Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Witam, na jaką stawkę można liczyć na początku, chce zmienić pracę

Denver

Hej kiedy będą autobusy czy ktoś coś wie w tym kierunku????

Borys50

Ludzie Wracam Ja Borys na Zakład do moich liderów Boji i Taśmy. Bodzio zobaczymy się na zmienie wkrótce, ściągajcie na Linie Celine i z Bubą bedziemy całe trzy zmiany jechać.

Brygada B

Lider Jarek R. potrafi przychodzić na palarnię 20 razy na zmianę, telefon w ręce i fajeczka 5-8 minut. Może ktoś się zainteresować tym tematem? Kamer nie ma?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
Dorota

Przyjmują kobiety do pracy w federalu? bo szukam stałej pracy a przyjechałam po kilku latach z UK i w dodatku szukam przystojnego faceta na męża a podobno w federalu tacy są .

Szef
@Dorota

Tak na odlewni są wolne miejsca. Praca dobra miła atmosfera. Kup sobie tylko maść na odparzenia i posmaruj między nogami bo bez tego nie dasz rady.

łysy
@Szef

Nie przyjmują kobiet na odlewnie nie pisz bzdur tylko kontrola jakości

I nie tylko na N40 też

pracownik federala
@Dorota

A musi być przystojny nie wystarczy z dobrym sercem ?

Krezus
@pracownik federala

a nie wystarczy wystarczy żeby miał kasę i dobrą furę ?

Ciciolina
@pracownik federala

a ma mieć jeszcze coś dużego i robotnego !!!!!

Norbi
@pracownik federala

Jakby tak było bracie jak piszesz to nasze piękne panie nie leciały by na przystojniaków z południa Europy. A jak z tymi podwyżkami ktoś coś wie ?

Covid-19
@Norbi

Podwyżki ale czego ?? Norm chyba bo przecież te związki zawodowe i tak nic nie zrobią zgodzą się na taką kwotę jaką da prezes i tyle a później będą wciskać kit jak co roku no było by więcej ale coś tam coś i tak w kółko. Jak to jeden znajomy powiedział z nich takie związki że siedzą w kiblach na spotkaniach z prezesem ze strachu

XYZ
@Dorota

Tam nie ma wolnych, mężczyzn są tylko żonaci i niewyzyci.

Bryg B

Brygada B, nie wiecie kto teraz z Danielewiczem śpi na 3 zmianach i kto robi mu kawę od kiedy Śpiewak na chorobowym?

Zdzisław Mikus

Załatwiłem Wam 500 na święta

Bedziesz weryfikowany
@Zdzisław Mikus

A co ty załatwiłeś kolego?

@Bedziesz weryfikowany

Są nadgodzin ki ?

Zauważyliście , że Federal zamieszcza oferty pracy na GOWORK ? Czyżby nasz pryncypał miał tu konto ? a tym samym łatwiejszy dostęp do adresów IP osób zamieszczających tu komentarze?

Pampers

Zbroja do wymiany.

Słyszałem że ma być weryfikacja obecnych i wcześniejszych wpisów.

@Gość

Do tych co klikali w uśmiechniętą buźkę też do biorą się .

Haha

Kolego z góry żebyś miał mało znajomośći i żeby cię pierwszego na odlewnie (usunięte przez administratora)

lolo

Macie rację co do adresu Ip wiem kto i gdzie.

Trdf

Dlaczego ci ci pracują najciężej. Zarabiają najmniej

Zolza

Brygada B na stalowym to ćpanie to jest na porządku dziennym?

@Zolza

A masz na to jakieś dowody ? Bo jakby nie było oskarzasz całą brygadę . Ludzie co z wami nie dawno był wpis na dziewczynę z D brygady teraz B brygada a która nastepna ?

Trojan
@Zolza

Muszą się wspomagać, jechać tyle nadgodzin... Nie tylko Brygada B jedzie na dopalaczach

Pracownica

No wybór nie jest trudny bo zostało Ci tylko dwie opcje czyli brygada A albo C .....

