Firma Drobiarska

Strzegom

Opinie o Firma Drobiarska

Gość

Obecnie pracuję w Firmie Drobiarskiej. Faktycznie były o to zadymy na linku. Miał chłopak swoje stanowisko to był ściągany ze swojego stanowiska i przestawiany na tą kaczkę. Raz nawet kierownik był z tego co pamiętam. Tak samo jak chłopaka który mielił mięso nieraz Bochenkowa wyganiała do domu i kogo innego dawała na mielenie.

Ryszard

Pracowałem w Firmie Drobiarskiej w Strzegomiu. Pracowałem na jednym dziale produkcji i tam byłem wykorzystywany przez pewne osoby których nazwiska to Katarzyna Kropornicka, Aneta Kudzia Agata Riss Małgorzata Sjeik. Majstrową jest Marzena Bochenek i byłem tak ustawiany przez majstrową żeby pracować na wyżej wymienione osoby zamiast na swoim stanowisku pracy.

ryszard

Pracuję w Firmie Drobiarskiej w Strzegomiu ponad rok i szczerze jestem bardzo zadowolony, praca jest bardzo interesująca i lekka, zarobki są bardzo dobre, miła atmosfera, mili kierownicy i kierowniczki którzy dobre kierują produkcją i dbają o pracowników. Dzięki pracy w tej firmie moje życie się zmieniło na lepsze i jestem szczęśliwy że mogę tam pracować.

vbn

praca w firmie drobiarskiej to papranie się w kurzym [usunięte przez moderatora] ,do tego marne zarobki [usunięte przez moderatora] ...jednym słowem kiła i mogiła...

Zostaw opinię o Firma Drobiarska - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Drobiarska