Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Mj

Proszę o opinie jak jest na odlewni na brygadzie C jak pracownicy ?

Qq
@Mj

Najlepsza brygada

TUSK

Obiecuje Wam jeśli mnie wybierzecie !!! Podwyżki do 10000 PLN dodatek nocny 200 % za każdą godzinę dodatek szkodliwy w wysokości 2500 PLN bony i talony świąteczne kościelne i państwowe. Na każdym stanowisku będzie taka mała lodóweczka z pełnym aperitifem i rurka z tańcząca dziewczynką oczywiście ładna nie typy bezzębnej Ukrainki. Każdy dostanie taki mały helikopterek jaki ma ojciec Rydzyk którym se będzie mógł latać gdzie chce i kiedy chce ! Każdy dostanie obiecane nie przeze mnie 100 mln PLN w euro lub dolarach ! Tylko mnie wybierzecie! Wasz kolejny Kaczorek Donalduś Kocham Was

Tip
@TUSK

Nieznajomość historii się kłania. To nie Tusk obiecał 100 mln. Poza tym teraz za to zarabiasz najniższą krajową plus dodatki.

Vobis 997
@Tip

Czytaj uważnie ,, obiecane nie przeze mnie ,, a potem ucz kogoś historii Topie !

DONEK
@TUSK

I WIEK EMERYTALNY ZNOWU PODNIOSĘ I VAT I PINIENDZY NIMA I NIE BEDZIE,A I JESZCZE ZLIKWIDUJE Z 500 SZPITALI JAK OBIECAŁ PAN GRODZKI NA KAMPUSIE TRZASKOWSKIEGO,A I JESZCZE BEDZIE MOZNA JECHAĆ BEZ PRZESZKÓD DO NIEMCA NA SZPARAGI DOROBIĆ,AZEBY NIE ZDECHNAĆ Z GŁODU

Apollo

Wczoraj zakład został sprzedany. To wina Tuska

TUSK
@DONEK

Mianuję cię moim Pierwszym Doradca i moją Prawą Niewidzialną Ręką. Wsiadaj w pierwszy lepszy pociąg i do mnie ! Czekam ! Takich właśnie odważnych nam trzeba ! Alleluja i do przodu

Złośnik
@DONEK

A kobiety będą mogły jeździć, do Niemiec jako opiekunki starych Niemców żeby zmieniać im pampersy.

Bigos

Bierzta dalej ten bigos tylko się nie usr jta jak byś cie nogi to z garczkiem byś tam lecieli zobaczyliście słupki i co z tego dalej nas będą je bać i się śmieją że ludzie dostali trochę bigosu co nie niektórzy powinien se tam sam siedzieć i gadać a wy lecita bo żarcie dają śmiech haha

gipo
@Bigos

Racja, buzie chce bigosem napchać i rzucić ochłap.

stary robol
@gipo

i wystarczy,bigos drogi,nie dawać podwyżek tylko coś ciepłego

W firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Asystent/-ka. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 3000 ?

Kamil

Większe niż 3000? A to w ogóle jest szansa zarabiać jeszcze mniej?

darek
@Kamil

tak 2360 zł netto

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Matador

Kiedy zaczniemy nosić maseczki? Nie mogę się doczekać, ciekaw jestem również podwyżki słyszałem że jest nawet możliwe 160 zł w średniej ocenie przez pracownika a 178 za najwyższą ocenę, najniższa zaś 150 brutto.

Aplikowaliście do pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Automatyk są korzystne?

Lolo

Warunki są takie że ty pracujesz na nocach a kierownik i liderzy spią przynajmniej tak jest na wydziale 60.Codzien jak wracasz z pracy śmierdzisz i musisz się myć z tych oparów ale rzeczywistość jest taka że dla mamony niektórzy zrobią wszystko mimo przekroczonych norm.

Robcio
@Lolo

Pewnie chciałbyś się nie myć?Ci co węgiel nam robią na grilla też mogą narzekać.

Fit
@Robcio

Lolo ma rację a ty pewnie z tych co ładnie pachniesz i śpisz na nockach ????

