Opinie o „Grajewscy” Sp. J w Świebodzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie „Grajewscy” Sp. J. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w „Grajewscy” Sp. J o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa kwiatów i roślin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Grajewscy” Sp. J w Świebodzice

Arkadiusz Nowy wpis

Siema! Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Czuję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Świebodzic. Pomóżcie mi i opiszcie jak pracuje się w firmie Grajewscy? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Arkadiusz

@Jak ty Nowy wpis

A czy pensja miesięczna sama w sobie jest wystarczająca? Jak wygląda atmosfera w pracy?

Czy firma „Grajewscy” Sp. J w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Grajewscy Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie nie przeprowadzamy szkoleń, jednak w przeszłości finansowaliśmy w całości szkolenia pracowników.

Tonik

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

Katia
@Tonik

bo nic się nie zmieniło

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie „Grajewscy” Sp. J, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Stefan

Czyżby żal, że nie pracuje się w dobrej firmie? Gdyby było źle ludzie by odeszli z firmy!!

antoni kosiba

znam osoby które tam pracują po kilkanaście lat w tej firmie można by powiedzieć ze zaharawowuja się za tę marne pieniądze Bez poszanowania dla ludzi wręcz pogarda ze strony Pana Grzegorza Pani Edyty oraz Boże pożal się niczego n ieswiadomej jak i pozostali zresztą oderwanch od zeczywistosci ich corki Patrycji czasami spotykając ich na ulicy mam ochotę splunac im pod nogi czy ktoś w koncu może wplynac na sytuacje w tym kolchozie.

Agnieszka

@Wiktor, czyli premie są przyznawane za dobrą sprzedaż? Osoby zainteresowane mogą wysłać CV, bądź zadzwonić pod nr telefonu poda w linku http://www.grajewscy.pl/praca/ Ktoś z was był ostatnio na rozmowie i wyrazi swoją opinię?

Wiktor

Zarobki mogą być dobre ale to zależy od inwencji oraz umiejętności sprzedaży!!!

Justyna

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Jak ty
@Justyna

Stała pensja miesięczna plus premia od utargu której nie zobaczysz. Nadgodziny robisz ale nie płacą bo odbierasz wolny dzień . Wszyscy stamtąd uciekają jak tylko złapią lepszą okazje a tych na rynku pracy jest dużo

Agnieszka

@byłypracownikgrajewskich, piszesz, że szefostwo nie docenia pracownika. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Bylypracownikgrajewskich
@Agnieszka

Przez kilka lat pracy sytuacji było kilka a opisanie ich zajęło by sporo czasu . Samo szefostwo mówi ze nie ma sentymentu do pracowników , nawet tych wieloletnich . Gdy zachorujesz uslyszysz ze jest sezon . Gdy zaniemozesz po kilku dniach pracy od 7 do późnych godzin wieczornych usłyszysz , że przesadzasz. Jedno mówią człowiekowi w oczy a drugie z nim robią . Gdy widzą ze masz problem będą Cie unikać twierdząc że będzie czas będzie rozmowa . Żałuję że poświęciłem tyle czasu i serca tej pracy mając tak naprawdę wiele innych możliwości . Nie są płacone odowoednio nadgodziny . Pracownik wieloletni ma tyle samo na godzinę co osoba pracująca niepełny rok . Baaa czasem ten co jest nowy ma lepiej .... Tak jak pisane wcześniej o socjalu można zapomnieć . Naprawdę nie polecam bo patrząc ze od kad pożegnałem te firmę jest tylko lepiej

byłypracownikgrajewskich

nie polecam . Zarobki nie przekładają sie na ilosc godzin, które się spędza w firmie . Robisz za dwoje, a pensja jedna i w dodatku marna . Ludzie w porządku, ale szefostwo w ogóle nie docenia pracownika. Nie polecam

Agnieszka

@Tremp, myślę, że każdy ocenia inną kwotę jako dobre lub słabsze wynagrodzenie ;)

Tremp

Na stanowisku kierownika z pewnością możesz liczyć na kiepskie wynagrodzenie, tak jak z resztą na innych stanowiskach.

Tremp

indy

czy praca byłaby nadal na strzegomskiej 49 u was?

kris

Witam A na jakie zarobki może liczyć osoba zatrudniona na stanowisku kierownika logistyki ?

daro

Tu nie chodzi o obiektywizm.I owszem masz rację na wypłatę trzeba zapracować, umowa o pracę jak najbardziej reguluje prawa i obowiązki ale nie w tej firmie-kto pracował w "Grajewscy Sp.j" ten wie.

wp

Nie polecam!!! Człowieka mają za nic najlepiej jakby pracował 12 godzin dziennie za najniższą krajową. Socjal jaki socjal o czymś takim to w tej firmie nawet chyba nie słyszeli.Ładnie mówią i dużo obiecują a rzeczywistość jest całkiem inna.

Seba

Aplikowałem na stanowisko Referenta ds. gospodarki magazynowej, spełniam wymagania i nie zostałem zaproszony na rozmowę. Wie ktoś czy firma kogoś zaprosiła na rozmowę,czy po prostu czekają aż zakończy się ważność ogłoszenia ?

maleńka

Najgorsza firma niesłowna i niedotrzymująca umów!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o „Grajewscy” Sp. J - Świebodzice

• Jak się pracuje w „Grajewscy” Sp. J?

Zobacz opinie na temat firmy „Grajewscy” Sp. J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

„Grajewscy” Sp. J
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Strzegomska 49
    58-160 Świebodzice