JWW INVEST S.A.

Opinie o JWW INVEST S.A.

Kazek

(usunięte przez administratora) Oczywiście inne osoby mogą napisać,że jak mi i innym jest tak źle to mogę się zwolnić.No i może to prawda. Tylko ,że nie w tym rzecz.Rzecz w tym,że każdy ma rodzinę i chce ją godnie utrzymać.Rzecz w tym aby traktowano nas sprawiedliwie i po ludzku.A w tej sytuacji w której jesteśmy,tak nie jest.Jeszcze jedno zdanie.(usunięte przez administratora)

Były EP
@Kazek

Ale pojechałeś z własnej woli więc pretensje kieruj do siebie

@Były EP

Tak,masz rację.Pojechałem z własnej woli.Chodzi tylko o to,że dopiero na miejscu okazało się jak bardzo okłamali ludzi.Możesz napisać,że mogłem nawet wrócić do kraju.A teraz zadaj sobie sam pytanie co ty byś zrobił na moim miejscu?! Bo przez takich ludzi jak ty BYŁY EP te warunki zamiast być lepsze są coraz gorsze.Bo tacy ludzie jak ty nie mają żadnych wymagań w stosunku do pracodawcy.

ByŁy EP
@Kazek

JWW to córka EP. jezdziłem na remonty i nie tylko do Niemiec na różne budowy przez kilka lat ale moja stawka wynosiła 12 euro bo za mniej bym nie pojechał i wszyscy o tym w EP.wiedzieli można było postawić warunek?

@ByŁy EP

Czasy i ludzie o których napisałeś to już czas przeszły!!Tak jak NIC napisał,pewnie byłeś spawaczem.Jeśli byłeś monterem to pewnie wtedy kiedy stawki wynagradzały tobie ciężką pracę i to,że jesteś przez długi czas daleko o żony i dzieci dla których poświęcasz się.

Były EP

Jako monter spawacze mieli po 14 a nawet 15 euro

@Były EP

BYŁY EP realia na dzień dzisiejszy są takie,że jak nie odpowiada tobie to możesz siedzieć w domu.A ty jesteś już na emeryturze lub zmieniłeś branże i piszesz o tym co było.Być może wypowiadasz się na podstawie relacji swoich kolegów którzy jeszcze pracują.Są ludzie którzy mają rodzinę,dom i inne zobowiązania.Przyjmują takie stawi jakie mają zaproponowane.Nie chcę wchodzić w dyskusje i polemizować o tym i o tamtym.Opisuję to co mnie dotyczy z mojej perspektywy.Pomyśl również o tym,że oprócz stawki są jeszcze inne rzeczy bardzo ważne.

Kazek

A teraz kilka słów o JWW Invest S.A.Katowice do osób które myślą o pracy w tej firmie.Pracuje jako monter w Niederaussem.Stawka 8,5 euro netto.Praca od 7:00 do 17:30 w tym dwie przerwy po 30 minut,7 dni w tygodniu bez dnia wolnego.Praca w temperaturach przekraczających 50 stopni Celcjusza,brak odpowiedniej ilości klimatyzacji,brak wody,brak radia wewnątrz kotła do natychmiastowego kontaktu z kierownikiem lub brygadzistą w razie wypadku lub innej nagłej sytuacji,szatnie w których przebiera się po kilkanaście osób itd.

ddd
@Kazek

a czy to wina jww, ze szatnie na budowie sa takie a nie inne?

@ddd

Jeżeli tak oceniasz JWW to nie jesteś monter tylko(usunięte przez administratora)

elektroda
@spawacz

ludzie co wy wypisujecie za głupoty jeszcze na poprzednim remoncie było jako tako teraz juz nie przeciez jww ma z babckokiem kontrakt w euro [diety także]tak jak niesławny juz IDS a robolom placi w zetach bhp-pania widac tylko w poniedziałki jak jest obchód wszystkich firm,a jesli chodzi o niederhausen na 7 pojechało mnóstwo ludzi którzy po powrocie stanowczo stwierdzili ze wiecej tam nie pojada i podejrzewam ze zmienili zdanie .robiłem swego czsu na rybniku prosze zapytac jak tam funkcjonuje bhp to wtedy dowiecie sie co to jest ochrona zdrowia i zycia bhp jww by tam nie istnialo

13-14 pln/h i bez umow ktore mialy byc a ich nie ma do dzis Do tej pory bylo dobrze tylko i wylacznie dla Pana N i dla Pana W a nie dla pracownikow

robol

już nie polecam tej firmy schodzą na psy zero delegacji a o stawce nie wspomnę,przyjmują ludzi od (usunięte przez administratora) którzy nie potrafią włączyć szlifierki ale cóż tak będzie bo nikt za free nie będzie pracował

@robol

to nie kryzys tylko chęć zarobienia większej kasy, sprawdzają jak nisko mogą zejść na stawkach. Ludzie od Pana N pracują bez umów.

