Opinie o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Metalodlew" S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "Metalodlew" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Metalodlew" S.A. w Kraków

XDrty

A ja tam pracuję i jestem zadowolony:) kierownictwo wydaję sie byc bardzo w porzdku....dają szansę wielu ludziom..

fryu

A oni(rządzący produkcją) napatrzyli się raczej za zachodnie odlewnie w Niemccech ja tez tam byłem - i powiem krótko-powinni się wstydzić ,że oferują takie warunki pracy (a raczej radować się z tego,ż eznajdują jeleni do pracy).i jeszce mówią do roboli na odprawach -i nie tylko takie teksty,mające za zadanie wbudzic poczucie winy......pracujcie dalej,ku chwale ojczyzny::)-bązźcie dumni, ginąć cza zakład...dajcie się zgnieśc łdunkowi z suwnicy,z za jedyne 1700

dron

po prostu szkoda pisać. katastrofa.

gender

E,tam, z pylicą można żyć:) ja polecam pracę na odlewni, ale tylko takiej ,która odpowiednio płaci. Wtedy można śmiało kłaść na szali swoje zdrowie-bo będzie mnie póżniej stać na ewentualne leczenie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy "Metalodlew" S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista Ds. Handlu i Kooperacji. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
work?prac

Powiem krótko,lecz treściwie.Rozmawiam własnie z najbliższym kolegą-procował n jakis taśmociągowych w odlewni owej.. Wypis ze szpitala (25.01.2014r) po biopsj.... Rozpoznanie: POCHP. Pozapalne zmiany w płucach. Limfadenopatia środpiersia. Epikryza: Pacjent z POCHP w wywiadzie (...) Wykonano bronchoskopię z biopsją węzłów chłonnych metoda EBUS nie stwierdzając obecności komórek nowotworowych. Wypisany do dalszego leczenia i obserwacji w poradni chorób płuc. Zalecenia : (zdziwiłem się, przepisano te same leki) Seretide Dysk 500mg 2x1, Atrovent N 2x2 wziewy. Bronchofiberoskopia - EBUS : Uwidoczniono jednorodne, niepowiększone, normoechogoniczne, średnicy do 1 cm węzły grupy 7. Wykonano biopsje tych wezlow, badanie przerwano z powodu kaszlu. Badanie CYTO HISTOPATOLOGICZNE: Opis mikroskopowy: BACC węzłow grupy 7. Rozpoznanie: Komórek nowotworowych nie stwierdzono. Rozmazy zawierają elementy morfotyczne węzłow chlonnych oraz strzeki utkania limfatycznego. ABP (-) ujemny hodowla w toku (w kierunku gruźlicy) Badania dodatkowe : RR: 130/80 mmHG=g Waga 97..96..94kg CRP: 2,94 mg/l MORFOLOGIA: Hb - 14,60 g% ; Ht - 43,10% ; Er - 4,61 T/I ; L - 9,25 G/I PLYTKI KRWI: 315,00 g/i GLIKEMIA: 5,31 mmol/I JONOGRAM: Na - 139 mmol/I ,K - 5,2mmol/I , Cl - mmol/I KREATYNINA: 86 umol/I ASPAT: 24 IU/I ; ALAT: 26 IU/I UK. KRZEPNIECIA CZAS PT: 11,30 s , INR: 1,03 PEF 8,52 6,88 80,7 Wiem,że dla większości z Was te parametry są mało zrozumiałe.Tłumaczenie jest jednak dosdnie proste.....To oznacza powolną smierć w męczarniach.....

odlew

Praca w tej firmie - to faktycznie - Obóz Pracy. Harówa, opiepszanie o byle co. Firma "rodzinna". Zatrudnieni matka, syn, żona syna, córka, szwagier, mąż...dużo by wymieniać. Wszyscy na stanowiskach kierowniczych plus dyrektorskie pensje. Poniżanie drugiego człowieka. Ludzie uciekajcie z tego bagna gdzie pieprz rośnie. Mówię tu nie tylko o pracy na hali, ale przede wszystkim w administracji...

gastro

Witam- w sumie jest to spoko miejsce pracy dla nowego-poniewaz ludzie zarządzający tam sa dosc ludzcy-da sie wytrzymac- ja polecam...raczej nei dla ludzi majacych na utrzymaniu rodziny-

