Sklep Wielobranżowy "Hentex" Henryk Szemet

Jawor

Opinie o Sklep Wielobranżowy "Hentex" Henryk Szemet

Koło

Bardzo dobra sprawa ten Sklep Wielobranżowy Hentex, moja matka pracowała jakiś czas i naprawdę wyciągnął nas z długów, ja szanuje bardzo mocno mimo wszystko

Martunia

A ja pracuje w tej firmie już trochę czasu i jestem zdaowolona.Ludzie-wszędzie dobrze gdzie nas(was) nie ma.

xxxxx

stanowczo odradzam prace w tej firmie.

Klient

W sumie wypowiem się jako klient nie pracownik. Największym minusem są te stare dewoty na mięsnym koło Lidla. Bezczelne, chamskie i wulgarne. Jedna to nawet ostatnio przy klientach zaczęła bluzgać jaki ten kraj popie*dolony że w niedziele musi pracować za marne grosze. Jak są we dwie na zmianie to aż człowiek ma ochotę wyjść. Reszta pozytywnie. Drugi sklep na Przyrzeczu - obsługa bardzo miła.

Zostaw opinię o Sklep Wielobranżowy "Hentex" Henryk Szemet - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Wielobranżowy "Hentex" Henryk Szemet