Opinie o ROLPEK 2 w Strzegom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ROLPEK 2. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ROLPEK 2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROLPEK 2 w Strzegom

Mali Nowy wpis

dzień dobry. chłopak odkopał zeszłoroczne ogłoszenie dla mechanika działu technicznego. Zastanawiamy się na jakie zarobki teraz by się pisał gdyby się zgłosił. Wcześniej stawki były liczone od 4 500 zł. A teraz?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do ROLPEK 2? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Mechanik Lotniczy?

Ble ble ble Nowy wpis

Nie radzę wchodzić tam, tragedia. Będziesz jak niewolnik

Karol Nowy wpis

Czego wymagają oprócz książeczki sanepidowskiej? I jaki strój wymagany jest na hali? Wszystko zapewnia pracodawca ?

Kierowca

Bardziej chorej instytucji nie znam kto był ten wie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ROLPEK 2? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku MECHANIK DZIAŁU TECHNICZNEGO?
;/

dopoki ludzie sie nie zbuntują tej litewskiej esesmance to nic sie nie zmieni ! Praca w Rolpek inaczej by wyglądała gdyby nie to pierdo*niete babsko. ona ma zero szacunku dla ludzi ! Razem z tym swoim kurduplem ! Pracownicy są tu zastraszeni zeby nie szli na skarge do prezeski !

Pracownik byly
@;/

To litewska rura betonowa. Chcialem w b ostrym tonie napisac o tej wywloce,ale moderator usunie post.

Co słychać w firmie? Możecie podpowiedzieć czy warto starać się o prace w firmie? Zupełnie nie piszecie , czy jest tak dobrze?

henryk

No tak, podatek to jest zupełnie inna kwestia. Niezależne od składek emerytalnych. zdrowotnych itd. Ja ogólnie jestem w tym momencie zdecydowany na zmianę pracy, ale nie widzę tutaj w tej chwili żadnych ofert pracy. Może gdzieś coś się pojawiło na ten temat?

ZYTA

czy ktoś pamięta panią E

i

sebek

o awansach tu się naczytałem, o tym jak wygląda produkcja też i jeszcze mase potrzebnych rzeczy ale zabrakło mi tu bardzo takich chyba spraw które są filarami - no wiecie, np. zarobków, rodzajów umowy, atmosfery w pracy jaka panuje - bo kolejnych przepychanek i wyścigów już nie zniosę bo obecnie mam. Więc może ktoś wie coś o tych sprawach w rolpeku 2?

Hanna

To nie obóz tylko firma produkcyjna, a nie wczasy na Kamanach! Bardzo dobre warunki pracy i stawki jak wszędzie - robisz swoją robotę, czas szybko leci i do domu. Czysto, nowe maszyny, stołówka, 20min przerwy, wypłata na czas. Mnie pasuje i nie narzekam.

bez życia prywatnego
@Hanna

jak tam Hanna po 3 miesiącach nadal się podoba ? Pewnie zaorana po 12 godzinach 31 dni w miesiącu w kazda niedzielę i dni wolne od pracy przymusowo bo jak nie to do zwolnienia ,bez życia prywatnego bo kiedy jak się zapierdala po 12 h, a życzliwe opinie mozna między bajki włożyć!!!

dark

@maleo, to według ciebie jakie umowy sa naprawdę w Rolpek 2? Tez o pracę, tylko jakiś krótszy okres czasowy, czy jeszcze inaczej.

Ziutek

Nie wydaje mi się żeby opinia Ryśka była prawdziwa.Pracowałem w fd przez rok na umowę o dzieło a w Rolpeku 2 lata na umowę zlecenie.Kiedyś te dwie firmy tworzyły jedną firmę,dlatego Rysiek chce je wybielić bo musi mieć w tym jakiś cel

prawdomówny
@Ziutek

Chyba jesteś kierownikiem w rolpeku że takie kłamstwa wypisujesz. Ta firma to prawdziwy obóz a pieniądze żadne.

prawdomówny
@Ziutek

ryszard

Ludzie nie piszcie głupot bo ja pracowałem w tym zakładzie i są dobre warunki pracy, z wynagrodzenia też byłem zadowolony, praca nie była ciężka i była interesująca, dostałem umowę o pracę na dziesięć lat. Niestety zostałem zwolniony bo sobie opuszczałem po miesiącu i nie chodziłem wymyślając różne choroby. Teraz bardzo tego żałuję bo Rolpek 2 to bardzo dobra firma. Teraz pracuję w Firmie Drobiarskiej i też jest to bardzo dobra i solidna firma z której jestem zadowolony.

nie polecam

Pracowalam w rolpeku dlugo,to prawda (usunięte przez moderatora) nie ma szacunku do ludzi,po 8 godz pracy chcialam isc do domu bo mialam wizyte u lekarza,nie puscila mnie (usunięte przez moderatora). Pracowala laska w ciazy po 10 a nawet12 godz, nocki tez. Kontrole na zakladzie tylko po wczesniejszym umowieniu sie. Anglicy gora,tak jak oni graja tak (usunięte przez moderatora) tanczy. Nawet do toalety nie puszcza Cie jak maja zly dzien. Nie polecam tego obozu.

niepolecam

Nie polecam. Chociaz wiem ze przyjmuja teraz maja wieksza produkcje bo jest taki okres, wiec potrzebuja niewolnikow. Juz pracuja po 12 h przez 7 dni w tygodniu. A jezeli chodzi o rozwijanie sie w tym zakladzie lub podnoszenie kwalifikacji - to chyba nie bardzo. Moja naprawde fajnych pracownikow i zero poszanowania dla ich godnosci. Jezeli chodzi o ksiazecke to na poczatku nie wymagaja. Trzeba sie liczyc z tym ze nie ma zadnych szkolen bhp czy stanowiskowych. Cos tam pokaza i radz sobie sam.Podpisujesz papierek ze szkolenie bylo i tyle a jak sie nie podoba to pa pa. Organizacja to - brak organizacji, sterylnosc tez troche na bakier. Taka pokrecona polityka tam panuje ze ciezko sie polapac, jednak czasami lepiej nie wiedziec dla wlasnego dobra.

ktosiek

Jako polak po 8 przepracowanych godzinach reszta godzin liczona jest jako nadgodziny. Przy większych zamówieniach robi się nawet do 16h dziennie. Pracownik nie ma żadnych praw! Zarobki śmiechu warte. Więcej wydasz na lekarzy i leki niż się wzbogacisz

ktosiek

W 100% popieram i to całkowita prawda! Tak jest do dnia dzisiejszego a nawet i gorsze cyrki się dzieją. Ciągle są jakieś inspekcje, kontrole itp. a czego nie sprawdzą stanu rzeczywistego?! My pracownicy mamy chodzić jak roboty tak jak nas nakręcą albo groźba + odebrana premia lub od razu wypowiedzenie. Kto chce tam pracować a nie zna szczegółów i warunków pracy w tym zakładzie to całkowicie odradzam. Chcesz normalnie żyć i z godnością a nie jak pies posłuszny panu to omijaj ten zakład z daleka...

Dobrodziej

Nie wiem ile osób pamięta, ale był to Zakład Pracy Chronionej, niestety tylko z nazwy. Tyrało się tam po 12 - 13 godzin dziennie, wszystkie soboty i niekiedy też niedziele. Praca w zimnie i w wodzie, zakaz rozmów, do WC trzeba było obrócić w ciągu trzech minut, kierownik mierzył czas. Nigdy nie było wiadomo do której się będzie robiło...Płaca najniższa krajowa, nawet w umowie nie pisano tego co faktycznie się wykonywało, pijanych dopuszczano do pracy i obsługi maszyn, kierownicy pożyczali pieniądze na alkohol, zakład generował degeneratów, ci co nie chcieli donosić byli straszeni, że pierwsi pójdą do zwolnienia, pracownicy poniżani i ośmieszani.Traktowanie jak niewolników, po dniu urlopu pytano czy się szukało pracy.

matt29

SZCZERZE NIE POLECAM I RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ PRZED PODJĘCIEM PRACY W TYM ZAKŁADZIE.

Zostaw merytoryczną opinię o ROLPEK 2 - Strzegom

• Jak się pracuje w ROLPEK 2?

Zobacz opinie na temat firmy ROLPEK 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROLPEK 2?

ROLPEK 2