Opinie o Seaking Poland ltd w Czarnków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Seaking Poland ltd. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Seaking Poland ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seaking Poland ltd w Czarnków

biurowy na 100%

pracownik - 2012-09-22 14:02:33 I znowu ta niesprawiedliwośc,biuro na 100%,produkcja na 80% czy nikt nie widzi że gdyby nie ci ludzie na produkcji tej firmy by nie było?!Że są potrzebni tak jak biurowi?!Brak słów,a jak będzie więcej pracy to produkcyjni przyjda....za wolne.Przyjdź do biura, niedawno szukali. Zobaczysz jak tu lekko, łatwo i miło. Biurowi też pracują dla tej firmy - tylko praca inna.

o lallalla

Pracowałem w różnych firmach ale takiego traktowania , dyskryminacji , układów to jeszcze nie widziałem ,mój staz wynosi ponad 30 lat . [usunięte przez modeartora] firmy powinien się wziąść za tą klike która nic nie robi na wysokich stawkach,których kryją mistrzowie z panem [usunięte przez modeartora], nie mam nic do stracenia ponieważ juz nie pracuje ale przynjmniej będe miał przyjemność napisać nazwiska :[usunięte przez modeartora] itd-to są ludzie którzy obsługują kilka działow?ktoś ich widział na szlifierni?potem ci lojalni ,wyjazdowcy ;[usunięte przez modeartora] itp-no było by pięknie aby pokazali swoje umiejętności od szlifierni do obróbki a promować pijaństwo i sterotypy polaka zagranicą to byle kto potrafi.Brac kase i się smiać to każdy potrafi i włazić w [usunięte przez modeartora] mistrzowi a ten leci i tak wychwala a pan [usunięte przez modeartora] łyka wszystko jak małpa kit,układy tylko was to ratuje bo umiejętności żadnych

harry

Coraz bardziej przestaje mnie to bawić.. Atmosfera w firmie jest tragiczna. Gdyby nie kilku związkowców którzy robią co mogą, reszta z pracowników w ogóle nie miała by nic do powiedzenia. Ci co siedzą za biurkiem w seakingu i mają 100% wynagrodzenia, powinni się zamienić z pracownikami którzy (usunięte przez administratora) ą za 80%. Totalne nieporozumienie! Wstyd

Spawacz

Według mnie rekrutacja przebiegała prawidłowo. Byłem już na rekrutacjach w innych firmach i w Seakingu niczym nie odbiegała od poprzednich. Musiałem okazać się uprawnieniami.

Nie pamiętam, aby zadawano mi dziwne pytania.

P

Z wczasami pod gruszą to zależy jak to zostanie zapisane, w zeszłym roku było zapisane że przysługują pracownikom którzy byli zatrudnieni na dzień 1 listopada, w tym roku jak zrobią że wczasy pod gruszą należą się pracownikom, którzy są zatrudnieni na dzień 1 września to ci co nie będą mieć przedłużonej umowy nie dostaną

zainteresowany

A co z tymi co mają umowy do końca sierpnia,czy zostaną im wypłacone wczasy pod gruszą?Należą im się chyba tak samo jak każdemu innemu.Może pan dyrektor chce zaoszczędzić i dlatego nie wypłaci teraz.

zgred

Do \"dd\" - fakt, firma zeszła na psy, ale to nie znaczy, że trzeba oczerniać porządnych ludzi!!! Trochę szacunku dla drugiego człowieka! Każdy tutaj czuje się bezkarny, bo jest anonimowy, a to nie do końca tak jest. Poza tym, dobrze jest od czasu do czasu zajrzeć do słownika ortograficznego... a nie tylko wylewać jad na forum!

ktoś

zostanie ok.20 co mają umowę do końca sierpnia,i co im to da,przedłużą im umowe najwyżej na rok i do widzenia.

ktosik

Droga dyrekcjo miejcie choc troszke godnosci i nie proscie bylych pracowników tyle co zwolnionych przez Was aby wrocili do Was za 1500 zl brutto przez znana każdemu firme zewnetrzną bo brakuje wam FACHOWCÓW . Z politowaniem Ktosik

.........

