpisania się pod swoją opinią. Zapraszam na stronę internetową

Przewodniczący NSZZ Solidarność Marek Libront

APEL Szanowni koledzy miałem okazję przeczytać niektóre opinie , wiem również, że usunięto kilkanaście stron z niewygodnymi wpisami. Opinie i argumenty przedstawione nie zawsze reprezentują oficjalne stanowisko postaw pracowników. Warto się zastanowić czy energie i czas poświęcony na wpisy nie warto poświęcić i zaangażować w to co nam wszystkim może przynieść korzyści. Zorganizowani mają l... Czas na przebudzenie!!! Uruchomiono nową stronę internetową na której staramy się przekazywać wszystkie bieżące sprawy oraz problemy z jakimi się borykamy w naszej firmie, jako organizacja związkowa mamy do tego prawo a wręcz obowiązek. Dlatego prosimy o wpisy opinie propozycje, we wszystkich tych sprawach administrator gwarantuje anonimowość pod warunkiem (że respondent tego wymaga) ale i tak bez względu na to informacje przekazane Nam są tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji kierując się zasadą „bona fide” w dobrej wierze, w uczciwych zamiarach; prawn. ważny, prawdziwy; szczery. Pamiętajcie, że społecznik - związkowiec charakteryzuje się nie tylko zapałem do pracy i wolą pomagania koleżankom i kolegom-pracownikom, ale też wiedzą. Nawet najliczniejszy związek, jeśli nie będzie się legitymować dobrą znajomością prawa – tego, co przysługuje związkowcom i pracownikom w stosunkach pracy – będzie skazany na dyktat pracodawcy (często łamiącego świadomie lub nieświadomie istniejące uprawnienia pracownicze i związkowe). Przyznam otwarcie, że opanowanie aktów związanych z działalnością związkową, prawna i przy pomocy ludzi, którym zależy na tej działalności ma swoją cenę zwłaszcza tę czasową. Nie ma lekko przyznam ale wspólnie dajemy radę- a co proponujemy? (usunięte przez administratora) Przewodniczący NSZZ Solidarność (usunięte przez administratora)

hmmmm
@Przewodniczący NSZZ Solidarność Marek Libront

Jeszcze nie zdążyłem przeczytać a już część wpisu osunięto. Nawet złodziej przekupił admina.

dudek

Ktoś chętny na wyjazd???

parobek
@dudek

Niema głupich, tyrać za grosze na złodzieja. Rozliczyć trzeba tego co okrada firmę i korumpuje sędziów i urzędników. Powinno się zamknąć takiego paskuda. Myślę, że wiecie kogo mam na myśli.

Maniek

Zostalismy ofiarami systemu cos co kosztowało tyle pieniedzy i do dzisiejszego dnia nie funkcjonuje w 50% nie powinno sie wdrarzac jezeli dopasowuje sie produkcje do systemu.A o technologi nie wspomne bo jest to załosne. Powiem tak miejcie troche szacunku dla ludzi bo kiedys oni odejdą zyje sie tylko raz!!!

To już nie jest ta firma co była. Najbardziej przeraża mnie atmosfera na produkcji, jeden drugiego utopiłby w łyżeczce wody. Brygadziści brzydko traktują ludzi a są takimi pracownikami jak reszta ,kiedyś tego nie było. Nie będę nikomu tu ubliżał,ale żal jest.Kiedyś szło się do pracy z chęcią,dzisiaj już nie ma śladu po tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Seaking Poland ltd - Czarnków

• Jak się pracuje w Seaking Poland ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Seaking Poland ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seaking Poland ltd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seaking Poland ltd?

Kandydaci do pracy w Seaking Poland ltd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seaking Poland ltd