Pracownik produkcji

Czy widzieliście jakie stawki proponuje gi grup dla nowo przyjętych pracowników produkcji od 3900-4300 no to jest śmiech na sali , zero szacunku dla ,, starych pracowników ,, to jest przykre ...

viky
@Pracownik produkcji

Trzeba zaniżyć normy

Nowo przyjęty
@viky

Rozluźnij pośladki bo żal ci je ściska :) ! Od takiego długotrwałego ścisku jest NADCIŚNIENIE i żyłka może pierdyknąć :)

darek
@Pracownik produkcji

a umiesz sie odezwać do kierownika ,czy dyrektora?czy strach ci nie pozwala?

Xyz

Jak To jest ze (usunięte przez administratora) zmianowego na 40 dostają cudze premie jako premie podwójne mimo ze nie wykazują się niczym lepszym od innych pracowników ba a może robią mniej niż inni. NIE MOŻE A NA PEWNO. Co chwila na papierosie a zwykły śmiertelnik napierdziela cała zmianę. Chyba tylko wystarczy napić się z nim wódki albo piwa i pluc sobie w oczy na palarni na fajce która jest co pięć minut żeby dostać dodatkowy pieniądz.

Lolek

Witam wie ktos moze dlaczego nie ma autobusu przez miasto Sandomierz inne sa a tg z Dwikóz nie ma.

Abc
@Lolek

Podobno miał być od połowy miesiąca ale połowa już prawie jest a busa brak. Podobno też przyczyną jest to że szukają kierowcy "na miejscu" czyli ruszał z dwikóz i tam wracał zostawiając BUSa

Pijak

Dlaczego tolerujecie nietrzeźwego pracownika na benzynie brygada c

@Pijak

Bo niema kto robić i byle sztuka była ten zakład schodzi na (usunięte przez administratora)

Xxx

Ile dają na starcie na odlewni ?!

@Xxx

Ile by niedawali niewarto tracić zdrowia omijaj ten zakład z daleka!!!

Brawo dla kadr 4000zł za polecenie operatora maszyn odlewniczych. Szkoda że nie rozumieją że za te pieniądze to nikt nie przyjdzie do pracy na odlewnie. wystarczy dobre stawki dawać to nie trzeba będzie płacić za polecanie.

figo
@pracownik

Dobre stawki i rozsądną kadrę kierującą.

Parasol
@figo

Rudy z o20 wraz z zezowatym. Pijak z o30 z wielkoludem

Płuczki

Nie no, to co wyprawie ten kierownik Marcin na pkuczkach to już przechodzi ludzkie pojęcie. Otóż wymyślił sobie ze będziemy podpisywać aneksy do umów że pracujemy 7 godzin albo zwiększy nam normę. Jak taki człowiek może być kierownikiem? Kochana Pani Dyrektor, weź sprowadź chłopa na ziemię.

Pracujący

Hej i jak się Wam drodzy koledzy i koleżanki pracuje po podwyżce pensji?

Wilk
@Pracujący

A jak się pracowało bez premi i bez dodatku nocnego?:

Trebor
@Wilk

Dodatek nocny zawsze był-uwaga kodeksowy ,premii mogło nie być jak pamiętam,tylko uwaga w tym zakładzie jest dodatek większy niż kodeksowy zapisany w układzie między związkami a pracodawcą. PS.jak nie wiesz dopytaj i nie pisz informacji które nie są podparte żadną wiedzą.Korzystaj z miarodajnych źródeł informacji.

Faja
@Wilk

Daleko nam do europy

Płuczki

Witam. Zdaje się że kierownikowi Marcinowi (usunięte przez administratora) Coś się pomyliło, praca na zakładzie to nie program telewizyjny Big brather gdzie się podglądało ludzi tak jak on to riobi. Widać ma za dużo wolnego czasu, albo chce sobie popatrzeć na pracujące tam dziewczyny. Zdaje się że nie czyta e-maili do Prezesa i nie wie że takich rzeczy robić nie wolno. Proszę przekazać to Pani dyrektor niech go sprowadzi na ziemię bo inaczej zgłoszę sprawę do Pipu i wtedy się zakład będzie tłumaczył.

