JWW INVEST S.A.

Opinie o JWW INVEST S.A.

ryndi

Tak, nie wypadków,ale dlaczego? na jednym przykładzie złym kierowaniem pracą zginął człowiek. Oczywiście kopie się i zwala winę na leżącego.Czy ktoś jedzie do pracy na wakacje ? czy żeby stać? Musiał się w końcu zdarzyć wypadek żeby mieli nauczkę na przyszłość, jak traktować bezpieczeństwo pracownika. Tylko że akurat na tym człowieku. Ale to mógł być każdy.

schweissss

nie ma zadnych wypadkow

elektroda

robiłem i na nocce i na rance i sprawy maja sie tak;spawacze zawsze czuja sie pokrzywdzeni,ale niestety to nie EPskad chcieli przeniesc obyczaje ze norma zrobiona i cheja do domu podejrzewam ze zaczeło to przeszkadzac monterom ktorzy robili na stykach bo oni musieli robic od deski do deski a nie mieli takiego uznania w oczach ;majstrów; zeby zejsc wczesniej,firma nie jest najgorsza ale faktycznie ludzi nie ceni min.gdy jest jakis wyjazd za granice ludzi którzy juz tam cos przepracowali woli spuscic do domu a pobrac matołow z pod budki którzy nie maja pojecia o robocie.mysle ze jak wróce z zagranicy na nastepne bloki pojde do nich jesli wygraja przetarg

jasiu

z wypadkami w pracy,to jest tak że każdy boi się o swój tyłek

nk

chyba tam musisz nie pracować skoro masz takie zdanie. Mało jest takich odważnych co sie wypowiada na taki temat. To było więcej wypadków niż w czerwcu?

spawacz

Zawsze o stawki mozesz zapytać, a na spawaczach z Bełchatowa bardzo im zalezy...

jarzynka

Co do tych pijaków to przepraszam,bo jechali tam też porządni ludzie,którzy chcieli zarobić uczciwie

jarzynka

Mąż pracował w Murl w Niemczech ostatnio tzn.sierpien 2011 i zrobili ich w konia,powiedzieli,że robota do konca września,a pracowal tydzien w sierpniu.Co gorsze oni o tym wiedzieli a nie niepoinformowali o tym niektórych pracowników,przecież nikt na tydzien by się nie wybrał.NIEUCZCIWA FIRMA,BO TRZEBA BYŁO POWIEDZIEĆ JASNO.POZA TYM POŁOWA NIE UMIAŁA SPAWAC,MĄŻ ROBIŁ ZA TAKICH,A JEST WSPANIAŁYM SPAWACZEM.ROBILY TAM SAME PIJAKI,JESZCZE MĘŻA W DRODZE OKRADLI.OBIECUJĘ WAM FIRMO INWEST,ŻE OSOBIŚCIE SIĘ TYM ZAJMĘ I PORUSZĘ ODPOWIEDNIE INSTYTUCJE.NIE MOŻNA BYLO ZWERYFIKOWAC I WZIĄŚĆ PORZĄDNYCH SPAWACZY,ŻEBY MIELI DŁUŻEJ PRACĘ,ALE TAK TO JEST JAK SIE CHCE SZYBKO WZBOGACIC

Prezes JWW Inwest buduje własny dom na koszt zarządzanej przez siebie spółki.W najbliższym czasie złożę donos do skarbówki

Praca tam , to jest jedna wielka masakra, ale z nimi nie wygrasz, bo szefostwo \"kąpie się \" w kasie....

aninim

To własnie słyszałem ze firma w porzadku jak najbardziej.Złozyłem tam wlaśnie CV za montera jak wygląda praca,jaka atmosfera,zarobki???

spawacz

Nie brącie [usunięte przez moderatora], opisać śię tego nieda co on wyprawia i jaki jest, to trzeba zobaczyć, takiej komedji jaka tam była to jeszcze niewidziałem w żadnej firmie co pracowałem. ps. pozdrawiam komediantów z SERWISU jesteście por...

lok - 2009-11-16 20:37:06 Coś mi się wydaje panowie, że złość przez Was przemawia. Jeśli już dajesz opinię, to może czymś umotywować warto ? Witajcie. Jesli chodzi o firme JWW INWEST mozliwie ok, Jeśli chodzi o kiierownika oraz jego brata , brat swirus nigdy nie miał wykwaliwikowanego ślusarza lub montera o spawaczu nie wspomne, pijok i lubi wszczynać pujki , jego brat kierownik lubi wypić za czyjeś, tacy są będą problemy w firmie jesli tacy ludzie tam będą Oboje robią z ludzmi swojmi przekręty a w robocie się mszczą. pozdrawiam.

janusz

Jaka bzdura! Napewno jesteś ulubieńcem pilusia albo połanieckim psem który bez tego serwisu nigdy się z życiu w innej roli nie odnajdzie. Uwaga na ten serwis pijaki (usunięte przez administratora) oszusty nawet kierownik pilecki swojego prezesa Wcisłe robi w człona a szczególnie na kasie z rachunkami hehe

Nomad

To co? Mam [usunięte przez moderatora] nagrać na telefon jak kłamie , ściemnia i pierdoły opowiada? Normalny wystraszony polski Niemiec. Sprząta kontenery Niemcom i robi z siebie i z nas podludzi . Jeżdżę już parę lat po kontraktach ale takiego cyrku jeszcze nie widziałem. Kasa to nie wszystko , ściema z długością kontraktów, regularny mobbing i wmawianie nam że Niemcy są z nas niezadowoleni ... facet jak się nie pomyli to prawdy nie powie . stanowczo odradzam.

Na temat pijaństwa to sama bzdura.

janusz

pijak kierownik do jww tak tylko nie na serwis w marlu nie polecam debila mogą zrobić z każdego

jan...

Firma w pożądku kasa dobra tylko ten serwis w marl kierownik chleje jak opętany ośmiesza się chodzi na czworakach i wszystko zapomina a potem robi z ludzi pożądnych [usunięte przez moderatora] przed kierownictwem.

endriu

Ja świadczyłem usługi spawalnicze firmie JWW INWEST Katowice na elektrowni Bełchatów i nie mogę napisać złego słowa zakwaterowanie ok, pieniążki na czas co więcej chcieć. Oby tak dalej.

józek

Firma wypłacalna,płacą na czas,zakwaterowanie jest tylko pijaków przyjmują do pracy i to jest minus bo później o polakach źle mówią w miejscu pracy...najgorzej było w Marl w Niemczech---lekka przesada----kierownik chleje razem z pracownikami a potem tacy do roboty idą na lekkim gazie..

Zostaw merytoryczną opinię o JWW INVEST S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JWW INVEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JWW INVEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW INVEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JWW INVEST S.A.?

Kandydaci do pracy w JWW INVEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JWW INVEST S.A.