To prawda, dzisiaj jest biurko a niedługo może być podwórko.

olo

Ciekawi mnie tylko co za cep straszy regulaminem i karami. Może to ten pan [usunięte przez moderatora], a może jakiś inny mistrzu co mu sie głupio zrobiło jak czyta o sobie prawdę. W tym kraju mamy wolność słowa i puki nikt z piszących nie pokaże palcem i nie napisze nazwiska możecie mu skoczyć na wałek i zatańczyć kawałek. A co do pracowników seaking podczas pikiety pokazaliście jacy z was cykorzy, ludzie bez godności (słowo ludzie słabo tu pasuje), honoru i poszanowania do drugiego człowieka. Szkoda tych zwalnianych pracowników i tych co zostają którzy sami nic nie mogą zrobić bo pracują wśród szuj wyjadaczy rodzynków z rowa i zwykłych śmieci co są zbyt ładnie mówiąc \"neutralni\". I co dalej? Myślicie że jak sie nie pojawiliście na pikiecie to macie plusa u któregoś cioła co jest nad wami? I tak polecicie wszyscy ta pikieta mogła wam wszystkim uratować tyłki ale jak nie ma wśród was jedności i przede wszystkim rozumujących osób zrobią z wami co zechcą. W kwietniu znowu poleci następna grupa potem następna i pozostaniecie na bruku z ręką w nocniku.

..........

Ale się porobiło , pełno szczurów. Tylko związki jeszcze coś się starają zrobić. Poparcie mają małe ale do czasu. Popiepszona firma życie wszystkim psuje . Wykorzystują dzisiejszą sytuacje. Bądzcie dzielni, nie dajcie się [usunięte przez moderatora]. Pamiętajcie o jednym tego co spada z wysokiego stołka będzie bardziej bolało. Pozdrowienia dla wytrwałych.

####

Kwestią czasu jest jak bekniecie za to obrażanie na tym forum innych.Przeczytajcie regulamin.Widzę że nikt z was tego nie zrobił,ten błąd może was sporo kosztowac.

polonista

Robienie błedów nie ma nic wspolnego z ilorazem inteligencji kolego ***,z wykształceniem a juz w ogole z wiedzą jaką ktoś posiada.Raczej to Ty inteligencja nie grzeszysz wyśmiewając sie z takich ludzi.Radze przeczytac regułkę kolego-co to jest inteligencja- bo chyba do końca nie wiesz co znaczy to słowo.W tym zakładzie [usunięte przez moderatora] nie potrafią sie poprawnie wysławiac i pisac( to widac na rys. tech.) wiec o co chodzi??to są ludzie po studiach!!!

Tym obrażaniem innych nie robicie nikomu krzywdy,bo ktoś kto jest mądry,poczucie własnej wartości i wie że pracuje za swoją pracę nie przejmuje się tym tylko żałuje takich prostaków co to piszą.Byli pracownicy bardzo narzekali na tą firmę,teraz mają okazję poszukac lepszej pracy.

p...

Były pracowniku mogłeś robić to o czym pisałeś albo spytać[usunięte przez moderatora] co zrobiła panu[usunięte przez moderatora] Niestety masz honor i dlatego jusz nie pracujesz!

Uważacie że na tym forum obraża się ludzi?Niektórzy się o to proszą włażąc w [usunięte przez moderatora]. bez wazeliny mistrzom.Obudżcie się. Ilu jeszcze dobrych pracowników musi stracić pracę żeby [usunięte przez moderatora] mogła udawać że pracuje?

........

Na pikiecie było z 20 osób,coś mi się wydaje że to pomału jest ich koniec.

.......

DNIA 31-05-2012 O GODZINIE 13:30 PRZED FIRMĄ SEAKING ORGANIZOWANA JEST PIKIETA

M

A teraz jest cisza przed burzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Seaking Poland ltd - Czarnków

• Jak się pracuje w Seaking Poland ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Seaking Poland ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seaking Poland ltd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seaking Poland ltd?

Kandydaci do pracy w Seaking Poland ltd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seaking Poland ltd