HEY

a JA PRZYCHYLNE SI DO OPINIi..pracując w Meatlodlew ,człowiek naprawdę dochodzi do wniosku ,ze/o wartości pieniądza... ponieważ haruje za grosze,za grosze również sprzedając swoje młode zdrowie,tyrając za 1600 na grupę ludzi z biur z , co wożą się coraz lepszymi samochodami..a on jeszcze ma czelność mówić, ze:"my mozemy to zamknąć-róbcie co co chcecie"...czuje się ,ze jest się wykorzystanym..dlatego tez kategorycznie nie polecam pracy w tym .,gorzej niz Czarnobylu...

onet

Firma z duzym potencjalem na duzy plus ...pracujac zdobylem duze doswiadeczenie , ktore procentuje mi na lata :)

pieniądzem87

hej-bardzo przepraszam ,ale ja pracowałem w tej firmie i powiem,e praca w tej firmie uzmysłowiła mi jedną rzecz- najważniejsze w życiu są pieniadze- i zarobki -je osiągnąc można tylko za granicą- jestem, po zawodówce mechanicznej i w Niemcy niemchech od razu dostałem 15 euro za godzien.ok 60 złna godz.) za pomocnika_).-.-praca na odlewni, przez pośrednika, na stacji przerobu mas.

byly

Bobik pokarz takich co kasa z metalodlewu wystarcza im do zycia chyba tylko tym z biorowca wystarcza a kasa w zyciu jest najwarzniejsza bo bez nicj nic nie zrobisz.Bedziesz chory to za co kupisz leki.A ta niby solidarnosc dawno cos powinna z tym cos zrobic a nie brac co miesiac kase od czlonkow solidarnosci i tylko podpisywac co im kaza bez zanej dyskusji

founf

dajcie spokoj- sprzedajecie zdrowie z grosze - uciekakajcie jank najdalej od metalodlewu-jak chcecie zyc

metal

Pracuję w tej firmie wiele lat i szczerze mówiąc zarobki i awans zależy tylko od samego pracownika.Nie narzekam i uważam że solidną pracą, obowiązkowością można dojść w Metalodlewie do całkiem niezłych pieniędzy.

@metal

no to chyba jestes niezlym lizusem metal bo naprzyklad na oczyszczalni to tylko wiejskie lizuski maja najwiecej na godzine

byly

przyjmij sie na oczyszczalnie to zobaczysz za co i kiedy dostaniesz podwyrzke mari

dno

pracując w metalodlew pracujesz na (usunięte przez administratora) którzy kupują działki i buduja domy a fizyczny nawet bonow niema na swieta

hetero

(usunięte przez administratora) W sobote i niedziele (usunięte przez administratora) sie bez dodatków (usunięte przez administratora)mysli tylko jak utrzymać stanowisko po przejściu na emeryture i dalej wpisywać sobie godziny(usunięte przez administratora)

dfgdfg

totalna porazka słabo placa wogule lipa

byly

Pracowalem w tej Firmie i przyznam , ze pozytywnie przygotowala mnie do zycia ...firma na duzy plus .Ci ktorzy dodaja rozne opinie niech sobie szukaja innej firmy jezeli im nie odpowiada praca w tej firmie . Nikt ich na sile nie trzyma , kierownictwo idzie kazdemu na reke - kto chce sie zwolnic to ida na reke a nikt na sile nikogo nie trzyma . Samemu sie przychodzi do firmy i samemu sie zatrudnia Kazdy sie dziwi , ze ciezko a jak moze byc na odlewni , jest to praca bardzo ciezka i kazdy kto deklaruje prace na odlewni sam decyduje sie na taka a nie inna prace . Nie jest to fabryka czekolady... firma na duzy plus ..

piec

nie ma takich pracowników - zresztą tam pracowników nie ma-tam są niewlolnicy- okradani przez "górę ludzie" - grupa ludzi sprzedający swoje zdrowie za parę groszy- ludzie-nagrywać i nagrywać ile wlezie.