Pracują tam ludzie nied...bani

No wlasnie a co z Tą od kebabow? Bo jakoś tak cicho się tu zrobiło o niej? Czyżby policja do kogoś zapukała?? Brawo do dziewczyny za odwagę i wyjaśnienie sprawy.

Znajomy znajomych
@Pracują tam ludzie nied...bani

Brawa się należą ale nie dla niej i nie dla policji.... bo po pierwsze oskarżony bez podstawnie o te wpisy na tym forum nic o tym nie wie ..... Ale osoby które te wpisy zamiescily wcześniej , już dostały nauczkę i to była dziewczyna i chłopak wiec skonczmy juz ten temat.

Ba
@Pracują tam ludzie nied...bani

Po tym ostatnim piśmie że zwiększamy produkcję czyli szykujcie się na przestoje i zwolnienia na postuj

Zolza

????a o jakim romansie mówisz??@

@Pracownica

No średnio zabłysnełaś pytam kto następny , a wiadomo ze zostało 2brygady dla pani wyjaśnienia może to być któraś z brygad bądź obie naraz :)

PREMIER

Czekajta jak pudzieta pasać mućki baranki i kózki bo dam rozkaza na wymiankę was przez brać ukraińską a oni bydom rabotat za 1200 Zeta i jeszcze bydom śpiewać swój hymn narodowy ! Wasz kochający pre...Mietek !

Bbvc
@PREMIER

Oni będą zarabiać więcej od nas takiego głupie go i złodziejskiego żądu jeszcze nie było marża nA paliwa 700 procent

Driver LKR

Jak to jest że jedni pracują na każdej maszynie i mają ocenę dobrą a jeden gość chodzi z kierownikiem zmiany po wydziale robi Kaizeny i ma ocenę bardzo dobrą. Szanujcie ludzi Drodzy Zarządzający bo To Oni na was ciężko Pracują.

Bmv
@Driver LKR

Na tym zakładzie nic się nie zmieniło od lat..i raczej nie zmieni.Kolesiostwo na każdym kroku, zero poszanowania dla pracownika który zarabia najmniej i przyzwolenie z góry na to wszystko.

SYNEK
@Driver LKR

Bo nie każdy chce sie i umie sie dzielić za kajzeny

Driver LKR
@SYNEK

@synek albo nie każdy nic nie robi tylko same kaizeny

Monty
@SYNEK

Niech se robi te kaizeny żeby tylko nie zwalniali i wojna się skończyła

Lkj
@Driver LKR

Idź do dietetyka i złap równowagę

Lider

Nie patrzym na "Związki" które jedzą z ręki Zarządu... wywalczmy prawdziwe podwyżki, ludzie nie widzicie co się dzieje zza oknem?

Konrad
@Lider

Nawet po podwyżkach i cudach świata będziemy zarabiać mniej niż w okolicznych firmach. Taka polityka firmy żeby dać pieniądze liderom i kierownikom a oni w zamian mają cisnąć do pracy ludzi. Zwykły pracownik jest tylko numerem kontrolnym któremu się wmawia że ma tu Amerykę a świat poza FM to piekło przed którym oni wspaniali nas chronią.

Petr
@Konrad

Martw się co za 2 miesiące włożysz do garczka jak wszystko będzie zamknięte

Konrad
@Petr

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Właśnie o tym pisałem wcześniej. Straszenie że nic nie będzie i tylko FM przetrwa. Jesteś dobrym sługą federala

Pds
@Petr

Boże widzisz tę wojnę śmierć dzieci ludzie zamarzaja i nic nie robisz ?

Łobornik

Drogie Panie i Panowie są podwyżki!!!!! 5500 brutto - Odlewnik 5000 brutto - Operator CNC 4500 brutto - Kontroler Takie stawki tylko dla nowo przyjętych BRAWO!

Olololo
@Łobornik

To weź się zwolnij i przyjmij od nowa. Przestań siać zamęt.