Uwaga nowy nabór pracowników, kolejny blok i stawki w dół, nowych zatrudniają, starych sprawdzonych - droższych spószczają

spawacz

Tak jak narazie są wypłacalni ale jest coraz gorzej na koniec miesiąca aby zaoszczędzić (mają dobre, sprawdzone sposoby) urywają godziny "z jakiegoś ważnego powodu" (temu 6h, tamtemu 8h), a jak się upomnisz (głośniej) to nagle pojawiają się poprawki...

SEBA

A potrzebuja moze spawaczy na 141 ??

Misza

to prawda, wszędzie są problemy, Energomontaż Południe poległ, W Remaku zmienił się zarząd, tam też ludzie narzekają.. JWW przynajmniej jest wypłacalny, a 10 mam wypłatę na koncie

Franek

Ale tylko się rozgląda bo wszędzie jest to samo a może jeszcze gorzej

kociol 11

Firma zaczyna leciec w kulki z wynagrodzeniem na poprzednich kotlach kazdy wiedzial za co pracuje obecnie ludzi jest duzo mniej i robota idzie przed terminem a pieniadze za to coraz mniejsze spore grono fachowców rozglada sie juz za konkretniejszymi ofertami

bełchatów

firma zaczyna leciec w kulki z wynagrodzeniem na poprzednich kotlach kazdy wiedzial za co pracuje obecnie ludzi jest duzo mniej i robota idzie przed terminem a pieniadze za to coraz mniejsze spore grono fachowców rozglada sie juz za konkretniejszymi ofertami

nieznajomy29

Cześć wszystkim zna może ktoś podobne firmy do jww inwest

spawacz111

Czy spawaczy w Bełchatowie może potrzebują? ktoś wie? proszę o info. Chciałbym się zatrudnić do pracy na miejscu.

gener

potwierdzam przedmówce iż jww ciągnie w dół to juz nie to samo...

zainteresowany

jak kształtują się zarobki na Bełchatowie, ludziska zadowoleni?

smerf
@zainteresowany

człowieku ludzie pisza tu teraz o robocie na bełchatowie a ty piszesz o stawkach za granica chyba robisz tu całokształt wszystkich opini.odnosnie bełchatowa to inwest wypioł sie na ludzi którzy już kilkakrotnie u nich robili podobno zjechali ze stawkami brak delegacji chyba inwest ciagnie w dól.pozdro dla wszystkich na bełchatowie szczególnie dla spawaczy i monterów od 0-27 metra.hej

Realista

Czytając te wasze wypociny łącznie z błędami to aż się rzygać chce. Jeżeli chodzi o stawkę na godzinę to masz( macie ) tyle ile wytargujecie w biurze, widziałem i znam ludzi co zgadzali się za 12, 13 14 euro na godzinę wyjechać, a na miejscu mówili ,że nie będą się wysilać, bo mają za mało, to chyba coś nie po kolei w główce. A odnośnie pijaństwa, jak to Polacy na exporcie, ale nikt nikomu nie wlewa, po prostu robisz swoje i olewasz gości. Czekam na atak.

smerf
@Realista

przepraszam kolege zainteresowany moj wpis tyczył sie kolegi realista

spawacz

Czy coś na Bełchatowie się robi? jeżeli tak to do kiedy kontrakt jest przewidziany? Zarobki dobre?

?

super

spawacz

panowie powiedzcie lepiej jak sytuacja z praca na bełchatowie wygrała nasza firma przetarg czy nie jak wygrała to kiedy zaczynamy pozdro

spawacz

ja nie powiedziałbym że jest z czego się cieszyć. Bać się o własną głowę i w razie w zwalanie winy na ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o JWW INVEST S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JWW INVEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JWW INVEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW INVEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JWW INVEST S.A.?

Kandydaci do pracy w JWW INVEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JWW INVEST S.A.