Opinie o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. w Gorzyce

Dokładnie .. i traktowanie ludzi wola o pomstę do nieba

jak to jest ze dziewczyna kierownika z N40 siedzi i nic nie robi i bierze kase za nic nie robienie i jeszcze za nią zakładają i ściągają a ona buszuje w telefonie i chodzi na faje co chwila a niektórzy nie mają nawet kiedy iśc do łazienki ?

gyb

rowni i rowniejsi.

Robert
@40

No do łazienki ci nikt nie zarania,nie rób z siebie męczennika ,że tak jesteś zaangażowany.Pytanie, kiedy piszesz tą opinię?

Fag
@Robert

Ludzie ńa stałowym śą zastrasżani żwołńieńimi są ą zakładzie jakieś związki

Zaradny
@40

Heh pewnie bryg A. Przyjdź na B bryg i zobacz jak tam się ustawili. Kierownik-Koordynator-Kontrolerka jakości i Kapucha takie 4k, i nic z tym nie zrobisz, ta są Wrzawy i nawet najwyższy J. M. nie ma jaj żeby to ruszyć.

Her

No przykro mi tam jest taka wieloletnia tradycja, jedyne wyjście to zwolnić się. Bo to jest towarzystwo wzajemnej adoracji.

Ktoś
@Fag

Związków w tym zakładzie to nie ma od lat 2001. Teraz robią dokładnie to co im się powie. Związki są na papierze. Jak to możliwe ze z dnia na dzień redukuje się ludzi na liniach a ZWIĄZKÓW nie widać. Ludzie trzeba się rozglądać za lepsza praca bo tu jedynie co będzie to tylko gorzej. Robol ma robić wszystko a ludzi w biurach jeden na drugim. Redukuje się ludzi produkcyjnych a w biurowych nie ! Tam oszczędności się nie szuka!!!

Masz racje
@Ktoś

Tak masz racje w 100 % W przeciągu 10 lat zakład zrobił się z miejsca godnego polecenia do chyba jeden z gorszego. Jeszcze trochę i nikt tu nie będzie chciał robić sami ludzie z biur zostaną.

Kolo
@Zaradny

6 k bym powiedział

As
@Masz racje

Tak robi się na stalowym masakra kto to przyjedzie że kierownicy się tak boją na polskiej ziemi tak ludzi wyciskają czas się pakować jak charować to za godziwe wynagrodzenia lepiej żeby nie dali podwyżki

Napisze ktoś w końcu jakie te podwyżki? Wszystkie progi?

Gorzyce

Ale co ci ktoś może napisać skoro jeszcze nic nie jest ustalone na chwilę obecną nie ma podwyżki i tyle

N40

W Gdańsku dostali 7% , to i My nie mamy co liczyć na więcej

Śmieszny
@N40

W Gdańsku dostali 14 procent

Haa

A co was obchodzi Gdańsk?

Przyszły pracownik?

Witam, jest ogłoszenie do pracy na asystenta zarządu - praca biurowa. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tym zakładzie ale od strony biurowej. Jakie są wynagrodzenia? Jaka atmosfera? Za wszystkie komentarze pracowników z odlewni/kontroli dziękuje bo wcale to nie pomoże.

Zdrowie
@Przyszły pracownik?

Piszesz że nie chcesz znać opini pracowników odlewni to się zastanów chcesz znać prawdę czy nie ?

Przyszły pracownik
@Zdrowie

A co mi z takiej opini? Jak taki pracownik z odlewni nie ma pojęcia co się dzieje w biurach. W jego mniemaniu to "oni tylko kawe pijo i nic nie robio". Już ja znam takich, zero perspektyw tylko narzekanie jak to źle nie jest ale zmienić nie zmieni bo nic innego nie potrafi. No to wiadomo, że najlepiej narzekać na tych z biura bo mają lżejszą prace.

@Przyszły pracownik

Z takim podejściem do ludzi to nie znajdziesz zatrudnienia nawet w (usunięte przez administratora) na wstępie wielką gwiazda nie jeden na tym zakładzie udaję wielkiego chojraka a wychodzi z zakładu i głową w dół żeby ktoś nie poznał i w (usunięte przez administratora) nie dał pamiętaj SZACUNEK to podstawa ludzie na kontroli czy odlewni nie są w niczym gorsi także proponuje snikersa

Przyszły pracownik

Chcę się dowiedzieć jakie są warunki w biurze, ktoś kto pracuje na odlewni raczej się na ten temat nie wypowie pomocnie. Nie widzę tutaj braku szacunku.

Ktoś z kontroli
@Przyszły pracownik

Wiesz powiem ci tylko jedno ludzie z prpdukcji czy to z odlewni czy z kontroli lub linii nie są gorsi od tych z biur. Nawet śmiem twierdzić że osoby na produkcji są mądrzejsi niż ci z biur i mają większe wykształcenie niż ci z góry tylko niestety nie mają odpowiednich "plecow" żeby dostać się na konkretne stanowisko zgodne z ich wykształceniem. Większość osób w biurach nie powinna tam pracować. Taka prawda. Ale to jest zakład gdzie większość stanowisk obejmują "pociotki"

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
0-40

Związki będą walczyć a skonczy się jak zawsze, to co prezes powie tak będzie i tyle czyli max 250zl brutto. Wywalić te związki, robić trzeba na (usunięte przez administratora)

Alek
@0-40

A jesteś w związkach? Zapewne nie, bo masz za dużo do powiedzenia.

W50 Maniek
@Alek

Należałem, ale nic nie robią to się wypisałem

Pol
@Alek

Jak prezes da podwyżkę inflacja +3%to na drugi dzień zapisuje się do związków.

Lambada
@Pol

Najlepiej to się wypisz z zakładu ????

Covid
@Pol

Jak dadzo 300 brutto to się upije że szczęście

robol

wyplata bez podwyzki , zamiast tego oszczednosci i cieszta sie ludzie , ze wam nie zabiora z tego co juz mata , trzeba normy podniesc albo wprowadzic accord..honde

Aut
@robol

50 zł będzie żeby nie było że dali nic

Jachaś

W tym roku jak i w poprzednich podwyżka będzie dwu poziomowa. Podwyżka 800zł będzie dla ludzi którzy potrafią liczyć do 200 i poprawnie rozliczyć przewodnik oraz 102,50zł dla pozostałych pracowników.

jaś
@Jachaś

a jak ja umie liczyć do 20 to ile dostane?

Edek z fabryki kredek

Co z Naszą podwyżką czy wgl będzie czy tylko jakieś marne ochłapy? Na co oni tak czekają? Czy wogule związki coś w tym kierunku robią związki ? A może juz zamkną całkiem ten (usunięte przez administratora) Kiedy będzie ocena pracownika ?

Pracownik FMG

Przecieki na dzień 19.01.22 Trzy stawki podwyżki zależne od ilości punktów z oceny pracownika. Najniższy pułap - 750 brutto Średnia ocena - 850 brutto Najwyższy pułap - 920 brutto

Weso y ????
@Pracownik FMG

A ile w tym prawdy? Pewnie związki wywalcza 200 zł i na tym się skończy ????????

dipo
@Pracownik FMG

Minimalnie musi być podniesiona do 3600 brutto, bo tyle będzie od lipca wynosić najniższa krajowa.

dziwne
@dipo

a robi ktoś na zakładzie na dzisiaj poniżej 3600? nawet pracownik porzucony ma więcej brutto

kopik
@dziwne

Pewnie, że robi i za mniej.

@dziwne

Tak robią za mniej, ja po 8 latach 3200-3300 na rękę i to ma być płacą. Młody przychodzi podatku nie płaci i ma 3800

ggg

to weź się za robotę a nie na chorobowym i w sadzie (usunięte przez administratora) i bez premi chodzisz

cywil
@ggg

Człowieku, wiele osób ma tyle i po 10 latach pracy! Jak (usunięte przez administratora)lizałeś to może masz wiecej.

Rob

Ty też kiedyś miałeś tyle co ja teraz .Zal ci straconych lat.

Renia
@kopik

Ale najniższa wyższa to dopiero od 1 stycznia

dipo
@Renia

No i dlatego muszą dać tyle albo więcej

darek
@dipo

3200 ci wystarczy,dostaniesz dodatek nocny i świąteczny i bedziesz miał 3605

@Pracownik FMG

Kiedy jakąś decyzja odnośnie podwyżek?ma ktoś jakieś informacje?

Maja
@Lolo

Nie ma żadnej decyzji. Nikt nic nie wie. Właśnie tak się podchodzi u nas do pracownika. Już dawno powinna być i formacja.

adaś
@Maja

Nie ma informacji bo nie ma decyzji,lepsza prawda jak zmyślone plotki.

yyy
@Lolo

najpierw oceny pracownika już nie będzie różnicy 15 zł tylko między słaba a najlepsza ocena około 300zl

@yyy

To aż tak duże podwyżki się szykują?

Śmieszny
@Lolo

Teraz to straszą zwolnieniami że nie ma pieniędzy jak co roku ludzi nastraszyć ???? jak dostaniesz z 100 to będzie cud w Gorzycach????????

Oburzony

Witam, chciałbym wypowiedzieć swoje zdanie na temat polityki zakładu... Otóż, wprowadzacie program "Złap równowagę" konsultacje z dietetykiem i tym podobne, na co to komu? Ludzie wydajecie nasze pieniądze na jakieś bzdury... Złapiemy równowagę jak zobaczymy na wypłacie. ZWRÓCONE PEŁNE NOCNE ZWRÓCONY PELNY DODATEK ZA MASECZKI To są już kpiny, zamiast dać ludziom zarabiać dajcie porady dietetyczne, przecież to są koszta! Za wyliczenie BMI przez dietetyka nie opłacimy podwyżek prądu i gazu.. Zarząd z Prezesem powinien zejść na ZIEMIĘ!!!

ja mam
@Oburzony

A co to jest pełne nocne?

@ja mam

Dodatek w wysokości 40% za godziny nocne, w tej chwili został obniżony do 20% Może tak powinni zacząć oszczędzać na pracownikach biurkowych? A nie ludziom którzy muszą pracować w nocy, chciałbym zobaczyć jak wyglądaliby pracownicy biurowi po przepracowaniu dwóch dni na nocnej zmianie, poczym wrócić na 1 zm po 48h.

@Oburzony

My Biurkowi nie mamy dodatków za noszenie maseczki, więc nie było nawet co zabrać... Zapraszamy do biura, jest kilka wolnych stanowisk i ciągły nabór. Czyżbyś w szkole nie uważał na lekcjach i teraz musisz po nocach pracować?

Obiektywny
@Biurkowy

PS. Zabrakło już "rodziny" do obstawiania stanowisk? :) jakież to dziwne, że nigdzie nie ma ogłoszeń do pracy w biurze, nie ma wewnętrznych rekrutacji. Każdy szydzi z tego w jaki sposób się to odbywa, z "namaszczenia". Nic dziwnego, że firma jest fatalnie zarządzana gdy pracują w niej ludzie z przypadku, na nieco lepszych stanowiskach. Pozdrawiam wszystkich pracowników fizycznych i życzę każdemu znalezienia lepszej pracy, gdzie dobrze traktuje się pracownika.

@Biurkowy

Jeszcze tego by brakowało żebyście mieli dodatek, mało dodatkowej premii dostajecie? Siedzisz w biurze to siedź, a może na home office pójdziesz?

@Obiektywny

Ja pracuję jako fizyczny pracownik 15 lat poszłam kiedyś na górę bo było wolne stanowisko i kierownik który prowadził rekrutację powiedział mi że są inni z wiekszym doświadczeniem i dłużej pracują dodane że jestem po studiach i pytam czy mogę złożyć papiery na to stanowisko to odpowiedź była krótka uśmiech na twarzy i że jest już dużo podań i niemam szans na stanowisko wiec wiadomo o co chodzi plecy.

Prawy
@Oburzony

Oburzony czy ty w ogóle siebie lubisz,?

Praca
@Oburzony

Bez pracy nie ma kołaczy przyjdź na nadgodziny i ogarniesz budżet

Gara
@Oburzony

Na tych spotkaniach nauczymy was oszczędności minnymi jak zrobić 3 herbaty z jednego woreczka

Praca
@Praca

Mamy w Polsce bardzo silny wzrost płac myślę że min 10%n podwyżki na produkcji będzie

@Biurkowy

Ty widziałeś biuro chyba jak byłeś komuś gałę zrobić albo kogoś (usunięte przez administratora)

@Praca

Podwyżki będzie 6,8% i 7,2% procent możemy zapomnieć o 10%

Mazatrol

skąd takie masz informacje?że taka podwyżka będzie

Trafiony
@Oburzony

A ja myślę że zarząd z prezesem powinien już dawno zostać wymieniony.

Biurkowy

Takie obyczaje to tylko na dole panują. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

@Oburzony

Wy to byście chcieli premii nawet za mycie rąk po wyjściu z ubikacji. Mam jednak obawy, że i tak te pieniądze poszły by na zmarnowanie.

@Obiektywny

Nawet nie wiem jak się do tego odnieść. Problemy ze wzrokiem, czy w życiu po prostu zawsze pod górkę? Każda tablica ogłoszeń jest oklejona wolnymi stanowiskami, to samo znajdziesz na stronie firmy i pewnym portalu z ogłoszeniami. Chyba nie czekasz, aż HR zapuka do drzwi z ofertą wolnego biurka???

Gorzyce
@Biurkowy

A co to znaczy ,, na dole " kim ty jesteś na tej ,, górze" pewnie wielki bohater na zakładzie a po 15 biegiem do samochodu żeby ktoś mordki nie obił

@Lolo

A może naprawdę chodzi o wiedzę i umiejętności? To, że jesteś po studiach o niczym nie świadczy, bo dyplom może kupić prawie każdy. Ps. Na studiach nie nauczyli stawiać przecinków?

Ciekawski

Zapomnij o takiej podwyzce

Oooo
@Biurkowy

Nie wiem jak ty ale ja nigdzie nie kupowałem dyplomu tylko ciężko uczyłem się na studiach żeby zdobyć swoj dyplom z bardzo dobrym wynikiem. Może ty masz kupiony :)

Zdrowie
@Oburzony

Poważnie mówiąc to ten program "Złap równowagę " powinien zacząć się od wymiany dostawcy chłodziwa .Bardzo dużo osób boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi spowodowanymi uczuleniem na ten środek chemiczny .Proszę ludzi odpowiedzialnych za to o zainteresowanie się tym tematem .To napewno pomoże być nam zdrowszymi .

alo
@Obiektywny

zejdz na ziemię,nie ma takich miejsc!

!!!
@Biurkowy

Człowieku nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi po studiach chodzi na te nocki.. !!!

Amadeusz
@Oburzony

Jeść, pić i tańcować bieda musi pofolgować.

Bonita

Jakiea słuchy o 'podwyżkach'?

Frew
@Bonita

Proszę o zmianę firmy obówniczej bo nogi bolą lepiej kupić coś dobrego

Gigi

Odlewnia. Jak wyglądają warunki na odlewni ? Mógłby się wypowiedzieć jakiś doświadczony pracownik?

WIechu
@Gigi

50 plus,w lecie spoko

A tobie bidoku nie chcę zrobić pewnie

Nowy bobo

Czy warto aplikować na pracownika produkcji? Jak wygląda rekrutacja?

@Nowy bobo

Przychodzisz dzień dobry i pracujesz ot cała rekrutacja

Fit
@Nowy bobo

Niewarto przełozeni są do bani i jeszcze bigos dają żeby się usrać

Matematyk

Tabliczka mnożenia to jest już wyższa matematka, jak można tak dręczyć pracowników ha, ha.