Tico
@Olololo

Jaki zamęt, wejdź na ogłoszenia w internecie!

@Tico

Zajrzyj w pasek i zobacz czy tyle nie masz , oni podają ile zarobisz z dodatkami

Reedy

Wiadomo może coś już w sprawie podwyżek ?

Federalny
@Reedy

Tyle, że nie będzie podwyżki w lutym... Na osłodę jest podwyżka premii "maseczkowej" dla odlewni.

@Federalny

Żeby w ogóle była to będzie dobrze

związkowiec
@Reedy

Prezes chce dać 200zł brutto a my chcemy 150zł, i nie możemy się dogadać

Trojan
@Federalny

500 brutto dla odlewni i 0-40 Oczywiście dla Liderów i Kierowników

@Trojan

Potwierdziło się dzisiaj to co pisałem 2 tygodnie temu 6,8% i 7,2% dla tych z najlepszymi ocenami

Wiadomo
@Federalny

Tak jak można się było spodziewać podwyżka będzie od stawki jak zwykle zostaliśmy wyrolowani

Ja wiem

Będzie

Korek
@Wiadomo

Ten kto mało zarabia będzie zarabiał dalej, ten co ma wygórowaną stawkę (głównie biura i kierownicy) dostanie ładną podwyżkę. (usunięte przez administratora)

Bmv
@Korek

A ludzie sobie pogadają...i przejdą do porządku dziennego ,jak zwykle głośno się nikt nie odezwie .A oni dalej robią z nami co chcą :/ Na forum tylko powylewaja żele

Lolo
@Korek

Ludzie narzekają że małe podwyżki a u tak na nadgodziny chodzą i dają robić się w bambuko jakby była jedność i ludzie niechodzili na nadgodziny i wszyscy murem stanęli to i podwyżki by były większe a tak mata nadgodziny frajerzy.

@Lolo

No to ty jako pierwszy stań tylko powiedz jak i gdzie no i kiedy przedstaw się nam żebyśmy wiedzieli kogo mamy szukać kto naszym przewodnikiem, każdy mądry na forum jak on by to zrobił jesteś odważny to pokaż bo tu takich chojraków to od groma pisać każdy umie

Szczęśliwy pracownik FMG
@Lolo

Huraaa !!! Dostałem podwyżkę i teraz zarabiam najniższą krajową ale na szczęście nie przejmuje się tym bo już niebawem składam wypowiedzenie ???? bye bye

Do Wszystkich Pracowników Firm

Jeśli nie dostaniemy odpowiedniej podwyżki do panujących reali, proponuje zbiorowy strajk wszystkich ludzi z produkcji, jeśli zakład nie będzie pracował przez jeden dzień, koszty takiego postoju będą większe niż godne podwyżki płac na dla pracowników! Nie dajmy się, wyciskają z nas co tylko się da. Ile można być tak wykorzystywanym? Biura rozkwitają, a produkcja dostaje jedynie ciencia w wysokości płac! To jest skandal, albo WSZYSCY staniemy po jednej stronie, albo będziemy pracować (usunięte przez administratora). Sytuacja w gospodarce tylko się pogorszy, a płacić rachunki trzeba.

dk
@Do Wszystkich Pracowników Firm

cieszcie sie,ze robote macie po na podkarpaciu prace straciło 20 tys. ludzi,tzn,tyle etatów ubyło przez pandemię

Alfo

Zgadza sie

Toja
@dk

No i gdzie ci ludzie są bo na odlewni tyle wakatów i jakoś chętnych nie widać. 20tyś.ludzi przestań bredzić człowieczku .

dk
@Toja

bo na odlewni durniu nikt nie chce robić,kumasz?