Mariusz
@piec

Ja pracuje juz 10 lat i zarabiam mniej niz po roku pracy starsi pracownicy pracujacy po 30 lat zarabiaja 15 zł/h brutto , (usunięte przez administratora)

leos

Praca w Metalodlew a dokładnie na modelarni to syf jakich mało. Nowe osoby jakie udaje im sie zwerbować wykonuja wyłacznie szlifownie i zdzieranie starych modeli,poniszczonych,zasyfionych,na których jest pełno odchodów zwierzęcych,farby,szpachli,zywicy i innej chemi,która niszczy organizm.Do tego maski jakie daja nie spełniaja zadania,przez rękawiczki przenika wszystko do skóry i szczypie. Non stop szlifowanie i szpachla samochodowa,toksyczna,po której chodzisz jak nacpany,ciagle senny i otumaniony.Do tego pełno kurzu,smierdzace opary z lakiernii. Jak idziesz do kibla to cię cofa, a gdybyś chciał usiąść na zewnatrz to wdychasz smród z petów nagromadzonych we wiadrze, a obok smród szczochów,jak ludzie leją co po chwila. Do tego hałas przekraczający wszelkie normy oraz brygadzista - Azor który lata jak pies i wrzeszczy na ludzi ,tak jest jak wiesniak dorwie sie do żłoba. Płaca to 8zł netto,i przez 2-3 lata nie masz na co liczyc,moze skapna ci 1 zł i to wszystko,najlepiej zarabiaja emeryci i kierownictwo które łazi jakby byli dyrektorami a maja od 5- 8 tysiecy na miesiac, Cwaniaki Azor i Koń poustawiali swoich znajomych załatwiajac im najlepsze stawki, a tym z rodziny załatwiaja nad godziny płatne 50% przez 8 godzin sie szwendaja, a potem że niby jest duzo pomiarów to zostaja dłużej i tym sposobem weznie 2 wypłaty, a zwykły pracownik robi za 1300.

GDZIE JEST INSPEKTOR PRACY!!!!! NAJWYŻSZA PORA BY TAKOWA INSTYTUCJA ZAINTERESOWAŁA SIĘ TĄ FIRMĄ. JAK TO JEST MOŻLIWE ŻE PRACOWNICY PRACUJĄ 7 DNI W TYGODNIU CZASEM NAWET PO 16 GODZIN DZIENNIE A CO JEST NAJZABAWNIEJSZE TO PRACOWNICY TEGO [usunięte przez administratora]PRACY NIE MAJĄ ŻADNYCH DODATKOWYCH PIENIĄŻKÓW ZA GODZINY NADLICZBOWE ORAZ ZA PRACE W SOBOTĘ I NIEDZIELE WIĘC PIĄTEK ŚWIATEK TRZEBA IŚĆ DO ROBOTY. ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ ISTNIEJĄ W TEJ FIRMIE TYLKO NA PAPIERZE W MAGAZYNIE KAŻDY NOWY PODPISUJE DŁUGĄ LISTE CZEGO TO NIE DOSTAŁ A W RZECZYWISTOŚCI TO NAWET POŁOWY NIE DOSTAŁ Z LISTY. W TEJ FIRMIE WSZYSTKIE PRZYWILEJE PRACOWNICZE ZOSTAŁY ZABRANE JEDYNIE CO PRZECIĘTNY KOWALSKI MA TO GOŁĄ WYPŁATĘ ORAZ ŚMIESZNY DODATEK NOCNY KTÓRY WYNOSI TYGODNIOWO OK 40 ZŁ POZA TYM NA NIC NIE MOŻE LICZYĆ TAK WIĘC TĄ FIRMĄ POWINIEN SIE ZAINTERESOWAĆ INSPEKTOR PRACY KTÓRY NIE DA SIE SPŁAWIĆ "KOPERTĄ". ZAPRASZAMY DO NASZEGO OBOZU PRACY PRAWIE ŻE PRZYMUSOWEJ TELEWIZJE I WSZELKIE GAZETY BO FIRMA METAL ODLEW JEST FIRMĄ SZTANDAROWĄ JAK TO DOBRZE JEST W PAŃSTWIE POLSKIM!!! CO DO OCENY TO NIEDOSTATECZNY TO ZA MAŁO WYSTAWIAM TEJ FIRMIE ZERO BEZWZGLĘDNE

Zostaw merytoryczną opinię o "Metalodlew" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "Metalodlew" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Metalodlew" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Metalodlew" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Metalodlew" S.A.