Mariola

polecam laxigen ,dostępny w aptece

Monty

Warto spróbować

Prezes Janek

Ciekawe co kspucha myśli o betonie bo to człowiek dużego rozmiaru umysłowego

tudor

Przyjąłem się do tego zakładu. Pierwsze wrażenie- kadra kierownicza, to nieporozumienie. Jest dojazd- ok, tylko dlaczego w tym autobusie tak zimno, skoro i tak za to płacimy, to trzeba wymagać. No i najważniejsze- pieniądze, takie jak na kasie w sklepie, porażka w systemie zmianowym! Trzeba szukać czegoś innego.

darek

ciekawe jak będzie grzał jak paliwo dobije do 15 zł?

Krzychu

Pracowalem w tym zakladzie 10lat.Jak mi nie przedluzyli umowy to bylem zalamany bo myslalem ze zycie poza zakladem nie istnieje.Teraz pracuje zupelnie w innej branzy i Bozi dziekuje ze Janek mi nie przedluzyl tej umowy bo jak sobie przypomne ten kierat i ponizanie ludzi ktorzy tam zapieprzaja to mi sie zygac chce.Jak ktos rozwaza przyjecie sie do tej firmy to szsczerze odradzam to bagno.Pozdrawiam Jasia niedojde

Mj

Proszę o opinie jak jest na odlewni na brygadzie C jak pracownicy ?

Qq
@Mj

Najlepsza brygada

TUSK

Obiecuje Wam jeśli mnie wybierzecie !!! Podwyżki do 10000 PLN dodatek nocny 200 % za każdą godzinę dodatek szkodliwy w wysokości 2500 PLN bony i talony świąteczne kościelne i państwowe. Na każdym stanowisku będzie taka mała lodóweczka z pełnym aperitifem i rurka z tańcząca dziewczynką oczywiście ładna nie typy bezzębnej Ukrainki. Każdy dostanie taki mały helikopterek jaki ma ojciec Rydzyk którym se będzie mógł latać gdzie chce i kiedy chce ! Każdy dostanie obiecane nie przeze mnie 100 mln PLN w euro lub dolarach ! Tylko mnie wybierzecie! Wasz kolejny Kaczorek Donalduś Kocham Was

Tip
@TUSK

Nieznajomość historii się kłania. To nie Tusk obiecał 100 mln. Poza tym teraz za to zarabiasz najniższą krajową plus dodatki.

Vobis 997
@Tip

Czytaj uważnie ,, obiecane nie przeze mnie ,, a potem ucz kogoś historii Topie !

DONEK
@TUSK

I WIEK EMERYTALNY ZNOWU PODNIOSĘ I VAT I PINIENDZY NIMA I NIE BEDZIE,A I JESZCZE ZLIKWIDUJE Z 500 SZPITALI JAK OBIECAŁ PAN GRODZKI NA KAMPUSIE TRZASKOWSKIEGO,A I JESZCZE BEDZIE MOZNA JECHAĆ BEZ PRZESZKÓD DO NIEMCA NA SZPARAGI DOROBIĆ,AZEBY NIE ZDECHNAĆ Z GŁODU

Apollo

Wczoraj zakład został sprzedany. To wina Tuska

TUSK
@DONEK

Mianuję cię moim Pierwszym Doradca i moją Prawą Niewidzialną Ręką. Wsiadaj w pierwszy lepszy pociąg i do mnie ! Czekam ! Takich właśnie odważnych nam trzeba ! Alleluja i do przodu

Złośnik
@DONEK

A kobiety będą mogły jeździć, do Niemiec jako opiekunki starych Niemców żeby zmieniać im pampersy.

Bigos

Bierzta dalej ten bigos tylko się nie usr jta jak byś cie nogi to z garczkiem byś tam lecieli zobaczyliście słupki i co z tego dalej nas będą je bać i się śmieją że ludzie dostali trochę bigosu co nie niektórzy powinien se tam sam siedzieć i gadać a wy lecita bo żarcie dają śmiech haha

gipo
@Bigos

Racja, buzie chce bigosem napchać i rzucić ochłap.

stary robol
@gipo

i wystarczy,bigos drogi,nie dawać podwyżek tylko coś ciepłego

Zostaw merytoryczną opinię o Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. - Gorzyce

• Jak się pracuje w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 289.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 261, z czego 50 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 152 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 271 ocen.

Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.