Tuptuś
@dk

Kolego, dlaczego mamy się cieszyć z tego że jesteśmy okradani w biały dzień, za naszą pracę, zrozumiałbym cięcia finansowe jeśli produkcja znacznie by spadła, ale tak nie jest. Związki podpisują z prezesem pakt postojowy, a na produkcji zatrzęsienie od zamówień, maszyny idą pełną parą. Jeśli nie jesteś w temacie to proszę złośliwie się nie wypowiadać

@Do Wszystkich Pracowników Firm

I co jak nie dostaniesz stosownej podwyżki? Zwolnisz się? Czy też masz kredyt i tak tylko otwierasz jape na tym forum? Dawaj na felge jak nie dostaniesz stosownej podwyżki ???? tam Ci na rachunki starczy i jeszcze zostanie

anna
@Tuptuś

jak dajesz sie okradać to do kogo masz pretensje?

Popieram
@Do Wszystkich Pracowników Firm

W obecnej chwili moja stawka zasadnicza jest niższa od najniższej krajowej po ich nędznej podwyżce będę na 4 brygadowce zarabiał tyle co pani ze sklepu a wiem że są tu ludzie którzy mają jeszcze niższe stawki ode mnie dlatego tym bardziej młodzi pracownicy powinni walczyć o swoje bo dziadkom co po 5 tysi wyciągają to nie zależy

Jaka płaca taka praca
@Do Wszystkich Pracowników Firm

I co teraz? Podwyżki dali tyle co nic jak zwykle ale siebie docenili ..(usunięte przez administratora) ich za to i ich normy !!!

J.Wiktor
@Popieram

Ale jak będziesz dziadkiem a przy twoim znerwicowaniu możesz nim nie być ale życzę ci żebyś nim był i żeby młody też mówił ci dziadku i zarabiaj 5 tysi bo już nie potrafisz składnie ani mówić i też pisać.Trzeba mieć trochę kultury także tej nabytej.Pamiętaj ,że czas się nie zatrzymuje.

3zm nie śpi

Ta malutka ze stalowego dalej kebaba lubi ale nawet porządnie lagi zrobić nie umi a później to już szkoda gadać. Tak że przereklamowana została we wcześniejszych wpisach. Nie warto.

Ona ma kota a kot ma Jego
@3zm nie śpi

Znalazłem wcześniejszych (5) wpisowiczow i (2) wpisowiczki tak że znajdę i Ciebie. Tylko tym razem bez pukania w drzwi i ostrzegania bo moja cierpliwość się skończyła. Tak że możesz zacząć się pakować bo czeka Cię kilka dni w szpitalu i napewno to nie będzie przez covida. Do zobaczenia idę po Ciebie!!!!

Omg
@3zm nie śpi

Daj spokój już dziewczynie. Nie ma to jak oczerniać ludzi w necie. Pewnie ci dała kosza i się teraz mścisz na niej!

Steve Wonder
@Ona ma kota a kot ma Jego

Boję się i czekam

Olaf
@3zm nie śpi

Jeszcze jeden wpis i sprawa trafi na policję itd napisz o kogo chodzi z imienia i nazwiska

Monty

Mylisz się i to bardzo konkretne nazwisko i imię adres zamieszkania to nie są dowody że każdy wie jak nie wiem a może to o mnie chodzi to jest poważnie oskarżenie z czym pójdę do sądu

Boss
@Monty

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałeś bo dla innych to jakiś tajny szyfr

Uszy
@Boss

Kolejna Enigma chyba że myśli że ma pegazusa hahaha

Związkowiec

Już wszystko wiadomo, związki się sprzedały. Pozdrawiam Zdzisława M. który nic żywnie nie robi, a jego wytłumaczenie na wszystko to pandemia. Brawa i owacje!

Okjh
@Związkowiec

Za dużo dzikusów chodzi na nadgodziny żeby tu były duże podwyżki będą jakieś symboliczne

@Okjh

I niech chodzą Ciebie pewnie nikt nie chce bo pewnie siedzisz osiem godzin jak szczur za maszyną z telefonem i zero umiejętności a na maszynie masz flamastrem poznaczone co nacisnąć

Pan
@Związkowiec

Pamiętajcie że przy dzisiejszej inflacji pracujemy jeden miesiąc za darmo w skali roku, jeśli podwyżki nie będą większe od inflacji czyli przynajmniej 10% to jesteśmy w plecy, tak jakby podwyżki wnofoe nie było i nie zarobimy nawet tego co w tamtym roku.

