Opinie o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Henry

Jestem zadowolony z pracy w MDDP AKADEMIA BIZNESU

Kamila

@Kaja8_92, a co podoba Ci się najbardziej? Możesz powiedzieć, czy miałaś jakieś wcześniejsze doświadczenie zawodowe? Jak wiele czasu minęło od rozmowy kwalifikacyjnej do zatrudnienia? @KOLO_5K, wypowiadasz się dość lakonicznie, możesz rozwinąć myśl? Pod względem jakich aspektów polecasz pracę w Akademia Biznesu MDDP?

KOLO_5K
@Kamila

Nie będę ukrywał, że zarobki są dobre. Nie miałem jeszcze tak dobrze płatnej pracy, dodatkowo atmosfera jest super. Nie ma sytuacji, w których mógłbym poczuć się źle w pracy. Każdy jest bardzo pomocny.

Miśka4
@KOLO_5K

Potwierdzam szefostwo też ok, podchodzą do Ciebie jak do człowieka, a nie typowo jak do pracownika.

enestelia

Świetne warunki, częste szkolenia dzięki którym można podnieść kwalifikacje. Cały czas czułam, że się rozwijam zawodowo. Żałuję, że musiałam się przeprowadzić i zrezygnować z tej pracy, bo atmosfera w firmie była świetna.

Kleo
@enestelia

Jakie szkolenia oferuje pracodawca?

Miki
@enestelia

Na jakim stanowisku tam pracoawałaś?

KOLO_5K

Nie ma na co narzekać, raczej polecam.

Firma INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko TRENER Z ZAKRESU DOSTĘPNOŚCI. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Kaja8_92

Jestem bardzo zadowolona z pracy tej firmie pomimo tego, że pracuję tu dopiero 3 miesiąc :) Polecam.

kleo
@Kaja8_92

Mogłabyś napisać jak z finansami?

Kamila

@malwwi, piszesz, że nauczyłaś się wielu rzeczy, czy pracodawca często organizował szkolenia? Mogłaś liczyć na pomoc innych pracowników na początku zatrudnienia? @muszta, co dokładnie masz na myśli? Jakie dodatki zapewnia pracodawca?

muszta

Dla mnie frima bardzo pro pracownik. Dba o wszystkie detale, dodatki itd :)

malwwi

Podejmując pracę w mddp nie miałam pojecia czego sie spodziewać. Jednak cieszę sie, że podjęłam taką decyzję, bo poznałam świetnych ludzi, nauczyłam sie mnóstwa nowych rzeczy i bardzo wzbogaciłam swoje doświadczenie zawodowe.

Kamila

@enestelia, na jakim stanowisku pracowałaś? Możesz powiedzieć, jakiego typu szkolenia były prowadzone? Czy pracodawca oferował dostęp do benefitów pozapłacowych? Piszesz także, że atmosfera była przyjazna, może firma organizowała wyjścia integracyjne? Zachęcam także inne osoby do dyskusji na temat pracodawcy, chętnie poznam Wasze opinie!

Tymon

Rzadko tu zaglądacie, czy dobrze się pracuje?

Kamila

@Dorota, bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Czy ktoś z firmy później skontaktował się z Tobą, aby wyjaśnić tę sytuację? Jakim stanowiskiem byłaś zainteresowana? Na stronie internetowej firmy Akademia Biznesu MDDP widnieją aktualnie trzy ogłoszenia o pracę. Firma poszukuje specjalisty do spraw obsługi klienta oraz senior tax managerów. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.akademiamddp.pl/kariera/

Dorota

W dniu dzisiejszym byłam umówiona na rozmowę kwalifikacyjną na godz. 11:00. Osoba z którą miałam się spotkać zachowała się nieprofesjonalnie. Już szybko wyjaśniam!!! Czekałam 25 minut po czasie, aż się pojawi pani Magdalena niestety nić z tego. Można by mówić dużo o cierpliwości ale w tym przypadku to zwyczajny brak szacunku do kandydata. Byłam przekonana, że w tej firmie takie sytuacje nie mają miejsca ale zwyczajnie się zawiodłam, wyszłam. Szkoda czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w3ert

hej z tego co ja wiem to poszukauja takze na stanowisko account manager w Warszawie oferuja niezbędne narzędzia pracy szkolenia podnoszące kwalifikacje

aaa

Pracuję w tej firmie ponad 5 lat, jeżeli chce się pracować i ma się wyniki potrafią docenić i awansować. To nie te czasy, że za samo przychodzenie do pracy pensja się należy.

bik

Jeśli chcesz praować w srzedaży szkoleń, zastanów się trzy razy zanim zaczniesz pracę w tej firmie. Podstawa do raktycznie najnoższa krajowa, prowizje za sprzedaż są śmieszne, na dodatek czasem "zapomina się" o ich wypłacaniu. Warunki pracy tragiczne (BHP leży). Lepiej poświęcić trochę więcej czasu i znaleźć pracodawcę szanującego pracownika przynoszącemu firmie największe dochody..

Zostaw merytoryczną opinię o INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

• Jak się pracuje w INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

INSTYTUT ADN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA