Opinie o Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. w Strzegom

Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.
counter
2 9 18 5 1
Roksana Nowy wpis

@Radek a jesteś pracownikiem? Atmosfera jest tam przyjemna?

Były Nowy wpis
@Roksana

No jasne że radzior to pracownik dlatego chwali

Radek Nowy wpis

Wystarczy być dobrym pracownikiem a opinia o firmie będzie diametralnie różna. Firma dobra więc potrzebuje dobrych pracowników!!

TakNie

Na jakie benefity można liczyć w Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Benefity żadne chyba że w postaci stresu ha ha wiem co mówię. I jeszcze jedno nie polecam ludziom co się na robocie frezera lub tokarza nie znają i myślą jakoś to będzie. Odpuście

Kolega kolegi kolezanki która

Bandzior pała to przyznam bo pracowalem!!! A filipek to chyba łeb z hu...zamienił! Pracowało sie i było spoko???? pozdrawiam wszystkich z pod orzechowych przerw

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Filipek

Sami sobie takie piekiełko tworzymy i najlepiej jak każdy zacznie od siebie poprawiać atmosferę.

TakNie2

Krzysztof

@Jancio Wodnik, a jak wygląda kwestia premii, czy awansu? Wiadomo, że atmosfera jest ważna, ale dobrze, że można liczyć na kogokolwiek. A jeśli coś może nam wynagrodzić jedną niewłaściwą rzecz, to dobrze byłoby to wiedzieć.

Byly
@Krzysztof

Jeżeli nie jesteś odporny na stres to odpuść ta firmę . A propo. To Pozdr. Dla bandziora z Ras

Tak2Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ras Plska?

Jancio Wodnik
@Administrator

Atmosfera jest do bani...pracuje kilka osób, które są chętni pomóc, koleżeńscy i pozytywnie nastawieni. Ale to wszystko. Co ciekawe w tak niewielkiej firmie zamiast wszyscy trzymać się razem i sobie nawzajem pomagać to jedni drugich zwalczają. W biurze siedzą snoby których nic i nikt nie obchodzi. Tam trzymają się rzeczywiści razem. Ogólnie jest do bani i szczerze nie polecam tam pracować.

Baca

Uwaga na brygadzistę od frezarek CNC. Gość jest niezrównoważony psychicznie i kompletnie niechętny do jakiejkolwiek współpracy , powinien przebywać z dala od ludzi.

Tak24Nie
objik

ale to stanowisko chyba już zostało przez kogoś objęte

Nick:

Nie znam dokładnie firmy, ale jakiś czas temu szukali kontrolera jakości. To dzwonie dopytać się szczegółów. Przełączyli mnie do jakiegoś dyrektora sprzedaży (dobre to Pan od sprzedaży nadzoruje jakość??? masakra... znam osobiście przykład firmy gdzie marketing i sprzedaż są najważniejsze w każdej kwestii czy jakości czy technologii i poprostu jedno wielkie szambo). Pan od sprzedaży pyta się mnie czy potrafię obsługiwać suwmiarkę i zaczyna wręcz wmawiać, że napewno nie potrafię obsługiwać jej (no kurcze tak zaawansowane i skomplikowane narzędzie pomiarowe, zę jacie kręcę). No niestety ale akurat suwmiarkę potrafię obsługiwać a nawet mam takową w domu, no ale cóż. Ciekawe ile czasu wg tego Pana zajęłoby nauczenie obługi suwmiarki kogoś kto jej nie widział na oczy? Wg mnie poniżej 5 minut, ale chyba zdaniem tego Pana to z kilka lat. Ciekawe czy on wie wogóle co to jest powtarzalność, odtwarzalność, precyzja i dokładność metody pomiarowej, już nie mówiąc o pełnej walidacji. Najlepsze jest to, że zaczął opowiadać, że szukali inżyniera procesu i że mieli poprzednio kogoś z doświadczeniem i ta osoba im się nie sprawdziła i wg nich nienadawała się, tak więc postanowili że będą teraz szukać na inżyniera procesu kogos bez doświadczenia i go tam nauczą wszystkiego i też ta osoba ma liczyć kalkulacje kosztów docelowo. Ciekawy pomysł miał ten Pan od sprzedaży skoro rzekomo (twierdził że pracownik się nie nadawał. ale może to pracownik z firmy zrezygnował a nie firma z pracownika? może firma się nienadawała?) poprzednia osoba z doświadczeniem się nie nadawała to powinni albo tę osobę doszkolić, albo szukać kogoś jeszcze z większym doświadczeniem a oni mają wizję, że poszukają kogoś bez jakiegokolwiek doświadczenia i wtedy ta osoba będzie się nadawać. dobre to hahahaha, szkoda że tylko kupy coś się nie trzyma...

Tak6Nie

Ten [usunięte przez moderatora] to niezły numerant i sklerotyk. Kłamie [usunięte przez moderatora] ludzi,. Pewnie długo na naszym rynku nie pociągnie.

Tak1Nie

toya

Firma kłamstwem i oszustwem płynąca :)

Tak4Nie

antyhrabia

to ta firma jeszcze istnieje? Przy takim zarządzaniu?

Tak3Nie

Stefan

Jeśli tam jeszcze pracuje HRABIA, to nie ma o czym pisać

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ras Polska Export/Import Sp. z o.o. - Strzegom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ras Polska Export/Import Sp. z o.o.