Okjh

Nawet nie wiesz ile kajzenów napisał em nie mam czasu na nadgodziny podwyżki 250 zł brutto zbyt dużo trzeba zapłacić za nadgodziny

Ankietowany

Wypowie się ktoś na temat tych śmiesznych ankiet ??

Podwyżki
@Ankietowany

Szanowni pracownicy jakiej wysokości podwyżka by was usatysfakcjonowała i skłoniła do pozostania w zakładzie proszę o przemyślane kwoty przekażę państwa oczekiwania na najbliższym posiedzeniu

Ankietowany
@Podwyżki

Na pewno nie procentowo do zasadniczej płacy ponieważ jest to bardzo niesprawiedliwe że pracownicy zarabiający najmniej dostają przez to najniższa podwyżkę a ci co zarabiają kokosy mają jeszcze więcej to jest poniżanie młodego pracownika który jest siła zakładu w ten sposób firma się starzeje bo młodzi szukają lepszej perspektywy a zostają tylko ci którzy mają wygórowane stawki ale do emeryturki już bliżej niż dalej. Nie dziwi również przez to fakt że chętnych do składania podań do pracy w fmg jest coraz to mniej. A jeśli chodzi o satysfakcjonująca nas podwyżkę to 500 zł za każdy będzie zadowolony .

Podwyżki
@Podwyżki

500 zł na rękę dla pracowników fizycznych to uczciwie dla pracowników zarabiających powyżej 4500 na rękę 200 zł

@Podwyżki

A dla zarabiających 10tyś?

diky
@pracownik

A to już poganiacze! Kategoryczne nic!!!

Mogul man
@Podwyżki

nie potrzebujemy żadnych podwyżek, należy podziękować za możliwość pracy w tak szanownym miejscu; jeśli będzie taka potrzeba 1 lub 2 miesiące w ciągu roku możemy pracować nieodpłatnie na rzecz dobra firmy.

Bbvc
@Mogul man

Realnie zarabiamy coraz mniej w zeszłym roku produkcja pracowała miesiąc za darmo z powodu urojonego postoju

Gjj
@diky

Mowa o pracownikach fizycznych ile na górze się zarabia nie wiem wiem ile na dole

Lider
@Mogul man

Mało tego, proponuje byś wynajął swoją żonkę, aby dogadzała męskiej społeczności zakładu, nieodpłatnie, dla dobra pracowników i zakładu :)

O co common..

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam czy na tym zakładzie pracuje ktoś normalny. Piszecie jeden na drugiego, podpuszczacie się nawzajem. Robicie jakieś podziały.. ten wielce uczony a ten głupek. ..heh.. cyrk dosłownie.. Najwięksi głupcy często okazują się mądrzejsi od tych, którzy się z nich śmieją. .. Może w końcu dotrze do was że wszyscy jedziemy na tym samym wózku.. każdy chce godne zarobki jak na te czasy, czy to na górze,czy na dole ..

Typ
@O co common..

Większość to głupcy, mądry przyjdzie zobaczy, pójdzie o nigdy nie wróci

Se
@O co common..

Tak tylko jedni ten wôzek ciągną a drudzy jadą i od czasu do czasu batem siekaną żeby szybciej i więcej

Polak

To wypad do Forda do Jankesów ! Tam nie ma czasu na stękanie i wzdychanie !

Se

Przy podwyżkach trzeba wziąć pod uwagę ilość dzieci do lat 18 największe podwyżki powinny być od czwórki dzieci i większe urlopy

Single nie powinni dostać podw
@Polak

Trzeba promować rodziny z dziećmi to przyszłość firmy ojciec który przyprowadzi tu dziecko do pracy powinien dostać 1000 zł za przepracowany rok

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 264, z czego 49 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 155 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 273 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.