Panoramix

Mam pytanie czy długo jeszcze będzie olewana temperatura na hali produkcyjnej i udawanie że wszystko jest ok? 50 stopni przy maszynach i każdy ma wywalone,No oczywiście pan prezes też nie raczy przyjść i zobaczyć w jakich warunkach się pracuje tylko sobie siedzi w klimie i udaje że firma jest globalna marka i dba o pracowników.Znajac życie lada dzień biura będą pracowac po 7 h a produkcja dalej po 8 bo jest zimno:)

Robcio
@Panoramix

Kolego, jeśli tak masz to nie pisz tu na forum tylko uruchom kogoś kto jest za to odpowiedzialny,prezes nie odpowiada za temperaturę jaką mamy ,nie ma też rozporządzenia o 7-miu godzinach pracy. Być może otrzymasz przywilej o którym nawet nie marzyłeś.

@Robcio

A to ciekawe że prezes nie odpowiada za warunki panujące na hali produkcyjnej. Pomyliłem się to wina Tuska jednak. Jeśli masz zamiar pisać takie bzdury radzę nie wypowiadać się więcej.Byc może poczytasz sobie kiedyś kodeks pracy i co tam pisze.Rok temu biura pracowały po 7 h , więc pytam jak jest w tym roku.

żąl
@Panoramix

wpisz w wyszukiwarce przepisy bhp i zalecenia na czas sytuacji nadzwyczajnych w związku z upałami ( temp. ) w 2022 , a potem się wypowiedz pozdrawiam !

@żąl

No właśnie przepisy BHP mówią o wielu rozwiązaniach ,jedyne stosowane w naszym kochanym miejscu pracy to woda mineralna i 7 h pracy w biurach.to zapraszam do pracy powyżej 50 stopni zobaczymy co powiesz ciekawego o pracy w takich warunkach.

Gall Anonim
@Panoramix

Kto niby pracuje 7h w biurach? Wierutne bzdury, powtarzane jak głuchy telefon jak i wiele innych rzeczy...

trebor
@Gall Anonim

Ktoś tam próbuje wsadzać kij w mrowisko mając wiedzę na poziomie małego Stasia.Niech przedstawi orzeczenie o niepełnosprawności to będzie miał 7-mio godzinny dzień pracy.

Biurwa
@Gall Anonim

W urzędzie gminy w Gorzycach skrócili czas pracy do 7 godzin - komuś pomyliły się fora albo dealer niezły towar dostarcza

robson
@Biurwa

Przenieś się do gminy będziesz krócej pracował i interesantowi pomagał.

pracownica biurowa
@Panoramix

My w upały mamy skrócony dzień pracy do 6 godz,nie rozumiem 50 stopni,dobrze sie czujesz?

Juzek co pchał tam wozek

Boże chroń młodzież przed tym zakładem.Pracowalem tam wiele lat.Sol na plecach odlewników sam to widziałem.Jakis tam kierowniki w mustangach że słoma w butach,Mańki ,kochany (usunięte przez administratora) Gorzyckie

Busy

Co z busami? Cena paliw rośnie z dnia na dzień a busów jak nie ma tak dalej nie ma. Pół wypłaty pójdzie na sam dojazd!!!! Niech ktoś coś w końcu zrobi w tym kierunku

Aweee
@Busy

Gdyby miały być to już by były. Ludzie zaczęli za bardzo wymyślać taką trasa taka trasa itd. Były było źle niea Te jest źle to tera tanlujcie

Sfgg
@Aweee

Weź przeczytaj to co napisałeś przed publikacją....

MaciejB

Pozdrawiam Najlepszych liderów Boje, Tasme i Bodzia. Robicie najwueksza robote na zakładzie ;)) chciał bym wrocic do was na zmiane najlepiej aby była stara ekipa z lat 2012-17 ale niestety juz nierealne - Seta, Korzi, Pepik wszystko poszło w cholere przez warunki i pieniadze chociaz Seta jedyny na innej zmianie.

Paulina
@MaciejB

Przecież możesz się z mini spotkać jak ci ich tak brakuje i liznąć jajeczka. Robili taką robotę,że oni spali a ty robiłeś na ich wypłatę po nocach.

trebor

A ty jesteś abstynent jak płacisz swoimi.

Ićstont

Dziękujemy Prezesowi jaki Zarządowi, głodowych podwyżek, inflacja niedługo 20% kiedy wyrównanie podwyżki?

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 264, z czego 49 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 273 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.