Ras Plska

Strzegom

Opinie o Ras Plska

Baca

Uwaga na brygadzistę od frezarek CNC. Gość jest niezrównoważony psychicznie i kompletnie niechętny do jakiejkolwiek współpracy , powinien przebywać z dala od ludzi.

objik

ale to stanowisko chyba już zostało przez kogoś objęte

Nick:

Nie znam dokładnie firmy, ale jakiś czas temu szukali kontrolera jakości. To dzwonie dopytać się szczegółów. Przełączyli mnie do jakiegoś dyrektora sprzedaży (dobre to Pan od sprzedaży nadzoruje jakość??? masakra... znam osobiście przykład firmy gdzie marketing i sprzedaż są najważniejsze w każdej kwestii czy jakości czy technologii i poprostu jedno wielkie szambo). Pan od sprzedaży pyta się mnie czy potrafię obsługiwać suwmiarkę i zaczyna wręcz wmawiać, że napewno nie potrafię obsługiwać jej (no kurcze tak zaawansowane i skomplikowane narzędzie pomiarowe, zę jacie kręcę). No niestety ale akurat suwmiarkę potrafię obsługiwać a nawet mam takową w domu, no ale cóż. Ciekawe ile czasu wg tego Pana zajęłoby nauczenie obługi suwmiarki kogoś kto jej nie widział na oczy? Wg mnie poniżej 5 minut, ale chyba zdaniem tego Pana to z kilka lat. Ciekawe czy on wie wogóle co to jest powtarzalność, odtwarzalność, precyzja i dokładność metody pomiarowej, już nie mówiąc o pełnej walidacji. Najlepsze jest to, że zaczął opowiadać, że szukali inżyniera procesu i że mieli poprzednio kogoś z doświadczeniem i ta osoba im się nie sprawdziła i wg nich nienadawała się, tak więc postanowili że będą teraz szukać na inżyniera procesu kogos bez doświadczenia i go tam nauczą wszystkiego i też ta osoba ma liczyć kalkulacje kosztów docelowo. Ciekawy pomysł miał ten Pan od sprzedaży skoro rzekomo (twierdził że pracownik się nie nadawał. ale może to pracownik z firmy zrezygnował a nie firma z pracownika? może firma się nienadawała?) poprzednia osoba z doświadczeniem się nie nadawała to powinni albo tę osobę doszkolić, albo szukać kogoś jeszcze z większym doświadczeniem a oni mają wizję, że poszukają kogoś bez jakiegokolwiek doświadczenia i wtedy ta osoba będzie się nadawać. dobre to hahahaha, szkoda że tylko kupy coś się nie trzyma...

Ten [usunięte przez moderatora] to niezły numerant i sklerotyk. Kłamie [usunięte przez moderatora] ludzi,. Pewnie długo na naszym rynku nie pociągnie.

toya

Firma kłamstwem i oszustwem płynąca :)

antyhrabia

to ta firma jeszcze istnieje? Przy takim zarządzaniu?

Stefan

Jeśli tam jeszcze pracuje HRABIA, to nie ma o czym pisać

Zostaw opinię o Ras Plska - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ras Plska